opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

BMZ Poland

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.9/5

Na podstawie 953 ocen
Opinie(2093)
Dodaj opinię

Opinie(2093)

Dodaj opinię
Logo
  • Poznajmy się
  • .
  • Wartości BMZ Poland
  • .
  • Praca
  • .
  • Jak wygląda proces rekrutacyjny w naszej firmie
  • .
  • Kontakt

Poznajmy się

Wartości BMZ Poland

Praca

Jak wygląda proces rekrutacyjny w naszej firmie

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Częstochowa
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Gliwice
  • Żerniki
  • Szałsza
  • Żernica
  • Czekanów
  • Przyszowice
  • Czechowice
  • Przezchlebie
  • Kozłów
  • Ziemięcice
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Gliwice - BMZ Polska sp. z o.o.
Katowice - BMZ Polska Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Gliwice
  4. /
  5. Opinie o BMZ Poland Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o BMZ Poland Gliwice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 17
    • 18
    • 19
    • 20
    • 21

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o BMZ Poland Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    siwa 43

    23.09.2011 22:00

    Inne

    Witam wszystkich BMZciarzy:) Z tego co pamiętam z historii a prymusem nie bylem:) to do obozu pracy zmuszano ludzi,a w BMZcie nikt nikogo nie zmusza, nie chcesz pracować to możesz się zwolnic, proste. Co do wynagrodzenia fakt faktem jest jakie jest, ale to bardziej wina naszego kochanego rządu którzy sami wybraliśmy więc pretensje możemy mieć teraz do siebie. Jeżeli chodzi o testy są łatwe a Ci którzy nie dają rady po prostu boli kakao:)(widocznie mają za duże mniemanie o sobie). Ludzie chcą podwyżek, ale jak widzę delikwentkę która sobie stoi i się rozgląda co robią inni to śmiech mnie ogarnia. Szkoda mi tylko tych ludzi co faktycznie ciężko pracują, tym osobą należy się wysoka podwyżka oraz premia comiesięczna. Co do [usunięte przez moderatora] to widzę że zazdrość ludzi nie zna granic, tylko tyle co oni muszą zostawać po godzinach to już nikt nie widzi, no ale jak ktoś wyczekuje tylko sygnału o 14:00 i od razu strzała do domu to co może wiedzieć co się dzieje? Wiec za nim zaczniecie mówić to warto się zastanowić. Kończąc chciałbym żebyście się zastanowili do kogo tak naprawdę macie te wszystkie pretensje i żale? Do państwa? do dyrekcji? do ludzi? czy może do samych siebie?
    ReviewUserIcon
    ktosik : \\

    23.09.2011 21:46

    Inne

    Nikt niema zadnej porazki tylko jakas sprawiedliwosc musi byc.Skoro mamy wszyscy tak samo placone to dlaczego jedni musza pracowac,a drudzy sciemniac???Kazdy widzi kto sciemnia,a nikt na to nie reaguje.Dlaczego?
    ReviewUserIcon
    robol:)

    23.09.2011 21:42

    Inne

    Skoro są osoby zawiedzione to niech nie przedłużają umowy. Jaki problem? Właśnie czemu nikt nie piszę o pozytywach tylko ciągle o negatywach?...\"...bo to Polska, a nie elegancja Francja...\":)
    ReviewUserIcon
    xyz

    23.09.2011 21:39

    Inne

    Moim zdaniem firma BMZ nie jest taka zła , to wszystko wina ludzi którzy nie potrafia ze soba współgrac i tyle. Wiadomo nigdy przy taiej liczbie ludzi nie bedzie zgody!!!
    ReviewUserIcon
    robol:)

    23.09.2011 21:35

    Inne

    # nie byly oplacalne zapewne #ale jest mozliwos robienia godzinek extra :] ,zrobie 5 dni po 4 godziny i mam 2 soboty .Zawsze mozna dorobic : x no i kazdy moze ubiegac sie o premie
    ReviewUserIcon
    cytrynka

    23.09.2011 21:26

    Inne

    nie wiecie dlaczego nie ma juz sobot ?
    ReviewUserIcon
    xyz

    23.09.2011 21:22

    Inne

    NAJPIERW NIECH ZROBIA SZATNIE :D POZNIEJ STOLOWKE :D
    ReviewUserIcon
    kali

    23.09.2011 20:52

    Inne

    w bmzecie rzeczywiscie panuje nieporzadek jak na forum , kazdy o czym innym pisze , zastanowcie sie co chcecie osiagnac i do tego dazcie
    ReviewUserIcon
    frytka

    23.09.2011 19:19

    Inne

    Nie no rozlozylas mnie na lopatki...:D płaca w zlotych oczywiscie, jestesmy w Polsce, i z tego co mi wiadomo jeszcze dlugo nie wprowadzi sie u nas euro:). zarzad mozesz sobie sprawdzic w internecie. dla niektorych klania sie czytanie ze zrozumieniem - napisalam, ze nie ma sie czego bac na testach, bo nikt nikogo nie zje ani nie pobije, a jedynie sprawdzi czy ktos nadaje sie do tej pracy. nie piszcie ludzie pierdół o polskich ziemiach itp...wszyscy wiemy jakie sa w naszym kraju realia.
    ReviewUserIcon
    jarzabek

    23.09.2011 19:16

    Inne

    extra pomysl ! Posilek miedzy przerwami :>
    ReviewUserIcon
    ASIA

    23.09.2011 19:13

    Inne

    Mam kazizena w firmie mogla by poswtac stolowka
    ReviewUserIcon
    patryjota

    23.09.2011 18:21

    Inne

    w naszym kraju mozemy ale nie musimy , bo mamy wybor
    ReviewUserIcon
    Aleksandra

    23.09.2011 18:13

    Inne

    a szefostwo jest z polski ???
    ReviewUserIcon
    patryjota

    23.09.2011 18:10

    Inne

    w swoim kraju mam sie bac :)
    ReviewUserIcon
    patryjota

    23.09.2011 18:05

    Inne

    na polskich ziemiach powinny stac polskie silne fundamenty , a nie jeakies niemieckie dziadostwo. Granice dla obcych firm powinny byc zamkniete , a Polski orzel powinien smialo skrzydlami trzepotac , bez strachu :)
    ReviewUserIcon
    Aleksandra

    23.09.2011 18:02

    Inne

    placa w zlotych czy euro ???
    ReviewUserIcon
    runcais

    23.09.2011 18:01

    Inne

    niemiecka to fajnie ,wow ,ciesze sie
    ReviewUserIcon
    frytka

    23.09.2011 16:53

    Inne

    Firma niemiecka. robisz rozne produkty do jakichs elektronarzedzi itp. (ogolnie baterie, akumulatory) praca nie jest trudna, kazdy pokaze Ci co i jak, po drugie kto pyta nie bladzi:) jak czegos nie wiesz trzeba pytac. minusem jest to, ze praca jest stojaca. pracujesz na dwie zmiany, masz 3 przerwy, soboty niedziele wolne. mozesz wkleic zdjecie, to chyba nie ma znaczenia:) testy sa proste, nie ma sie czego bac:))
    ReviewUserIcon
    Aleksandra

    23.09.2011 16:38

    Inne

    frytka :) wkleic im zdjecie na Cv czy nie jest wymagane ?Wyglad jest wazny ?Co tam sie wlasciwie robi , na czym polega praca ?
    ReviewUserIcon
    Aleksandra

    23.09.2011 16:33

    Inne

    frytka jestes ??? mam pytanie ta firma jest polska ?to duza firma czy mala ???
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w BMZ Poland?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - BMZ Poland Sp. z o.o.

    ul. Alberta Einsteina 9 44-109 Gliwice

    NIP:6312609837

    KRS:0000353823

    https://bmzpoland.pl
    Branża główna: Części i akcesoria samochodowe

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
    ReviewUserIcon
    frytka

    23.09.2011 16:30

    Inne

    jak wyslalas mailem to nie powinno byc problemu - kolezance oddzwonili po jednym dniu chyba:)
    ReviewUserIcon
    runcais

    23.09.2011 16:15

    Inne

    pozdrawiam cie betii at home , przepraszam za zamieszanie :P
    ReviewUserIcon
    Aleksandra

    23.09.2011 16:12

    Inne

    dzieki frytka :) ,postanowilam ze wysle Cv poczta do Bmz , masz racje kazdy grosz sie przyda ale czy trafi w dobre rece ?
    ReviewUserIcon
    anonim

    23.09.2011 16:07

    Inne

    Czesc widzilam ze Bmz szuka do biur ogloszenie ,,pomocnik biurowy,, jest na pracuj.pl ale nie wiem jak z zarobkami chyba ok 2000 -2500 zl proponuja .Ale wymagania maja spore , co dziewczyna lub chlopak po studiach maja wszystko wiedziec , napewno masa chetnych
    ReviewUserIcon
    frytka

    23.09.2011 16:05

    Inne

    Aleksandra - CV wystarczy, przyjecia sa co jakis czas - wystarczy ze przyjdziesz zlozyc i dadza Ci znac, przyjdziesz na testy i jak przejdziesz to podpisujesz umowe - przez 3 m-ce masz BRUTTO potem brutto. nie jest to szczyt marzen, ale masz jakis grosz kiedy nie ma innej pracy.
    ReviewUserIcon
    Viktoria

    23.09.2011 15:55

    Inne

    no tutaj zanim dostaniesz konkretna kase , musisz jeszcze przejsc okres probny , no wiesz jak w kazdym zakladzie
    ReviewUserIcon
    anonim

    23.09.2011 15:49

    Inne

    a ile placa 1450 czy 1600? brutto czy netto ?
    ReviewUserIcon
    Aleksandra

    23.09.2011 15:32

    Inne

    hejka , wpadlam na wasze forum bo szukam pracy, jak tam u was na zakladzie ,macie jakies wolne stanowiska ???Jest ktos kto moglby naswietlic temat przyjec do zakladu ?Ilu was pracuje na zakladzie ?Jak mam zglosic aplikacje poczta lub osobiscie , chodzi mi o Cv ?Czy robic tez list motywacyjny czy samo Cv wystarczy ? Tyle mam pytan :p
    ReviewUserIcon
    dama

    23.09.2011 15:13

    Inne

    nie !!!!
    ReviewUserIcon
    anonim

    23.09.2011 15:12

    Inne

    wiem to wytrych
    ReviewUserIcon
    dama

    23.09.2011 15:05

    Inne

    mam dla was zagadke : klucz ktory otwiera wszystkie drzwi .Zna ktos odpowiedz ?
    ReviewUserIcon
    anonim

    23.09.2011 14:46

    Inne

    zna ktos wynik meczu hiszpania -niemcy?
    ReviewUserIcon
    anonim

    23.09.2011 14:39

    Inne

    Chcialam bardzo podziekowac Pani [usunięte przez moderatora] , pozdrawiam .Dziekuje serdecznie za wspolprace , jestesmy we dwie miedzy zmianami :)
    ReviewUserIcon
    anonim

    22.09.2011 21:12

    Inne

    oj dziewczynko upadłaś nisko skoro zaczynasz sypać inwektywami, w dodatku na osoby które uczyły cię \"fachu\" na linii. nieładnie.
    ReviewUserIcon
    anonim

    20.09.2011 21:33

    Inne

    Hej ludziska, Wysłałem tam do Was papiery na Kierownika Projektu. Powie mi ktoś z Was o co c\'mon z tym stanowiskiem i jakie są relacje pomiędzy Wami a tymi wyżej , ilu ich jest i co robią? Wkrótce mam rozmowę, idę na luza bo nie wiem czy warto się przejmować. Ale ekipa wygląda na dośc fajna z tekstów tego forum :-). Pzdr dla BMZowców
    ReviewUserIcon
    anonim

    09.09.2011 19:40

    Inne

    Szanowni Państwo nikt nie każe wam pracować w tej Firmie ,jeżeli komuś nie odpowiadają warunki pracy i ludzie którzy tam pracują,to się zwolnijcie,poszukajcie takiej pracy gdzie będą wam odpowiadać warunki i przełożeni.Potraficie opisywać ludzi którzy maja jakieś stanowiska , wychodzi zawiść i nieudacznictwo z waszej strony bo nigdy nie będziecie mieli możliwości awansu.
    ReviewUserIcon
    gość

    09.09.2011 13:08

    Inne

    Chcialam zapytac czy jest sens skladania cv do tej firmy jezeli teraz zarabiam 1060 zl(umowa o prace) i doslownie nic w pracy nie robie. Potrzebuje pracy z wiekszym wynagrodzeniem (kredyty,dziecko) czy w tej firmie mozna zarobic wiecej?
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.09.2011 21:17

    Inne

    Dla dam czy dla downów ? Bo koło damy to ty pewnie nawet nie leżałaś ;]
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.09.2011 10:11

    Inne

    Ja juz zaszlam bardzo daleko i nikt mi slawy nie odbierze 100 pewne.Jeszcze o mnie uslyszycie w Polsce , Niemczech itd .No nie wiem czy wpadne na impreze ,wiesz jak sie lubimy (usunięte przez administratora):p a jak bym wziela swoje srodki psychotropowe moglo by dojsc do czeggos nieoczekiwanego ... Zreszta to nie impreza dla takich dam jak Ja Robol :). D(usunięte przez administratora)POZDRAWIAM
    ReviewUserIcon
    robol:)

    03.09.2011 20:57

    Inne

    W takim razie zamiast coli, to ja wybieram piwo:) [usunięte przez moderatora] nie wiem co palisz, ale widzę, że jest konkretne:D a może jakieś prochy to są? Wiesz, nie bierz tego na imprezę firmową, proszę Cie:) Pamiętajcie, że atmosferę w pracy tworzymy My(usunięte przez administratora) nie jest wstanie nam pracownikom popsuć atmosfery, jeśli w ogóle ją potrafimy stworzyć. Wiec dajcie mu spełniać swoje marzenia. [usunięte przez moderatora] a Ty już skarbeńku już nie bierz tych świństw bo daleko nie zajedziesz:D pzdr dla Was wszystkich "wariaty":D

    Zostaw merytoryczną opinię o BMZ Poland Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.