Bater Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

Opinie o Bater Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

Wiesz jakie pytania padają na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Bater Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ? Pomóż innym znaleźć pracę, napisz swoją opinię!

K63
@admin 12.08.2015 16:39

Edyta 24.07.2017 12:03 Praca odbywa się tylko na terenie kraju czy jest również szansa na wyjazdy poza? W dużych miastach tj. Warszawa z pewnością poszukują pracowników. Czy wymagają doświadczenia? Szkolenia odbywają się w firmie. Mam pytanie czy kobiety również są zatrudniane? K63 09.11.2017 Szanowna Pani. Owszem: w Warszawie potrzeba pracowników, niemniej jednak jest to raczej praca wyłącznie dla mężczyzn. Praca jest raczej ciężka i w dość trudnych warunkach. Kobiety zatrudnione są jedynie w biurze A pracują tu 4 Panie - profesjonalistki w pełnym tego słowa znaczeniu, doskonale znające branżę - (zresztą dość specyficzną) i potrafiące znaleźć się w każdej - nawet najbardziej nietypowej - sytuacji. Ale jeśli chciałaby Pani uzyskać jakieś bardziej szczegółowe informacje proponowałbym bezpośredni kontakt z którąkolwiek z tych Pań; gwarantuję, iż udzielą Pani wyczerpujących informacji. Pozdrawiam.

Zostaw opinię o Bater Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bater Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe