Opinie o P.W. Autos w Solec Kujawski

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie P.W. Autos. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P.W. Autos o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.W. Autos w Solec Kujawski

Jestem

Praca na popoludniowki godzina 14 do późnych godzin nocnych. Nie mam zamiaru przez to stracić dobrych relacji z moją połówka więc odchodzę.Zadne pieniądze nie są tego warte. Zastanówcie się bo można stracić o wiele więcej niż straszenie Pana prezesa.

Zeniu

Pracuje w firmie długo ponad 10 lat ale tak źle jak jest teraz to nigdy nie było, wypłaty to jakiś dramat nie wiadomo z czego i na jakiej podstawie są wyliczanie bo na pewno nie z obrotu i marży, dostawy towaru popołudniu coraz więcej jakiś dziwnych procedur żeby wysłać mm albo skrzyniopalete, reklamacje to jakiś dramat szczególnie akumulatory można by dawać od razu klientowi w momencie zgłaszania pismo z odmowa że opad masy czynnej szkoda tylko złomu przewalać. Generalnie wszystko idzie w złą stronę niestety.

Miko

Już nie długo sałeczek zobaczy co to znaczy szukać pracowników oby ten cały nowy magazyn nie wypalił i żeby ludzi brakowało do pracy wtedy (usunięte przez administratora)otworzy oczy bo za te śmieszne pieniądze to nie wiem ky0 przyjdzie

Z całej tej obserwacji tylko inspekcja pracy ale nie na terenie znanym tylko dalej.Soboty dodatkowe też do obserwacji pod wieloma względami. Dużo by wymieniać. W ludziach siłach. Powodzenia

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie P.W. Autos.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Roberto

Moja wizyta na Autos Solec Kujawski mocno mnie rozczarował i poirytowała zgłosiłem się z problemem naczepy i po fachowym podpięciu komputera wiedziałem tyle samo co przed że może być albo to albo to albo to zostałem tylko biedniejszych o 246 zł a problem znaczepą pozostał nierozwiązany. Gratuluję fachowców

Kier. serwisu
@Roberto

Przykro mi ,że jest Pan niezadowolony z wizyty w naszym serwisie jednak warto wspomnieć o tym jak odbyła się wizyta. Umówił się Pan telefonicznie na godzinę 11 zgłaszając problem z osią ponoszoną . Przyjechał Pan punktualnie o godz. 11 , pracownik biura obsługi podczas przyjmowania pojazdu na serwis spytał , czy może Pan poczekać 30 mim ponieważ trwa przerwa śniadaniowa . Poinformował Pan pracownika biura obsługi ,że nie ma Pan tyle czasu i nie może czekać do godz. 11,30 z powodu awizacji pojazdu . Zlecenie naprawy zostało wystawione, mechanik zrezygnował z przerwy śniadaniowej i w ciągu 10 min podłączył diagnostykę w celu zdiagnozowania usterki . W pamięci usterek został zapisany błąd elektrozaworu sterowania osi podnoszonej , został Pan poinformowany , że może być uszkodzona instalacja elektryczna zasilania elektrozaworu lub sam elektrozawór . Podsumowując przyjeżdża Pan na diagnostykę oznajmiając ,że ma tylko maksymalnie 30 min czasu na wizytę w naszym warsztacie , więc reakcja nasza była natychmiastowa . Szanowny Panie , naprawy samochodów ciężarowych i naczep to nie wyścig ze stoperem w ręku. Gdyby tylko miał Pan czas na naprawę na pewno usunęlibyśmy usterkę .

ATakitam

Z tego co mi wiadomo to ludzie zostawali po godzinach a nie dostali nic w zamian mimo tego ze pensje innych zostaly i tak obniżone do 1700-1800 zl . Porażka co tam sie dzieje .

Żuczek

Jeśli chcecie pracować w myśl zasady "zasuwaj więcej, a będzie Ci zabrane", to serdecznie polecam. Bajzel na kółkach. Brak kierownika, brak organizacji, brak logiki i rozumowania. Za to zastraszanie pracowników, obcinanie pensji, szantaż. Bałagan związany z otwarciem nowego magazynu, beznadziejna organizacja, brak wentylacji, brak przejscia dla pracowników... Brawo. Jeśli firma chce pozbyć się dlugoletnich, sprawdzonych, dobrych pracowników, to jest na najlepszej drodze.

Mróweczka
@Żuczek

Żuczek ręce opadają po tej wypłacie, system demotywacji został uruchomiony, brawo Wy A U T O S

Szok

Prezes zwołał zebranie na którym poleciały w stronę pracowników obelgi np. Że są "debilami" i jak coś się nie podoba do spadać.....

@Szok

I bardzo dobrze powiedział, wiadomym jest że otworzył nowy magazyn że wszystko trzeba dograć i że na pewno będą nadgodziny. Jeżeli pracownicy zamiast zostać o godzinę lub dwie dużej wychodzą po 8 h to czego się spodziewają , że dostaną podwyżkę?! Nie podoba się to spadać. Już dawno bym połowę tych nierobów na zbity pysk wyrzucił a pracowników którym zależy na pracy docenił ,premiami i podwyżkami.

@Szok

A on nie lepszy (usunięte przez administratora) ciekawe co on by pokazał. Albo ta banda z biura. Pracownika mają za nic. A my robotami nie jesteśmy.

O widać jakiś lizus się podlizuję. Ale nic dziwnego ludzie podlizują się i będą lizać (usunięte przez administratora) taka prawda. Ile można robić co mało 8 godzin. Po 8 godzinach masz dosyć bo taka jest prawda. Niech zostają ci co nic nie robią.

@1111

Nikt na siłę cię nie trzyma. Jak tak źle to zmień firmę. Lizać nic nikomu nie muszę, pracuje i zarabiam a Wam (usunięte przez administratora) ściska. Nadgodziny do niedawna to była rzadkość ,a teraz zamiast wziąć się rabote i chcieć skończyć szybciej to macie w (usunięte przez administratora) i po 8h do domu (usunięte przez administratora) Na tygrysa wszyscy nadawali ,ale za jego panowania nigdy takiego nieróbstwa nie było.

Wydaje mi się, że jeśli będą konkrety typu ( stawka za nadgodziny ), to ludzie zostaną chętniej. Trzeba zrozumieć, że nie jest to firma żadnego z pracowników , więc nikt dla zabawy dłużej nie będzie zostawał. Co do tych niezbyt pracowitych, są od tego kierownicy, którzy powinni wiedzieć kto pracuje a kto udaje. Prawda jest taka, że ten magazyn w pewnych sprawach konstrukcyjnych jest porażką ( np. winda ) i to prezes powinien naciskać na osoby odpowiedzialne za te sprawy, a nie na pracowników. Skoro winda, czy taśmociąg nie działają tak jak powinny to nie ma czego wymagać od pracowników.

@001001001

Święta prawda. Kto to widział żeby dziewczyny same sobie wnosiły pojemniki ręcznie na drugie piętro po schodach. Po to niby Pan Prezes zrobił windę żeby było lżej A jest gorzej śmiech na sali. Tak jeśli kierownictwo nie docenia pracownika to dlaczego mamy zostawać nad godziny i za co tak naprawdę

XDXD

Typie gdyby za te nadgodziny płacono to można zostawać ale nic za darmo ????

Kierownik

Panie prezesie proszę przemyśleć.. Ludzie, którzy mają na zmiany niech rano przychodzą do pracy co drugi weekend. Większości firm tak jest bez zadnych dodatkowych..

Prezes
@Kierownik

Ale ta firma to nie inne firmy proste i logiczne tego się w Autosie nie zmieni.

Kierownik
@Prezes

Dlatego żaden kierownik na dłużej nie zagosci

Zbierający

Pracuje w firmie kilka lat. Są plusy i minusy, ale jeśli sprawnie wykonujesz prace do której Cie przydzielono i nie wdajesz sie w jakieś głupie rozgrywki miedzyludzkie to odpowiednio zostaniesz oceniony. Moja jedna prośba: Potrzebujemy sprawnego sprzętu, nie zbierzemy jeśli nie mamy czym. Każdy z rozumem domyśli się, że w około nowego magazynu jest wiele pracy ,ale panie Prezesie nie zapomnij aby w "starym" magazynie zreperować uszkodzone wózki, doprowadzić je do stanu używalnego, każdy wózek do zbierania działa na swój sposób lub nie działa w ogóle, przez to sa straty i opóźnienia. Może nawet gdy juz będą sprawne przydzielić osoby na zmianach do danego wózka aby kazdy miał obowiązek zgłosić na czas usterkę. Na bieżąco usuwać szkode.utrzymywać wózek w dobrym stanie technicznym to podstawa, a zbierzemy tyle ile Pan zechce . Nie ma jak sie wykazać kiedy wózek do zbierania wciąż się blokuje.

Mała mi

Kiedy będzie szatnia na nowym magazynie?

Prezes
@Mała mi

Wogóle

Marian pajonk

I się zaczeło, ciuchcia ruszyla ciuch ciuch ????

@Marian pajonk

Teraz się zacznie.

Marianki
@Marian pajonk

I bardzo dobrze że ruszyło, w końcu takie ćwoki jak ty zapewne, które nie wiedzą co to praca i obowiązki dostaną to na co zasłużyli. Łapy po kasę wyciągać to każdy potrafi a do pracy dwie lewe...

Nikt ważny

Przykre jest to , że wieloletnich wykwalifikowanych pracowników traktują gorzej niż nowo przyjętych, mało tego nowo przyjęci zarabiają więcej niż stara gwardia

Pracownik.
@Nikt ważny

Bo to jest banda de..... szkoda słów. Robisz tak źle zrobisz tak też źle nie wiadomo jak dogodzić naszemu kierownikowi. Brygadzisci to same dno. Pracownika maja z nic traktują nas jak śmieci. Tylko ciekawe kto jak długo wytrzyma w tych warunkach. Ewentualnie same (usunięte przez administratora) bo kilka takich osób jest można by było policzyć na palcach.

@Pracownik.

Święta prawda. A jak przychodzi czas popołudniowych zmian to dla jednej osoby (usunięte przez administratora) nic innego się nie liczy tylko Export nie ważne czy masz siły tyle czy nie żeby pracować ważne żeby (usunięte przez administratora) z tym pojemnikiem na dół (usunięte przez administratora) Dla mnie to jest żenada.

Bożena
@Nikt ważny

Przykre jest to co teraz dzieje na magazynie nie wiadomo w co ręce wkładać dzień co dzień inne stanowisko, wszystko robione na wariata, za chwile to wszystko pieprznie jeszcze tylko brakuje obciętej pensji i można składać wypowiedzenie. Grunt że nowy magazyn ruszył reszta już się nie liczy. Życzę firmie żeby posypały się L4 jak grad z nieba.

Piotrek

Przykro mi to pisać ale, muszę to powiedzieć. (usunięte przez administratora) Pan prezes na to pozwala ? Może nie ma świadomości co tam jest grane. Szkoda że w dzisiejszych czasach są łamane prawa pracownika i BHP. Uważam że w każdym miejscu w Polsce powinno się je skontrolować. Dokumentacja preparowana na porządku dziennym.Kadrowe ,magazynowe, sprzedażowe. Mechanizm jest taki że za wszystko odpowiada pracownik i nie ma żadnych praw. Zastraszanie i kary finansowe to norma, nadgodziny niewypłacane bo kierownik tak zadecydował... Za uszkodzone, kradzione, niedostarczone części płaci pracownik ...to jakieś kpiny, jak bez uznania winy pracownik ma odpowiadać, godzi się bo jest zastraszany. Potrącane kary finansowe z wynagrodzenia, które już i tak jest żałosne bez jego akceptacji.

Firma Autos oddział Siedlce to totalna porażka pierwsze umowa jeśli zgodzicie sie na umowę na której będzie najniższa krajowa a obiecają a że niby coś tam więcej dadzą no to od razu mówię rozstańcie się po przelewie za miesiąc pracy a nie przed bo dostaniecie 1670 na konto i tyle potem powiedzą że na nic więcej się nie umawiali drugie jeśli dostaniecie na umowie stanowisko sprzedawca magazynier no to musicie mieć dobre buty i nogi i mocny kark bo z magazynu to nie wyjdziecie po trzecie organizacja to kpina nie wiadomo kto kieruje tym oddziałem czy wszystko wiedzący sprzedawca który twierdzi że bez niego to firma nie istnieje czy ktoś inny ktoś zwany tylko potocznie kierownikiem najgorsza firma w jakiej pracowałem dobrze że bardzo krótko szkoda czasu i nerwów

Executor

ajent to nie AUTOS

@Executor

od 01.01.2019 już nie ajent

Wiesz kto

Luki ty sie lepiej za robotę weź, bo obecny Twoj pracodawca nie jest z Ciebie zadowolony. A za stanie 3 godziny przy jednej półce z rękami w kieszeni, to nikt premi nie daje.

Exstyle

oto cały "aUTOS"....

@@@@

Banda (usunięte przez administratora)w tym biurze .

Zenek

Co sie zmienilo???? Stare nawyki pozostały. Tyle sie mialo zmienic ... Tak, zarobki, ale (usunięte przez administratora) o których była mowa w komentarzu opisującym stan za (usunięte przez administratora) objęły rządy. Nowi tez sie pojawili na wyższych stanowiskach, juz mogą więcej, juz nie musza pracowac i sie starac. Powinien przyjsc ktos z zewnątrz ,kto zrobi tam porządek, ktoś nieznany, ktoś kto ogarnie ten caly balagan. (usunięte przez administratora)

mazda

Od 30.11.2018 próbuję nawiązać kontakt z dyr.regionalnym firmy==obłęd-tajna firma

Xyz

Czuje wstręt i obrzydzenie do atmosfery jaka tam panuje. Lepiej traktuje sie nowego pracownika niz doświadczonego, ktory musi wszystko robić. Zamienili kierownika na arbuza i reszta biura może wszystko. Nie polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o P.W. Autos - Solec Kujawski

• Jak się pracuje w P.W. Autos?

Zobacz opinie na temat firmy P.W. Autos tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.W. Autos?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 1 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

P.W. Autos
  • Unii Europejskiej 2 B