havi logistics

Opinie o havi logistics

Kam

Firma slaba nic nie oferuje niczego sie nie uczysz a kasa slaba Pozuja na korpo ale z butow im hurtownia orenzady w wyszowie wylazi Nie pilecam

Afrodyta

Byłam tam na rozmowie i nie bardzo wiem czego oczekują ale na pewno nie profesjonalistów. Ich propozycja zarobków jak na taką firmę i na Warszawę to na waciki - dosłownie. Rekrutacja to też jakaś kpina - na nic nie ma czasu, wypraszanie z sali bo już ktoś inny zarezerwował. Szkoda gadać. Nie pracuję tam i w sumie się cieszę. Innym "szczęściarzom"życzę powodzenia.

Patrycja

@Antyhav no z jednej strony faktycznie - Ciebie osobiście ta sprawa może już nie interesować. Ale na pewno dla osób, które dopiero są zainteresowane udziałem w rekrutacji prowadzonej przez havi logistics jest jednak inaczej. Czy ktoś może zatem odnieść się do aktualnej sytuacji w tym temacie?

Rafał

Czy ktośjest w stanie coś powiedzieć na temat działu it? Buduja teraz zespół wsparcia dla McDonalds i jestem ciekawe jak to wygląda?

Patrycja

@antyhav, rzeczy jak odzież roboczna i uwzględnienie próśb grafikowych powinny być oczywiście w firmie zapewnione. Czy jest ktoś wyżej od kierowników, o których wspominałeś, komu można to zgłosić?

Antyhav
@Patrycja 06.09.2017 10:27

nie wiem nie pracuje juz tam nie interesuje mnie to. wazne ze za moich czasów nikt się tym nie zainteresował odpowiednio...

Antyhav

Największy syf jaki może być!! Kasa do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] choć obiecują że będzie dobrze, ubrań roboczych nie dostaniesz nawet po paru miesiącach pracy i nawet za pranie nie zwracają. Szatnie małe niektórzy mają po dwie szafki bo się pomieścić nie da. Grafik robią nie korzystnie dla ciebie ogólnie w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mają pracowników ważne żeby się im zgadzało. Nie kompetentna firma nie polecam nikomu pracy. Chyba że ktoś lubi być pomiatany prze kierowników...

sebastian

Firma twierdzi że chcą wyszkolić pracownika i pozyskać go na dłużej. Ze swojej strony nie są w stanie zagwarantować po okresie próbnym, czy po pierwszej umowie na czas określonym - umowy na czas nieokreślony. Osobiście żadna rewelacja, nikt ci nie zagruntuje podwyżki między zmianą umów ( a jest ich aż 4) jedynie inflacyjne.

Patrycja

@Hermann jesteś pracownikiem tej firmy? Możesz napisać coś w głównym temacie wątku, jakim jest zatrudnienie w havi logistics? Warto, aby forumowicze, którzy wchodzą na forum w poszukiwaniu pracy, mogli znaleźć tu konkretne i merytoryczne informacje.

Hermann

@Nicto, Broń Boże nie posądzałbym Pani Barbary o wiedzę merytoryczną. Miałem z nią przelotną znajomość, całe szczęście "wpadłem na chwilę, nie zostałem na dłużej".

Patrycja

jak aktualnie wygląda sytuacja z nowymi rekrutacjami w firmie? Jest wiele ofert pracy, czy one wszystkie są prowadzone przez dział HR? Ile w takim razie może trwać cały okres rekrutacyjny? Im dłuższy, tym bardziej zniechęca potencjalnego pracownika do podtrzymywania zaangażowania wobec nowej firmy.

Patrycja

@Nu czyli można powiedzieć, ze firma jest w stanie zapewnić stabilne zatrudnienie? Długo pracujesz w firmie?

Un

Opinie o pracy w dziale administracyjno-finansowym. Podzielicie sie? Jaka atmosfera, rotacja. Czy ludzie pracują długo czy rok dwa i bye bye? Duża presja i nadgodziny?

Nu
@Un 07.07.2017 09:33

W dziale administracyjno- finansowym atmosfera jest w porządku (nie ma krzyków, mobbingu itp.), nie ma w ogóle parcia na nadgodziny. Rotacja jest średnia i wynika to z tego, że w firmie jest dość spłaszczona struktura organizacyjna i nie ma zbyt wiele opcji awansu (chyba że z poziomu młodszego specjalisty na starszego). Ludzie tu pracują po 20 lat ale są też tacy co po roku zmieniają, więc nie ma zasady.

szczera
@Nu 07.07.2017 16:16

Baśka to znowu Ty się udzielasz ?Kończ Waść wstydu oszczędź!!!!!

havi

Zlozylem cv do tej firmy ale już rezygnuje jak to takie szambo szkoda zycia w takich firmach

don pepino mustafa azerbejdzan podjajeczny

ee no panowie nie róbcie se jaj no. firma ma zarabiać po kosztach .jak ma się utrzymać .jak wam zapłacimy więcej to na koncie będe mniał mniej to mi sie nie widzi.

egon

W tej firmie taki syf że nawet sprzątaczka na układach, codziennie rano zamiast sprzątać to ploty zbiera i dwie godziny siedzi przy stoliku na kawce i śniadanku. Nikt tego nie widzi? A magazyn tylko normy i normy...

krzysio

Nie opłaca się praca w havi logistics na magazynie za 16-18 zł brutto . Zarobki nie adekwatne do wysiłku który trzeba włożyć w formowanie pjł.(jest to przerzucanie kilku ton dziennie w systemie 3 zmianowym). Zachęcam emigrantów ze wschodu- atrakcyjny kurs rubla białoruskiego i hrywny ukraińskiej do złotówki .Pracujcie ciężko i lejcie tych balasów w recepcji bo to zwykłe szczury są .

rybaczek

Niezadowolona coś jest na rzeczy skoro cie wyjeli jak śledzia za morde.

tola

Sztywny Szczurek hehehehe

Hermann

No to dorzucę swoje 3 grosze. Mogę potwierdzić większość niepochlebnych opinii o Pani Basi. Zresztą jak już musi się powoływać na paragrafy żeby chronić swoje "dobre imię" to coś jest na rzeczy, prawda?

Nicto
@Hermann 19.10.2016 15:42

Ale chyba nie sądzisz, że ona te paragrafy zna na pamięć? Nie przesadzaj... Zawsze bała się lepszych od siebie i pozbywała się ich szybko.... A kłamanie audytorom ma opanowane do perfekcji...

Robol
@Nicto 12.01.2017 08:30

I tak najsmieszniejszy jest menager to zależy K. Nawet nie zna wymiaru palety ale sweterek z HM zawsze nówka. Fajna tez jest ta E sparalizowNa strachem i tym co jej wkladaja na przystanku

szczurek

bazant masz 100% racji.przez magazyn przewinęła się masa ludzi.Część z nich to byli naprawdę świetni znający tę robotę doświadczeni i pracowici magazynierzy.Niestety uciekli bo nie mogli patrzeć na ten zgniły układ.a kto został ? Betony co nie potrafią zrobić tabelki w exelu a ułożenie grafiku zupełnie ich przerasta , nie wspomnę o planowaniu pracy i przydzieleniu zamówień pickerom.Taka firma jak Havi powinna inwestować w ludzi i dać szansę na rozwój i awans.Niestety kiero o którym piszesz chciał pokruszyć beton ale już go niema. Podstawowa zasada Havi "nie podskakuj, siedż na tyłku i przytakuj".

bazant

Havi to jest syf. I taki będzie do czasu gdy nie zmienią kilka osób z tzw. " Góry". Ostatni w porządku Kierownik odszedł na początku roku. Gość miał przynajmniej jaja i jak coś obiecał to pewne jak w banku było.

szczurek

Niestety potwierdzam negatywne wpisy. Od pewnego czasu horror na magazynie.(nowy kierownik a raczej kierowniczek). . praca po 14-15 godzin dziennie . zabieranie wolnych dni , zmiany w grafiku bez uzgodnienia z pracownikiem, planowanie pracy w dni świąteczne .a jak nie ma zamówień to wstawiają w grafik dzień urlopu wypoczynkowego i masz wolne.I te śmieszne zebrania z szefem .wiecznie zapocony i wściekły a na jakiekolwiek pytanie nie zna odpowiedzi, i mruczy coś pod nosem niezrozumiale. to prawda że odeszło wielu dobrych ludzi i z biura i z magazynu. ale trzeba jasno powiedzieć Havi to dawny Logpol i starzy pracownicy znają się od ponad 20 lat i trzymają się razem.Dla młodych to istna wyciskarka-wycisnąć z robola ile się da i zwolnić.

ger3
@skierniewiak 15.10.2016 16:09
Chocta do mnie do roboty jak wam zle.

a gdzie daj cynk

patagoński wałęsacz
@ger3 05.11.2016 14:38
a gdzie daj cynk

skierniewiak daj znać gdzie!! Tylko tak napisz żeby nikt nie widział? hi

zombi

Praca niezwykle ciekawa. po pół roku pracy na suchym magazynie zostajesz przeniesiony na mrożnię .Stawka godzinowa taka sama .minus 20 stopni C i norma z kosmosu, paczki z hamburgerami ważą ponad 15 kg. ,wentylator z klimatyzacji wyje tak że nie słyszysz co do ciebie mówią, z nosa kapie a plecy mokre od potu.To istna wykańczalnia.A na dodatek nowy niezwykle inteligentny kierownik-przyjezdny specjalista z okolic Nasielska.rozwalisz opakowanie -po premii, nie sprzątniesz magazynu po premii , spóżnienie-po premii, urlop na żądanie -po premii. trzy miesiące jego rządów i 12 osób zrezygnowało lub wyleciało z pracy.I te żenujące zarobki niewiele ponad 2 tys. netto za pracę w nocy , niedziele i wszystkie święta , nawet w sylwestra była nocna zmiana.

szczurek

pracuję na magazynie od 5 lat , ale takiej tragedii jak teraz to nie było.pojawił się nowy kierownik i jest wesoło -zabiera premie za byle co . zatrudnia ludzi z Ukrainy a nowi pracownicy żeby wyrobić normę zasuwają po 14-15 godzin (w listę obecności wpisują oczywiście max . 12 godzin).żeby wyrobić normę trzeba ręcznie przerzucić 8-12 ton towaru. pensje na poziomie 2 tys.po pracy zatowarować magazyn i pozamiatać podłogę. generalnie dramat...

bazant

Jaka fajna firma? Może kiedyś, ale teraz od czasu kiedy odeszło bardzo wielu fajnych ludzi, a pozostało tylko towarzystwo wzajemnej adoracji to nie chce się przychodzić do pracy. Zarobki na pewno nie są dobre, a mogłyby być gdyby nie pazerność w/w towarzystwa. Bardzo wielu fajnych ludzi zawinęło się w okresie kilku miesięcy. Jest bardzo zła atmosfera, a kiedyś to się chciało z ludźmi porozmawiać i było z kim pożartować.

iceman

No 16zł to jest naprawdę sporo pieniędzy, mi się wydaje, że w takim razie warto spróbować, też wyślę skoro uważasz, że jest to sensowne. odp. 8gr. za szt. sporo pieniędzy? pomachasz shakeami -zmianisz zdanie misiu.

pento

Wołaj basie zrobi po kiełbasie

Były stażysta

Co za bzdury. Na stażu płacą 900 zł brutto, czasem 1000 zł brutto za pracę w pełnym wymiarze. Każdy głupi wie, że dwa ostatnie wpisy są wpuszczone przez dział HR ( propagandy).

Była

Basia to jest Manager HR. Wespół z kilkoma innymi osobami z dużym stażem kreują irracjonalną, szkodliwą dla bądź co bądź fajnej kiedyś firmy. Nie promują dobrych ludzi, którzy jeden po drugim odchodzą ( poprzednie kierownictwo, Leszcz, Caban i inni z Warszawy oraz z innych oddziałów). Promują i chronią za to miernoty, ale z dużym stażem.

Była

Basiu to znowu Ty?

Stary Driver

Może jest tak jak mówisz. Pisząc swoją opinię miałem na myśli Warszawę i bardzo dobrych ludzi z administracji, którzy odchodzą ( Caben i Leszcz). Bardzo ogarnięci ludzie, ale odchodzą bo uważający się za najmądrzejszych Państwo z góry niestety nie widzą potencjału. Zastanawiam się kiedy wreszcie zrozumieją swoje błędy. Już stracili dobrych managerów na początku roku, a teraz kolejni. "Powodzenia"

Stary Driver

Havi dopiero teraz zobaczy co znaczy utrata dobrych ludzi. Już odszedł (usunięte przez administratora) a wkrótce odejdzie (usunięte przez administratora), a kto wie czy nie następni. No ale nie doceniali dobrych ludzi to teraz za chwilę będą bardzo cierpieć. Mam przeczucie, że nawet największy Klient nie będzie tolerował spadku jakości.

byly pracownik

Pracowałem w Havi warszawa 3 miesiące. Na początku było znośnie ale jak już zobaczyli, że ktoś dobrze pracuje to dorzucali zamówień i innych rzeczy żeby tylko się nie wyrobić i by było się do czego przyczepić. Najgorszy w administracji magazynu jest chłopaczek M. Sam by nie dał rady na magazynie a uważa się za Boga. Poza tym każdy na każdego donosi i zmyśla. Zabierają dni ustawowo wolne od pracy nie płacą za nie i nie oddają później. Wyzysk naciąganie i ogólnie atmosfera c h u j o w a

jacek

pracowałem w tej firmie i muszę stwierdzić że atmosfera która roztaczają madre dupki z góry madrzacy sie na palarnia jest bardzo bliska przechwałkom wsiowych rajdowcó a ta cała szefowa jest głupia jak but jak daje sie tak podpuszcaac. słowem fajm=nie miejsce do poopierdalania sie

mamul

no coz najpierw wywalają ogarnietych a pottem szukają stazystów żeby za darmo albo ( naprawde) miske zupy robili to co tamci jak ci to odpowiada to aplikuj

akuku

firma gdzie wykorzystuje sie biede ludzi ktorzy musza pracowac. Kiedys was tak potraktuja

aaaa

Pani B. o której była mowa to ma przez tyle lat siłe przebicia i nic jej nie rusza jak ona to robi?

bbb
@aaaa 08.04.2016 18:17

Też się nad tym fenomenem zastanawiam.Ale karma wróci oj wróci......

pimpek

havi logistics daniszewska .o ty gamoniach można powiedzieć tylko jedno pół h..ja reszta ku..wy.

Urażona wpisem.
@pimpek 29.03.2016 23:31

art. 216 kk. § 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

Urażona bardziej wpisem
@Urażona wpisem. 30.03.2016 13:22

Widzę że dobrze się pani bawi opiniami na go work w czasie godzin pracy!

gracz1

I pokryjomu się z tego smieją.hola hola ale jak ktoś odchodzi to sami zapjerdzielają hi hi

gracz1

havi daniszewska.zarobki marne ,kręgosłup boli a te gniotodupy z biura dorzucają zamówień co nie miara .

stary driver wiarus

Pojawiły się ogłoszenia na stanowiska księgowych i to nawet głównej z dużym stażem - można się domyślić, że szykują się odejścia z działu księgowości. Albo dobrowolne, albo przymuszone. Raczej bym się spodziewał tych pierwszych, z tego co słyszałem w ich dziale też nie jest najlepsza atmosfera. Jeżeli z takich stanowisk ludzie rezygnują to już dobrze nie jest. Jednak z pewnością Pani Basia już jakąś odpowiednią historyjkę wymyśli. Wkrótce mamy gorący okres u Klientów - jak tym razem pójdzie?:)

bazant

W Havi pensje są na czas, socjalny solidny, nikt się nie czepia o ilość przerw na fajkę lub kawę. Starzy wyjadacze to co godzinkę na 10 - 15 minut chodzą na papieroska lub kawę i nikt o to się nie czepia. Norma nie jest wygórowana. Pracownicy bardziej ogarnięci robią ją w 6 godzin i to jeszcze z tymi przerwami. Młodzi muszą się trochę natrudzić, ale już po 3-4 miesiącach dobijają do normy z palcem w nosie. Biorąc to co napisałem wcześniej, można powiedzieć sielanka.....ale nie. Problemem, który wadzi i przeszkadza pracownikom jest wyniosłość wierchuszki. Chodzą jak te pawie i udają, że są zapracowani, a w rzeczywistości nic nie robią. Gdyby nie tacy Klienci to pewnie nie wystarczyłoby na utrzymanie firmy i pensyjek "zarządu". Był nowy Klient to szybko odszedł. Najzabawniejsze jest to, że udają jak szanują pracowników i myślą, że ludzie nie widzą fałszerstwa w ich "przyjaznym" zachowaniu. Uważam, że tych pewnych siebie "10 letnich i więcej" powinno się dla higieny wymienić.

Logistyk

Niestety przedmówca ma rację, w Havi przez lata wytworzyła się klika ludzi, którzy pod wpływem pani B. narzucają swoje "rządy", a jeśli komuś się nie podoba to won. Wspomniana pani B. roztacza wokół siebie aurę " jaka to ja jestem fajna i cool", a w rzeczywistości cholernie daleko jej od bycia fajnym. Żadne wizyty audytorów nic nie zmienią, bo przez czas kiedy oni siedzą w firmie są zalewani kłamstwami. W jaki sposób ktoś z zagranicy jest w stanie wykryć knucie? Większość ludzi, oprócz wspomnianej grupy wzajemnej adoracji, myśli po cichu o odejściu z tej firmy i po kolei odchodzą. Jak widać jeden po drugim i to nawet ze stanowisk kierowniczych, pewnie dobrze opłacanych. Wiele dobrych osób jest w firmie ciągle upokarzanych i pomijanych, a dlaczego, a dlatego, że nie klaszczą pani B.

BYŁA
@Logistyk 09.02.2016 16:31

PRAWDA I TYLE W TEMACIE !!!! (choć pasowałoby napisać OBSZERNY elaborat, ale i tak byłoby mało).Pozdrawiam byłych pracowników !!!

magazynier

do pseudo działu personalnego proszę się nie wygłupiać i nie umieszczac tu takich zajawek żeby niby pokazac jak w tym szambie jest fajnie. IP mówi wszystko

Nowyy

Witam Otrzymalem telefon z Havi w Wawie z mozliwoscia podjecia pracy u Nich jako magazynier,moje pytanie do Was do osob ktore pracuja lub pracowali w tej firmie Jak to wyglada w rzeczywistosci??wiem ze stawka godzinowa i praca na 3 zmiany Prosze o racjonalne odpowiedz Pozdrawiam

turbulencja

Havi sie wali. Pani Barbara z kadr trzyma władze. Przez nio zwolniajo się juz kierownicy i atmosfera przez nio jest tragiczna. W styczniu po tszynastce się zwolnio magazyniery i po japkach! Nie przychoćta tu, uciekajta!

remek

generalnie firma chce wypruc z ciebie wszystko za miske zimnej zupy ktora daja "za darmo"

kier

romek nie pisz bzdur jeżeli znasz zwyczaje we firmie to kierowca nie ma wpływu na to gdzie pojedzie no chyba że to przydupas albo kapuś a jeżeli piszesz o warunkach pracy i płacy za ponad dwa tysiące to taka płaca to żenada bo sam wiesz że za takie pieniądze to nawet wyżyć jest z rodziną prawie nie możliwe . widać co się dzieje w Havi z transportem jak są wyprzedawane auta i wprowadzanie nowych prywaciarzy to nietrudno wywnioskować że z czasem cały transport zostanie zlikwidowany więc czas zacząć myśleć o nowej pracy i rozmawiałem z kolegami z innych oddziałów i oni także widzą że transport w havi powoli się zwija i znaczna część już zaczęła szukać nowych pracodawców byle do nagrody rocznej. a ci co starcza im dwa koła zarobków niech tam pracują .

bolo

ier Tak samo

ier.

kiedyś w Warszawie był silny transport, a kierowcy jeszcze w Logpolu to sie chwalili, że pracują w porządnej firmie. Jak to teraz jest? Bo różnie sie mówi...

Zostaw opinię o havi logistics - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie havi logistics