Walus Trans Marlena Walkowiak
counter
1 1 16 5 1
Arek Nowy wpis

Prawda, notorycznie przeladowane auta (i rób tu spalanie), wyjazdy najczęściej ok 21 (czyli nieplatny dzień, a cisniesz nockę, bo na rano trzeba być), jak stoisz bez kursu to potrafią wypalić że też będzie nieodpłatnie. Jak wyżej- przeladunki też za darmo. Zdarzały się też kursy niesprawnym autem. Omijanie niektórych odcinków to normalka, dla nich pieniądz w kieszeni, a twój czas nieistotny. No i Marek-właściciel. Straszny burak i dziad. Fakt, u siebie czuje się tak pewnie, że potrafi się przysadzic, a i rzekomo z łapami skoczyć. Lokalny pan, poza swoim Szczancem jest zwykłym łapciem.

Aleksander Nowy wpis
@Arek

Brzmi to niezbyt zachęcająco. Przepraszam, że zapytam, ale w takim wypadku, gdzie zdarzały się niepłatne postoje, to ile wynosiła pensja pracownika w danym miesiącu? Chciałbym orientacyjnie to ustalić.

Arek Nowy wpis
@Aleksander

Nie powiem Ci dokładnie. Inną dniowka na Polskę, inna na miedzynarodowke. Ile najezdzisz tyle będzie. Nikogo nie interesuje, że może wyjść Ci bieda. Z takiego przykładu dziadostwa to jeszcze mi się coś przypomniało. Paczki na święta- zapomnij, nie dla Ciebie. Rozwozisz po klientach przy okazji kursu. Powaga ???? nie wierzyłem, póki nie przeżyłem. (usunięte przez administratora)

TakNie

Jak obecnie wygląda zatrudnienie w firmie Walus Trans Marlena Walkowiak w miejscowości Szczaniec? Czy jest osoba pracująca, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami?

@Administrator

Temat jest bieżący , jeszcze tam oficjalnie pracuje , pracodawca charakteryzuje się wyjątkową butą oraz chamstwem(usunięte przez administratora)

Tak6Nie
@Grzegorz

Dodam jeszcze że to jest firma "rodzinna" prowadzona przez małżeństwo państwa Walkowiak . Oficjalnie byłem zatrudniony w firmie Walus trans Marek Walkowiak to ta sama firma , wszystkie dokumenty oraz rozmowę kwalifikacyjną przeprowadzała p. Marlena Walkowiak .

Potwierdzam w 100 %

@Grzegorz

Dokładnie siedzą razem w biurze , ona atrakcyjna kobieta nie pasuje do tego "kogoś"

Harnas Nowy wpis
@Administrator

Szukają jeleni. Ostatnio nawet (usunięte przez administratora) Adrianek kierowcę z busa wywalił razem z jego rzeczami. Zero szacunku dla kierowców. A spedycja ich to tez pożal się boze waldus ma generalnie w (usunięte przez administratora) czy jedziesz 20 godzin, jest zlecenie laduj i jedz

Tonik

Czy w tym roku potrzebują kierowców.? Jakie warunki pracy i zarobki?

Ona
Nazwa działu: Handlowy

Mój przyjaciel jeździ tam od kilku miesięcy . Fakt najeździ się ale nie narzeka. Chce się zarobić to trzeba jeździć. Robi Anglię i naprawdę sobie chwali. Więc każdy ma inne zdanie.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Kierowca

Firma wywiązuje się z umowy pieniążki na czas polecam.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 270 dni.

Jak jest z awansem w Walus Trans Marlena Walkowiak?

Marek

Kurczę , nie kumam tej firmy , po co te kłamstwa na rozmowie ? a w realu je . . e sz nocki i kilometry , jakieś smsy żeby omijać jabeke bo tam ściągają na wagę , kur w .. a najpierw ładują po 1700 kg a potem sms : nie jedż przez jabeke , dziad nic więcej .

Tak2Nie
Grzegorz

Witam, trafiło i mnie.... Przestrzegam wszystkich przed podjęciem pracy w firmie Waluś Trans z miejscowości Szczaniec. Przez pierwsze 3 kółka wszystko ok, potem stopniowo co raz większy nacisk na dłuższą jazdę, brak czasu na posiłki czy też toaletę aż w końcu próba wykorzystania do prac mechanicznych. Przy wypłacie dowiadujesz się że brak jest kilku stówek, po zadaniu pytania dlaczego? Otrzymujesz odpowiedź że za wyjazdy we wtorek wieczorem nie płacimy ????, praca w kółkach pl-GB kółka miejsc zał i rozł, częste przeładunki(niepłatne) agresywny szef grożący pobiciem lub też jak on to mówi : zaraz tam będę i ci wytłumaczę ???????? zdecydowanie mega dziad nie polecam.

Tak3Nie
Pierdzikonik
@Grzegorz

Kolego aż tak źle? Ja właśnie dostałem propozycję pracy u nich

Tak2Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Walus Trans Marlena Walkowiak - Szczaniec