Adres: 81, 66-225 Szczaniec

NIP: 5961534389 REGON: 080417261

1 1 8 5 1

Opinie o Walus Trans Marlena Walkowiak

Filtruj opinie po kryteriach:

Jak obecnie wygląda zatrudnienie w firmie Walus Trans Marlena Walkowiak w miejscowości Szczaniec? Czy jest osoba pracująca, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami?

@Administrator

Temat jest bieżący , jeszcze tam oficjalnie pracuje , pracodawca charakteryzuje się wyjątkową butą oraz chamstwem(usunięte przez administratora)

@Grzegorz

Dodam jeszcze że to jest firma "rodzinna" prowadzona przez małżeństwo państwa Walkowiak . Oficjalnie byłem zatrudniony w firmie Walus trans Marek Walkowiak to ta sama firma , wszystkie dokumenty oraz rozmowę kwalifikacyjną przeprowadzała p. Marlena Walkowiak .

Potwierdzam w 100 %

TakNie
@Grzegorz

Dokładnie siedzą razem w biurze , ona atrakcyjna kobieta nie pasuje do tego "kogoś"

TakNie
Marek

Kurczę , nie kumam tej firmy , po co te kłamstwa na rozmowie ? a w realu je . . e sz nocki i kilometry , jakieś smsy żeby omijać jabeke bo tam ściągają na wagę , kur w .. a najpierw ładują po 1700 kg a potem sms : nie jedż przez jabeke , dziad nic więcej .

Grzegorz

Witam, trafiło i mnie.... Przestrzegam wszystkich przed podjęciem pracy w firmie Waluś Trans z miejscowości Szczaniec. Przez pierwsze 3 kółka wszystko ok, potem stopniowo co raz większy nacisk na dłuższą jazdę, brak czasu na posiłki czy też toaletę aż w końcu próba wykorzystania do prac mechanicznych. Przy wypłacie dowiadujesz się że brak jest kilku stówek, po zadaniu pytania dlaczego? Otrzymujesz odpowiedź że za wyjazdy we wtorek wieczorem nie płacimy ????, praca w kółkach pl-GB kółka miejsc zał i rozł, częste przeładunki(niepłatne) agresywny szef grożący pobiciem lub też jak on to mówi : zaraz tam będę i ci wytłumaczę ???????? zdecydowanie mega dziad nie polecam.

Pierdzikonik
@Grzegorz

Kolego aż tak źle? Ja właśnie dostałem propozycję pracy u nich

Zostaw opinię o Walus Trans Marlena Walkowiak - Szczaniec

Chcę opublikować: