Opinie o Havi Logistics Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Havi Logistics Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Havi Logistics Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Havi Logistics Sp. z o.o. w Warszawa

qulson

Jakie zarobki na stanowisku magazyniera?

Wawa

Wawa
@qulson

Netto

@Wawa

Na pierwszej umowie? Czy po jakimś czasie?

Pablo Danielo

Niestety, potwierdzam to co przedmówcy, oddział na Marynarskiej stoi w miejscu, atmosfera w zespole ok. ale to prywatny (usunięte przez administratora)jednej fałszywej osoby, która szczuła ludzi na siebie i co najlepsze Ci, którzy dali się podejść polecieli dalej.

Kierowca

Za 18zl/h Zapi... Od nocy do rana, lepisz dyspozycje, pauzy. Wyrobisz 1.5x etat Wózki w szczególności te na gumowych kółkach, odbiory. Przewalasz kosze po bulkach., swiecisz oczami u klienta, (usunięte przez administratora) zresztą tak jak i administracja. wszędzie mają ... A zresztą szkoda gadać pora na zmiany

Edward
@Kierowca

Z tego co opisujesz to faktycznie pora na zmiany. Masz jakieś szanse na podwyżkę? Bo praca na 1,5 etatu to dla każdego zbyt duże obciążenie.

Kierowca
@Edward

Tak dorzucają co roku, ale bardziej wynika to z podwyżki płacy minimalnej. Ogólnie w firmie panuje bardzo duże niezadowolenie z powodu nadmiernej eksploatacji za nie adekwatne pieniądze.porownuja nas z podwykonawcami, którzy są tańsi. Z tym że my nie używamy 5 kart i jeździmy zgodnie z przepisami

Magazynier z Warszawy

Bardzo dobra firma. Polecam. Kasa zawsze na czas. Zdecydowana wiekszość chwali prace. Dobre zarobki , wyrozumiali przełożeni , idzie sie dogadać w każdej sprawie jak ktoś nie jest (usunięte przez administratora) Praca ciężka , ale gdzie jest lekko teraz , jak ktoś jest w miare rozgarniety to wyrabia normę. Firma dba o ludzi , liczne benefity i pomoc pracownikowi w każdej sprawie. Wiadomo że znajdą sie narzekacze , którzy tu kłamia i opowiadaja dyrdymały wyssane z palca , jak wczesniej spali do 12 a mamusia im gotowała obiadek i dawała pieniązki na kino i piwo to fakt że było lepiej. Trzeba podchodzić z dystansem do takich fałszywych wpisów osób które nie nadaja sie do żadnej pracy i bezpodstawnie obrażaja firmę , niech spadaja do mamusi , śmiejmy sie z nich.

@Magazynier z Warszawy

Trolling 100% kolejny wpis działu propagandy.

Magazynier z Warszawy

A ty z jakiego jesteś działu? Nierobów , leni i ściemniaczy? Takich tu nie potrzeba , droga wolna , możesz iść szukać szczęścia gdzie indziej

gość
@Magazynier z Warszawy

To była kiedyś dobra firma,ale od kilku lat zaczęła schodzić na psy(nie piszę kłamstw bo znam tę firmę osobiście)

Weronika
@Magazynier z Warszawy

Jak wyglądają normy, które trzeba wyrobić? Co w sytuacji gdy się to nie uda w 100%? Wspomniałeś również o licznych benefitach. Jak one wyglądają w Havi Logisticsie? Co wchodzi w ich skład?

Magazynier

Full time

Ive choosen to work in havi logistics in kiwi job. But no one does not answering to me

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Egon

Co tu dużo pisać, praca w święta, trzy zmiany, mroźnia, chłodnia, trzymiesięczny okres rozliczeniowy, za zapieprz w maju kierownik nie dołożył nawet złotówki. Czas szukać pracy, omijajcie tą firmę bo zeszła na psy.

Popieram Kierownictwo !

Odczepcie sie od kierownika. Zacny człowiek, bardzo w porządku. Można sie dogadać. Ja zyje w dobrych stosunkach z nim. Zawsze melduje przełożonemu jak ktoś za długo siedzi na papierosku albo bawi sie smartfonikiem jak przeczkolak. To nie przeczkole. Nie którzy myslo że pszychodzo tu dla zabawy i na ploty , a to jest praca i co po nie które benc fały tego nie rozumio. Dlatego miejsca sie zwalniajo , duzo ludzi czeka na prace tutaj , wiec leniom i opier*alaczom szybko dzienkujemy. Pozdrawiam Kierownika. Trzeba czymać dalej tom h o ł o t ę krutko bo sie rozpraży całkiem !!!

Rafik
@Popieram Kierownictwo !

Ty Pinokio siedź tam cicho dupolizie bo ci żyłka pęknie przedłużaczu. A marcin to typowy (usunięte przez administratora) który nie nadaje się na swoje stanowisko...

Toledo

Ile może wyciągnąć controlling specialist z j.niemieckim? Proszę o widełki. Dziękuję i pozdrawiam

Kris
@Toledo

A masz uprawnienia UDT na wózek widłowy?

@Kris

Mam :-D

Borys.

Zależy komu ciągniesz.

@Borys.

A kto jest do wyboru? Widzę super poziom tutaj, naprawdę można się dużo dowiedzieć...:/

@Toledo

Ukraińcom wystarczą podstawy polskiego. Nie wiem po co ten niemiecki ? Nie jesteśmy pod zaborami chyba. Podstawy jezyka polskiego , książeczka sanepidu i uprawnienia UDT na wózki. Widełki sa 3000 - 4000 netto

@Kierownik

Miałam na myśli Havi Hub Krk.

@Toledo

Nooo... to jak tak będziesz mylił firmy i fora to nawet język z Rzeszy ci nie pomoże synu

Około 9-10k

@Anonim

Chyba dzielone przez 2.

Hahaha
@Asia

Czyli mniej więcej tak jak magazynier - "wspaniała" struktura plac.

@Hahaha

Magazyn w Waw, a biuro w Krk;) Kraków ocieka "wybitnymi specjalistami z zakresu finansów i księgowości", jak dla kogoś za mało, to do widzenia, na pewno znajdzie się ktoś tańszy. Controlling (także w przypadku Havi) to często osoby z 3-4 letnim doświadczeniem, którym znudziło się "invoice processing." I nierzadko też nie mają kierunkowego wykształcenia: mamy specjalistów kulturoznawców, filologów... wystarczą chęci i dobre przeszkolenie, taka to wymagająca praca. Za to naprawdę nie płaci się 10k.

X
@Asia

Ale to z niemieckim, jest dodatek za jezyk. No to zweryfikuj moze swoja stawke bo niektorzy w GL (gdzie w korpo zawsze płaci się mniej niż w controllingu) mają 1 z przodu. Ba, nawet niektóre pupilki z AR mieli tam zblizone pensje ;) jak w controlingu z niemieckim zarabiasz mniej niz 8k no to znaczy ze mocno przestrzelilas stawkę (w dół)

Magazynier
@X

8 zł za godzinę ? hahahahaha ja mam 18 zł i to netto , dobrze że żadnych studiów nie skończyłem bo bym teraz nie miał co jeść

X
@Magazynier

8k czyli tysięcy. Ty tak serio?

Helmut z Deutschland
@X

Nikt w Polsce nie zarabia 8000 netto. Ba ,nawet połowa Niemców tyle nie zarabia. Przestańta (usunięte przez administratora)

Były
@Asia

A kto mówi o 10k? Jednak wymaganie studiów, znajomości 2 jezykow i biegłości w obsludze Office a potem wypłata zrównana z pensją osoby po szkole podstawowej to chyba jednak przesada.

Kaja
@Były

4000 - 4500 netto z takimi kwalifikacjami , nie przesadzajmy po szkole podstawowej tyle nie zarobisz

j.
@Kaja

Jak zarabiasz w havi w controllingu z niemieckim 4-4.5k netto to sie sfrajerzylas na maksa...Mozna o tej firmie mowic wiele zlego, ale z niemieckim placa o wiele wiecej. Szczeglnie ze to nie jakies AP tylko controlling.

j.
@Kaja

Jak zarabiasz w havi z niemieckim w controlllingu 4-4.5k netto tylko to sie bardzo mocno sfrajerzyles...wiele mozna o havi powiedziec zlego, ale z niemieckim placa o wiele lepiej. Szczegolnie, ze to nie AP, gdzie stawki na ogol sa zawsze nizsze, tylko controlling.

@j.

Owszem. Z tym, że na palcach jednej ręki można policzyć osoby obecnie pracujące w controllingu w havi, które po niemiecku potrafią powiedzieć coś więcej niż "ich bin da." W sumie kojarzę 2takie osoby. ACCA tez robi swoje. Ale zdecydowana większość zmigrowała sobie po prostu z AP/AR/GL i opiera się wyłącznie na ang. Tak właśnie wygląda controlling w havi. A może jeszcze jacyś praktykanci doszli ostatnio. Nie wiem, aż tak na bieżąco nie jestem :) Ale skoro studenta można wrzucić do global internal audit to do controllingu tym bardziej.

bezpapierka
@Asia

Wykształcenie czasem daje podstawy, ale dziś w IT są ludzie, którzy lata na "zmywaku:" przepracowali. Piszę to, bo wiele osób traktuje wykształcenie kierunkowe jako mus, a często ludzi bez wykształcenia w danej dziedzinie są o wiele lepszymi specjalistami od ludzi z papierkiem. Pracuję w łańcuchu dostaw od nastu lat, jestem po stosunkach międzynarodowych i można mnie nazwać samoukiem, na co dzień mam do czynienia z ludźmi z papierkiem i często widzę u nich ogromne braki, czasami wynikają one z braku doświadczenia (więc już tutaj jasno widać że po pieersze dobre wdrożenie i doświadczenie, a później ewentualnie papierek), a czasami najzwyczajniej się nie nadają. Lekarze skończyli studia, a niektórzy nadają się tylko do wypisywania paracetamolu i witaminy c.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Havi Logistics Sp. z o.o.?

Alex

Jest

Zadowolony

Aż mi sie robi żal i smutno na serduszku gdy czytam narzekania tych nierobów i leni. Wiecie że za PiSu zasiłki dla bezrobotnych mocno skoczyły w górę , a mimo to bezrobocie najniższe w historii. Zamiast tu kwiczeć możecie iść na kuroniówkę 1500 zł i walić konja HAHAHAHAHAHAHAHHAAHHAAHAHAHAHAHAHA

Rivet

Rachunki z Havi Logistics wyrównane. Pozdrawiam.

Mateusz

Macie wszystkie kierownicze stanowiska obsadzone ?

Pararara
@Mateusz

Tak ale chcemy kilku wymienić więc wbijaj do nas

Krzysiek

Polecam firmę. Dobra firma na ciężkie czasy. Niestety wypowiadają sie tu lenie i safanduły a także niemoty , beksy i tłumoki. Jak czytam te wpisy to zaraz wiem że pisał to jakiś mięczak ,ciamcia - ramcia ha ha ha , który obraża firmę bo sam sie nie sprawdził , nie nadajecie sie nawet do pilnowania kina nocą miernoty ha ha ha

Pracownik magazynowy
@Krzysiek

Prawda. Serdecznie pozdrawiam kierownika. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Kompetentny i uczciwy a także pracowity , zna sie na swojej robocie jak mało kto. Zawsze pomoże i rozwiąże każdy problem. Oby wiecej takich ludzi jak Pan. Oby nasza współpraca układała sie tak dobrze jak do tej pory i ludzie byli zadowoleni z pracy w Havi

Omnix
@Pracownik magazynowy

Marcin ty tak o sobie publicznie żeby cię polubili?

Stary operator
@Omnix

Dorota przecież siostra zemną pracuje wiec co chcesz

Grzegorz Floryda

Dział IT w Warszawie - dobry na start dla młodych albo żeby zaczepić się na chwilę. Biorą każdego bo mało kto chce tutaj pracować. Atmosfera - tragedia,zwykłe warszawskie korpo. Pracownik nie jest szanowny, jego zdanie nie ma najmniejszego znaczenia mimo, że oficjalnie firma taka otwarta na głos pracowników. Wprowadzane zmiany przez osoby, które nigdy nie miały okazji pracować w warunkach osób na niższych stanowiskach nie mają żadnego sensu, mają ułatwiać pracę a utrudniają tylko wykonywanie zadań. Istotne tematy, trudne pytania są po prostu ignorowane i nie otrzymujesz na nie odpowiedzi - tchórze. Klient końcowy - banda idiotów i trzeba do nich dużo cierpliwości. Każde wdrożenie robione na chaos, bez przygotowania. Zawsze potem dokręcana śrubka żeby szybciej i mocniej. Odczuwalny jest brak ludzi ale twierdzą, że wystarczająco. Wprowadzono system oceny pracownika gdzie oceny te nie są sprawiedliwe i po prostu zaniżane. Duża rotacja pracowników mówi sama za siebie. Mam nadzieję, że niektórym team leaderom ten gwint się urwie w końcu. Na plus - praca zdalna chociaż sprzęt pozostawia wiele do życzenia i pieniądze na start OK i zawsze na czas plus dobry socjal.

Ziutek

Podobno bardzo dobra firma. Praca na lata. Wie ktoś czy trudno dostać sie do pracy na magazyn w Warszawie? Pewnie tylko po znajomości jak zarobki 4000 na ręke

Robert C
@Ziutek

Podobno firma ma wywalić kilku leni i nierobów , to sie zrobią miejsca. Ja też czekam na telefon , bo mi powiedzieli że jest reorganizacja ale bedą przyjęcia w miejsca tych co sie nie nadają do pracy. Pozdrawiam firmę , niedługo być może będę członkiem waszej załogi !

Ryju
@Robert C

Kiero, nie strasz....bo sam zostaniesz. Jak widać występujesz tu pod wieloma pseudonimami.

Eryk
@Robert C

To nasz kierownik może czuć się zagrożony jako główny nierób :)

Michaś
@Eryk

Jak byś nie był leniem , miglancem i safandułą to byś pracował i nie wypisywał tu bzdur i głupot. Firma dobra i dobre zarobki dla sumiennych pracowników. Polecam , nie (usunięte przez administratora) Jak ktoś jest karny i zdyscyplinowany i stosuje sie do poleceń przełożonego to daleko zajdzie

Chyba najwyższa pora aby utworzyć w firmie dział propagandy - takie talenty się tu marnują. Mitek - chłopcze, zapomniałeś, że jesteś tylko niedoszłym magazynierem? Skąd znasz takie szczegóły dotyczące zatrudnienia?

@pracownik

Bo firma odpowiedziała na moją aplikacje. Dostałem mianowicie maila. Bardzo szczegółowego. Zatrudnienie przez firme a nie jakieś agencje jak to ktoś tu już kłamał. Bardzo prestiżowa i renomowana firma. Żałuje że poszedłem do innej. Zachęcił mnie bogaty pakiet socjalny (m.in. prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, kartę sportową, dofinansowanie do sportu i rekreacji oraz do wypoczynku urlopowego, wysokie premie , owoce w pracy, masaż raz w miesiącu, nagrody roczne i jubileuszowe, posiłki regeneracyjne, strój roboczy na każdą strefę magazynu oraz dodatki – m.in. za pracę w święta, dodatek za niechorowalność itp , wolne weekandy i święta.

@Mitek

I po roku od momentu jak się nie dostałeś siejesz propagandę jak w TVP? Śmiechu warte.

Stolec
@magazynier

Propaganda to jest u was w TVN i Gazecie wybiorczej. Jeszcze bardziej was lemingów robią te zydowsko- niemieckie media w (usunięte przez administratora) niż TVP.

Janusz

Bardzo dobra firma. Niestety dużo jest leserów , nierobów i safandułów. Czasem firma nie zdąży sie takich pozbyć na czas i psują nam opinię jednej z najlepszych firm w Polsce. Podobno kierownicy codziennie dostają 3 kg CV. Może ich zaczna wymieniać na bardziej rozgarnietych i pracowitych. Nie dziwne bo każdy chce tu pracować

Grazyna
@Janusz

Ja slyszalam ze cv jest dziennie 4.5 kg - podobno kupili specjalną wagę do ważenia.

Wojtek
@Grazyna

Safanduły to zło. Trzeba ich tępić.

@Wojtek

jeden tu sie już nawet udziela safanduła ,podpisuje sie ,, magazynier'' hahahahaha śmiechu warte

ByłyObozu
@Janusz

Chyba wypowiedzeń ???? firma potrzebuje pracowników i ciągle szuka ale już Polacy się nie nabierają.. Większość to ukraince lub Nepalczycy Teraz . Polacy to mniejszość... 3kg cv chyba niepełnosprawnych do sprzątania.... Albo praca ostatniej szansy. Kasa bez sezonu 3tys 3.5 maks. Jak zacznie się sezon to musisz być minimalne 10h bo jak 8 tylko to od razu out. Święta nie święta musisz być. Praca najczęściej 2zmiana lub nocki. Rzadkość 1..... Na szczęście mnie tam już nie ma i nie narzekam na wykładanie towaru lepiej płacą niż u nich. Kary finansowe za biała paletę euro. Za FIFO za fodo i smrodo. Szukają aby (usunięte przez administratora) kasę tak zwaną premie. Gdzie podstawę masz 3tys brutto i jak będziesz się nie sprawdzał to tyle Ci zostanie ???? brutto, ????

@ByłyObozu

Przecież oni sami sobie te pozytywne opinie piszą, ja też już na szczęście tam nie pracuję, całą prawdę napisałeś.

Klara667

Radzę omijać firmę w Krk szerokim łukiem! PORAŻKA!!! Ściemniają na rozmowach rekrutacyjnych! Nawet te artykuły sponsorowane w necie im nie pomogą. Firma ma strasznie złą opinie na krakowskim rynku pracy.

@Klara667

Co tak właściwie oznacza zła opinia? Firma chyba prężnie się rozwija i są ambitne plany, żeby zrobić(usunięte przez administratora) oddaną władcom z Duisburg? xD

Dociekliwa

Wolę Korwina. A tak serio, to proszę o merytoryczne odpowiedzi. Czy są realne możliwości rozwoju, czy to praca głównie dla juniorów do klepania faktur, którzy za maks.2 lata i tak się zwiną do innej firmy za 200PLN brutto więcej? Pytam, bo HAVI Kraków to względnie nowa jednostka na krakowskim rynku i ciekawi mnie, czy wnosi jakiś powiew świeżości :)

Klar667
@Dociekliwa

Oj zdecydowanie można doznać powiewu świeżości, jak i zawału, kiedy poznajesz swoje obowiązki i ich ilość hahaha Gorąco polecam osobom szukającym wrażeń :))

@Klar667

A wynagrodzenie godne? Chociaż nie, takie firmy nie po to wyrastają w PL, żeby godnie płacić...

@Dociekliwa

Tą kasę, którą oferują, zarobisz w każdym, naprawdę każdym innym krakowskim korpo.

Agnieszka
@Klara667

Czyli jak wszędzie zarobię tyle samo to równie dobrze mogę zarobić je w Havi. Widać że rozmowa dwóch lewaczek z PO. Smiech z ciemnoty.

@Agnieszka

Przecież nikt Ci tego nie zabrania :) Firma czeka na takich jak Ty :)

ELK

Nie sadze. Jestem pracownikiem HAVI już od dłuższego czasu i kompletnie nie zgadzam się z tym, ze ludzie znikają w niewyjaśnionych okolicznościach lub wciska się kit, ze odeszli. Po prostu ludzie, którzy kompletnie nie wykazują chęci do pracy po kilku rozmowach, po których nie ma efektu są zwalniani, co poprawia tylko jakość pracy całego zespołu. Są szkolenia, są benefity, jest jasna ścieżka rozwoju. Wynagrodzenie tez uważam za lekko wyższe od średniej krakowskiego rynku. Jak ktoś chce mieć pięciocyfrową kwotę w wynagrodzeniu za samo podłączenie się VPN to raczej nie tam...

Alex
@ELK

A co to znaczy jasna ścieżka rozwoju? Po roku zostajesz Seniorem a potem...? Wynagrodzenie musiało być nieco wyższe, żeby w dość krótkim czasie pościągać sporo osób z ABB, Shell, Kingfisher, Cap, IBM i innych...

Misiek
@Alex

i z Tesko i Kauflanda bo z Biedronki to raczej nikogo nie ściągną bo tam są wysokie zarobki o Lidlu to już nawet nie wspomnę

Lucjusz Wielki
@ELK

Pracuję tam od ponad roku i jeszcze nie słyszałem o przypadku, żeby firma kogoś zwolniła. Wręcz nieroby i leserzy sa nie do ruszenia. Ludzie po prostu stąd uciekają. Sam bym zwiał, Tylko covid skomplikował troche sytuację na rynku pracy.

Medyk z wyższym
@Lucjusz Wielki

Ci co nie wierzą w ideologię koronawirusa funkcjonują jak wcześniej. Tylko lenie , nieroby i nieudacznicy zwalają wszystko na nie istniejącą ,,pandemię''

Bubaba
@Lucjusz Wielki

Ale dlaczego uciekają?

Medyk z niższym
@Medyk z wyższym

A Havi zatrudnia mimo pandemi...^^

Lucjusz Wielki
@Bubaba

Są przeciążeni obowiązkami, poza tym jest za mało FTE na procesach. Nawet praktykanci odchodzą... Stres i duże oczekiwania. Jednym słowem harówka..

Kalina
@Medyk z niższym

Inne firmy też :))))

Pisowiec

Bo Maryjan to prosty bezideowy leming z PO. Dorwać sie do korytka i nachapać. Komuchom z PO mówmy stanowcze N I E !!!

magazynier

Praca w magazynie Warszawa to porażka. Kierownik nie rozumny, kary z kosmosu, żadnych zasad. Zajadą Cię jak kierowniczka kadr swojego wieloletniego współpracownika który dostał zawału i najlepiej wg niej powinien ją za to przeprosić. Przykład idzie z góry, niestety...

@magazynier

Szukali latem na magazyn , były ogłoszenia. Teraz już nie ma rekrutacji. Żałuje że sie wtedy nie zgłosiłem do pracy , a oferowali mi stanowisko magazyniera. Stabilna firma , wiele pozytywnych opinii słyszałem. Benefity , no i czytałem tutaj że można zarobić bardzo dobrze , zazdroszcze tym którzy pracują w Havi

@Mitek

Ile Ci zapłacili za ten komentarz?

@magazynier

5,50 zł. Ale co uważasz że zła firma? Wszyscy chwalą prace na magazynie w Warszawie. Praca lekka i podobno nawet 4000 na rekę można zarobić jak ktoś nie jest leniem , nieudacznikiem i narzekaczem

@Mitek

Jak by chwalili pracę na magazynie to byście nie mieli tylu agencji pracy i tylu pracowników ze wschodu, zatrudniali byście przez Havi a nie przez agencje, które tych "leni, nieudaczników i narzekaczy" wam dostarczają a wy ich zatrudniacie bo tak taniej i można ich zwolnić jak kolejny lockdown ogłoszą. Dodatkowo widać że trol od pozytywnych komentarzy już na etacie, tak trzymać, powodzenia.

Miktek
@magazynier

To ty jesteś (usunięte przez administratora) Firma zatrudnia głównie sama przez Havi ,a nie przez jakies agencje. Pierwsze słysze że tam agencje są

@Miktek

Zatrudnienie jest głównie przez agencje a praca nie należy do łatwych i przyjemnych. Mroźnia, chłodnia, suche, trzy strefy temperaturowe a w nich normy dla wytrwałych.

@magazynier

Ze mną sie kontaktowała firma w odpowiedzi na ogłoszenie i nic nie było o agencjach , wiec pewnie jesteś nie doinformowany albo specjalnie kłamiesz. W każdej pracy trzeba pracować, za leżenie nie płacą. A powiedziano mi że każdy kto nie jest leniem , miglancem i safandułą to normę wyrabia , więc może powinieneś zmienić prace jak sobie nie radzisz

magazynier

Marcin właśnie się zdemaskowałeś. Wracaj do akwarystycznego tam dobrze kierowałeś rybkami.

@magazynier

To już nie twoja sprawa co robiłem. Firma bardzo dobra. Nie słuchajcie jakiegoś desperata na wylocie , kończy,, kariere'' i nie umie pożegnać sie z klasą jak mężczyzna , tylko płacze safanduła jak - jak to mówia młodzi - (usunięte przez administratora)

Sławek
@Mitek

Aplikowałem latem, dobrze że się nie zdecydowałem. Kierownik na forum wyzywa swoich pracowników? To co się dzieje na co dzień w magazynie? Nie zazdroszczę pracownikom tej firmy.

Rolex
@Sławek

To nie kierownik. Mitek to też kandydat tak samo jak ty , czytaj ze zrozumieniem

WARSZAWIAK

Nawet w czasie pandemii , na bezrobociu ludzie mogą wiecej do gara włożyć niż pracując na 2 etaty za rudego (usunięte przez administratora)

Weronika

Pojawiają się sprzeczne opinie odnośnie pracy w Havi Logistics. Czy ktoś z aktualnych pracowników mógłby się wypowiedzieć jak to naprawdę wygląda? Jaka jest umowa, wynagrodzenie, dodatki? Czy jest możliwość rozwoju zawodowego? Będę wdzięczna za wszystkie odpowiedzi.

@Weronika

Dobra firma, zeby sie "gdzieś zaczepić", ale na cuda nie ma co liczyć.

Olena777
@Asia

Firma dobra na chwilę. Można się czegoś nauczyc, żeby potem iść dalej.

Zostaw merytoryczną opinię o Havi Logistics Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Havi Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Havi Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Havi Logistics Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Havi Logistics Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Havi Logistics Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Havi Logistics Sp. z o.o.