Opinie o Grupa Dociepleniowa Górnich Elżbieta Górnich w Warszawa

Grupa Dociepleniowa Górnich Elżbieta Górnich
0 0 10 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 141 dni.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Grupa Dociepleniowa Górnich Elżbieta Górnich?

Stach Nowy wpis

Wiecie czy firma potrzebuje jeszcze w tym sezonie pracowników?

Bolo Nowy wpis

Nie przesadzajcie z narzekaniem. Nikt nie zmusza do pracy!

Marcin Nowy wpis

Kiepska firma. Brak zaplecza brak pracowników. Ciągnie zaliczki - uwaga! Nie polecam

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Marcin

Okropna firma, pięciu podwykonawców żeby tylko nikt nie był odpowiedzialny za tą fuszerkę. Nie polecam, nie polecam i jeszcze raz nie polecam

Tak2Nie

Gość

Amatorzy. Są takie niedoróbki, że człowiek który się na tym nie zna lepiej by to zrobił. Zdjęli rusztowania a rynny wiszą po kawałku. Na szczęście zalało sąsiadów, nie nas. Robią jedną rzecz, nie kończą i zaczynają kolejną, palą na dachu.

Tak2Nie

opinia

Zostawiają nawet pety i (usunięte przez administratora) na balkonie, schodzą ciągle na przerwy. Więcej ich nie ma jak są, opóźnienie prac o miesiąc

Tak4Nie

nicknick

Zalany sufit, klatka. Zaczynają po 6 rano, kończą koło 9, opóźnienie o miesiąc. Nie mają kasków na głowie, żadnych zabezpieczeń. Nie warto, nie warto, nie warto. Ciekawe czy ci ruscy mają w ogóle pozwolenia na prace.

Tak4Nie

nick

Nie polecam nikomu, pracują 2-3 godziny i idą sobie nie zabezpieczając dachu przed deszczem. Sąsiadów zalało, na klatce też są zacieki

Tak5Nie

Czy zgadzasz się z opiniami na temat firmy Grupa Dociepleniowa Górnich Elżbieta Górnich w mieście Warszawa, które krążą w internecie? Wypowiedz się w komentarzu i powiedz nam jak naprawdę jest w tej firmie i czy jest to dobry pracodawca.

Tak1Nie

Zostaw opinię o Grupa Dociepleniowa Górnich Elżbieta Górnich - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie