Havi logistic

Gadki

Opinie o Havi logistic

mag

(usunięte przez moderatora). Mimo ze wspolpracownicy sa wporzo to jednak kierownictwo w postaci (usunięte przez moderatora) jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Maly magazyn, nie ma gdzie odstawiac zamowien, stare wozki, brak organizacji, towar stoi gdzie popadnie a nie w lokacjach, jeden wozkowy na cala firme, chyba ze od kwietnia sie cos zmienilo. Jedyny plus to taki ze byly objadki (nie zawsze dobre ale byly) (usunięte przez moderatora)

Zostaw opinię o Havi logistic - Gadki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Havi logistic