Opinie o Havi Logistics Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Havi Logistics Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Havi Logistics Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Havi Logistics Sp. z o.o. w Warszawa

Małomiasteczkowy

To tak jakby o faszyźmie mówić, że nie ma idealnych ustrojów politycznych...

Grom

co ty piszesz i o czym ?? Havi to firma żydowska nie bez powodu pracownicy mają niebieskie ubrania... brakuje jeszcze tylko gwiazdy Dawida. Wyzysk człowieka przez człowieka. Większość pracuje bo musi zarabiać na dom, rodzine a część to nowi których jest duża rotacja.

Patrycja

@Hermann jesteś pracownikiem tej firmy? Możesz napisać coś w głównym temacie wątku, jakim jest zatrudnienie w havi logistics? Warto, aby forumowicze, którzy wchodzą na forum w poszukiwaniu pracy, mogli znaleźć tu konkretne i merytoryczne informacje.

Hermann
@Patrycja

Byłem. Całe szczęście krótko. Wystarczy powiedzieć że trzeba iść do sądu żeby Pani B przypomniała sobie jak działa umowa, którą podpisała ze strony Havi.

Remik

Czy firma prowadzi jakieś rekrutacje?

Szara
@Remik

Tak, McDonald.????

Patrycja

@Remik, jesteś zainteresowany pracą w firmie? Na jakie stanowisko chciałbyś aplikować? Ostatnio @Maruda pisała,że poszukują w dziale finansowym księgowej. Może są też inne przyjęcia? Jeśli będziesz na rozmowie o pracę daj znać jak Ci poszło i czy zostałeś przyjęty? @Aaa, dlaczego masz taka opinię o firmie? Czy jesteś pracownikiem firmy, czy dostawcą, który tylko współpracuje z firmą? Czy spokojna rozmowa z magazynierem przyspieszyłaby dostawę i rozładunek?

Magazynier

Full time

Ive choosen to work in havi logistics in kiwi job. But no one does not answering to me

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
Aaa

Firma fatalna wielką arogancja magazynierów wobec obcych kierowców realizujących dostawy przetrzymywani samochodów po 8 godzin jednym słowem wielkie hsmstwo

George

Bardzo Ciężko było odbierać tak dużo telefonów - mówię o projekcie dla” rest. Pod złotymi lukami” - wszyscy mieli ciagle pretensje o to czemu nie jest na czas coś zrobione, kierownictwo powtarza ze to nic takiego, że tak początkowo musi być. Propozycje automatyzacji niektórych procesów nie spotykają się z zadym odzewem. Odszedłem na szczęście wraz z okresem próbnym na skraju wytrzymałości.

jarekareo
@George

a w jakim dziale pracowałeś ?

Wasyl

Zawsze można coś skrytykować ale pracownicy też nie są do końca uczciwie pracujący!!!

Justyna

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Rafał

Czy ktośjest w stanie coś powiedzieć na temat działu it? Buduja teraz zespół wsparcia dla McDonalds i jestem ciekawe jak to wygląda?

dd
@Rafał

Odradzam, jak chcesz mieć spokojny tryb pracy i nie siedzieć również po nocach w obsługując 400 restauracji w 3 osoby na tel, do tego pilnować pilnować tabelek, To odradzam. Potrafią naprawdę wyeksploatować dobrego pracownika, a potem go zwolnić dyscyplinarnie, bo nie był w stanie przyjść do pracy

Praca na helpdesku w Havi, jakieś opinie? Nie wiem czy mam iść na rozmowę kwalifikacyjną.

Ubolewający nad wazeliną
@Kandydat

Na prawdę nie warto, mimo, że to początki projektu dla Mc to po kilku miesiącach zarząd zrobił z tego korpo. Chociaż jak ktoś potrafi dobrze używać wazeliny lub wchodzić pod biurko to czemu nie, wówczas bardzo szybko nawet bez większego doświadczenia będzie wysoko. Podobnie jak i ludzie bez sumieni, krótko mówiąc materialiści, tym również może być tam dobrze bo dosyć szybko się można nic nie robiąc, przy zerowym rozwoju, zarobić na kotleta w bułce po zniżce i czynsz.

Patrycja

@Kandydat, i jak, zdecydowałeś się aplikować do pracy w havi logistics? Jeśli tak, to podziel się z nami opinią na temat przebiegu Twojego procesu rekrutacyjnego. @Dawid, a co ma na celu Twój komentarz? Przypominam, że forum GoWork.pl służy wymianie rzetelnych i konstruktywnych opinii na temat pracodawców. Jeśli masz coś do powiedzenia na temat pracy w havi logistics w Warszawie - zachęcam!

szczurek

Niestety potwierdzam negatywne wpisy. Od pewnego czasu horror na magazynie.(nowy kierownik a raczej kierowniczek). . praca po 14-15 godzin dziennie . zabieranie wolnych dni , zmiany w grafiku bez uzgodnienia z pracownikiem, planowanie pracy w dni świąteczne .a jak nie ma zamówień to wstawiają w grafik dzień urlopu wypoczynkowego i masz wolne.I te śmieszne zebrania z szefem .wiecznie zapocony i wściekły a na jakiekolwiek pytanie nie zna odpowiedzi, i mruczy coś pod nosem niezrozumiale. to prawda że odeszło wielu dobrych ludzi i z biura i z magazynu. ale trzeba jasno powiedzieć Havi to dawny Logpol i starzy pracownicy znają się od ponad 20 lat i trzymają się razem.Dla młodych to istna wyciskarka-wycisnąć z robola ile się da i zwolnić.

skierniewiak
@szczurek

Chocta do mnie do roboty jak wam zle.

ger3
@skierniewiak

a gdzie daj cynk

patagoński wałęsacz
@ger3

skierniewiak daj znać gdzie!! Tylko tak napisz żeby nikt nie widział? hi

gość
@szczurek

Zgadzam się z Tobą.Jakby usunąć parę osób z góry i zatrudnić speców znających specyfikę pracy w magazynie,system zmian i sluchających swoich podwładnych to może znalazłoby się kilku ludzi z dawnej ekipy którzy by wrocili i spróbowali wyciągnąć tę kiedyś jedną z lepszych firm z dołka.

Dawid

Myślę, że żadna firma nie płaci pieniędzy za leżenie tylko za pracę.

byłypracownik

Potwierdzam zdanie poprzedniej osoby Dream! Jeszcze do niedawna pracowałem w tej niby korporacji. Trudno nazwać to korporacją, zwłaszcza w głównym magazynie. Brak zasad, jasno określonych obowiązków i przydziału kto co ma robić. Zatrudniają na magazyniera a potem latasz całymi dniami na miotle. Kierownik nie szanuje nikogo poza własnymi czterema literami i każde zdanie zaczyna od JA. Trudno z nim rozmawiać, premie miesięczne przyznawane wg własnego widzimisię tylko dla jego pupilków, im bardziej włazisz mu w tyłek tym większa premia, nie liczy się to co robisz, brak jasno określonych zasad. Nadgodziny non stop, naliczane od podstawy to żenada. Na każdym kroku patrzą jak zaoszczędzić na tych najniżej, za drobną pomyłkę kierownik wyzywa i potrafi zabrać całą premię. Za te 2000 zł na rękę lepiej siedzieć na kasie w markecie, przynajmniej ciepło.

Magazynier
@byłypracownik

kolego kiedy kierownik kogoś wyzywał ?? Przytocz choć jedna sytuację! Premie nie są wydawane dla jak to piszesz (pupilków), tylko trzeba sobie na nie zapracować. Nic nie ma za DARMO!! Ten Kierownik który jest to jest facet z jajami. Daje rade na swoim stanowisku co widać że lepiej się pracuje i magazyn jest zadbany. Teraz jest mało pracowników bo nie ma tzw. sezonu, a że czasem wyjdzie więcej zamówień niż pracownik jest stanie zrobić w 8h to trudno. Raz czy dwa razy w tygodniu jak ktoś zostanie godzinę czy dwie dłużej, to nic się nie stanie, a przynajmniej praca zostanie wykonana dobrze i rzetelnie tak jak na pracownika przystało. Potem efekty takiej pracy są widoczne przy wypłacie. Wiec nie !!!Pie.doL!!! że jest tak źle, jak nie jest... Czasem są złe dni i można powiedzieć że jest chu.nia, ale to nie powód żeby nie pracować. Ogólnie firmę polecam dla wytrwałych, a nie dla siusiaków co zaraz idą do domu z płaczem bo musieli pracować. Tragedii nie ma, a żeby mieć pieniądze to trzeba je sobie wypracować..

Heniek
@Magazynier

Kierowniku teraz się nie wybielaj sam dobrze wiesz jak dajesz (usunięte przez administratora)

MAgazynier
@Magazynier

Popatrz mądralo na tych co zasuwają na magazynie po kilka lat.Łażą jak pokraki, bo kręgosłup nie wytrzymuje tych przewalanych codziennie kilkunastu ton.Jak przyjdzie sezon i podmuchasz 3-4 tygodnie na dwunastkach to może się zastanowisz nad swoim życiem i zdrowiem.Za parę lat ta firma kopnie cie w tyłek i skończysz jak Chłopaki do w zięcia.Bez pracy ,żony i zdrowia, a i te piękne auto korozja ci opierniczy...

Dream

Jest to typowa korporacja, ale niestety z tych o których się pisze artykuły w gazetach. Pracownicy są przeciążeni obowiązkami, jest ogromna presja czasu i stres...stres i jeszcze raz stres. Z każdej strony wymagają od pracownika gotowości podjęcia prawidłowej decyzji i szybkiego rozwiązania problemów, które są codziennością. Wszystko musi być zrobione na czas i tak siedzą wszyscy jak "roboty". Zero empatii. Ma się takie poczucie, że nie można wziąć urlopu, bo ciągle jest coś do zrobienia. Większość zadań jest nie skończonych, bo po prostu brakuje czasu, żeby zrobić rzeczy na spokojnie i do końca. Ludzie: większość to młodych ludzi, którzy pracują ciężko, żeby sprostać wymaganiom Wynagrodzenie: bardzo przeciętne jak na podobne stanowiska w innych firmach Warunki pracy: wszyscy siedzą w open space przez co jest głośno i ciężko się skupić. Ogólnie środowisko nie sprzyjające komfortowej pracy. Godziny pracy: na rozmowie kwalifikacyjnej 8-9 do 16-17. Niestety w 8h trudno się wyrobić i trzeba zostać dłużej. Nie polecam tej firmy, a wręcz odradzam głównie przez nadmiar obowiązków i wysoki stres.

czy jest lepiej w firmie? Nie piszecie od dawna!

Kam

Firma slaba nic nie oferuje niczego sie nie uczysz a kasa slaba Pozuja na korpo ale z butow im hurtownia orenzady w wyszowie wylazi Nie pilecam

Patrycja

@Antyhav no z jednej strony faktycznie - Ciebie osobiście ta sprawa może już nie interesować. Ale na pewno dla osób, które dopiero są zainteresowane udziałem w rekrutacji prowadzonej przez havi logistics jest jednak inaczej. Czy ktoś może zatem odnieść się do aktualnej sytuacji w tym temacie?

Patrycja

@antyhav, rzeczy jak odzież roboczna i uwzględnienie próśb grafikowych powinny być oczywiście w firmie zapewnione. Czy jest ktoś wyżej od kierowników, o których wspominałeś, komu można to zgłosić?

Antyhav
@Patrycja

nie wiem nie pracuje juz tam nie interesuje mnie to. wazne ze za moich czasów nikt się tym nie zainteresował odpowiednio...

Antyhav

Największy syf jaki może być!! Kasa do (usunięte przez administratora) choć obiecują że będzie dobrze, ubrań roboczych nie dostaniesz nawet po paru miesiącach pracy i nawet za pranie nie zwracają. Szatnie małe niektórzy mają po dwie szafki bo się pomieścić nie da. Grafik robią nie korzystnie dla ciebie ogólnie w (usunięte przez administratora) mają pracowników ważne żeby się im zgadzało. Nie kompetentna firma nie polecam nikomu pracy. Chyba że ktoś lubi być pomiatany prze kierowników...

Zostaw merytoryczną opinię o Havi Logistics Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Havi Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Havi Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Havi Logistics Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Havi Logistics Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Havi Logistics Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Havi Logistics Sp. z o.o.