Opinie o Firma Transportowo-Usługowa Gajowy-Trans Piotr Marucha w Kalisz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Firma Transportowo-Usługowa Gajowy-Trans Piotr Marucha. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Firma Transportowo-Usługowa Gajowy-Trans Piotr Marucha o rekrutacji.


Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Transportowo-Usługowa Gajowy-Trans Piotr Marucha w Kalisz

baner wywiady
klient Nowy wpis
Pracownik

omijać z daleka,totalny bałagan w firmie ,wypisują głupoty gdyż nie potrafią nawet na własnym rachunku zweryfikować płatności,nie miła obsługa kompletny brak kompetencji !!!

Pracownik Nowy wpis
Pracownik
@klient

@klient Pan Rafał Kowal R&K Team Limited nie potrafi zapłacić przelewu w terminie 60dni, polecam zweryfikować oceny na transie Pana Rafała, a potem dodawać nieprawdziwe opinie :)) Ten kto z nami jeździ i bierze od nas ładunki wie, że wszystko zawsze jest na tip-top.

Z Nowy wpis
Pracownik
@klient

Wyparcie i niezdolność do przyjęcia odpowiedzialności w wykonaniu Pana Rafała. Firmę można bardzo łatwo sprawdzić na giełdzie i wyjdzie kto wypisuje głupoty. Żałosne próby unikania płatności, brak profesjonalizmu, kłamstwa i wulgarne wyzwiska - wspaniały sposób na prowadzenie działalności.

klient Nowy wpis
@Pracownik

Firma mało poważna,wystawia negatywne opinie pomimo zapłaty w terminie a teraz próbuje się wybielić,proszę nie kłamać to i tacy jak ja nie będą wystawiać opini o twojej firmie.gdybyś był taki za jakiego się kreujesz nie było by mnie tutaj na pewno!! jeśli ktoś nie ma nic na sumieniu to się nie musi tłumaczyć.prawda sama się obroni zawsze

klient
Inne

firma to jeden wielki (usunięte przez administratora),nie potrafią nawet zweryfikować przelewów na koncie ,nie miła obsługa nie polecam ,amatorka

Pan Rafał Kowal "klient"
Pracownik
@klient

Pan Rafał Kowal R&K Team Limited nie potrafi zapłacić przelewu w terminie 60dni, polecam zweryfikować oceny na transie a potem dodawać opinię :)) Niemiła - piszemy razem.

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Transportowo-Usługowa Gajowy-Trans Piotr Marucha - Kalisz

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Firma Transportowo-Usługowa Gajowy-Trans Piotr Marucha?

  Zobacz opinie na temat firmy Firma Transportowo-Usługowa Gajowy-Trans Piotr Marucha tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Transportowo-Usługowa Gajowy-Trans Piotr Marucha?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Firma Transportowo-Usługowa Gajowy-Trans Piotr Marucha
0/5 Na podstawie 0 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Józefa Chełmońskiego 11
  62-800 Kalisz
 • NIP: 6180026635 REGON: 250919206
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w marcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 476 708
 2. GoWork.pl 3 989 574
 3. linkedin.com 3 495 960
 4. olx.pl - praca 3 386 448
Firma Transportowo-Usługowa Gajowy-Trans Piotr Marucha
Przejdź do nowych opinii