HEWEA SERWIS SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o HEWEA SERWIS SP. Z O.O.

maxxx

firma zajmuje się serwisem i naprawą hydrauliki siłowej. Zajmują się rowniez profesjonalną sprzedażą, układów hydraulicznych,pomp różnego rodzaju.

Tolmistern

Cwaniak, cwaniak, zrobił z [usunięte przez moderatora] Prezesa , a jak coś [usunięte przez moderatora] zmachluje to pionek poleci :)

Panie [usunięte przez moderatora]! ile czasu pan tam pracował?ile płacą na magazynie?

Weslaw

Tragedia, Wlaściciel cwaniak i [usunięte przez moderatora] - omijajcie ich z daleka. Najpierw obietnice wysokich zarobków, rozwój itd a tak naprawdę to tylko wycisniecie z człowieka ile się da a potem kopa w [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o HEWEA SERWIS SP. Z O.O. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HEWEA SERWIS SP. Z O.O.