Opinie o Żabka w Toruń Bolesława Chrobrego 1

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników na temat firmie Żabka, i Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Żabka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Żabka w Toruń Bolesława Chrobrego 1

Magda Nowy wpis
Klient

Jako klient proszę o pouczenie i uświadomienie pracowników, a przede wszystkim Pana pracującego przy ulicy Boboli, że pracę zaczyna o godzinie 6. Ja przychodząc przed godziną 7 chciałabym zakupić pieczywo w postaci bułek. Niestety nie mogę gdyż ich w ogóle nie ma. To nie pierwsza taka sytuacja. Nie do pomyślenia moim zdaniem żeby coś takiego było tolerowane.

Natka Nowy wpis
Kandydat

Heyka , chciałam zapytać o pracę w żabce na Mostowej w Toruniu ... Jak tam jest ? Jakie szefostwo i pracownicy ? Czy fajnie się tam pracuje ? Dzięki pozdrawiam

gość Nowy wpis

Najgorsze doświadczenie w moim życiu.Nie polecam ul.Chełmińskiej i Św.Katarzyny

Mieczysław Nowy wpis
@gość

Czego konkretnie nie polecasz? Teraz tak naprawdę nawet nie wiem, czy wypowiadasz się z poziomu klienta, czy może z poziomu osoby zainteresowanej pracą w firmie Żabka. Twój wpis można rozumieć na dwa sposoby, dlatego w tym właśnie momencie proszę Cię o jego sprecyzowanie. Zrobisz to teraz?

Stefan

Zastanawiam się dlaczego nikt z pracowników nie zamieścił tu od dawna opinii o pracy, jest jakiś powód?

Dominika
@Stefan

Dlatego ,ze szefowa to jakaś masakra wszystkich mierzy z góry na dół jakby była jakaś księżniczka i w dodatku ma za wysokie mniemanie o sobie ,to jest aż żałosne . Ludzie którzy tam pracują są wporzadku ale sama szefowa stawia ich w niezręcznych sytuacjach , do dostawy jest zawsze jedna osoba bo szefowa ma dwie lewe ręce i siedzi na zapleczu pije te swoje herbatki i siedzi na telefonie nawet nie potrafi cen na promocje wydrukować !!!!!!!

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Żabka? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy ZDALNY Key Account Manager
GoWork.pl
(470 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Informatyk/grafik z orzeczeniem o niepełnosprawności
BPO NETWORK Sp. z o.o.
(232 opinii)
logo firmy Elektryk Utrzymania Ruchu
Toruń
Flame Employment Polska Sp. z o.o.
(336 opinii)
logo firmy Pracownik produkcji - nie wymagamy doświadczenia
HR Partner Monika Pszuk
(15 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Nie polecam pracy w żabce na Jarze watzenrodego. Szefowa faworyzuje jedna z pracownic, nie wypłaca wynagrodzenia w terminie, zasady bhp (pracownic - szkolenia) pozostawiają wiele do życzenia. Na dostawy często jest jedna pracownica bez jakiejkolwiek pomocy. Umowa na pół etatu pracuje się na cały! Omijajcie!

Ak
 Problem
@Były pracownik

Co za bzdury piszesz. Po co te kłamstwa co Ci to da .

Maciek

Czy Żabka ma zniżki dla swoich pracowników ?

Monika

Jestem bardzo zadowolona z pracy w Żabce. Dużo się zmieniło ,zarobki dobre ,praca spoko. Oczywiście jak ktoś przychodzi do pracy żeby siedzieć i nic nie robić to zawsze będzie narzekał. Pozdrawiam

dora

Spoko się pracuje. Szefowie ogarnięci ludzie, harmonogram pracy dość elastyczny, więc nie ma na co narzekać

Mariusz

W żabkach wszystko zależy od ajenta jak ogarnięty idzie wytrzymać, ale są rzeczy których nie przeskoczy. Na nic poza najniższą krajową bym nie liczył, bo ajent działa w oparciu o warunki narzucone przez sieć, a te są takie że za wiele poszaleć nie można. Ewentualnie można coś próbować regulować premiami np jeśli ajent dostanie kasę za udany audyt i doceni też to że udany audyt był dzięki jego pracownikom,ale na kokosy też bym tu nie liczył. No i na ogół praca na dwie zmiany. Jak są jeszcze jakieś pytania służę odpowiedzią. Mam w domu ajentkę to jestem w miarę na bieżąco :-)

Witam! Czy ktoś ma jakieś aktualne wieści na temat przedsiębiorstwa Żabka w mieście Toruń. Czekamy na newsy od pracujących.

Zostaw merytoryczną opinię o Żabka - Toruń

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.