AUTO WOJCIECH

Toruń

Opinie o AUTO WOJCIECH

Sebastian

Praca jako kierowca kat. B w AutoWojciech na ul. Zgodnej we Wrocławiu: - 1500 netto na okresie próbnym, okres próbny od 1 do 3 miesięcy w zależności od tego jak ogarniesz pracę. - 1800 netto po okresie próbnym - godziny pracy 8:30-17:30, 5 dni w tygodniu + co druga sobota. Jak wygląda sama praca nie wiem bo nie przyjąłem propozycji za takie stawki.

xxx

Nigdy więcej, prowadzenie i organizacja przypomina bardziej budę z nieświeżym żarciem niż dobry sklep z częściami, często nie kompletne zestawy to norma...

Zostaw opinię o AUTO WOJCIECH - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AUTO WOJCIECH