Opinie o Hotel Classic w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Hotel Classic. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Hotel Classic o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm
Usługi hotelarskie dla firm Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Classic w Kraków

number

Kompletny brak szacunku dla pracowników. Wymagania nieadekwatne do zajmowanego stanowiska.

Iwona

@recepcjaco sprawia, że nie polecasz innym pracy w firmie? Możesz powiedzieć co jest powodem Twojej negatywnej oceny? Konkretne informacje będą cenne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją. Warto też pamiętać, że to co nie odpowiadało Tobie, dla innej osoby może nie mieć takiego znaczenia.

recepcja

nie polecam!!!!!!!!!! !!!!!

Iwona

@kasia co masz na myśli mówiąc o złym prowadzeniu? Na jakim stanowisku pracowałaś? Mogłabyś powiedzieć coś więcej na temat tego jak wyglądała Twoja praca?

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services
kasia

to praca bez perspektyw, taki hotelik, motelik, w dobry miejscu ze złym prowadzeniem, odradzam

Iwona

Pracujesz w Hotel Classic? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

gość

Faktycznie, ten brak szacunku to prawda. Spotkanie w sprawie pracy było umówione, ale szefowa wyszła i nie wiadomo, czy wróci, zero informacji dla personelu. A przeciez wystarczył krótki telefon z info. Człowiek zwolnił sie z pracy, żeby przyjśc na spotkanie, ale kogo obchodzi ktoś inny. Wstyd na takim stanowisku, szefowie powinni świecic przykładem.

aklak

Wiem, że to tylko jakiś tytuł @putek ale jednak mają za coś te 3 gwiazdki jakby byli ruiną i czekali na naprawę no to raczej nie reklamowaliby się w ten sposób i nie ustalali takich cen za dobę hotelową

A.D.

Nie polecam.... brak mi słów....

Wera

Jaja sobie robisz? czy szefowa hotelu zmusiła cię do wypisywania głupot.

Czepialski

W Krakowie nie ma starówki jest Rynek i Stare Miasto , po starówkę to do Warszawki ;)

romek

potwierdzam wszystko stres stres brak poszanowania

Pola

Nie polecam pracy w hotelu Classic na jakimkolwiek stanowisku, szczególnie recepcja. Wygórowane wymagania, sztywna atmosfera , grafik pracy miał być elastyczny, a jednak robili wielkie halo na temat małych zmian.(usunięte przez administratora). Pracownicy się boją o swoją prace i każdy udaje że nikt nic nie wie jeśli zapada decyzja o pozbycia sie jakiegoś pracownika. Pracownik się dowiaduję z dnia na dzień że stracił prace- przychodzi do pracy, a okazuję się,że jest skreśliony z grafiku do końca miesiąca. Wczesniej nikt z pracownikiem nie rozmawia na ten temat ani nie dostaję żadnego oficjalnego wypowiedzenia umowy ani powodów takich nagłych decyzji mimo że w umówie jest podany dwutygodniowy okres wypowiedzenia.Szefowa wtedy w sprytny sposób unika z pracownikiem rozmowy i boi się konfrontacji do momentu kiedy termin umówy zlecenia sam wygaśnie lub pracownik sam zloży wypowiedzenie.

Ona

Hej, a co z obsadą biura-administracją!?Widziałam na ogłoszeniach-że szukają kogoś do tych działów? Jak tam jest bo wybieram się tam na rozmowę? Odpiszcie proszę szczerze, to czasu sobie zaoszczędzę!Dzięki wielkie

też były dwutygodniowy :)

Potwierdzam wszystko co powyższe.

była

zastanawiałam się kiedy pojawią się pierwsze komentarze o pracy w tym hotelu. od kilku lat rotacja niesamowita: recepcja, rezerwacja, biuro... nie polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Classic - Kraków

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hotel Classic?

Kandydaci do pracy w Hotel Classic napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hotel Classic
1.4/5 Na podstawie 37 ocen.
  • Tomasza 32
    31-014 Kraków