Opinie o O.W Jantar w Darłowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy O.W Jantar. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie O.W Jantar o rekrutacji.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o O.W Jantar w Darłowo

Jak szefostwo w O.W Jantar traktuje ludzi?

mm Nowy wpis

Nie polecam, za tydzień zapłaciłam prawie 3 tys. a w środku (usunięte przez administratora). Pokój ciemny, wilgotny, zapach z kanalizacji z łazienki, meble obskubane, materac zapadnięty, czajnik uszkodzony, nie wspomną o niedomytym kaloryferze w łazience, bardzo byle jak. Posiłki jakościowo kiepskie, na obiad przerabiane kiełbaski ze śniadania, mnóstwo sałatek tworzonych w podobnym mechanizmie, warzywa niejednokrotnie nieświeże - zgniłe jabłka, skisła papryka etc. Do tego ogromny problem żeby zabrać naleśnika czy kromkę chleba z jadalni dla rocznego dziecka. Panie menadżerki lekceważące klientów, mijające się z prawdą; chciałam przedłużyć rezerwację (nie zeby było tak fajnie, musiałam zostać nad morzem kilka dni więcej) kręciły, zwodziły i na koniec pokój został zajęcy przez kogoś innego. Przed wyjazdem dzwoniłam upewnić się, że jest płaskie wejście na plażę, co zostało potwierdzone przez menagerkę. Co jednak okazało się nieprawdą! Zasięg internetu żaden, wi fi nawet nie pozwoliło sprawdzić poczty. Stanowczo nie polecam, późny PRL w czystym wydaniu. Jedyny plus to bliskość do morza, choć wejście na plażę niebezpieczne z wózkiem z małym dzieckiem, strome i śliskie.

Anik Nowy wpis

Odradzam ten obiekt to obraz nędzy i rozpaczy. Krótko mówiąc brudno wszędzie smród a w łazience smród moczu i stęchlizny. Po wejściu do tego (usunięte przez administratora) łzy stanęły mi w oczach. Postanowiłam szybko zgłosić moje oburzenie do recepcji. Panie powiedziały , że i tak mam niezły pokój i powinnam się cieszyć. Szkoda się denerwować Brak kultury i profesjonalizmu. Standard rudery Meduza oceniam na początki PRLu. Wydałam 5 tysięcy i siedziałam tu jak skazaniec odbywający karę w więzieniu. Brzydziłam się dotknąć czegokolwiek, a nie wsponę już o myciu. To była katorga. Wróciłam zmęczona i wściekła. Nigdy więcej to jest naciąganie i wielkie (usunięte przez administratora)

Czy urlop w O.W Jantar jest płatny 100%?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie O.W Jantar? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Kuracjusz

Wrażenia z pobytu w Ośrodku „Jantar” w Darłówku. Już na przywitanie widać, że Panie z Recepcji są nieogarnięte. Reakcją na każde pytanie z mojej strony było przewracanie oczami i bieg do biura po odpowiedź. Pierwszy tydzień w naszym pokoju nie było ciepłej wody, gdzie w innych pokojach woda ciepła była. Codzienne zgłoszenie w Recepcji nic nie dało. Gdy po tygodniu wreszcie w naszej łazience pojawiła się ciepła woda, w sąsiednich pokojach była już tylko woda gorąca! W pokojach łóżka są niewygodne. Nakładane na nich dodatkowe materace sprawiały, że człowiek wstawał z łóżka jak z tortur. W ramach pobytu profilaktyka dostępne były tylko dwa zabiegi, gdzie w innych ośrodkach tego typu trzy zabiegi to standard. Za dodatkowe zabiegi np. krioterapia, inhalacje płatność 30 zł za każdy zabieg. Przy większej ilości „płatnych” zabiegów ( np. 10 szt.) można wynegocjować cenę 20 zł za każdy - z płatnością tylko w formie gotówki (do szuflady). Żywienie (śniadania i kolacje ) zorganizowane na zasadzie „szwedzki stół”.– co przypominało „walkę o ogień”! Ciąg stołów ustawiony pod ścianą – możliwość dojścia do potraw i naczyń tylko z jednej strony. Między stołami z jedzeniem zlokalizowane są dwoje drzwi z wejściem i wyjściem z kuchni – co powodowało wędrówki kelnerów między ludźmi stającymi w kolejce w „te i we wte”. Osoby niepełnoprawne, emeryci o laskach, kulach, z uszczerbkiem narządu ruchu tłoczyli się i obijali stojąc w kolejce, robiąc ciągle miejsce kelnerom, którzy z kolei przepychali się z wózkami z naczyniami, wiadrami z wrzątkiem i jedzeniem. Kelnerzy zamiast donosić talerze z nowym jedzeniem (wędliną, sałatkami, surówkami) zabierali półmiski z jeszcze pozostawionym jedzeniem i wychodzili w celu uzupełnienia potraw. Podobnie z pieczywem – zabierany był cały kosz do uzupełnienia, co powodowało, że ludzie przez pewien czas nie mieli chleba. W takiej chwili pobieranie posiłków zostało zatrzymane i 70 osób stało sobie w poczwórnym ogonku i czekając na jedzenie! Śniadania i kolacje trwały średnio 30-40 minut. Na koniec Kelnerzy polowali na brudne naczynia, zabierając zastawę wręcz agresywnie nie czekając aż ludzie odejdą od stołu Taka organizacja generowała nerwowość i często kłótnie Jadłospis monotonny, wręcz nudny. W ośrodku nad morzem - brak ryb! (ryby tylko na obiad w piątek) . Nie polecam spędzania tam wypoczynku!

Czy firma O.W Jantar w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Byłam w 2019 w Jantarze - było super Wróciłam w tym roku - chyba ostatni raz - jedzenie wstrętne - pokoje nie odnawiane / Meduza/ - jakość wypoczynku nie jest proporcjonalna do cen

TLuck

Nasze wakacje nie doszły do skutku. Ośrodek zachował się nieuczciwie. Mimo ustalenia szczegółów zmiany rezerwacji i dopłaty anulowano zamowienie całkowicie pod pretekstem rezygnacji i sprzedano miejsce pewnie za wyższą kaske. Osoba obsługująca byla miła w trakcie ustaleń, a po fakcie nagle stała sie opryskliwa i arogancka. Takie zachowanie dyskwalifikuje ośrodek i jego zarządców. Zostaliśmy bez wakacji na tydzień przed terminem ich rozpoczęcia bo ktoś chciał kilka stówek więcej.... i tyle w temacie. Nigdy więcej .... wstyd.

maronim

Wychodzi na to że to firma krzak . Obiecuje zwrot za wplate na rezerwacje wypoczynku ,by za chwile nie odbierac korespondencji . jedynym jasnym punktem jest lokalizacja reszta to mataczenie. Ostrezegam chcac skorzystac z bwypoczynku nie robcie przedplat bo mozecie jak my nie zobaczyc pieniedzy gdyby pandemia przeszkodzila w realizacji wypoczynku . Moje perypetie opisane sa wczesniej Pytam wiec ponownie O.W Jantar kiedy zwrocicie naiwnym emerytom wpłacone pieniadze Tłumaczenie że osrodek byl czynny jest kłamstwem bo nie mogliscie swiadczyc zabiegów nrehabilitacyjnych !!! Pozdrawam - zniesmaczony były (usunięte przez administratora) klient Marian.M

TLuck
@maronim

Paulina

Mam prośbę o rozstrzygnięcie wątpliwości. To profil Ośrodka Wypoczynkowego Jantar, zarejestrowanego na ul. Morskiej w Darłowie. Czy to jest ta sama firma, co Centrum Zdrowia i Wypoczynku Jantar przy ul. Muchy? Kiedy sprawdzam w KRS, wykazuje mi, że właścicielami spółek są inne osoby! Czy zatem wiele z wcześniejszych komentarzy nie tyczy się czasem całkiem innego Jantara? Dajcie znać, proszę.

maronim@wp.pl

W latach 2018 2019 bylismy z Żoną w czerwcu na turnusach rehabilitacyjnych .Wyjezdzalismy zadowoleni i wypoczeci. W roku 2020 tez chcac skorzystac z takiego wypyczynku juz w listopadzie 2019 roku zarezerwowalismy turnus na czerwiec 2020. Jednak koronawirus nas wystraszyl - jestesmy juz emerytami wiec po telefonicznej rozmowie ze mozna zrezygnowalismy z pobytu. Kazano nam czekac 90 dni na zwrot rezerwacji., gdy ten czas minal na nasze interwencje dostalismy odpowiedz ze zwrot sie nam nie nalezy. To swidczy o tym ze firma Jantar jest niesumienna i nieslowna . Nie odbiera pism urzedowych i udaje ze nic sie nie stało , Czyzby chciala sie wzbogacic na naiwnych emerytach ?? Czy usuwanie niekorzystnych ,acz prawdziwych opinii z forum jest uczciwe ?? Bo moja opinia z forum znikneła Pozdrawiam

Agnieszka

Czy biorą tam młodych na prace sezonową?

Sylwia

Tak to prawda że obsługa bardzo miła pani Ania animatorka super. Reszta to dno. Nie wiem kto prowadzi ten ośrodek czy zarządza nim ale napewno nie zna się na tym co robi. Za tą cenę nie polecam nikomu. Szkoda słów.

Agata

@rob, większość opinii pisali Klienci, co prawda bardzo pochlebnych, więc musza tam być zatrudnieni odpowiedni ludzie. Napiszcie czy to bardziej interes rodzinny czy może otwarci są poszukiwanie nowych pracowników? Tylko na sezon letni czy poza też?

rob

wpadłem tu żeby porozmawiać o pracy w OW Jantar, Hotel Róża wiatrów a tu same opinie klientów . Szukam u nich pracy jako recepcjonista i ciekaw jestem jak jest z atmosferą w pracy i jakie zarobki. I czy jest umowa o pracę

olaola

Witam czy coś się zmieniło w Meduzie? Jakies lepsze łazienki czy łóżka? Proszę o info obsługę lub gości z 2015r.

mini

mam nadzieję, że poszukują kogośbo ja jestemosobą z doświadczeniem w pracy w Hotelu, a teraz poszukuję pracy. Podobno pracownicy zatrudniani są tu na przyzwoitych warunkach, nie narzekają...Takie słuchy chodzą w okolicy. Ja nie jestem osobą wymagającą- chce mieć umowę o pracę i wynagrodzenie adekwatne do wkładu

DANKA

Ja wybieram sie z dziecmi do tego osrodka mamy mieszkac w domku . Czy ktoś moze mi powiedzieć jak w nich jest naprawde , bo na zdjeciach sa ok. Troche sie boje bo opinie sa fatalne

gosc

a własnie ze wiem, bo pracowałem w latach 2012-2013 i nie pierdziel głupot

gość

skad się wziełas z choinki???zadnych napiwków to sama restauracja w ośrodku a nie kawiarniany ogródek.....

gość

ja pracowałem w Jantarze nie w Rózy a po drugie to sezon chłopie !tam sie pracuje do upadlego

Zostaw merytoryczną opinię o O.W Jantar - Darłowo

• Jak się pracuje w O.W Jantar?

Zobacz opinie na temat firmy O.W Jantar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w O.W Jantar?

O.W Jantar