Opinie o Kursjezykowy.Eu (Centrum Naukowe Sp. Z O.O. Sp.K.) w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Centrum Naukowe Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Centrum Naukowe Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Naukowe Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

Konsument

Przysłali badziewie, nie można odstąpić od umowy. Zasłaniaja się podejrzanymi niby aktami prawnymi.Nie polecam

Wiktoria

@opinia a możesz ty napisać tutaj?

Niezadowolona
@Wiktoria

Nie kupuj nic od nich!niczego sie nie nauczysz tylko stracisz kase,Ja chciałam odstąpić od umowy bo to co przysłali to jakaś żenada isię nie da odsyłają że nie można zwrócić towaru.Lipa,Nie polecam.

Niezadowolona

Nie polecam.Jedno wielkie oszustwo.Nie ma możliwości odstąpienia od umowy ani zwrotu.To co przysłali nie warte nawecjednej setnej tej kwoty. Powołują się na akty prawne, które nie są zgodne z prawdą.

Opinia

Uwaga przed ta firma. Można się nieźle przejechać. Poszukajcie w internecie na ten temat

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Centrum Naukowe Sp. z o.o. sp.k..
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Guśka

Pracuję w Centrum Naukowym w Radomiu rok czasu, praca bardzo fajna , kontakt i atmosfera w firmie jak najbardziej na plus, kierownictwo bardzo pomocne , wspierające pracowników w każdej sytuacji. Polecam z czystym sumieniem :)

hiji
@Guśka

dalej masz takie czyste sumienie wiedząc, że wasza firma wyłudza pieniądze od klientów na nieistniejące dofinasowania unijne?

Marzena
@Guśka

@Guśka, to świetnie, ja jednak liczyłam, że ustalę tu warunki pracy w CN warszawskim, nie radomskim. Ktoś zna zarobki, oraz godziny pracy pracowników Centrum Naukowego?

W.w

Niech każdy kto został (usunięte przez administratora) podaje swój adres e-mail. Nie dajmy się oszukiwać dla tej firmy nie może im to ujść płazem.

Marika

Nie polecam. (usunięte przez administratora) Oszukują na kursach językowych!

@oszusci Myślę, że niewłaściwe forum wybrano, gdyż tu pracownicy zostawiają swoje opinie, a te są dobre o firmie.

oszusci

Nie polecam. Firma sprzedaje kursy językowe które są szajsem nie wartym złamanego grosza. Reklamacja nie uwzględniona pieniedzy nie chcą zwrócić. NIE POLECAM ! ! ! ! !

Kamila

W Centrum Naukowym pracuje już ponad rok na początku byłam przerażona sprzedażą bo wcześniej pracowałam w Call Center ale na umawianiu spotkań ,sprzedaż okazała się bardzo prosta .Atmosfera jest super ,zespól zgrany a najbardziej co cieszy oko to wysoka pensja na koncie wypłacana w terminie .Przerwa 60 min i nikt nie stoi nad głową

Ag34

W Centrum Naukowym pracuję dopiero od dwóch miesięcy, podobają mi się godziny pracy, zespół jest bardzo zgrany i mogę liczyć na pomoc doświadczonych konsultantów. Trzeba się postarać, ale zarobki są zadowalające.

Kate

Od ponad roku pracuję W CN, jestem zadowolona, bardzo dobra atmosfera, świetne zarobki. Mam umowę o pracę, nigdy nie miałam zastrzeżeń, pełen profesjonalizm w firmie:)

ole251

Pracuje od początku firmy w Centrum jest bardzo fajna atmosfera i zgrani ludzie praca jak każda inna , wiadomo trzeba się starać i jakiś wynik zrobić ale to wymagane jest w każdej firmie, jeżeli się zrobi dobry wynik można sobie zarobić ładne pieniądze ;)

Ana

Pracuje w Centrum Naukowy w Radomiu od ponad roku. Osobiście nie mam żadnych zastrzeżeń, oczywiście trzeba pracować tak jak wszędzie ale jestem zadowolona, mam umowę o praće. Wypłata zawsze na czas. Polecam bo moim zdaniem to jedno z bardziej fajniejszych call center w Radomiu a pracowałam już w kilku.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Naukowe Sp. z o.o. sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Centrum Naukowe Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Naukowe Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Naukowe Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Centrum Naukowe Sp. z o.o. sp.k.
3.1/5 Na podstawie 96 ocen.
  • Fosa 25
    02-768 Warszawa

Centrum Naukowe Sp. z o.o. sp.k.