pracownica
 Rekomendacja

Świetna i przyjemna praca w miłym i sympatycznym otoczeniu. Profesjonalne szkolenia w biurze jak i na wyjazdach. Firma prężnie rozwijająca się na rynku pracy dająca możliwość rozwoju. Wysokie wynagrodzenia oraz premie. Polecam kto chce popracować i osiągnąć coś więcej niż tylko praca w Call Center ;)

Paulina

Z czystym sumieniem jako obecny pracownik polecam pracę, atmosfera jest bardzo dobra, kadra kierownicza zawsze przyjazna, otwarta na propozycję, wypłata zawsze na czas, dodatkowe premie, godziny pracy są przystępne 8-16 Najlepsze Call Center w którym pracowałam, gorąco wszystkim POLECAM !!!

pracownica
 Rekomendacja

C

A gdzie pracowałeś? W Warszawie czy gdzie indziej

M
@C

Kiedyś jak mieli jeden oddział w wawie było całkiem sympatycznie, nawet miło. Potem zmieniło się to diametralnie na niekorzyść. Zaczęło się tam dziać to co w słynnych kotłowniach czyli ogromna presja na wynik. Firma się rozwinęła i zaczęła traktować ludzi jak element wymienny. Produkt coraz gorzej był odbierany i zaczęło się sypać. Po tym co piszą w internecie firma raczej zostanie niedługo zamknięta.

Mac

Tak, w Warszawie

Max

Tak, Warszawie

Anonim
@Max

To akurat w Warszawie swego czasu praca była bardzo fajna. Potem się popsuło niestety. Orientuje się ktoś czy firma nadal funkcjonuje?

Aqua Nowy wpis
@pracownica

Chcecie się zmierzyć to zaczynamy walkę .

Andrzej Nowy wpis
Klient

Nieporozumienie! "Zabawkę" otrzymałem przez kuriera, w tel. nawet nie mam takiej aplikacji - Orange VR 360 ?! Brak telef., żeby czegokolwiek się dowiedzieć! Ludzie! Toż to rozbój w biały dzień! Nie daruję!

KL Nowy wpis
@Andrzej

Witam Andrzej ! Mam taką samą sytuacje już napisałem odstąpienie od umowy i odsyłają mi z powrotem . Andrzej może zbiorowy pozew ?

kasendra waldemar Nowy wpis
Klient

firma ktorej nikomu nie polece dodam jeszcze raz (usunięte przez administratora)firma ludzie bez honoru

Użytkownicy czekają na odpowiedź 26 dni.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Centrum Naukowe Sp. z o.o. sp.k.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

kasendra waldemar
Klient

podkresle jeszcze raz (usunięte przez administratora) firma jak malo ktora obiecywali duzo chodzi o nauke jezka angielskiego wersja podstawowa pierwsza zaplata 237 zl i pozniej szok wiecej do pobrania tego jezyka ale juz trzeba doplacic 750 zl pisze swoim nazwiskiem i imieniem bo poprostu wiem juz jak dzialaja pala glupa na calego po REZYGNACJI firma (usunięte przez administratora)

Frywolny
Klient

Pomimo mieszanych opinii zamówiłem, po złożeniu zamówienia dzwoniłem jeszcze w celu wykluczenia "martwej infolinii", telefon został odebrany i wszystko potwierdzone. Odebrałem, odpakowałem, tego samego dnia dostałem linki na maila. Cena jak dla mnie przystępna, sposób wykonania również. Miejcie na uwadze że jeden podręcznik szkolny dla dziecka do nauki j. angielskiego potrafi ponad 100zł kosztować, a tutaj dostaje się gotowy kurs, który zawiera to co najważniejsze.

Czy jest możliwość pracy w Centrum Naukowe Sp. z o.o. sp.k. na część etatu?

Bartek
Kandydat

Dramat obsługi. (usunięte przez administratora) Prosiłem o maila - nie mogę tego zrobić cyt Pani Albo się decyduje albo nie ... Ci to za firma, szczerze? Pchnie jakąś ściemą NIE POLECAM !!!

Aga
Klient

Absolutnie nie polecam!!! (usunięte przez administratora) Przesyłają materiały warte kilkanaście złotych. Oczywiście nie ma możliwości zwrotu, odesłałam materiały, nie zwrócili mi pieniędzy.(usunięte przez administratora)Nie ma możliwości dodzwonienia się.

Daroz
Klient

Jeśli Radom to nie polecam (nie wiem jak w Warszawie), masakryczna obsługa, zamówienie niekompletne, ludzie nastawieni na sprzedaż a nie pomoc w nauce i wysłaniu kompletnych materiałów!!! Po wpłaceniu pieniędzy kończy się jakakolwiek współpraca i kontakt jest zerowy. Odradzam bardzo, z tak niekompetentną firmo to się nigdy nie spotkałem. Omijajcie szerokim łukiem!!! Jest mnóstwo innych firm rzetelnych i uprzejmych. W internecie nawet nie ma w Radomiu na mapie tej firmy... widmo... nawet nie można opinii dodać (oczywiście negatywnej)(usunięte przez administratora) ODRADZAM!!!

Czy Centrum Naukowe Sp. z o.o. sp.k. zapewnia kartę multisportu?

Odpowiedź
@Pytanie

Firma nie zapewnia Karty MultiSport.

Obecny pracownik

Ja jestem bardzo zadowolona nigdy wcześniej nie pracowałam w tej branży i nie wiedziałam czy się odnajdę a szczerze jestem pozytywnie zaskoczona pracuję już prawie rok! Przede wszystkim przyjazna atmosfera, sympatyczne pomocne kierownictwo do tego mobilizujące premie nagrody,stałe godziny pracy, wypłata zawsze na czas, jasno określone obowiązki jak ktoś chce pracować to polecam z czystym sercem!!!

A
@Paulina

W jakim mieście bo kilka lokalizacji jest. Jeżeli radom to chyba firma sama napisala opinie bo tam jest źle i nikomu nie polecam.

@A

nie każdemu odpowiada praca ale mi owszem.. wystawiłam opinie taka jak czuję możesz się zgadzać lub nie. Pozdrawiam

ziutaa ;P
@A

Ile jest opinii zlych 3 4 ? a ile jest dobrych masa nie wrzuca sie opinii w jeden worek , kazdy musi sam przekonać sie na atmosferze czy warunkach ktore będą mu odpowiadac , szkoda ze jak naprawdde się zle dzieje w firmach nikt o tym nie mowi tylko zamiata pod dywan a jak firma jest naprawde spoko to sie zaczynają czepiać . Nie chodzi o to ze jestem pracownikiem i bronie tylko irytują mnie bezpodstawne negowania firmy przez osoby którym sie nudzi w domu na bezrobociu z własnej woli .

Pola

Spoko praca, atmosfera również, kasa naprawde bardzo dobra, godzny pracy ok. Nawet nie ma co porównywać do innych call center.

Anna

Pracuje ponad dwa lata, jestem bardzo zadowolona. Mozna dobrze zarobic a kadra jest bardzo przyjazna otwarta na propozyje i rady by poprawic komfort pracy. Atmosfera panujaca wśród pracowników jest przyjacielska a ludzie dobrze zorganizowani. W czasie pandemii nie musieliśmy martwić się o utrate pracy poniewaz firma zajęła się umozliwieniem nam pracy zdalnej. Serdecznie polecam, najlepiej przyjsc i przekonac sie samemu.

Olcia

Pracuje już rok jestem bardzo zadowolona, atmosfera jest super, zespół zgrany przełożone bardzo pomocne zawsze wszystko wytłumaczą wyjaśnia Pensja na czas, zarobki są dobre Polecam

Pracodawca

Szanowni Państwo, każda Wasza opinia, która wskazuje nam obszary wymagające naszej uwagi czy poprawy warunków pracy naszych pracowników, jest dla nas bardzo cenna. Każdą z nich uważnie analizujemy i ewentualnie wdrażamy plan naprawczy. Aby móc udzielić rzetelnych odpowiedzi na pojawiające się uwagi i pytania dotyczące naszej firmy, liczymy na zachowanie kultury wypowiedzi i merytoryczne komentarze - tylko do takich możemy się odnieść. Przypominamy, że opinie niezgodne z regulaminem forum mogą być usuwane przez administratora portalu. Serdecznie pozdrawiamy, CN.

Jakie wartości są cenione w Centrum Naukowe Sp. z o.o. sp.k.?

Jurek
@Pytanie

Pracownik ma być potulny, uległy, nie zadawać za dużo pytań, nie wchodzić bez pukania do pokoju "nadzorców", i oczywiście robić wynik. Najlepiej żeby nie był zbyt rozgarnięty, żeby zbyt szybko nie połapał się o co w tym wszystkim chodzi. Ma dzwonić, wciskać kursy z "dopłatami"

Dario

Uczciwość :-))))))))))))

Konsultanta

Witam. Nie wiem skąd te negatywne opinie mogę się jedynie domyślić, że nie piszą je obecni pracownicy ani którzy już nie pracują. Obecnie pracuję już dwa lata i osobiście jestem zadowolona. Nigdy nie odczułam presji poprzez przełożonych. Warunki zatrudnienia od samego początku są jasne. Zawsze mogę liczyć na pomoc konsultantów jak i przełożonych. Pozytywne opinie są prawdziwe i wystawiamy je My konsultanci. Pozdrawiam

Konsultantka

Panie Macieju, każdy ma prawo wystawić opinię, Pan również. Ja jako pracownik w tej firmie mam prawo być zadowolona z współpracy i jestem. Dlatego wystawiłam pozytywną opinie bo mam do tego prawo. Każda firma ma negatywne opinie domyślam się, że Pana również.Jeśli ktoś jest niezadowolony z pracy, z zarobków to odchodzi i szuka sobie czegoś innego. Nie jest to moja pierwsza praca i zapewne nie będzie ostatnią pracą. Pozdrawiam serdecznie.

Ewelina

Niestety ludzie nie potrafią czytać ze zrozumieniem. Pomimo tego steku bzdur zaryzykowałam, podjęłam tam pracę i miałam rację. Dziś mogę podpisać się obiema rękami pod: kto nie ryzykuje ten nie pije szampana. ????

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Naukowe Sp. z o.o. sp.k. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Centrum Naukowe Sp. z o.o. sp.k.
3.3/5 Na podstawie 86 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Fosa 25
    02-768 Warszawa
  • NIP: 9512464210 REGON: 380540199 KRS: 0000736834
Centrum Naukowe Sp. z o.o. sp.k.