3 Dodaj merytoryczną opinię
counter
3 83 124 5 1

Opinie o Centrum Naukowe Sp. z o.o. sp.k.

Pracodawca

Szanowni Państwo, każda Wasza opinia, która wskazuje nam obszary wymagające naszej uwagi czy poprawy warunków pracy naszych pracowników, jest dla nas bardzo cenna. Każdą z nich uważnie analizujemy i ewentualnie wdrażamy plan naprawczy. Aby móc udzielić rzetelnych odpowiedzi na pojawiające się uwagi i pytania dotyczące naszej firmy, liczymy na zachowanie kultury wypowiedzi i merytoryczne komentarze - tylko do takich możemy się odnieść. Przypominamy, że opinie niezgodne z regulaminem forum mogą być usuwane przez administratora portalu. Serdecznie pozdrawiamy, CN.

Tak9Nie9
Ewelina

Niestety ludzie nie potrafią czytać ze zrozumieniem. Pomimo tego steku bzdur zaryzykowałam, podjęłam tam pracę i miałam rację. Dziś mogę podpisać się obiema rękami pod: kto nie ryzykuje ten nie pije szampana. ????

Tak8Nie27
Marysia

Polecam! Pracuję już ponad rok mi odpowiadają warunki pracy. Umowa o prace jest z wolnym dniem nie ma problemu. Wynagrodzenie zawsze na czas, to się ceni.

Tak6Nie29
Pracus

Każdy musi sie przekonać sam nikt tu siłą nie trzyma ... Takie gadanie jest wszędzie praca to nie wakacje ale uważam że tu jest bardzo fajna atmosfera nie ma presji godziny pracy wygodne kasa naprawde dobra warto się przekonac samemu i samemu podjąć decyzje i wydac opinie a nie słuchac szeregu ile ludzi tyle opini

Tak6Nie15
Obecny pracownik Nowy wpis

Ja jestem bardzo zadowolona nigdy wcześniej nie pracowałam w tej branży i nie wiedziałam czy się odnajdę a szczerze jestem pozytywnie zaskoczona pracuję już prawie rok! Przede wszystkim przyjazna atmosfera, sympatyczne pomocne kierownictwo do tego mobilizujące premie nagrody,stałe godziny pracy, wypłata zawsze na czas, jasno określone obowiązki jak ktoś chce pracować to polecam z czystym sercem!!!

Tak2Nie1
Paulina

Z czystym sumieniem jako obecny pracownik polecam pracę, atmosfera jest bardzo dobra, kadra kierownicza zawsze przyjazna, otwarta na propozycję, wypłata zawsze na czas, dodatkowe premie, godziny pracy są przystępne 8-16 Najlepsze Call Center w którym pracowałam, gorąco wszystkim POLECAM !!!

Tak2Nie2
A Nowy wpis
@Paulina

W jakim mieście bo kilka lokalizacji jest. Jeżeli radom to chyba firma sama napisala opinie bo tam jest źle i nikomu nie polecam.

Tak1Nie
Paulina Nowy wpis
@A

nie każdemu odpowiada praca ale mi owszem.. wystawiłam opinie taka jak czuję możesz się zgadzać lub nie. Pozdrawiam

Tak1Nie1
ziutaa ;P Nowy wpis
@A

Ile jest opinii zlych 3 4 ? a ile jest dobrych masa nie wrzuca sie opinii w jeden worek , kazdy musi sam przekonać sie na atmosferze czy warunkach ktore będą mu odpowiadac , szkoda ze jak naprawdde się zle dzieje w firmach nikt o tym nie mowi tylko zamiata pod dywan a jak firma jest naprawde spoko to sie zaczynają czepiać . Nie chodzi o to ze jestem pracownikiem i bronie tylko irytują mnie bezpodstawne negowania firmy przez osoby którym sie nudzi w domu na bezrobociu z własnej woli .

Tak1Nie1
Pola

Spoko praca, atmosfera również, kasa naprawde bardzo dobra, godzny pracy ok. Nawet nie ma co porównywać do innych call center.

Tak5Nie4
Anna

Pracuje ponad dwa lata, jestem bardzo zadowolona. Mozna dobrze zarobic a kadra jest bardzo przyjazna otwarta na propozyje i rady by poprawic komfort pracy. Atmosfera panujaca wśród pracowników jest przyjacielska a ludzie dobrze zorganizowani. W czasie pandemii nie musieliśmy martwić się o utrate pracy poniewaz firma zajęła się umozliwieniem nam pracy zdalnej. Serdecznie polecam, najlepiej przyjsc i przekonac sie samemu.

Tak8Nie8
Olcia

Pracuje już rok jestem bardzo zadowolona, atmosfera jest super, zespół zgrany przełożone bardzo pomocne zawsze wszystko wytłumaczą wyjaśnia Pensja na czas, zarobki są dobre Polecam

Tak7Nie6

Pracodawca

Tak9Nie9

Jakie wartości są cenione w Centrum Naukowe Sp. z o.o. sp.k.?

Jurek
@Pytanie

Pracownik ma być potulny, uległy, nie zadawać za dużo pytań, nie wchodzić bez pukania do pokoju "nadzorców", i oczywiście robić wynik. Najlepiej żeby nie był zbyt rozgarnięty, żeby zbyt szybko nie połapał się o co w tym wszystkim chodzi. Ma dzwonić, wciskać kursy z "dopłatami"

Tak8Nie
Dario
@Pytanie

Uczciwość :-))))))))))))

Tak6Nie1
Konsultanta

Witam. Nie wiem skąd te negatywne opinie mogę się jedynie domyślić, że nie piszą je obecni pracownicy ani którzy już nie pracują. Obecnie pracuję już dwa lata i osobiście jestem zadowolona. Nigdy nie odczułam presji poprzez przełożonych. Warunki zatrudnienia od samego początku są jasne. Zawsze mogę liczyć na pomoc konsultantów jak i przełożonych. Pozytywne opinie są prawdziwe i wystawiamy je My konsultanci. Pozdrawiam

Tak3Nie10
Konsultantka

Panie Macieju, każdy ma prawo wystawić opinię, Pan również. Ja jako pracownik w tej firmie mam prawo być zadowolona z współpracy i jestem. Dlatego wystawiłam pozytywną opinie bo mam do tego prawo. Każda firma ma negatywne opinie domyślam się, że Pana również.Jeśli ktoś jest niezadowolony z pracy, z zarobków to odchodzi i szuka sobie czegoś innego. Nie jest to moja pierwsza praca i zapewne nie będzie ostatnią pracą. Pozdrawiam serdecznie.

Tak1Nie4
pracownica
 Rekomendacja

Świetna i przyjemna praca w miłym i sympatycznym otoczeniu. Profesjonalne szkolenia w biurze jak i na wyjazdach. Firma prężnie rozwijająca się na rynku pracy dająca możliwość rozwoju. Wysokie wynagrodzenia oraz premie. Polecam kto chce popracować i osiągnąć coś więcej niż tylko praca w Call Center ;)

Tak2Nie23
C

A gdzie pracowałeś? W Warszawie czy gdzie indziej

Tak1Nie
M
@C

Kiedyś jak mieli jeden oddział w wawie było całkiem sympatycznie, nawet miło. Potem zmieniło się to diametralnie na niekorzyść. Zaczęło się tam dziać to co w słynnych kotłowniach czyli ogromna presja na wynik. Firma się rozwinęła i zaczęła traktować ludzi jak element wymienny. Produkt coraz gorzej był odbierany i zaczęło się sypać. Po tym co piszą w internecie firma raczej zostanie niedługo zamknięta.

Tak5Nie
Mac

Tak, w Warszawie

Max

Tak, Warszawie

Anonim
@Max

To akurat w Warszawie swego czasu praca była bardzo fajna. Potem się popsuło niestety. Orientuje się ktoś czy firma nadal funkcjonuje?

Tak11Nie
Ewelina

Tak8Nie27
Job Jumper

Czytam i nie wierzę kim trzeba być żeby na stronie do oceny pracodawcy wylewać żale jako niezadowolony klient?? Kto normalny pisze takie rzeczy w takim miejscu? Odpowiedź jest prosta – ktoś z konkurencji. Produkt nie jest dla każdego idealny, bo trzeba samodyscypliny żeby się uczyć, a nie oczekiwać że „skoro mam płytę to już powinienem umieć”. To że mam narzędzia nie robi ze mnie fachowca, w szkole wszyscy mieliśmy języki, chemię, matematykę, w-f i jakoś nie każdy ze wszystkiego błyszczał, bo do różnych rzeczy mamy dryg. Uważam że administrator powinien usuwać wpisy nie na temat bo obniżają rangę portalu po poziomu bulwarowego pudla.

Tak3Nie19
Marysia

Tak6Nie29
Alek
@Marysia

Również jestem zadowolony z pracy!

Tak3Nie16
Ala
@Marysia

Pracuję już kilka miesięcy. Fajny i zgrany zespół. Pomocne kierownictwo, zawsze doradzi, wesprze. Polecam prace w Centrum Naukowym.

Tak3Nie15
obecny pracownik

Absolutnie się nie zgadzam, warunki są oczywiste od samego początku, natomiast jakby była presja i nerwowa atmosfera to nawet chwili bym tu nie pracowała, a jak chcesz pracować to i zarobisz to chyba normalne, prawda? Nikogo nie zamierzam oszukiwać, naprawdę jest OK!

Tak4Nie19
Natka
@obecny pracownik

Oczywiście, że warunki są od początku oczywiste. Wiedziałam na jakie stanowisko jestem zatrudniona, jaka mam podstawę oraz umowę. Jestem zadowolona z tej pracy i polecam pracodawcę:)

Tak3Nie17

Ania

Nie odbieraj paczki, napisz im maila że rezygnujesz. Ja tak zrobiłam i odpisali aby nie odbierać. Mail to dla mnie dowód ze nie maja prawa nic ode mnie chcieć

Tak19Nie4
Małgorzata

Mam tak samo. Paczka od kilku dni czeka na poczcie, kurier zostawił awizo. Na szczecie nie bylo mnie w domu inaczej bym odebrała. Dostalam maila z potwierdzeniem ze kupiłam z centrum naukowe choć adres był inny bo z Radomia. Po tym co znalazłam w internecie paczki nie odbieram i wysylam odstapienie od umowy i zakaz przetwarzania danych na ich maila i listem. Jak beda cos ode mnie chcieli ide do rzecznika.

Tak18Nie4
Maria
@Ania

Czy jest ktoś kto odzyskał pieniądze? Ja odebrałam paczkę i ja zwróciłam. Nie mogę teraz odzyskać od nich pieniędzy.

Tak17Nie
Monia

Dałam się namówić i zamówiłam ten kurs jadąc autem nie do końca słuchając zgodziłam się na wysyłkę za pobraniem. Teraz ta paczka czeka na poczcie do odebrania, co mam zrobić? Czy mogę jej nie odbierać? Czy jak wyślę im odstąpienie od umowy na mail to wystarczy? Nie chce żeby potem mnie nękali. Macie do nich maila na którego można im wysłać takie dokumenty? Po tym co znalazłam w internecie nie mam chęci aby odbierać paczkę żeby potem nie wplatać się w jakieś większe koszta i aby co miesiąc czegoś nie wysyłali. Człowiek całe życie się uczy żeby uważać.

Tak17Nie2
Klientka
@Monia

Gdyby faktycznie Pani coś zamówiła od tej firmy to by Pani miała maila ;) Ja zamówiłam i jestem zadowolona z kursu bo na nauce mi zależało i na znajomości języka. Polecam te kursy!!!

Tak1Nie12
Monia
@Klientka

Dzień dobry. Wysłałam odstąpienie na tego samego maila z którego przyszła wiadomość z potwierdzeniem ale nie otrzymałam odpowiedzi. W przesłanym regulaminie jest inny adres mailowy. Proszę o wskazanie prawidłowego adresu do wysłania odstapienienia od umowy. Listowne odstąpienie wysłać na adres w Warszawie czy do Radomia? Proszę o odpowiedz

Tak12Nie
Bryk

Gdyby firma była nieuczciwa i oszukiwała to by nie szło się nawet dodzwonić . A tak to nie ma problemu z kontaktowaniem się. Konkurencja widze nie śpi ;)

Tak2Nie15
Patrycja
@Bryk

Oddajcie wiec pieniądze bo wasz pracownik przez telefon prosi o wysłanie maila. Zgodnie z informacja kurs został wysłany. Nie otwierany a dostałam informacje ze był otwarty co jest (usunięte przez administratora). Czy można liczyć na zwrot pieniędzy? Kursu nie chce mam prawo z niego zrezygnować.

Tak18Nie
p. Marcin
@Monia

Niczego nie musisz odbierać, wystarczy że wyślesz im na maila odstąpienie od umowy. Jak wyślą nie przejmuj się i nie przyjmuj paczki, poproś również o usunięcie danych osobowych inaczej będą dzwonić i oferować różne cuda. Będą telefony jak chcesz wciśnij jeden i różne magiczne sposoby na wyciągnięcie tych kilkuset złotych. Ogólnie nie masz się czego obawiać. Jeżeli chcieliby zmusić Cię do odbioru idziesz do rzecznika i wtedy nie dość że i tak paczki nie odbierzesz to mają jeszcze problem natury prawnej :) Dobrze to wymyślili, jestem ostrożny a dałem się nabrać na reklamę na fb, wyglądała bardzo autentycznie. Mam nadzieje że pomogłem. na przyszłość radzę myśleć skąd kupuje się towar i lepiej unikać takich sytuacji. Pamiętaj że firma która to wysyła również ponosi koszt zwrotu dlatego lepiej dwa razy się zastanowić i być fair w stosunku do nich również :) Pozdrawiam.

Tak20Nie1
Ewa
@p. Marcin

Dziękuje za informacje. Od kilku dni myślałam czy odbierać paczkę. Po przeczytaniu opinii nie jestem zainteresowana współpraca z ta firma. Nie będę kupować kota w worku!

Tak24Nie1
Klient
@Ewa

Masz racje nic od nich nie odbieraj. Ta firma (usunięte przez administratora) ludzi.

Tak19Nie
Anonim

Widzę konkurencja nie śpi tylko robi czarny PR.

Tak1Nie5
KSAWERY
 Rekomendacja

Pracuję w Centrum Naukowym czwarty miesiąc. Nie myślałem, że call center można tak dobrze zarobić. Wspaniali ludzie, zawsze chętni do pomocy. Mam nadzieję, że zagoszczę w tej firmie na dłuższy czas.

Tak3Nie16
Monika

W końcu miejsce pracy, gdzie przychodzę z przyjemnością. Bardzo miła atmosfera, szacunek i profesjonalne podejście do pracownika. Wynagrodzenie przyzwoite i zawsze na czas. Polecam z czystym sumieniem.

Tak5Nie16
Ela ela

Również polecam tą firmę. Pracuję już dłuższy czas i nigdy się nie zawiodłam. Wypłata spora i zawsze na czas. Polecam dla chętnych co chcą zarobić i się czegoś nauczyć. Dla leniwych polecam URZĄD PRACY I ZASIŁEK.

Tak3Nie13
Madzia
@Ela ela

Oczywiście, że tak. Niezadowoleni to są zawsze Ci, którzy niestety nie potrafili się odnaleźć. Umówmy się to nie jest praca dla każdego i nie każdy sobie tu poradzi, ale wylewać jakies gorzkie żale bezpodstawnie to troszkę przeginka. Nikt nie zapłaci nikomu za darmo, to nie jest tasma w fabryce, ale jesli ktos się w takiej pracy widzi, to i pieniądze dobre i wynik jest.

Tak3Nie13
Ewa

Dostałam tydzien temu kurs weszłam poczytać opinie co i jak jak narazie moje odczucie jest takie że kurs jest jak najbardziej ok pare słowek juz znam a zaczynam od podstaw fran zobaczymy co dalej , dla mnie forma ok

Tak2Nie11
były pracownik call center

Beznadziejna firma. Już mówię dlaczego: (usunięte przez administratora) - klient który kupuje kursy wiecznie z pretensjami (usunięte przez administratora) - zarobki średnie - warunki pracy średnie - atmosfera średnia, za duża presja na wynik. Jest baza = wynik.Słaba baza nie ma wyniku (usunięte przez administratora) Mam doświadczenie w branży i nie polecam.

Tak17Nie1
Sylka
@były pracownik call center

Nie zgodzę się z "były pracownik". Pracuję w tej firmie już rok czasu i po trzech miesiącach otrzymałam umowę o pracę bo tak tez zostało mi obiecane. Warunki oraz wynagrodzenie są naprawdę godne i szczerze polecam. Jeśli uważasz, że pisze to ktoś z szefostwa to słabe z Twojej strony :) Ja na obecnych przełożonych nie narzekam wręcz przeciwnie zawsze są pomocni i doradzą. Pewnie długo nie popracowałeś w tej firmie skoro w taki sposób przedstawiłeś firmę i raczej siebie ;) Mimo wszystko życzę Ci powodzenia a ja wracam do swojej ulubionej pracy ;)

Tak1Nie12
Pracownik !
@były pracownik call center

Presja nerwówka ? wybacz jeśli ma sie wywaolone na pracę kasa z nieba nie spadnie kazdy cos daje od siebie nie wiem z kąd takie info jakoś firma stoi a ludzie są zadowoleni ...

Tak1Nie11
Irez
@były pracownik call center

Nerwowi ? widać ze ktoś nie miał nic wspólnego z firmą :) Pracowałam tam przez trochę ale niestety musiałam wyjechać dobrze wspominam tą firmę wszyscy pomocni i na prawdę można było zarobić . I żadnej presji przynajmniej ja nie odczuwałam zawsze dobrze się tam czułam. Polecam z czystym sumieniem! Ps: Jeżeli ktoś nie chodzi do pracy,albo nic nie daje od siebie nic dziwnego że nic mu się nic nie podoba i nic nie osiągnie i NIE ZAROBI

Tak1Nie11
Karola

Zakupiłam kurs języka ang jestem bardzo zadowolona,uczę się kiedy chce i gdzie wszystko jest super tłumaczone na spokojnie , jak czegos nie rozumiem wracam i powtarzam jeszcze raz. Także ja polecam kursy i koszta też niska

Tak1Nie9

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Naukowe Sp. z o.o. sp.k. - Warszawa