Opinie o Kursjezykowy.Eu (Centrum Naukowe Sp. Z O.O. Sp.K.) w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Centrum Naukowe Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Centrum Naukowe Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Naukowe Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

Ewelina

Niestety ludzie nie potrafią czytać ze zrozumieniem. Pomimo tego steku bzdur zaryzykowałam, podjęłam tam pracę i miałam rację. Dziś mogę podpisać się obiema rękami pod: kto nie ryzykuje ten nie pije szampana. ????

Job Jumper

Czytam i nie wierzę kim trzeba być żeby na stronie do oceny pracodawcy wylewać żale jako niezadowolony klient?? Kto normalny pisze takie rzeczy w takim miejscu? Odpowiedź jest prosta – ktoś z konkurencji. Produkt nie jest dla każdego idealny, bo trzeba samodyscypliny żeby się uczyć, a nie oczekiwać że „skoro mam płytę to już powinienem umieć”. To że mam narzędzia nie robi ze mnie fachowca, w szkole wszyscy mieliśmy języki, chemię, matematykę, w-f i jakoś nie każdy ze wszystkiego błyszczał, bo do różnych rzeczy mamy dryg. Uważam że administrator powinien usuwać wpisy nie na temat bo obniżają rangę portalu po poziomu bulwarowego pudla.

Marysia

Polecam! Pracuję już ponad rok mi odpowiadają warunki pracy. Umowa o prace jest z wolnym dniem nie ma problemu. Wynagrodzenie zawsze na czas, to się ceni.

Alek
@Marysia

Również jestem zadowolony z pracy!

Ala
@Marysia

Pracuję już kilka miesięcy. Fajny i zgrany zespół. Pomocne kierownictwo, zawsze doradzi, wesprze. Polecam prace w Centrum Naukowym.

obecny pracownik

Absolutnie się nie zgadzam, warunki są oczywiste od samego początku, natomiast jakby była presja i nerwowa atmosfera to nawet chwili bym tu nie pracowała, a jak chcesz pracować to i zarobisz to chyba normalne, prawda? Nikogo nie zamierzam oszukiwać, naprawdę jest OK!

Natka
@obecny pracownik

Oczywiście, że warunki są od początku oczywiste. Wiedziałam na jakie stanowisko jestem zatrudniona, jaka mam podstawę oraz umowę. Jestem zadowolona z tej pracy i polecam pracodawcę:)

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Centrum Naukowe Sp. z o.o. sp.k..
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Nie odbieraj paczki, napisz im maila że rezygnujesz. Ja tak zrobiłam i odpisali aby nie odbierać. Mail to dla mnie dowód ze nie maja prawa nic ode mnie chcieć

Małgorzata

Mam tak samo. Paczka od kilku dni czeka na poczcie, kurier zostawił awizo. Na szczecie nie bylo mnie w domu inaczej bym odebrała. Dostalam maila z potwierdzeniem ze kupiłam z centrum naukowe choć adres był inny bo z Radomia. Po tym co znalazłam w internecie paczki nie odbieram i wysylam odstapienie od umowy i zakaz przetwarzania danych na ich maila i listem. Jak beda cos ode mnie chcieli ide do rzecznika.

Maria
@Ania

Czy jest ktoś kto odzyskał pieniądze? Ja odebrałam paczkę i ja zwróciłam. Nie mogę teraz odzyskać od nich pieniędzy.

Monia

Dałam się namówić i zamówiłam ten kurs jadąc autem nie do końca słuchając zgodziłam się na wysyłkę za pobraniem. Teraz ta paczka czeka na poczcie do odebrania, co mam zrobić? Czy mogę jej nie odbierać? Czy jak wyślę im odstąpienie od umowy na mail to wystarczy? Nie chce żeby potem mnie nękali. Macie do nich maila na którego można im wysłać takie dokumenty? Po tym co znalazłam w internecie nie mam chęci aby odbierać paczkę żeby potem nie wplatać się w jakieś większe koszta i aby co miesiąc czegoś nie wysyłali. Człowiek całe życie się uczy żeby uważać.

Klientka
@Monia

Gdyby faktycznie Pani coś zamówiła od tej firmy to by Pani miała maila ;) Ja zamówiłam i jestem zadowolona z kursu bo na nauce mi zależało i na znajomości języka. Polecam te kursy!!!

Monia
@Klientka

Dzień dobry. Wysłałam odstąpienie na tego samego maila z którego przyszła wiadomość z potwierdzeniem ale nie otrzymałam odpowiedzi. W przesłanym regulaminie jest inny adres mailowy. Proszę o wskazanie prawidłowego adresu do wysłania odstapienienia od umowy. Listowne odstąpienie wysłać na adres w Warszawie czy do Radomia? Proszę o odpowiedz

Bryk

Gdyby firma była nieuczciwa i oszukiwała to by nie szło się nawet dodzwonić . A tak to nie ma problemu z kontaktowaniem się. Konkurencja widze nie śpi ;)

Patrycja
@Bryk

Oddajcie wiec pieniądze bo wasz pracownik przez telefon prosi o wysłanie maila. Zgodnie z informacja kurs został wysłany. Nie otwierany a dostałam informacje ze był otwarty co jest (usunięte przez administratora). Czy można liczyć na zwrot pieniędzy? Kursu nie chce mam prawo z niego zrezygnować.

p. Marcin
@Monia

Niczego nie musisz odbierać, wystarczy że wyślesz im na maila odstąpienie od umowy. Jak wyślą nie przejmuj się i nie przyjmuj paczki, poproś również o usunięcie danych osobowych inaczej będą dzwonić i oferować różne cuda. Będą telefony jak chcesz wciśnij jeden i różne magiczne sposoby na wyciągnięcie tych kilkuset złotych. Ogólnie nie masz się czego obawiać. Jeżeli chcieliby zmusić Cię do odbioru idziesz do rzecznika i wtedy nie dość że i tak paczki nie odbierzesz to mają jeszcze problem natury prawnej :) Dobrze to wymyślili, jestem ostrożny a dałem się nabrać na reklamę na fb, wyglądała bardzo autentycznie. Mam nadzieje że pomogłem. na przyszłość radzę myśleć skąd kupuje się towar i lepiej unikać takich sytuacji. Pamiętaj że firma która to wysyła również ponosi koszt zwrotu dlatego lepiej dwa razy się zastanowić i być fair w stosunku do nich również :) Pozdrawiam.

@p. Marcin

Dziękuje za informacje. Od kilku dni myślałam czy odbierać paczkę. Po przeczytaniu opinii nie jestem zainteresowana współpraca z ta firma. Nie będę kupować kota w worku!

Klient
@Ewa

Masz racje nic od nich nie odbieraj. Ta firma (usunięte przez administratora) ludzi.

Widzę konkurencja nie śpi tylko robi czarny PR.

KSAWERY

Pracuję w Centrum Naukowym czwarty miesiąc. Nie myślałem, że call center można tak dobrze zarobić. Wspaniali ludzie, zawsze chętni do pomocy. Mam nadzieję, że zagoszczę w tej firmie na dłuższy czas.

W końcu miejsce pracy, gdzie przychodzę z przyjemnością. Bardzo miła atmosfera, szacunek i profesjonalne podejście do pracownika. Wynagrodzenie przyzwoite i zawsze na czas. Polecam z czystym sumieniem.

Ela ela

Również polecam tą firmę. Pracuję już dłuższy czas i nigdy się nie zawiodłam. Wypłata spora i zawsze na czas. Polecam dla chętnych co chcą zarobić i się czegoś nauczyć. Dla leniwych polecam URZĄD PRACY I ZASIŁEK.

Madzia
@Ela ela

Oczywiście, że tak. Niezadowoleni to są zawsze Ci, którzy niestety nie potrafili się odnaleźć. Umówmy się to nie jest praca dla każdego i nie każdy sobie tu poradzi, ale wylewać jakies gorzkie żale bezpodstawnie to troszkę przeginka. Nikt nie zapłaci nikomu za darmo, to nie jest tasma w fabryce, ale jesli ktos się w takiej pracy widzi, to i pieniądze dobre i wynik jest.

Dostałam tydzien temu kurs weszłam poczytać opinie co i jak jak narazie moje odczucie jest takie że kurs jest jak najbardziej ok pare słowek juz znam a zaczynam od podstaw fran zobaczymy co dalej , dla mnie forma ok

były pracownik call center

Beznadziejna firma. Już mówię dlaczego: (usunięte przez administratora) - klient który kupuje kursy wiecznie z pretensjami (usunięte przez administratora) - zarobki średnie - warunki pracy średnie - atmosfera średnia, za duża presja na wynik. Jest baza = wynik.Słaba baza nie ma wyniku (usunięte przez administratora) Mam doświadczenie w branży i nie polecam.

Sylka
@były pracownik call center

Nie zgodzę się z "były pracownik". Pracuję w tej firmie już rok czasu i po trzech miesiącach otrzymałam umowę o pracę bo tak tez zostało mi obiecane. Warunki oraz wynagrodzenie są naprawdę godne i szczerze polecam. Jeśli uważasz, że pisze to ktoś z szefostwa to słabe z Twojej strony :) Ja na obecnych przełożonych nie narzekam wręcz przeciwnie zawsze są pomocni i doradzą. Pewnie długo nie popracowałeś w tej firmie skoro w taki sposób przedstawiłeś firmę i raczej siebie ;) Mimo wszystko życzę Ci powodzenia a ja wracam do swojej ulubionej pracy ;)

Pracownik !
@były pracownik call center

Presja nerwówka ? wybacz jeśli ma sie wywaolone na pracę kasa z nieba nie spadnie kazdy cos daje od siebie nie wiem z kąd takie info jakoś firma stoi a ludzie są zadowoleni ...

Irez
@były pracownik call center

Nerwowi ? widać ze ktoś nie miał nic wspólnego z firmą :) Pracowałam tam przez trochę ale niestety musiałam wyjechać dobrze wspominam tą firmę wszyscy pomocni i na prawdę można było zarobić . I żadnej presji przynajmniej ja nie odczuwałam zawsze dobrze się tam czułam. Polecam z czystym sumieniem! Ps: Jeżeli ktoś nie chodzi do pracy,albo nic nie daje od siebie nic dziwnego że nic mu się nic nie podoba i nic nie osiągnie i NIE ZAROBI

Karola

Zakupiłam kurs języka ang jestem bardzo zadowolona,uczę się kiedy chce i gdzie wszystko jest super tłumaczone na spokojnie , jak czegos nie rozumiem wracam i powtarzam jeszcze raz. Także ja polecam kursy i koszta też niska

Pracus

Każdy musi sie przekonać sam nikt tu siłą nie trzyma ... Takie gadanie jest wszędzie praca to nie wakacje ale uważam że tu jest bardzo fajna atmosfera nie ma presji godziny pracy wygodne kasa naprawde dobra warto się przekonac samemu i samemu podjąć decyzje i wydac opinie a nie słuchac szeregu ile ludzi tyle opini

Ja również już dwa lata w firmie pracuję i jakoś nie narzekam i umowę mam. Ten co chce pracować i zarobić to w każdej pracy się wykaże. Jeśli się tylko przychodzi i nic się nie robi to nie oczekuj kokosów. Osobiście polecam pracodawcę i załogę która tutaj pracuje. Polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dżoanka

Pracuję w firmie 2 lata,bardzo dobre warunki pracy i zarobki jak na Radom-średnia pensja ok 4 tys. na rękę,w żadnym call center tyle nie zarobisz,szkolenia,konkursy,przyjazna atmosfera.Polecam.

Zadowolony klient

Polecam kursy językowe, cena śmieszna, a korzysta cała rodzina. Nawet syn podciągnął się z angielskiego.

Madzia

Byłam, widziałam, zarobiłam. polecam ;) Ja to mam umowe o prace, siedze teraz na macierzyńskim i czekam aż wróce,pozdrawiam!! :-)

Katarzynka
@Madzia

Czekamy Madziu na Ciebie :) Jeszcze kilka miesięcy i już będziemy razem :) Pozdrawiam

Klient

Uwaga na ta firmę to jest firma która (usunięte przez administratora) ludzi i sprzedaje nic nie warte kursy na płytach !!!!

Koria

Jeśli ktoś szuka pracy na stałe to polecam pracodawcę :) Bardzo fajne warunki zatrudnienia, wysokie prowizje oraz możliwość rozwoju. Polecam!!!

Ola ole

Jak dla mnie praca spokojna w miłej atmosferze. Z kursu również miałam przyjemność skorzystać, jak dla mnie spełnił On moje oczekiwania. Śmigam we włoskim języku i jest to moja ciężka praca. Jeśli ktoś chce się nauczyć to się nauczy ale trzeba chcieć. Nie ocenia się nigdy zawartości po okładce (drobna rada). Polecam pracę jak i kursy!!!! Może kiedyś do Was powrócę ;)

Suuuper
@Ola ole

Ola!!!! Tęsknimy za Tobą wracaj z Włoch jak najszybciej :) Pozdrawiamy

Maja

Pracuję w firmie Centrum Naukowe już dobre dwa lata i jestem zadowolony z współpracy :) Można dobrze zarobić tak w granicach 4k plus premia i nagrody rzeczowe o których koleżanki miały możliwość wspomnieć. Sobie i firmie życzę rozwoju :) Polecam i pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Naukowe Sp. z o.o. sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Centrum Naukowe Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Naukowe Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Naukowe Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Centrum Naukowe Sp. z o.o. sp.k.
3.1/5 Na podstawie 96 ocen.
  • Fosa 25
    02-768 Warszawa

Centrum Naukowe Sp. z o.o. sp.k.