Opinie o Kursjezykowy.Eu (Centrum Naukowe Sp. Z O.O. Sp.K.) w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Centrum Naukowe Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Centrum Naukowe Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Naukowe Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

Natka

Praca spokojna bez jakiegoś niepotrzebnego ciśnienia. Wszystko można ustalić z przełożonymi np. wolne od pracy czy wyjście wcześniej. Nikt nigdy nie robi problemów. Wypłata zawsze na czas, super premie oraz nagrody rzeczowe. Jak ktoś szuka to polecam.

Daro

Kurs zakupiłem miesiąc temu. Osobiście jestem zadowolony, gdyż szybko powtórzyłem sobie materiał. Jak dla mnie super sprawa i szybka nauka. Dla chcących sobie przypomnieć tak jak ja języka polecam.

Widać sporo osób dało się nabrać. Ja również jestem w grupie osób które zamówiły ten kurs i paczka czeka na poczcie. Coś mnie ruszyło i chciałem sprawdzić w internecie co to za firma i proszę bardzo jakie opinie, jest masa informacji na ten temat w internecie. Widać chętnych nie brakuje skoro ciagle robią ludzi w konia. Oczywiście odstąpienie wysłane poczta i na maila.

Natknęłam się przypadkiem na ta dyskusje i powiem szczerze, że jestem bardzo zdziwiona jakimikolwiek negatywnymi opiniami. skorzystałam z kursu języka rosyjskiego jakis czas temu i jestem bardzo zadowolona. Sama sie do nich zgłosiłam, na kontakt czekałam dośc długo, ale pani na infolinii wszystko mi dokładnie wyjasniła, przedstawiła, wszystko było zgodne z opisem, kurs opracowany świetnie, żałuję tylko ze nie ma dalszej cześci tego rosyjskiego, na razie mam tylko podstawy. Nigdy sie w ten sposób nie uczyłam i byłam w szoku jak szybkie sa efekty. no tylko trzeba rzeczywiscie się uczyć wytrwale i systematycznie. Ja szczerze polecam i pozdrawiam :)

@Gość

(usunięte przez administratora) zlodzieje. Ciekawe kto pisze takie komentarze, pewnie ktos na zlecenie i usuwa te prawdziwe. Ten kurs to jeden wielki szajs, rzecznik zajmuje się moją sprawą. Kurs który kosztował ponad 200 a jest za free na chomikuj, rzeczywiście warto dać się robić w konia. Dobry dla oszołoma na pewno nie dla kogoś kto mysli. Taki dobry ze wszedzie piszą w internecie że to (usunięte przez administratora) i sam sie o tym przekonałem. Ciekawe jacy bedziecie cwani jak sie wami policja i rzecznicy zajmą. To ikasa na zwroty się znajdzie. Zeby sprzedawac ludziom takie rzeczy przez telefon trzeba byc wyrafinowanym oszustem!

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Centrum Naukowe Sp. z o.o. sp.k..
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Janek

A ja jestem zadowolony! Ang podstawowy prawie przerobiony :) idealne do samochodu zamiast radia:)

Ktoś

Polecam i ja jestem zadowolona. Zawsze mogłam na Was liczyć. Dziękuję za miły czas!

Ja również polecam, dobrze mi się tutaj pracuje jestem zachwycona pensją.

Aga

Jak dla mnie spoko warunki jestem meeega zadowolona z pracy i pracodawcy. Polecam ;)

Mira

Polecam. Pracuję 2 lata i nie narzekam.Normalni ludzie:) Stałe godziny pracy,wypłata na czas,o wszystko można dopytać-więc spokojna atmosfera pracy:)

Pracuję od dwóch miesięcy i mi praca odpowiada. Dobre warunki wynagrodzenia tak jak zostało wspomniane spore premie. Na 8h pracy 1h przerwy co jest dużym plusem. Kierownictwo zawsze pomocne i życzliwe.

Sara

Polecam prace w tej firmie. Wynagrodzenie na czas, premie spore i nagrody rzeczowe ;) Wszyscy są bardzo pomocni. Polecam

Tomasz - uwaga na ta firmę

Mam to samo co poprzednicy. Kupiłem zestaw do nauki języka angielskiego, przez telefon opisany cudownie. Miałem dostać platformę do nauki a dostałem dwie płyty i książkę za ponad 200zl. Pan Mielczarek Marcin odpisuje na maila na zasadzie szablonu ze zwrotu nie ma bo pudełko otwarte, szkoda ze przez telefon o tym nikt nie powiedział. Jakby kurs był zgodny z opisem nie chciałbym go zwracać a jest niegodny. Dla mnie jest to (usunięte przez administratora) dlatego sprawę zgłosiłem do odpowiednich służb czyli na policję i rzecznika konsumenta. Liczę się ze pieniądze straciłem ale oni tak łatwo się tymi pieniędzmi nie nacieszą. Uważajcie i czytajcie opinie przed zakupami w szczególności przez telefon. Jak odbierzecie uważajcie na ich żałosna plombę która rozrywa się praktycznie sama oraz brakuje informacji ze jest to plomba. Człowiek spodziewa się drugiej na samym produkcie a tu zaskoczenie. Uważajcie

Bryk
@Tomasz - uwaga na ta firmę

Najlepiej otworzyć przesyłke pobrać lekcje i oddać i miec kurs za darmo :D

Leokadia- współpraca

Czy firma zatrudnia poprzez Urząd pracy???

Myk
@Leokadia- współpraca

Chyba nie

wreszcie firma gdzie traktują po "ludzku", wszystko jak w umowie i wreszcie nie muszę żerbać o pensję, a nawet premie i różne bonusy się zdażają. Obsada zgrana - dość spory przedział wiekowy, miła atmosfera.

Barbara

A ja polecam i firme i kursy. pracowałam tam kilka miesiecy, bardzo miło wspominam, przy okazji jako pracownik dostałam możliwość nauki tymi kursami. I powiem szczerze, ze sama była zdziwiona ale dało rade. Angielski nigdy mi nie wchodził do głowy a tu prosze... Teraz pracuje w Szkocji i nie mam problemu

Mariusz

To forum służy do wystawiania opinii o pracodawcy nie o produkcie. Pracowałem kiedyś w tej firmie i miło wspominam ten czas. Można było dobrze zarobić i fajnych ludzi poznałem. Znajomości na całe życie :) Polecam również kursy!!! Dzięki tej metodzie nauczyłem się w szybki sposób mówić w języku angielskim.

KP

Polecam Zespół i Kadrę, fantastyczni ludzie, zawsze pomocni:) 10/10

Elka
@KP

Również polecam :) Bardzo dobrze mi się pracuje w tej firmie. Zgrany zespół pomocni ludzie . Wypłata zawsze na czas.

Maria

Dzień dobry. Czy ma ktoś sytuacje ze kupił kurs i nie można go zwrócić? Odesłałam paczkę i dostałam informacje ze nie zwrócą mi pieniędzy choć mam do tego prawo. Znalazłam dużo informacji ze takich osób jak ja jest więcej. Miał ktoś podobna sytuacje? Zgłosiłam się do rzecznika, czy mogę liczyć na zwrot pieniędzy? Bardzo nieuczciwa firma powinny zając się nimi służby państwowe

Miśka

Firma w porządku.Wiem co mam robić i ile zarobię.Zarobki dobre,wypłata na czas.Z czystym sumieniem mogę polecić;)

Olciak

Integracja zespolowa udane wspólne imprezy świetna organizacja zespołowa

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Naukowe Sp. z o.o. sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Centrum Naukowe Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Naukowe Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Naukowe Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Centrum Naukowe Sp. z o.o. sp.k.
3.1/5 Na podstawie 96 ocen.
  • Fosa 25
    02-768 Warszawa

Centrum Naukowe Sp. z o.o. sp.k.