POWER MEDIA SYSTEM

Radom

Opinie o POWER MEDIA SYSTEM

Rzymianie

Ale lizusy, nie lizać bo tak wam zostanie.

Aqua
@Rzymianie 23.08.2017, 13:00
Ale lizusy, nie lizać bo tak wam zostanie.

????????????

WK

cwana bestia jesteś bo piszesz pod nickiem ?? a nie można podać swoich danych bądż samemu przyjść i powiedzieć??? bo jak widzisz wyżej Panie nikt (samo za siebie mówi Twój nick) opinie są dobre. Miej troszkę szacunku dla własnej osoby . Pracuję w firmie spory czas i nie uważam to za żadne oszustwa ani kłamstwa.... a TY Panie NIKT licz się ze słowami bo zawsze to może być wykorzystane przeciwko Tobie....

nikt

Złodzieje, oszuści. Naciągają na książki telefoniczne, straszą różnego rodzaju konsekwencjami jeśli odmówi się przyjęcia książki. Temat znany w całej Polsce - wystarczy wpisać w googlach "książka telefoniczna oszustwo". Gratuluje tym którzy pracują lub pracowali dla tego oszusta naciągacza.

twardziel

kto moja opinie kasuje? bo mówie prawde?

Miro

Spoko firma. Pracowalem u nich 4 miechy. Spokoj i kasa na czas. Nikt sie nie zwala o nic. Normalnie jest. poszukaj na olx. Tam sie oglaszaja. Pozdrawiam

coleman

borixon masz racje beda sie rozwijac bo to solidna firma

coleman

jestem zadowolony z pracy ekipa fajna i praca the best

Zostaw opinię o POWER MEDIA SYSTEM - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POWER MEDIA SYSTEM