Opinie o Kursjezykowy.Eu (Centrum Naukowe Sp. Z O.O. Sp.K.) w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Centrum Naukowe Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Centrum Naukowe Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Naukowe Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

Cyrk na kółkach

No Panie, które tutaj chwalą pracę w tej firmie to raczej zbyt inteligentne nie są. Kultura pracownic to jeden wielki skandal, na kursach w firmie uczą ich jednej wielkiej manipulacji i wyłudzania informacji. Szkoda gadać.

mg

kurs banalny, wart grosze, nie ma mozliwosci zwrotu. po zerwaniu plomby - smieszna sprawa jak klient m sprawdzić, czy kurs mu odpowiada?

karla

Zgodziłam się na kurs i przesyłkę przez kuriera ma dotrzeć w przyszłym tygodniu. Czy poniosę jakieś konsekwencje jeśli nie odbiorę paczki?

@karla

Nie, wyślij mailem odstąpienie od umowy i nie odbieraj paczki.

produkt nie spełnia on moich oczekiwań i jest niezgodny z opisem. Wg nazwy produktu widniejącej na rachunku ,, Podręcznik Zaawansowany angielski”, produkt przeznaczony jest do nauki języka angielskiego na poziomie zaawansowanym. Poziomy znajomości języka angielskiego są objęte międzynarodowym standardem CEFR ustanowionym przez Europejski System Opisu Kształcenia Językowego, natomiast przesłany produkt nie spełnia standardu zaawansowanego poziomu języka angielskiego. Poziom języka angielskiego niniejszego produktu jest bardzo zaniżony i przy moich aktualnych umiejętnościach oraz wiedzy nie ma on dla mnie żadnej wartości merytorycznej. W tej cenie można zakupić znacznie bardziej wartościowe i bogatsze merytorycznie materiały do nauki języka angielskiego, np. Arlena Witt ,, Władaj i Gadaj" ; Monika Kowalska-Wilanowska ,,English for Business Professionals '' czy seria świetnego magazynu Business English Magazine - bo te publikacje znacznie wzbogacają naszą wiedzę, czego nie można powiedzieć o kursie stworzonym przez ,,Centrum Naukowe", w tym kursie nie ma wymienionego nawet jednego autora, nie wspominając o redakcji. Nie polecam

Kl
@Monika

Witam Panią ! Kupiłem ten produkt i dokładnie opisałem jak pani .Jest nas wielu (usunięte przez administratora)w ten sposób .Dzwoniłem do rzecznika praw konsumenta i opisałem tą sprawę . Tak samo złożyłem tą sprawę do Sądu .Proszę spróbować . Jest wysyp (usunięte przez administratora)na naukę z dofinansowaniem na Polskę.

Bozenkanl
@Monika

@Monika ja również zakupiłam ten kurs. Produkt nie spełnia ani moich oczekiwań ani żadnych standardów międzynarodowych. Potencjalni klienci omijajcie "Centrum naukowe Sp.z oo sp. k" szerokim łukiem, nie dajcie się "złapać" na rzekome dofinansowanie do nauki języków- to fikcja. Nie polecam!!!!

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Centrum Naukowe Sp. z o.o. sp.k..
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
pracownica

Świetna i przyjemna praca w miłym i sympatycznym otoczeniu. Profesjonalne szkolenia w biurze jak i na wyjazdach. Firma prężnie rozwijająca się na rynku pracy dająca możliwość rozwoju. Wysokie wynagrodzenia oraz premie. Polecam kto chce popracować i osiągnąć coś więcej niż tylko praca w Call Center ;)

C

A gdzie pracowałeś? W Warszawie czy gdzie indziej

M
@C

Kiedyś jak mieli jeden oddział w wawie było całkiem sympatycznie, nawet miło. Potem zmieniło się to diametralnie na niekorzyść. Zaczęło się tam dziać to co w słynnych kotłowniach czyli ogromna presja na wynik. Firma się rozwinęła i zaczęła traktować ludzi jak element wymienny. Produkt coraz gorzej był odbierany i zaczęło się sypać. Po tym co piszą w internecie firma raczej zostanie niedługo zamknięta.

Mac

Tak, w Warszawie

Max

Tak, Warszawie

@Max

To akurat w Warszawie swego czasu praca była bardzo fajna. Potem się popsuło niestety. Orientuje się ktoś czy firma nadal funkcjonuje?

Aqua
@pracownica

Chcecie się zmierzyć to zaczynamy walkę .

kasendra waldemar

firma ktorej nikomu nie polece dodam jeszcze raz (usunięte przez administratora)firma ludzie bez honoru

kasendra waldemar

podkresle jeszcze raz (usunięte przez administratora) firma jak malo ktora obiecywali duzo chodzi o nauke jezka angielskiego wersja podstawowa pierwsza zaplata 237 zl i pozniej szok wiecej do pobrania tego jezyka ale juz trzeba doplacic 750 zl pisze swoim nazwiskiem i imieniem bo poprostu wiem juz jak dzialaja pala glupa na calego po REZYGNACJI firma (usunięte przez administratora)

Frywolny

Pomimo mieszanych opinii zamówiłem, po złożeniu zamówienia dzwoniłem jeszcze w celu wykluczenia "martwej infolinii", telefon został odebrany i wszystko potwierdzone. Odebrałem, odpakowałem, tego samego dnia dostałem linki na maila. Cena jak dla mnie przystępna, sposób wykonania również. Miejcie na uwadze że jeden podręcznik szkolny dla dziecka do nauki j. angielskiego potrafi ponad 100zł kosztować, a tutaj dostaje się gotowy kurs, który zawiera to co najważniejsze.

Bartek

Dramat obsługi. (usunięte przez administratora) Prosiłem o maila - nie mogę tego zrobić cyt Pani Albo się decyduje albo nie ... Ci to za firma, szczerze? Pchnie jakąś ściemą NIE POLECAM !!!

Aga

Absolutnie nie polecam!!! (usunięte przez administratora) Przesyłają materiały warte kilkanaście złotych. Oczywiście nie ma możliwości zwrotu, odesłałam materiały, nie zwrócili mi pieniędzy.(usunięte przez administratora)Nie ma możliwości dodzwonienia się.

Daroz

Jeśli Radom to nie polecam (nie wiem jak w Warszawie), masakryczna obsługa, zamówienie niekompletne, ludzie nastawieni na sprzedaż a nie pomoc w nauce i wysłaniu kompletnych materiałów!!! Po wpłaceniu pieniędzy kończy się jakakolwiek współpraca i kontakt jest zerowy. Odradzam bardzo, z tak niekompetentną firmo to się nigdy nie spotkałem. Omijajcie szerokim łukiem!!! Jest mnóstwo innych firm rzetelnych i uprzejmych. W internecie nawet nie ma w Radomiu na mapie tej firmy... widmo... nawet nie można opinii dodać (oczywiście negatywnej)(usunięte przez administratora) ODRADZAM!!!

Czy Centrum Naukowe Sp. z o.o. sp.k. zapewnia kartę multisportu?

Odpowiedź

Firma nie zapewnia Karty MultiSport.

Obecny pracownik

Ja jestem bardzo zadowolona nigdy wcześniej nie pracowałam w tej branży i nie wiedziałam czy się odnajdę a szczerze jestem pozytywnie zaskoczona pracuję już prawie rok! Przede wszystkim przyjazna atmosfera, sympatyczne pomocne kierownictwo do tego mobilizujące premie nagrody,stałe godziny pracy, wypłata zawsze na czas, jasno określone obowiązki jak ktoś chce pracować to polecam z czystym sercem!!!

Paulina

Z czystym sumieniem jako obecny pracownik polecam pracę, atmosfera jest bardzo dobra, kadra kierownicza zawsze przyjazna, otwarta na propozycję, wypłata zawsze na czas, dodatkowe premie, godziny pracy są przystępne 8-16 Najlepsze Call Center w którym pracowałam, gorąco wszystkim POLECAM !!!

A
@Paulina

W jakim mieście bo kilka lokalizacji jest. Jeżeli radom to chyba firma sama napisala opinie bo tam jest źle i nikomu nie polecam.

Paulina
@A

nie każdemu odpowiada praca ale mi owszem.. wystawiłam opinie taka jak czuję możesz się zgadzać lub nie. Pozdrawiam

ziutaa ;P
@A

Ile jest opinii zlych 3 4 ? a ile jest dobrych masa nie wrzuca sie opinii w jeden worek , kazdy musi sam przekonać sie na atmosferze czy warunkach ktore będą mu odpowiadac , szkoda ze jak naprawdde się zle dzieje w firmach nikt o tym nie mowi tylko zamiata pod dywan a jak firma jest naprawde spoko to sie zaczynają czepiać . Nie chodzi o to ze jestem pracownikiem i bronie tylko irytują mnie bezpodstawne negowania firmy przez osoby którym sie nudzi w domu na bezrobociu z własnej woli .

Pola

Spoko praca, atmosfera również, kasa naprawde bardzo dobra, godzny pracy ok. Nawet nie ma co porównywać do innych call center.

Pracuje ponad dwa lata, jestem bardzo zadowolona. Mozna dobrze zarobic a kadra jest bardzo przyjazna otwarta na propozyje i rady by poprawic komfort pracy. Atmosfera panujaca wśród pracowników jest przyjacielska a ludzie dobrze zorganizowani. W czasie pandemii nie musieliśmy martwić się o utrate pracy poniewaz firma zajęła się umozliwieniem nam pracy zdalnej. Serdecznie polecam, najlepiej przyjsc i przekonac sie samemu.

Olcia

Pracuje już rok jestem bardzo zadowolona, atmosfera jest super, zespół zgrany przełożone bardzo pomocne zawsze wszystko wytłumaczą wyjaśnia Pensja na czas, zarobki są dobre Polecam

Szanowni Państwo, każda Wasza opinia, która wskazuje nam obszary wymagające naszej uwagi czy poprawy warunków pracy naszych pracowników, jest dla nas bardzo cenna. Każdą z nich uważnie analizujemy i ewentualnie wdrażamy plan naprawczy. Aby móc udzielić rzetelnych odpowiedzi na pojawiające się uwagi i pytania dotyczące naszej firmy, liczymy na zachowanie kultury wypowiedzi i merytoryczne komentarze - tylko do takich możemy się odnieść. Przypominamy, że opinie niezgodne z regulaminem forum mogą być usuwane przez administratora portalu. Serdecznie pozdrawiamy, CN.

Jakie wartości są cenione w Centrum Naukowe Sp. z o.o. sp.k.?

Jurek

Pracownik ma być potulny, uległy, nie zadawać za dużo pytań, nie wchodzić bez pukania do pokoju "nadzorców", i oczywiście robić wynik. Najlepiej żeby nie był zbyt rozgarnięty, żeby zbyt szybko nie połapał się o co w tym wszystkim chodzi. Ma dzwonić, wciskać kursy z "dopłatami"

Dario

Uczciwość :-))))))))))))

Konsultanta

Witam. Nie wiem skąd te negatywne opinie mogę się jedynie domyślić, że nie piszą je obecni pracownicy ani którzy już nie pracują. Obecnie pracuję już dwa lata i osobiście jestem zadowolona. Nigdy nie odczułam presji poprzez przełożonych. Warunki zatrudnienia od samego początku są jasne. Zawsze mogę liczyć na pomoc konsultantów jak i przełożonych. Pozytywne opinie są prawdziwe i wystawiamy je My konsultanci. Pozdrawiam

Konsultantka

Panie Macieju, każdy ma prawo wystawić opinię, Pan również. Ja jako pracownik w tej firmie mam prawo być zadowolona z współpracy i jestem. Dlatego wystawiłam pozytywną opinie bo mam do tego prawo. Każda firma ma negatywne opinie domyślam się, że Pana również.Jeśli ktoś jest niezadowolony z pracy, z zarobków to odchodzi i szuka sobie czegoś innego. Nie jest to moja pierwsza praca i zapewne nie będzie ostatnią pracą. Pozdrawiam serdecznie.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Naukowe Sp. z o.o. sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Centrum Naukowe Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Naukowe Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Naukowe Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Centrum Naukowe Sp. z o.o. sp.k.
3.1/5 Na podstawie 96 ocen.
  • Fosa 25
    02-768 Warszawa

Centrum Naukowe Sp. z o.o. sp.k.