Opinie o Kursjezykowy.Eu (Centrum Naukowe Sp. Z O.O. Sp.K.) w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Centrum Naukowe Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Centrum Naukowe Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Naukowe Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

Ewe

Po przeczytaniu wielu opinii na temat kursów i mając w ręce paczkę od kuriera zaczęłam zastanawiać się, czy dobrze zrobiłam. Czytam podręcznik, słucham lekcji i widziałam fiszki. Kurs jest jak najbardziej w porządku za te pieniądze. Ci co czują się (usunięte przez administratora) oczekiwali chyba, że nauczą się języka bez żadnego wkładu ze swojej strony w naukę i odbędzie się to cudowną metodą, niczym zamiana wody w wino hehehe. Kurs polecam, fajny lektor. Forma mi odpowiada. Z małym dzieckiem mogę słuchać na telefonie albo laptopie, bez rozwiązywania durnych ćwiczeń, których bym sama nie zrozumiała. Wymagającym proponuję zakupić kurs stacjonarny za kilka tysięcy zł, a nie za mniej niż 300.

Kuba
@Ewe

Również mój link nie działa, numer kontaktowy nie aktywny. Czy mogłaby Pani przesłać materiały, (usunięte przez administratora)

Czy w Centrum Naukowe Sp. z o.o. sp.k. pracuje się na open space?

Mp Nowy wpis

Aktualnie jest możliwość przyjęcia się? Jestem zawodowym doradcą klienta, słyszałem że firma oferowała kiedyś pracę takim osobom i nawet sprawdziłem, że jeszcze pięć lat temu były ogłoszenia o pracę. Wtedy nie było informacji jeszcze, czy to stacjonarna praca czy nie. ale właśnie chciałbym jeszcze wiedzieć, czy aktualnie w grę wchodzi praca zdalna jakby co?

Ewe

Norbert
@Ewe

Dzień dobry, Niestety nie zdążyłem ściągnąć materiałów z kursu na swój laptop, wykupiłem kurs Angielki podstawowy plus rozszerzony, Czy może mi Pani wyslac plik na E-mail? Norbert11_93@o2.pl Pozdrawiam

Kuba Nowy wpis
@Ewe

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Centrum Naukowe Sp. z o.o. sp.k..
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Agata

Znalazłam ogłoszenie z 2018 na stanowisko specjalisty ds kampanii reklamowych. Czy aktualnie takie stanowisko istnieje? Z office tylko Excel jest wymagany do pracy? Jak mają się premie do obowiązków, jak można je wyrobić? Jaka podstawa jest aktualnie, wtedy było to max 4tys ? Z tym psem to prawda, że jest do dyspozycji pracowników?

Edi

Zakupiłam kurs języka angielskiego poziom podstawowy i rozszerzony, niestety materiałów online do pobrania (lekcji audio i fiszek) nie mogę ściągnąć. Czy ma ktoś może kontakt do sprzedawcy lub materiały do kursu? Będę wdzięczna za informację.

Maria

Właśnie znalazłam ogłoszenie do tej firmy na stanowisko Doradca Klienta. I było tam napisane, że nowa osoba dostaje w pełni płatne szkolenie na start. Ktoś wie, ile płacą za to szkolenie i ile dni/tygodni ono trwa?

Boga123

Dzien dobry , kupilam kurs podstawowy juz dosc dawno i nie korzystalam z niego , a teraz nie moge sciagnac materialow online do pobrania ani materialow wideo- czy mogliby Pansto przeslac te materialy na adres- boga123@wp.pl?

Zapytanie

Firma jest zlikwidowana. Jakiś były pracownik potwierdzi?

Natalia
@Zapytanie

cześć, można się dowiedzieć czym umotywowana była ta sugestia? ludzie wciąż tu coś pisali odnośnie tych kursów. Jeśli miałoby dojść do jakiejś likwidacji to ile odób tak naprawdę straciłoby wtedy pracę?

Asia

W październiku 2021 roku zakupiłam kurs języka angielskiego. Powiedziano mi wtedy, że po ukończeniu kursu będę mogła przystąpić do egzaminu celem otrzymania certyfikatu. Numer z którym miałam się kontaktować nie istnieje, a ja nigdzie nie mogę otrzymać informacji gdzie taki test sprawdzający czy certyfikat mogę otrzymać...

Wiktoria
@Asia

Teraz skończyłam kurs i tez numer nie istnieje. Czy udało się rozwiązać sprawę?

Kala
@Asia

Możesz mi przesłać materiały ja kupiłam poziom podstawowy i zsswansowany ale link do ściągnięcia materiałów nie działa

Norbert
@Asia

Hej Asia;) Jeśli możesz to również proszę o podesłania materiałów z kursów na E-mail. Norbert11_93@o2.pl Z góry dziekuje:

Kala

Witajcie czy ktoś ma ściągnięte materiały z kursu z angielskiego poziom podstawowy i Zawansowany? Będę wdzięczny o przesłanie karola_158@wp.pl

mjeca

Ma może ktoś materiały online z kursu niemieckiego poziom zaawansowany ? Jeśli tak byłbym bardzo wdzięczny za podesłanie mi ich na email worek.lakoci@gmail.com. Nie czułbym się teraz tak bardzo oscamowany,

Zwrot kursu

Mam kurs do zwrócenia - jak można się z wami skontaktować i go zwrócić

Kursantka

Wykupilam kurs nauczylam sie i co chce skontaktowac sie zapytac o test certyfikat a tu niema takiego numeru na maila nie odpisują (usunięte przez administratora)

Natalia
@Kursantka

Co Ty mówisz, naprawdę? :O A próbowałaś to gdzieś zgłosić?

@Natalia

A nie pomyśleliście że firma została zamknięta, dlatego nie ma kontaktu? Czy ktoś z pracowników może wypowiedzieć się na ten temat?

@Marta

A ty wiesz na pewno czy ją zamknęli? Może chociaż na e-maila odpowiedzą? Bo przecież jakby zamknęli to byłoby info w necie.

Czytelnik

Firma tak uczciwa, że Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów wydał decyzję o praktykach naruszających zbiorowe interesy konsumentów :) Polecam lekturę, DECYZJA Nr RŁO 7/202. Samemu mi się pare razy wyświetliło na Fb, ale z ciekawości wszedłem w regulamin zanim w ogóle zacząłem coś wypełniać, a tam już wszystko jasne na jakiej zasadzie oszukują nieostrożnych ludzi.

Ada

Firma już chyba nie istnieje. Mam rację? Mamy tutaj ktoś z tej firmy lub pracownika?

Nieporozumienie! "Zabawkę" otrzymałem przez kuriera, w tel. nawet nie mam takiej aplikacji - Orange VR 360 ?! Brak telef., żeby czegokolwiek się dowiedzieć! Ludzie! Toż to rozbój w biały dzień! Nie daruję!

KL
@Andrzej

Witam Andrzej ! Mam taką samą sytuacje już napisałem odstąpienie od umowy i odsyłają mi z powrotem . Andrzej może zbiorowy pozew ?

MKS
@KL

dołączam się

Ad
@KL

Witam, też dałam się nabrać, sprawa jest na policji, pressiword@wp.pl

Wiktoria
@Ad

Udało się rozwiązać sprawę? Mam teraz ten sam problem

anet

dzień dobry w 2020 roku zakupiłam kurs językowy język angielski zaawansowany , nigdzie nie mogę się skontaktować z centrum naukowym by zrobić test i otrzymać certyfikat .Czy ktoś może pomóc?

Zuzanna
@anet

To nie dostałaś linka do żadnej platformy, nie zorientowałas się jak to działa, a zapłaciłaś?

Koko

Uwaga (usunięte przez administratora) ! 0 kontaktu po zakupu materiałów, nie otrzymałem nawet testów. Mało tego próbowałem się dodzwonić pół godziny bez przerwy!

Gosia
@Koko

Pod jaki nr tel można dzwonić

kuczynska.wiesia@wp.pl

Chciałabym się dowiedzieć, gdzie w Radomiu jest Wasza firma, bo pod adresem, który podano, mieści się zakład fizjoterapii. Pozdrawiam WKuczynska

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Naukowe Sp. z o.o. sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Centrum Naukowe Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Naukowe Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Naukowe Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Centrum Naukowe Sp. z o.o. sp.k.
3.1/5 Na podstawie 96 ocen.
  • Fosa 25
    02-768 Warszawa

Centrum Naukowe Sp. z o.o. sp.k.