Opinie o Guzikova Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Guzikova Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Guzikova Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Guzikova Sp. z o.o. w Katowice

Agata M.

Bardzo przestrzegam przed zakupami w tej pseudo firmie. Sukienki nie są projektowane i szyte a zamawiane a zamawiane na Aliekspress. Pani gra na zwłokę, jest obrzydliwą oszustką. Mi wysłała błędna sukienkę ( inny model, rozmiar), sukienkę oczywiście zwróciłam do wymiany, wtedy Pani twierdziła, że doszło do zamiany zamówień i musi odnaleźć moją, później, ze odnalazła ale przyszła uszkodzona i musi uszyć nową. I tak mijał kolejny tydzień. Ostatecznie po półtora miesiąca przyszła sukienka zupełnie inna niż zamawiana, jakości i wyglądu jak z Ali. Szkoda, że nie można dodać tu zdjęć. Pani twierdzi, ze na Aliekspress podrabiają jej projekty . Tylko, ze jej hity przedpremierowe już od dawna są na Ali. Brak słów!

Wioletta M
@Agata M.

Ciekawe ze ani jedna moja sukienka nie jest. Ludzie sa czasem bezczelni Guzikova! Mam kazda sukienke, kazdy projekt;) moja corka ma zrobiona mniejsza wersje;) przychodze z nia do pracownii. gowork jeden wielki (usunięte przez administratora) falszywe komentarze To wlasnie anonimowosc z internecie.

Ratatuj
@Wioletta M

Wiec pewnie należysz do tego zacnego grona psiapsi z instagrama. Tych co mogą wystawić komentarze, bo cała reszta nie ma możliwości z wiadomych przyczyn. Pamiętaj, wspierając złodzieja tez nim jesteś.

Daria k
@Ratatuj

Nie wiem na mnie juz nie robia wrazenia takie komentarze bo co zamawiam w jakimkolwiek sklepie to takie wlasnie opinie sa. Zamawiam zawsze paczki alza pobraniem i jakos dochodza. Nigdy nie mialam problemu z zadnym sklepem… nigdy tez nie chcialam zwracac towaru, ale zazwyczaj wszystko jest trafne. Moze warto pomyslec co sie kupuje zanim sie to odda.

Hania

Szczerze odradzam zakupy u guzikova. Zamówiłam wraz z koleżanka, dwie osobne paczki, płatne oczywiście z góry. Żadna z nich nie doszła. Od prawie dwóch miesięcy nie możemy doprosić się o zwrot pieniędzy. Zablokowali nas na fb i instagamie bo po tym jak zerwał się kontakt zapytałyśmy pod jednym z postów kiedy zwrócą pieniądze. Dramat!

Fenomen
@Hania

A jak ma Pani na nazwisko?

Hania
@Fenomen

Ooo widzę ze jest jednak kontakt. Dziwne ze pojawi się tylko tutaj. Kiedy zamierzacie odesłać pieniądze które zapłaciliśmy za zamówione rzeczy ?

poszkodowana

Dziewczyny! proponuje zalozyc grupe na Facebooku- (usunięte przez administratora) guzikova i (usunięte przez administratora):) są to za duże kwoty, ja na pewno nie popuszczę :)

Dzasmin
@poszkodowana

Kurde a ja dzisiaj dostalam piekna sukienke. Przykro mi ze tak sie stalo. Ale mysle ze zamowie jeszcze moze wystarczy do tego odpowiednio podejsc. Nie wiem Ja problemu nie mialam.

Dominika
@Dzasmin

Mi oddali pieniazki wprawdzie po 4 tygodniach, ale oddali. Jeszcze czekam na Chaos Marte pieniadze, ale z nia juz mam batalie dosc dluga … 4 miesiace czekac prawie.

Mm
@Dzasmin

Co znaczy „może wystarczy do tego odpowiednio podejśc”

Bartek

Sklep to jedno z wielu internetowych oszustw. Nastawieni są na naciąganie ludzi. Nie zdziwił bym się gdyby reklamowany towar nie istniał.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Specjalista IT
Kłosowice
Abp Poland Sp. z o.o.

Jebaniutki

Jestes jakas (usunięte przez administratora)? Nie widzisz ze ten portfal jest do (usunięte przez administratora)

Klaudia

Firma nie chce oddać pieniędzy za anulowane zamowienie. Od dwóch tygodni twierdzą, że zwrócą. Telefon nie odpowiada, na maile odpowiadają wybiórczo, na Facebooku przestali odpisywać jak zapytałam dlaczego nie dostałam zwrotu pieniędzy. Która z Pań zgłaszała sprawę na policję ? Czy pomogło ? Tez dziś chciałabym to zrobić.

Paula

Dziewczyny! Odradzam Wam zakup czegokolwiek w tym pseudo ,,sklepie internetowym" - pozwolę sobie opisać sytuacje: 16 czerwca dokonałam zakupu sukienki, która niestety nie została mi wysłana....minęły prawie 2 tygodnie...nadal cisza, więc byłam zmuszona zrezygnować z zakupu i tak do dnia dzisiejszego zwrotu nie otrzymałam. Nie odpisują na maile, telefon nie odpowiada. Próbowałam się skontaktować nawet za pośrednictwem dziewczyny, która prezentowała sukienkę na sobie (reklama)....otrzymałam odpowiedź, że zwrot został zaakceptowany i dział finansów zrobił przelew - bzdura! Żadnego zwrotu nie wykonali i na dodatek bezczelnie kłamią. W dzisiejszych czasach, kiedy zakupy robi się głównie przez internet jest to absurd! Dzisiaj zamierzam zgłosić sprawię do Rzecznika Praw Konsumenta - może to coś pomoże.... Jeśli któraś z Was jest w podobnej sytuacji, to wspólnymi siłami możemy złożyć pozew. ODRADZAM JAKIKOLWIEK ZAKUP!!!

Guzikova
@Paula

Szanowna Pani, wszystkie zwroty z zamowien wakacyjnych byly opoznione o 2 tygodnie za co przepraszamy. PRZELEWY ZWROTNE WYSZLY i wszystko jest juz zalatwione. Radzimy skontaktowac sie z nami, poniewaz zadnego maila z taka historia nie dostalismy. Nie pisala Pani do nas zapewne Pozdrawiamy serdecznie

@Guzikova

Jak możecie tak brnąć w kłamstwo? Jak możecie tak (usunięte przez administratora) ludzi? Od 6 lipca wysłałam do Was kilkanaście maili - najpierw odbijaliście piłeczkę (odpisywaliście, więc e-mail się zgadzał) i wręcz prosiliście o wycofanie zwrotu - nawet zaproponowaliście rabat, z którego już nie chciałam skorzystać - dopiero 20 lipca otrzymałam maila z informacją, że zamówienie zostało zwrócone (przypomnę, że nawet nie zostało wysłane i przy zakupie nie było informacji dotyczącej urlopu!!! ) - zresztą to jest nieistotne, ponieważ każdy klient ma prawo odstąpić od umowy! Tutaj akurat przyczyna leżała po waszej stronie - w tych kilkunastu mailach wszystko dokładnie opisywałam wysyłając nawet screeny waszego regulaminu i kodeksu! Teraz nawet na maile nie odpowiadacie, na messengerze zostałam zablokowana, więc postanowiłam napisać w komentarzach na Facebooku pod waszymi postami, które zostały usunięte, więc chyba czytacie???!!! Kontaktowałam się z Wami nawet przez influenserkę Tati - nie rozumiem waszej polityki! Przecież te pieniądze są do odzyskania, ale inną drogą - tylko w jakim celu dokładać sobie problemów? Czy to jest warte 605zł??

@Guzikova

PRZELEWY WYSZŁY???!!! - szkoda, ze nie doszły! I szkoda, ze Tati powiedzieliście, że przelew musiał utknąć w dziale finansów, więc chyba nie wyszły??

@Paula

Nie pomoże . Nie odbiera listów od Rzecznika . Miałam to samo . Aktualnie sprawa jest w toku . Jeśli nie odbierze sprawę przejmuje policja a jak sobie nie poradzą z tym to zostaje sprawa cywilna, która złoże na pewno jeśli nic nie podziała bo wiadomo będzie wygrana i będzie musiała ta pseudo bizneswoman w końcu odpowiedzieć karnie za te kradzieże.

@Guzikova

Wy już sobie powinniście dawno darować te odpowiedzi tutaj . Lepiej swoim klientom oddajcie pieniądze złodzieje . Ja nie odpuszczę. Choć moja sprawa z wami juz się ciągnie pół roku

@Paula

Jestem za zbiorowym pozwem. Mam dowody na oszustwo . Screeny rozmów . Wszystko mam udokumentowane. Nie zależy mi już na tych pieniążkach ale ta pani nie powinna prowadzić firmy i zostać za to ukarana bo z tego co sie orientuje to już tyle ludzi oszukała ze powinna za to odpowiedzieć . Mysle ze trzeba stworzyć jakiegoś meila do kontaktu

Martinia
@Miałam to samo

Dziewczyny jaki wy macie problem….Do Choas Marta i Muzyk wystarczylo zglosic to do konsumenta - nie wydaje mi sie zeby to bylo takie ciezkie. Nie zyjemy w tych czasach ze musimy sie nameczyc Nie wiecie o tym? Jako konsument tez troche radze poczytac a nie zalewac powiadomieniami… nikt tego nie czyta pzdr.

Ewe
@Martinia

Jak widać czyta! Sama Pani czyta . Ja też mam nie miłe doświadczenia z tą firma! Dobrze ze ludzie wystawiają opinie. Dzięki temu to przestroga dla innych!

Weronika
@Paula

Ja złożyłam zamówienie w kwietniu :) w maju otrzymałam produkt którego nie zamawiałam - odesłałam sukienkę z odstąpieniem od umowy :) i zwrotu nie ma do tej pory, pisałam pisma odbierali ale nadal cisza - złożyłam odpowiednie pismo do rzecznika praw konsumenta z pełna dokumentacja. Nie pozwolę by mnie ktoś tak okradał i nie odpuszczę tych pieniędzy. Żałuje ze wcześniej nie przeczytałam opinii o nich. Dodam ze rozmawiałam również z właścicielem firmy @moja_chorwacja zapewniał o zwrocie pieniędzy i cisza…

Andzela
@Paula

Proszę o kontakt na emeila andzelina122@wp.pl również zostałam (usunięte przez administratora)!

Klaudia
@Andzela

Tez zostałam (usunięte przez administratora), w jaki sposób i gdzie mogę to zgłosić ?

Mimimi

Nie chcą mi oddać pieniędzy, wysłali nie ten produkty, który zamówiłam. Nie ma kontaktu. Wyłudzili bardzo dużo pieniędzy i całej (usunięte przez administratora) Gdzie mogę to zgłosić? Policja ? Prokuratura? Może Jeszcze inna opcja?

Kornelia

Stanowczo odradzam zakupy!!! Gdy pytalam czy paczka dojdzie do dnia x zostalam zapewniona ze tak musze tylko wyslac przelewem 50 zl (zamawiałam za pobraniem). Paczka oczywiscie nie dotarła na czas. Dalej w paczce znajdowała sie sukienka ktorej nigdy nie zamawiałam. Od ponad tygodnia pomimo codziennych maili nie otrzymałam zwrotu srodkow. Masakra omijajcie szerokim łukiem!!!!

Joanna

Firma Guzikova to (usunięte przez administratora) Od miesiąca czekam na zwrot pieniędzy za sukienkę, które była niezgodna z opisem. Sprawę już zgłosiłam na Policję.

Annnn

Rok temu zamówiona sukienka i nie mam ani sukienki ani pieniędzy. Żenada, odradzam zamawiać u @guzikova.

Mimi73837

Dzień dobry, chciałam opisać sprawę (usunięte przez administratora)i krętactwa ze strony. W październiku 2020r. zamówiłam sukienkę Gabrielle, lecz do tej pory jej nie dostałam. Osoba, z która pisałam za pośrednictwem Instagrama, odpisywała mi po kilku/kilkunastu dni i wysyłała coraz nowsze wymówki, dlaczego produkt jeszcze nie jest wysłany. Raz podali mi nawet fałszywy kod wysyłki.... zgodziłam się na układ, w którym firma prześle mi komplet dresowy Venezia (który dostałam) oraz sukienkę Valencia + gratisy rekompensujące zwłokę. Niestety dostałam totalnie inna OKROPNA sukienkę i żadnej rekompensaty. Mecze się z nimi OD PAŹDZIERNIKA-sprawa zostanie zgłoszona. Przestrzegam przed nimi!!!!

Guzikova
@Mimi73837

Szanowna Pani dostala Pani w zamian zza sukienke o wartosci 850 zlotych Piekny dres venezia komplet za 720 zlotych z ktorego jest Pani rzekomo zadowolona- ale to mnie nie dziwi bo jest piekny, I sukienke o wartosci 350 zlotych. Zgodzila sie Pani na taki uklad... sukienka jest piekna, moze jedynie zle lezec jesli cos Pani nie pasuje. Jakosc jest ponad klase premium. I to w takiej cenie. Wartosc Pani zamowienia a to co dostala Pani jest duzo wieksza ( to jest rekompensata) Serdecznie pozdrawiamy

Minii
@Guzikova

sukienkę, która od was dostałam to inny model, wiec dlaczego przesłaliście mi inne zamówienie, o które NIE PROSIŁAM. Chciałam sukienkę Valencia o odcieniu beżu a dostałam inny model Coco w kolorze brązu, wiec zamiast przewidywać czy mi się spodoba mogliście przesłać model który ustaliliśmy i nie byłoby teraz problemu. Dodatkowo każecie mi płacić za koszt wysyłki za zwrot rzekomo „pięknej” sukienki.

@Guzikova

Jak możecie pisać takie pozytywne opinie na swój temat??? Jakość premium?? Szkoda, ze klienta, którego stać na tą waszą markę ,,premium" nie potraficie traktować, nazwę to z szacunkiem - nie napiszę w sposób premium, gdyż wygląda na to, ze znamy zupełnie inne znaczenia tego słowa.

Joanna

Przestrzegam przed zakupem w tej firmie. Zamówienie realizują od ponad miesiąca. Do dziś nie otrzymałam Sukienki. Otrzymuje sprzeczne wiadomości od pracowników. Nie polecam!!!!!!!

Jaki jest okres rozliczeniowy w Guzikova Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Pawel Kr

Jestem informatykiem w Guzikovej i dostaje co miesiac ;)

Margaret spa

Tez to dostalam. Jakies zarty. Oni Polowe opinii pisza sami. Obejrzyjcie sobie SOCIAL DILEMA! Netflix -> hejterzy to nic INNEGO JAK PRACOWNICY DUZYCH FIRM I KORPORACJI!!!

HUMANISTIC

UWAGA STRONA INTERNETOWA GOWORK NARUSZA PRAWA WSZYSTKICH FIRM! Cyt tresc ktora dostajemy Oczywiście damy rady to usuwać, ale to nie oznacza, że nie będą pojawiać się nowe. Moja propozycja jest taka. Efekt jaki chcemy osiągnąć, to usunięte opinie i pozytywny wizerunek na profilu. Oznacza to, że w przypadku klientów którzy będą chcieli zapoznać się z opiniami zauważą pozytywne rekomendacje. Dodatkowo nasze działania powinny zniechęcić hejtera do dalszych działań, ze względu na to, że będą widoczne efekty pozytywnych rekomendacji jak i też usuwanych jego negatywnych opinii. Zazwyczaj po działaniach 3 miesięcznych lub ok. pół roku hejterzy rezygnują z dalszych własnych praktyk ze względu na to, że ich wysiłek wychodzi na marne. Dodatkowo wygenerujemy dla Pani pod pozytywnymi opiniami kilkadziesiąt pozytywnych buziek, tak aby klienci widzieli, że mają Państwo wielu zadowolonych klientów. Usuwanie negatywnych opinii/ dodawanie pozytywnych opinii na portalach otwartych (GoWork, forum.gazet.pl itp) 100 szt. w okresie miesiąca - 800 zł netto, 300 szt. w okresie trzech miesięcy - 2100 zł netto,

Mini

Obiecali mi kuriera, ale go nie ma Od tygodni. Ta firma to jest jeden wielki obraz nędzy i rozpaczy. Nie dawajcie im swoich pieniędzy!!!!! Najwięksi (usunięte przez administratora) z jakimi miałam odczynienia. (usunięte przez administratora)

Izu

I ja nie polecam, chyba że macie nerwy ze stali ???? Kontakt zerowy. Na Polskim rynku jest teraz wiele sklepów z super projektami i naprawdę jakościowo wyśmienitymi materiałami. Lepiej wybrać inna markę!

Gosia
@Izu

A ja polecam poniewaz pracowalam tam i byla bardzo mila atmosfera. Szanuja pracownikow i firma na poziomie.

Izu
@Gosia

Szanują pracowników ale nie klientów. Tak się nie postępuje. Nie są lojalni wobec klientów.

PowerpuffEmii

Dostalam cudowne dwie rzeczy z serii atomowek’ zadruk i jakosc ubran na co dzien powala Rzeczy sa przepiekne! A sa 4 x tansze niz w BIZUU seria powerpuff... prosze o wiecej!!!

Ellena280382
@PowerpuffEmii

Witam mam pytanie czy długo pani czekała na rzeczy i czy upominała się pani o nie bo ja czekam 2 tygodnie, na początku pani odpisała, a teraz cisza. Wysłała mi numer przesyłki której nie ma

Salomon
@Ellena280382

Numer przesylki jest - to sa generowane etykiety oplacone juz :) sprawdzalam na swojej Dostalam taka sama a jak kurier odebral paczke to nr byl aktywny

Mika fashion
@Salomon

Sama mam sklep odziezowy i rozumiem jak sa opoznienia- Niektorym ciezko to zrozumiec Od Pani Guzikovej kupuje od lat Mam chyba 35 sukienek. Wszystkie sa genialnie skrojone Uwazam ze sa bardzo przemyslane bo nie sa strojne. Mozna w nich smigac wszedzie przez caly rok. (usunięte przez administratora) jakosc i kroj. Dla mnie niezmiennie Nie wyobrazam sobie looku bez Guzikova

Annaa
@Mika fashion

Jak czytam te negatywy to wydaje mi sie ze pisza to te same osoby :( kogokolwiek i jaki sklep nie wyszukasz na gowork to komentarze ponizej krytyki. Teraz sa takie czasy ze chyba trzeba byc bardziej wyrozumialym;) ja zostalam mile zaskoczona. Poniewaz te komentarze czytalam wczesniej ale nie robia na mnie wrazenia... wszedzie czyta sie to samo o kazdej firmie

Gosia
@PowerpuffEmii

Zawisc polakow nie zna granic Widzialam ubrania na oczy ( jakosc i design top) pracowalam tam na b dobrych warunkach. Pracownia profesjonalna/ ludzie szyjacy tworzyli naprawde swietna atmosfere. Dawno tak dobrze nie wspominam pracy. Nie szlo sie nudzic. Kultura traktowania pracownikow na poziomie Nie wierze zeby bylo inaczej Pozdrawiam

Aniela

Masakra jest masakra tj nick.

Zostaw merytoryczną opinię o Guzikova Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Guzikova Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Guzikova Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Guzikova Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 5 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Guzikova Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Guzikova Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Guzikova Sp. z o.o.
4.5/5 Na podstawie 193 ocen.

Guzikova Sp. z o.o.