Opinie o Guzikova Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Guzikova Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Guzikova Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Guzikova Sp. z o.o. w Katowice

Polas

Hejka! Kupilam kombinezon pacific blue. Nie czekalam 10 dni. Dostalam paczke 2 dni po zlozeniu zamowienia. Nie wiem od czego to zalezy Ps. Jest swietny.

Kamila

Dostalam przed weekendem sukienke ATHENE. Jestem pod wrazeniem jakosci i kroju. Na przesylke czekalam 10 dni Ale dostalam ja w piatek wiec udalo sie jakosc 10/10 Wysylka 5/10 Kroj i to jak lezy15/10

Eleonora

Dzień dobry, Chciałam Panie przestrzec przed jakimkolwiek zakupem w tym sklepie, kompletnie nieodpowiedzialny personel, a kłamstwa sypią jak z rękawa! Zrobiłam zamówienie 31 maja 2022 na dwie sukienki w tym samym kolorze, ale w odmiennych rozmiarach, ponieważ nie byłam pewna, która będzie bardziej odpowiednia dla mnie. Oczywiście opłaciłam za nie z góry. Po kilu dniach otrzymałam FV na maila z zapiską, że produkt nie podlega zwrotowi ze względu na „szycie na zamówienie”. Napisałam więc wiadomość, że zakup nie był spersonalizowany i pod wymiary, tylko wybrałam standardowe rozmiarówki - w tym przypadku XS i S. O dziwo, otrzymałam informację zwrotną, że tak - jak najbardziej te sukienki mogę zwrócić, albo wymienić. Jednak proszę sobie wyobrazić, że niedługo po tym Pani usunęła tą wiadomość z instagrama, na szczęście zdążyłam zrobić screeny. Zamówienie wciąż nie docierało. Po wielokrotnych próbach kontaktowania się ze sklepem drogą mailową jak również poprzez media społecznościowe, a także prośbach o informacji kiedy sukienki zostaną wysłane, gdyż mam imprezę okolicznościową i po prostu nie wiem czy mam kupować coś innego czy cierpliwie poczekać, bo czasu mam coraz mniej, w końcu 14 czerwca otrzymałam paczkę, ale tylko z jedną z dwóch zamówionych sukienek! Kolejne wiadomości i kolejne prośby o informację co z drugą, nie przynosiły żadnego efektu. Byłam ignorowana. Po wielokrotnych "bombardowaniach” znów otrzymałam zdawkową odpowiedź, że zamówienie jest w realizacji i do mnie wkrótce dojdzie, ale to był już 20 czerwca! Nie odpuszczałam, w końcu chciałam tylko wiedzieć czy będę miała w czym pójść na planowaną długo wcześniej okoliczność. Przecież zrozumiałabym gdyby z jakiegoś powodu był poślizg, wtedy miałabym czas na poszukanie innej opcji. Ostatecznie Pani napisała, że wysyłka na pewno wyjdzie od nich w czwartek 23 czerwca i będzie na 100% u mnie w piątek. Zostałam nawet przeproszona i uspokojona, więc zawierzyłam temu co przeczytałam (pomyślałam, że każdemu może się zdarzyć) i z niecierpliwością oczekiwałam na wysyłkę. Pragnę podkreślić, że imprezę miałam w sobotę 25 czerwca, jednak popołudniu w czwartek nie otrzymałam żadnej informacji o wysyłce więc znów pisałam, że jeżeli wyślą paczkę jutro to i tak nie dotrze do mnie na czas, a ja zostaję z niczym. W odpowiedzi przeczytałam, że sukienka jest na końcówce szycia i wyślą ją w piątek z odbiorem na sobotę. Na chwilę przed imprezą otrzymałam paczkę, i co? Pani chyba włożyła co miała pod ręką, bo kolor sukienki zupełnie odbiegał od mojego zamówienia! W rozpaczy poszłam już w tym co miałam czyli w pierwszej sukience, która była na mnie za duża! Miałam z góry popsutą imprezę, napisałam do nich od razu z informacją, że odsyłam sukienkę w poniedziałek i w drodze rekompensaty mam nadzieję, że zwrot pieniędzy będzie szybciej niż cały proces zamówienia. Paczka przez sklep nie została odebrana i ponownie wraca do mnie. Kiedy napisałam z jakiej przyczyny paczka została nie odebrana to Pani nie miała nawet na tyle przyzwoitości, żeby być szczerą tylko próbowała mi wmówić, że nic do nich nie dotarło, co mija się z prawdą, to już jest szczyt braku szacunku do klienta. Nie dość, że nie ma żadnego płynnego kontaktu ze sklepem, a jeśli jest – to są to czyste kłamstwa, mające na celu spławienie Klienta, to jeszcze na koniec sklep odcina się od sprawy. Ponieważ mam dowody na to, że zostałam zapewniona, że mogę zwrócić sukienki, a także posiadam odpowiednią wiedzę na temat praw konsumenta, nie zostawię tej sprawy bez konsekwencji dla firmy.

Seller
@Eleonora

Prosze o nick, na pewno nikt nie usunal wiadomosci do Pani. Ma Pani mozliwosc zwrotu i znamy Pani zamowienie. Nikt sie nie odcina od sprawy prosze Pani:) caly czas szyjemy i staramy sie odpowiadac na kazdy email w ciagu 12 godzin. Rowniez nie zglosila Pani poprzez email, zwrotu.:) z calym szacunkiem do Pani, nie mamy takiego maila Bedziemy wdzieczni gdzie i na jaki adres go Pani wyslala oraz przeslanie formularza zwrotu. Pozdrawiam serdecznie

Anna w

Obsługa pozostawia wiele do życzenia, ale jakość i wygląd ubran rekompensuje to. Uwielbiam ich rzeczy POLECAM !!!!

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Specjalista IT
Kłosowice
Abp Poland Sp. z o.o.
Weronika Piel.

Bardzo podoba mi sie Panstwa asortyment. Skusilam sie i naprawde niespotykane fasony. Jestem zadowlona. Na wysylke czekalam 12 dni ale bylo warto . Dziekuje

Monia
@Weronika Piel.

Ja podobnie czekalam … ok 14 dni Jakby to poprawili to by byli super sklepem z sukienkami. Ale finalnie jestem zadowoolona bo dobra jakosc i kroj swietny oryginalny taki Pozdrawiam

Andzelika Kosma
@Monia

Zamowilam sukienke Andrea, akurat czekalam na nia tylko 2 dni. Kroj bardzo trafiony, jakosc tkaniny swietna jak na taka cene. Bardzo dobra jakosc j wykonczenie- nie ma do czego sie przyczepic Dziekuje

Daria wlodarcz

Ja zostawiam spoko opinie:) i na pewno tu wroce- dziwne te opinie…

Emilia
@Daria wlodarcz

Czemu uważasz że są dziwne?

@Daria wlodarcz

Ja rowniez polecam sklep Uwazam ze maja swietna jakosc i plusem jest to ze na moj 178 w koncu moge cos znalezc. Dla mnie to DUZY PLUS. Nie ma takiej firmy A jak sa ubrania na wysokie, to tak brzydkie ze masakra. Ceny maja bardzo dobre jak na cos co mozna zmodyfikowac.nie ma sensu sie klocic.

Kamila

Przestrzegam przed zakupami, zmarnujecie tylko pieniądze. (usunięte przez administratora)!! Sprawę kieruję dzisiaj na policję do Katowic i do Urzędu Skarbowego. Przysłali kombinezon, wymiary inne niż na stronie. Odsyłam ale nikt nie podejmuje zwrotów pod adresem. Na stronie, insta i fb brak numeru telefonów. Opinie na internecie to głównie te o oszustwie. Trzymajcie się z daleka od nich. a jak ktoś chce się dołączyć do zgłoszenia to zapraszam do kontaktu.

Zofia
@Kamila

No to słabo jak nie ma kontaktu faktycznie. Nie dziwię Ci się, że jesteś zdenerwowana. A ile zapłaciłaś?

Nicki
@Kamila

I jak się skończyło? Mam taki sam problem z ta firma.

Janusz
@Nicki

Tez chciałaś zwrócić i nic z tego? Jak kupowałaś to przecież musiał być jakiś kontakt. Nie mają gdzieś e-maila albo stronty na insta żeby do nich napisać?

Dlaczego wyrzucone ...?

Dominika
@Kamila

Czemu zmarnowane? Mam sukienke i jakos nie widze zeby byly zmarnowane Zasady jak z krolowych zycia - Dagmara. U niej tez nie ma zwrotow. MYSL PRZED ZANIM COS ZAMOWISZ BABO. Zakupy w internecie moze nie sa dla takich jak Ty. Nie musisz robic sztucznego tlumu. Gdyby firma byla zla dawno by tu nie byla. Robia bardzo dobrej jakosci sukienki. TELEFONU NIE MUSI BYC- zeby byl kontakt SCIEMNIARA. Od razu widac kto po drugiej stronie siedzi

Zawiedziona

Czy komukolwiek udało się odzyskać od tej firmy swoje pieniądze?

Zawiedziona

@magda, ile czasu już się Pani stara?

Kochana 3 miesiące :( od października

W
@Zawiedziona

Mi :) pół roku z nimi walczyłam. Złóż pismo do rzecznika praw konsumenta, wcześniej pisałam o policji i sadach nic to nie dało. Napisz pismo, załącz wszystkie dowody, skan rozmów, zamówienia, przelewu wszystko - fajnie jakbyś jeszcze napisała do nich pismo (za potwierdzeniem odbioru) ze prosisz o zwrot kwoty itp i to tez dołączyła jako dowód do rzecznika praw konsumenta. Troszkę to trwało, ale oddali pieniądze bo rzecznika już się przestraszyli i zaczęli mnie przepraszać za moje nerwy ???? Szukają po prostu (usunięte przez administratora) aż ludzie odpuszcza. Nie ma co odpuszczać, chociażby 50 zł to musza oddać.

Juhu

Borys

Mam cały dysk tej (usunięte przez administratora) który przekaze na policję. Wszystko lewej faktury wszystkoooo

@Zawiedziona

Mnie dokładnie rok temu udalo się po 3 miesiącach dostać zamówiona rzecz po wielu pismach. Dziwię się ze ta firma jeszcze prosperuje.

Rulon
@Magda

Panie Borysie skoro pan juz wyszedl z wiezienia prosze sie stawic na poczte przypisana do Pastelowego osiedla nr. 9 /223 ( cala korespondecja od komornikow, z sadu, nakaz aresztu, drugie karanie, zus) i oczywiscie prosze oddac wszystkim poszkodowanym pieniadze.

Dominika Polka
@Rulon

Czyzby byly partner od Guzikovej ktory jeszcze wyludzil od jej rodziny 100 tysiecy zlotych nagle probowal sie wybielic? Dobre

@Borys

Kto jakie majtki nosi ? Tez sie dowiem tutaj :D dobrzeee

Szymon
@Magda

Bo w rzeczywistosci jest zupelnie inaczej. Tylko (usunięte przez administratora) bez mozgu nie potrafia rozumowac Gdyby bylo tak jak pisza (polowa to jakies fejki zmieszane z mydlinami :) ) tu pisza ciagle te same osoby ) to juz by tej firmy nie bylo. Dobre historie o wlascicielach firmy, kto z kim , dlaczego - fajnie Duzo prywatnych brudow Ciekawe te historie Oglada Pani hotel Paradise ? Mnie sie wydaje ze gra tam Pani role

Andreas

Czy Pani wie co to jest rodo?

Karola
@Zawiedziona

Też jestem ciekawa. Sprawę zgłosiłam na policje

Adrianna
@Magda

Pani Madziu- zmysla Pani niezle :> …. Brak slow Analizuje Pani wypowiedz - i brak mi slow na bajki jakie Pani wymysla

Ilona

Nie polecam, zależy im tylko na wyciągnięciu pieniędzy i oszustwie. Sukienki może szyją ładne, ale czas realizacji to około miesiąc przy czym trzeba się upominać, żeby je wysłali, regulaminu nie przestrzegają. Zwrotów, odstąpienia od umowy nie przyjmują. Ogólnie naciągacze.

Weronika Dorian

Ja dostalam piekna sukienke na wymiar, bylo dla mnie oczywiste ze dostane to co zamawialam. I tak tez bylo. Sukienke dostalam tydzien temu, komplet przyszedl tydzien pozniej. Wszystko bardzi dobrej jakosci. O wszystkim Bylam informowana na biezaco. Bardzo ladne projekty maja Panstwo. Dziwne te opinie. Moja natomiast ocena to 10/10 Na pewno polece Panstwa firme i wroce po zakup kolejnej rzeczy. Pozdrawiam

Wve

Sukienka ATHENA JEST BOSKA! Nigdy nie mialam tak pieknie skrojonej sukienki i dopasowanej

Dobrowolska

Sukienka w zebre - strzal w dyche! Piekna piekna piekna! Ten kolor i print! 10/10

Dominika Polka

Bardzo dziekuje za sukienke RANGE! Ten model jest wyjatkowy! Ten komplet mexico w polczeniu z kazdym ubrankiem! Cos pieknego! Bardzo polecam

Ew pastel

Komenda miejska policji w Katowicach wydzial do Walki z przestepczoscia Lopmy 19 Pg- 3422/19/Ms RSD 92/19 Moze w koncu zjawi sie Pan na osiedlu i odbierze swoje cudowne listy? Przy okazji zaplaci za wszystko

@Ew pastel

Wszystko na Pana B Motloch Poczta jest na Osiedlu. Duzo listow, bardzo Wszystko od komornikow i z sadu albo policji.

Zaplaci za co ?

Klimczak

To jest para roku Obydwoje Borys i Iza Tak samo Boliglowa z Wlodzimierzem.

Ew pastel

Komornik sadowy Przy sr katowice- zachod w Katowicach Slawomir Michalik Kancelaria komornicza Do Pana Borysa Motloch Na kwote 25 tysiecy zlotych z groszami Sygn akt 232/20 Pasuje to Panu?

@Ew pastel

Udostępnia Pani Dane których nie powinna a te wypowiedzi nie dotyczą tego forum bo nie jest o Borys M.Wiec zostanie Pani również zgłoszona na Policje

Guzikova

Witamy serdecznie poniewaz nie sprawujemy wiedzy nad tym portalem i takie sytuacje nie mialy miejsca w naszej firmie. Mimo wszystko z calym szacunkiem do konkurencji, bo ona nigdy nie spi:) Zapraszamy na nasza strone, uruchomilismy mozliwosc dodania Autentycznej opinii. Masz taka mozliowosc jesli cos kupiles /kupilas. Pod kazdym produktem . Anonimy nie moga, tylko klienci co zrobili u nas zakupy. Nie pozwolimy sobie na to by ktos obrazal nasza firme bezpodstawnie. W wakacje mielismy obsuwe ze zwrotami poltora tygodnia o czym poinformowalismy na kazdym mailu z osobna. Te sytuacje o ktorych Panstwo pisza nie maja u nas miejsca. To nasza pierwsza wiadomosc tutaj z naszej firmy i ostatnia. Zapraszamy prawdziwych klientow na nasza strone guzikova.com Guzikova spolkazoo nie jest nasza firma tak przy okazji. Prosze sobie porownac nip . Nie wiemy kto stworzyl falszywe dane firmy

@Guzikova

W pełni zgadzam się z wyrażoną tu opinia ! Gratulacje , dalej do przodu ...

Dominika
@Guzikova

Czekam od maja na sukienkę .Dostałam nawet już numer przesyłki ale jednak paczka nie została wysłana . Liczne maile nie pomogły .Pani odpisuje na co dziesiątą wiadomość ,przeprasza za opóźnienia i na tym koniec. Daleka jestem od pozwów bo szkoda mi na to czasu ale w tym wypadku chyba nie ma innej rady aby odzyskać pieniądze .

Natalia
@Guzikova

Nie wypisuj tutaj bzdur, ze konkurencja bo takich klientów jak ja jest widocznie więcej !!! Jesteś zwykłą (usunięte przez administratora)!

Ajfel
@Guzikova

Jest to istna nieprawda, jest bardzo wiele osób (usunięte przez administratora) przez tą Panią. Walczę o swój zwrot od pół roku.

@Ajfel

To dziwne ?!

Gonzo
@Guzikova

Guzikova spółka z.o.o to była firma tej Pani która założyła na swojego chłopaka Borysa którego zresztą też (usunięte przez administratora) Zadłużyła spółkę. Sama nie mogła pełnić funkcji w zarządzie ponieważ była karana skarbowo.Co do ciuchów które sprzedaje ta Pani to można sweterek która reklamuje Magda Gesler znaleźć na alliexpres.Wiec nie dajcie się nabrać ze Guzikova sp z.o.o to nie jej spółka bo ta Pani widnieje jako udziałowiec co zresztą można sprawdzić w KRS.Policja zbiera ma ta oszustkę dowody xa moment będąudzie wzywani na przesłuchania, będzie pozew zbiorowy przeciwko Pani Izabeli.Na internecie jak pogrzebiecie znajdziecie więcej o tej Pani i jej (usunięte przez administratora).Ta dziewczyna to najgorszy sort (usunięte przez administratora) Przestrzegam przed Guzikova

Sylwester
@Guzikova

Dziekuje za ekspresowa realizacje na tasmy i pudelka logowane ! Sa wspanialej jakosci

Magdalena
@Gonzo

100% prawda! Ja już nie bawię się nawet w zgłaszanie na policję, bo szkoda na to czasu. Od razu sąd i komornik plus koszty sądowę Pani poniesie.

@Magdalena

To straszne , będziemy płakać

Rul on

Spolka Guzikova jest na Pana Borysa ktory poszedl do wiezienia. Byl karany duzo wczesniej.

Skąd takie info?

@Andreas

Bo na osiedlu w ktorym mieszkal scigala go policja. Schowal sie pierw na Pastelowe, a pozniej na Debowe Tarasy. Od lat sciga go moj komornik. Oszust diamentowy Tyle osob czeka na zwrot kasy! Jeden belzebub wraz z drugim szymorkiem i celderem. 3 oszustow - wasze lewe umowy. Wasza spolka Industry Diamonds ktora nie wiadomo Skad diamenty brala. Nie wprrowadzaliscie ich do obrotu. On poszedl siedziec za swoje przekrety. Nadal czekam na kase i sie doczekam.

Skąd takie informacje?

@Andreas

No moj komornik sie dowiedzial. Nie dobieral poczty. Poczta z rolnej dostala nakaz wydania poczty komorniczej. Od sasiadow wiem ile osob czeka na jego wyjscie i zwrot kasy. Policja przyjezdzala dosc dlugo i robila sledztwo. Ta spolka to przykrywka. Rozprawy odbywaja sie w Krakowie. Czekam na informacje odnosnie aresztu pana Borysa ( poniewaz polroku aresztu sledczego juz minelo) … nie moze duzej siedziec.

Tak to proszę o kontakt 517095475 to właśnie ja Borys

Sandra k

Dziekuje za wykonanie pieknych klamer do ubran polecam!

Kamila W

Jestem stala klientka u Guzikovej. Mam ok. 8 rzeczy od nich. Zawsze pozytywnie zaskoczona i zadowolona bo ciuchy maja zajebistej jakosci- to trzeba przyznac.... i wyrozniaja sie designem na ulicy.m, a sa praktyczne. Czasem dluzej czekam- ale dostaje zawsze informacje na telefon czy email.... przypadkowo wyskoczyla mi ta strona i jestem w szoku co czytam. Wydaje mi sie ze klienci ktorzy sa zadowoleni, po prostu nie pisza. A niezadowolony zawsze sie odezwie. Ja POLECAM ta projektantke !

@Kamila W

A ja niestety nie polecam, moja sukienka była zapakowana jak jakaś (usunięte przez administratora) , po prostu wrzucona w folię kuriera . Dodatkowo nie była to ta którą zamawiałam . I wielki problem , nikt nie odpowiada na maile i wiadomości insta czy mess . Telefon nie działa . Porażka . W końcu sukienka odesłana na łaskawie podany adres i temat umiera. Nie mam ani sukienki ani pieniędzy.... pani guzikova za przeproszeniem ma gdzieś zwrot mojej gotówki. Ja już nie mam zamiaru się upominać bo trwa to juz ponad miesiąc. Sprawa zgłoszona gdzie trzeba , więc teraz czekam, jak trzeba będzie to i sprawę cywilną założę. Na pewno nie odpuszczę tej pani. Jak dla mnie to to jest (usunięte przez administratora)

Luiza
@Kamila W

Potwierdzam też mam kilka rzeczy.

@Luiza

Ja również nie miałem problemów, zamówienie ,szybka realizacja.

Karolina Szejber

Tez tak uwazam.

NattMan
@Kamila W

Polecam! To moja kolezanka i osobiscie mam wiele sukienek. Bardzo utalentowana i skromna dziewczyna Nie mozna jej nic zarzucic- na pewno nie

Endzi
@Kamila W

Podpisuje sie pod tym w 1000% - jestem BARDZOOOOOOO ZADOWOLONA!

Renata
@Kamila W

Ja mam rowniez pierwsza sukienke i jestem zachwycona jakoscia :))

Anita
@Renata

Polecam

Bobola
@Kamila W

Bardzo polecam! Zamowilam bizuterie - jestem bardzo zadowolona Jakosciowo i za ta cene... jestem w wielkim szoku To na pewno nie moj ostatni zakup

@Kamila W

Ja zamowilam dla swojej dziewczyny sweterek NEWJORK BARBIE pod choinke. Jestem bardzo zadowolony z szybkosci wysylki i sposobu zapakowania

Nikka
@Kamila W

Dostalam wczorad bluze GLOSSY- jest prze prze przepiekna!!!!! Nigdy dotad nie mialam tak swietnej bluzy w szafie! Genialny pomysl- spektaularny model Licze na wiecej takich projektow

@Nikka

Ponowilem zakup tym razem BLUZY GLOSSY - dziewczyna zadowolona:D Macie super projekty! Oczywiscie na meska bluze tez sie niebawem zdecyduje :) moze jest rownie fajna jakosciowo

Basiunia

Rewelacyjna ta bluza glossy! Paczka cudownie zapakowana - bardzo polecam

MANaga
@Kamila W

Zamówilam kilka rzeczy, skontaktowałam sie od razu z firma na fb - zostałam obsluzona natychmiast. Wybrałam opcje pobranie, wplacilam zaliczke 50 pln. Paczka przyszla po 2 dniach... Jakość ubran jest na wysokim poziomie, pieknie zapakowanie, ceny b dobre jak za ta jakośc. Ta bluza WITCH jest przepiekna a sukienka alexis, wow. Swietnie dopasowana, tkanina boska!

Katalina
@Kamila W

PRZEPIEKNE DRESY!!!! bajka ! Polecam bluze Hermes Jest przepiekna. W ogole cala ta kolekcja dresow jest cudowna. Jakosc na wysokim poziomie. Ekspresowa wysylka Polecam

@Katalina

Tez tak uwazam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@Aga

Bardzo fajne sportowe ciuchy ,jestem zadowolona !!!!!!

Renata/3
@Kamila W

Guzikova! Robcie wiecej kompletow dresowych! Ta venezia to petarda!!!! Zamowilam rowniez dla faceta Takiej bawelny i zadruku nie widzialam w zadnej firmie. Cos pieknego!

ToLala
@Kamila W

Gorset z marzen!!!! To moja pozycja na wiosne. Jakosc i lezy odpowiednio

PowerpuffEmia
@Kamila W

Dostalam cudowne dwie rzeczy z serii atomowek’ zadruk i jakosc ubran na co dzien powala Rzeczy sa przepiekne! A sa 4 x tansze niz w BIZUU seria powerpuff... prosze o wiecej!!!

Monetka
@Kamila W

Dostalam dzisiaj paczke, jestem pod wrazeniem jesli chodzi o jakosc. Warto... rozmiar trafiony idealnie wiec wszystko jest ok Nie przekbinowane

Gosia SWAROVSKA
@Kamila W

Dziekuje za mila obsluge :) dostalam longsleeve jest przepiekny Na pewno nie moj ostatni zakup Pozdrawiam

kornelita

Polecam! :)

Paulina
@Kamila W

To moja pierwsza opinia i to jeszcze negatywna jaką kiedykolwiek na kogokolwiek napisałam. To prawda, ze ludzie zadowoleni nie piszą..... piszą tylko niezadowoleni. ALE.... Ta kobieta to (usunięte przez administratora) Zamówiłam u niej kombinezon 10 kwietnia i do dnia dzisiejszego cisza!!!! Nie odpowiada na moje wiadomości! Czekam cierpliwie do 10 maja. Po tym czasie sprawę zgłaszam na policję jako wyłudzenie!!!! Wstyd, ze taka firma szczyci się statuetką luksusowej marki roku. I proszę mi wierzyć, ze nie piszę tej opinii złośliwie.

LUCJAN

Obluda Ludziom koncza sie hajsy i wywalaja jad Na wszystko co sie rusza badz pracuje. Mam spodnje z tej marki dresowe - dresowka jest jedna z lepszych jakie mialem z kazdej polskiej marki. Wiec to co Pani pisze powyzej zakrawa sie o smiech. Swojej dziewczynie zampwil dokladnie takie same. Czekam 7 dni, bo nie ma ich na stanie. Nie jestem baba wiec nie robie scen. Dziekuje pozdrawiam

Fabiano
@Kamila W

Dla mnie sa spoko - jedno zamowionko miales i bylo. Dobre dobre

Gosia

Polecam! Sukienka alexis cudna

Agata i M
@Kamila W

Dziewczyny! W koncu nasze butikowe i markowe sily ! Nasze pisma zostaly pozytywnie rozpatrzone! Interwencja UOKIK nastąpi po publikacji “Władcy marionetek” z początku sierpnia tego roku. Instytut Ochrony Praw Konsumentów opisał w niej wnioski z analizy sieci pod kątem fałszywych komentarzy i zaangażowania (lajki, łapki w górę na YT itp.). W ocenie fundacji, nawet połowa z internetowych opinii użytkowników o produktach i firmach może być fałszywa. Według ustaleń fundacji, agencje sprzedają opinie Google z treścią lub bez treści (same gwiazdki), polubienia, komentarze i widzów live na Facebooku, wyświetlenia i komentarze na platformie Twitter; obserwacje, komentarze i lajki na Instagramie; wyświetlenia, łapki w górę i subskrypcje (usunięte przez administratora) opinie w serwisach typu GoWork itp. Skierowaliśmy do UOKiK zawiadomienie o podejrzeniu naruszenia zbiorowych interesów konsumentów przez firmy, które świadczą tego rodzaju usługi oraz przedsiębiorców, korzystających z fałszywych opinii, komentarzy i lajków do promocji swoich produktów lub marek:" czytamy na stronie fundacja Instytutu Ochrony Praw Konsumentów. WSZCZETO POSTEPOWANIE W SPRAWIE GO WORK ! I tych falszywych komentarzy

KOMANDOS
@Kamila W

Te spodnie sa rewelacyjne…. Zamowilam mezowi Bo mam dwie sukienki od Guzikovej. Jeans jest najwyzszej jakosci, nie wspomne juz o kroju. Bardzo polecam Jestem zadowolona Fajnie ze sa takie marki w Polsce

Bara
@NattMan

Nie wątpie. Jest też złodziejką.

Diorama

super jakosc polecam!

Gosia abba
@Kamila W

Moje sukienki sa swietnej jakosci. Mam 4 fasony I jeden w dwoch kolorach. Uwazam ze jakosc w tej cenie to nisza na rynku. Bardzo dobra jakosc podkreslam i sa swietnie skrojone. Widac ze to szyja krawcowe. Na mnje kazda sukienka lezy IDEALNIE! Uwielbiam ich kolekcje. Nigdy nie mialam problemu.

Andrea
@Kamila W

Guzikova jesli chodzi o sukienki super ! Dziekuje i bardzo polecam

Gosia Malek
@Kamila W

KOCHAM WASZE SUKIENKI! Jestem w szoku ze ludzie tak siebie nie szanuja i pracy ludzkiej Ludzie w Polsce sa bezczelni.

DOMINIKA Adam
@Kamila W

Zamowilam guziki do swojej firmy! Polecam Ceny sa bezkonkurencyjne. Naprawde jakosc i taka Ilosc … realizacja 2 tygodnie. Bardzo polecam Finalnie jestem bardzo zadowolona

@Kamila W

Dziewczyny, nie dajcie się oszukać tej Pani, tak jak ja ????‍♀️ dopóki płacicie pieniążki, wszystko jest super, natomiast kiedy dochodzi do zwrotu, co jest zgodne z regulaminem, Pani przestaje nawet odpisywać na wiadomości, nie mówiąc już o tym, że od trzech miesięcy nie mogę się doprosić zwrotu moich 507 zł ???? Dramat! Poczytajcie opinie zanim coś tutaj kupicie!

Ewelina W
@Kamila W

Dziekuje za torby papierowe Sa znakomitej jakosci! 3 tygodnie czekalam, cena najlepsza na rynku Dlugo szukalam takich toreb do mojego butiku!

Ania Murawiec
@Kamila W

Dziekuje za przesylke. Patrzac na opiinie w ogole sie nie pokrywaja z tym jak mna sie zajeliscie - na pewno wroce

Guzikova

Dzien dobry, mamy opoznienie... kurier nie odebral Pani paczki jeszcze - skan jest prawidlowy- prosze sie nie martwic.

Andreas

I okazuje się że wysłana , pani zaraz wystawia brzydkie oceny ,słowa ,nie ładnie Pzdr

kathrynmerteuil
@Andreas

pod tym numerem jest wysyłana od poniedziałku i jeszcze wysłana nie została, więc dopóki nie będzie wysłana, to sprzedawca nie wywiązał się z własnego regulaminu

GUZIKOVA

(usunięte przez administratora) Prosze numer sledzenia paczki jest juz aktywny Przepraszamy za 4 dniowe opoznienie

@Andreas

3 tygodnie od zamowienia i brak wysylki Pan uwaza za ok?????

Gracia
@Aga

Ja kupilam bluze 4 dni temu, dostalam ja dzisiaj. Warto bylo czekac te 3 dni... bluza jest przepiekna

@Aga

Pan Andreas broni tutaj zawzięcie tego sklepu z niewiadomego powodu. Takze szkoda nerwów :) Moje zdanie także było podważane przez tą osobę i dziwnie tłumaczone ze "może ktoś zachorował". Pytanie po co ktoś obcy miałby zawzięcie bronić tego sklepu skoro jest tyle negatywnych i szczegółowo opisanych sytuacji związanych z zakupem i wysyłka? Śmiem twierdzić że może to jakiś dobry znajomy lub pracownik...

@Pina

Też tak uważam... dla mnie ten sklep to porażka... ja odpuściłam chociaż żałuję że nie zrobiłam nic więcej bo to jest przykre co Pani Guzikova odpieprza. I na dodatek nic sobie z tego nie robią, zero konsekwencji

Kassix
@Aga

Sa osoby zadowolone i niezadowolone. Nie kazdemu mozna dogodzic. Skoro sa osoby zadowolone to moze warto przemyslec sprawe, ze tam tez pracuja ludzie- i czasem sie dluzej czeka. Zwlaszcza w covid. Z kazdym idzie sie dogadac Ja jestem stala klientka. Na wysylke czekam raz dluzej, a raz dostaje na drugi dzien. Te ubrania schodza zapewne... Ja nie potrafie sie zloscic na ludzi. Z kazdym idzie sie dogadac tylko nie z chamstwem- to moja skromna podpowiedz/ opinia. Panie pisza tak jakby byly konkurencja. Takie wylewne te opisy...

@Kassix

Serio? Kolejna osoba, która tłumaczy kłamstwo i (usunięte przez administratora) ze strony sklepu, bo "przecież tam pracują ludzie, każdemu się może zdarzyć". NIE. Jeśli np. ja przez MIESIĄC muszę się prosić o zwrot pieniędzy za niedostarczony produkt, za który zapłaciłam, jestem ignorowana i zlewana w wiadomościach a wręcz oszukiwana, ponieważ wiele razy zapewniono mnie ze PRZELEW JUŻ ZROBIONY, po czym po kilku dniach przelewu nie było no to sorry, ale mam prawo wyrazić swoją frustrację, złość i ostrzec innych. Na szczęście ja już się doprosilam o swój zwrot, także współczuję ludziom, którzy muszą się użerać z tym sklepem i osobami tam pracującymi.

@Pina

Widzę ,że jak ktoś napisze pozitiv to ten zły...albo pracownik. To mi przypomina Rydzyka, jak rząd mi nie da to ich upomne...dadzą . Pzdr

@Andreas

Nie "pozitiv" tylko jak ktoś zawzięcie broni tego sklepu podważając zdanie osób, które nie są zadowolone (ładnie mówiąc) ze sklepu, kontaktu ze sprzedawcą i cała usługą. A porównania do Rydzyka sobie wypraszam, bo daleko mi do niego i całego tego światka. Nie pozdrawiam.

Natalia P.
@Andreas

Panie Andreas, skoro już Pan to zaciekle broni działań guzikovej, to może łatwiej będzie wprost oświadczyć wszystkim tutaj obecnym, którym stara się pan mydlić oczy, że to WLASNIE PAN JEST WLASCICIELEM SKLEPU? Wątpię, że to Pan kieruje całym procederem, podejrzewam, że to z innych względów działaność jest założona właśnie na Pana (zresztą dopiero od kilku miesięcy, a sklep działa dłużej). Kto jest właścicielem sklepu widać w CEIDG i w regulaminie sklepu, a tutaj jest link do FB właściciela tego haniebnego procederu: (usunięte przez administratora) Ja już byłam na etapie przedsadowym i na szczęście otrzymałam zwrot, ale tym, którzy jeszcze go nie dostali życzę powodzenia i mam nadzieję, że nie odpuścicie.

@Natalia P.

Wow, no to pięknie pan Andreas został zdemaskowany :D już wiadomo dlaczego tak bardzo bronił sklepu.. Ale wstyd, żeby podawać się za zwykłego klienta i wmawiać ze "posiada kilka rzeczy, jest zadowolony itd".

Czarnarudablondyna

Proszę zgłosić sprawę do KOmendy Policji w Gliwicach ja mialam ten sam klopot co Pani. Po zgloszeniu policji pieniazki zostaly wyslane:).

@Czarnarudablondyna

Naprawdę??? No to działam w takim razie ???? dziękuję :*

Roro

Ja nie mialam zatstrzezen do swojego zamowienia. Jakosc jest wyjatkowa

Renata

Ja rowniez

Annaa
@Roro

BARDZO LADNE PROJEKTY, jakosc mojej sukienki na wysokim poziomie. Wysylka byla na nastepny dzien

Mysliwska
@Roro

Nie wjem ale dla mnie wszystkie firmy patatnio sa dobre Ta tez Przebisolam sie na net Nie kupuj stacjonarnie

KOBIETY
@Roro

KOBIETY CZEMU PISZECIE W KOLKO MACIEJU POD ROZNYMI KSYWAMI!!!! I nie tylko na tym forum! Na forum Marty, Asi rowniez! To chamstwo! Nie chce Wam sie pracowac na wlasne marki ???? Zazdroscicie? Zawisc w Polsce jest PRZEOGROMNA ZWLASZCZA W DOBIE TEJ PANDEMII

Joanna

Zamowione Guziki cudowne Tasmy pakowe rowniez Wszystko na czas polecam

DOMINIKA Adam

Ja tez nie mam

Zostaw merytoryczną opinię o Guzikova Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Guzikova Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Guzikova Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Guzikova Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 5 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Guzikova Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Guzikova Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Guzikova Sp. z o.o.
4.5/5 Na podstawie 193 ocen.

Guzikova Sp. z o.o.