Opinie o Guzikova Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Guzikova Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Guzikova Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Guzikova Sp. z o.o. w Katowice

Gosia Malek

Przepiekne sukienki bardzo polecam! Odebralam przed sylwestrem i jestem zachwyconaaaa

Janko777

Ktoś z marketingu zajmuje się wątkiem, ostatnio oficjalnie jakiś przedstawiciel handlowy proponowali tutaj przejęcie swoje usługi. Stąd wszystkie pozytywne opinie. Firma sprzedaje rzeczy z Aliexpress. Jest nastawiona na szybki zysk i zwinięcie interesu, stąd nie wysyłanie towaru, długi czas oczekiwania czy brak kontaktu. Sprawa jest zgłoszona do Rzecznika Praw konsumentów i na Policjii więc to co już się stało bezie miało dalsze konsekwencje i zatrudnienie kogoś z marketingu do pisania komentarzy nic nie da.

Kati
@Janko777

Ciekawe ze mi szyja juz ktoras sukienke w pracownii- to dopiero dowod na hejtowanie zeby lozniej sprzedawac usuwanie komentarzy . Myslisz ze ktos w to uwierzy kupujac u nic rzeczy.

Gosia Malek
@Kati

Ludzie takie glupoty pisza, ten kto zamawia to wie ze sukienka jest na wymiar Zalosne totalnie Ten komentarz to dopiero wyjety z tylka. Mam od nich kilka sukienek! Kazda jest dopasowana, w jednej zmieniamy przod w drugiej to i to. O czym w ogole mowa

anett

(usunięte przez administratora) Zamowilam na ich stronie maseczke, miala byc wysylka do niemiec, przekierowalo mnie do automatycznego wyboru i automatycznie na konto banku, wplacilam pieniadze, po czym maseczki nie bylo tygodniami. W koncu zaczelam dzwonic i pisac maile. Dowiedzialam sie, ze za malo system pobral pieniedzy na wysylke do Niemiec ( co dzieje sie automatycznie), ok pomyslalam, to doplace. Zapytalam gdzie doplacic albo o zwrot pieniedzy, mijaly miesiace, napisalam lacznie kilkanascie maili i cisza,(usunięte przez administratora)

Madri

Guzikova spolka zoo to nie firma odziezowa tak btw… nie wiem teraz o ci chodzi. Sa inne dane?

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Specjalista IT
Kłosowice
Abp Poland Sp. z o.o.
Ela

Zamówiłam sukienke 2 miesiące temu- numer pod który dzwonie na oficjalnej stronie "nie istnieje". Rownież brak odpowiedzi na maile. Sukienki oczywiście nie ma.

Natalia

Nie polecam !!! Trzy tygodnie czekałam na wysłanie paczki, teraz trzy tygodnie czekam na zwrot pieniędzy. Wstyd jak traktuje klientów !!! (usunięte przez administratora) Jestem zmuszona zgłosić sprawę na policję. Na usuwanie komentarzy jednak mają czas :)

Ankaaaa

Za ta cenę kupię dużo lepszy towar.. masakra skład 100% poliester, zupełnie inaczej prezentuje się niż na zdjęciu, jak napisałam opinie z dwóch kont pod zdj to po 3min zostałam zablokowana a komentarz usunięty..norma W opisie niestety nie piszą ze na te sukienki trzeba mieć sztuczne sterczące cycki bo inaczej nic się nie trzyma ???? mega (usunięte przez administratora) nie polecam!!!!!!!

@Ankaaaa

Sterczace ,to sie ma włosy ,ale zeby pisac o piersiach ....zdjecie jest zawsze tylko zdjeciem .

Musia
@Ankaaaa

Ja mam 4 sukienki i nie mam zrobionych piersi. Wypraszam sobie. Te sukienki sa Piekne! Pani to chyba ze sredniowiecza sie wyrwalaa.

Aaa

Ja wybieram sie na dniach do Krakowa sorawa juz zgłoszona na policję ale razem z moimi znajomymi wybiorę sie tak osobiście hehe ;))) (usunięte przez administratora)

Klaudia

Czy ktoś z (usunięte przez administratora)był u nich osobiście ? Będę w najbliższych dniach w Katowicach i zastanawiam sie nad tym

Aga
@Klaudia

W Gliwic ach drzwi otwiera mama tej oszu stki i sama, ze łzami w oczach prosi by zgłaszać sprawę na policję i do Rzecznika Praw Konsumenta… mówi, ze wstyd jej za taka córkę i ma dość tej sytuacji! Jaka trzeba być osobą, żeby narażać rodzine na takie nieprzyjemności?! Ja dostałam sukienkę po 2 msc, nie ten rozmiar, który zamówiłam. Zwrotnej paczki nie przyjęła, chociaż była wysłana kurierem i w terminie.. i teraz cisza :)

@Aga

Pisze pani głupoty, proszę podać nazwisko i nr telefonu.

Filip ror
@Aga

Na pewno nikt normalny tego nie napisal….

Kaja

Przestrzegam wszystkich chcących cokolwiek zamówić u tych (usunięte przez administratora) Zamówienia długo nie przychodzą, bo zaciągane są z aliexpress. Zwrot jest niemożliwy bo w przypadku zgłoszenia obiekcji co do towaru, kontakt się urywa a my jesteśmy blokowani. Nie polecam.

Basia

Sukienki zamiawiane u tej pseudo firmy są zciągene z Aliexpress. To zwyczjny drop shipping. Dlatego czeka się na nie ok miesiąca. I albo przychodzą albo nie. Jakość fatalna a każdy z modeli przy nawet pobieżnym szukaniu jest do znalezienia na Aliexpress. Kontakt jest niemożliwy. Reklamacje nie wchodzą w grę bo zwyczajnie jest się blokowanym a na meile nikt nie odpowiada. Nie polecaaam!!!!!

KAsia M

Jestem najszczesliwsza osoba- odebralam paczke i mimo tych komentarzy TE SUKIENKI SA NAJpiekniejsze JAKIE ZAMOWILAM SOBIE DO TEJ PORY w internecie. Paskudztwo - datego warto w ogole nie sugerowac sie niczym POLECANKO!!! Jakosc i ten kroj. Sukienki sa przepiekne

Olejnik
@KAsia M

Chcę Państwa poinformować jak mogą Państwo przejąć inicjatywę nad tym wątkiem oraz nim zarządzać aby pokazać się jako dobry pracodawca oraz kontrahent. W razie pytań pozostaje do dyspozycji. --

Basia
@KAsia M

Tak tak, gdybyś guzikova (usunięte przez administratora), nie musiała byś siedzieć i wypisywać fałszywych opinii. Wystarczy nie (usunięte przez administratora) ludzi.

Sandra

Najgorsza firma z jaka miałam do czynienia, (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) nie odpisują na wiadomosci albo odpiszą jakies bzdury w postaci „ pieniążki będą na koncie jutro” i to jutro ciągnie sie juz 2,5 mieisiaca po czym zdziwiona baba pisze ze ona paczki nie dostała a później ze da znać ja pieniądze sie pojawia na koncie masakra, żałuje ze zamówiłam cokolwiek z tej żałosnej firmy, złożyłam sprawę do sądu mam dość użerania ske z jakas niekompetentna pracownica czy kto to wgl jest bo jej zachowanie względem klienta jest skandaliczne i lekceważące, dramat ile jest dziewczyn w takiej samej sytuacji, mam nadzieje ze ta „ firma” przestanie w końcu funkcjonować

@Sandra

To Pani stanowi wyjątek...

Tom

Witam. Ja już czekam 3 tygodnie na spodnie i ciagle kłamią ze już wysłane

Olejnik

Wqrzona

Filipek broniąc złodzieja, przykładasz się do złodziejstwa. No chyba ze to też guzikova pisze ;/

@Wqrzona

Wqurzona to też Filipek?

Klaudia

Guzikova nie oddaje pieniędzy i nie wysyła zamówień, jedyne czy, zajmuje się ta firma to usuwaniem negatywnych komentarzy na swój temat wszędzie gdzie jest to możliwe. Oprócz zgłaszania sprawy na policję i do rzecznika praw konsumentach wszystkich oszukanych proszę by zgłaszali konto guzikovej zarówno na Facebooku jak i na instagramie. Jeśli będą mieli zablokowane konta okradną mniej ludzi… i przestaną dodawać codziennie posty i relacje o tym jak to prężnie pracują nad nowymi kolekcjami:)

Filio
@Klaudia

Hahha smieszne to co sie czytafajnie czasem tak pocxytac ten gowork Super mozna sie dowiedziec nawet prywaty Wszystko i nic ludzie pisza i pisac beda hihi

@Klaudia

Zgadzam się . Czas zacząć zgłaszać to konto również na Facebooku i instagramie . Codziennie wstawia posty o tym jak to rozrasta się jej „cudowna marka „ a w rzeczywistości jest to olbrzym na glinianych nogach i nie ma kilkuset złotych za zwrot za swój tandetny towar . Żyje na krzywdzie innych ludzi . WSTYD GUZIKOVA !!!!

@Patrycja Tych

- Ty widzisz tutaj zawisc jak ja? W tym komentarzu jest uwzgledniony caly hejt - sprawy osobiste - tak brzmi hahaha

@Filip

Jestem przeciwnikiem hejtu. Domagam się zwrotu moich pieniędzy . Sukienka która odesłałam do zwrotu była zła jakościowo . Piszę o faktach . Pozdrawiam Filip / Guzikova .

@Patrycja Tych

zla jakosciowo? Bardzo dziwna sprawa Jaki model ? Jak sie nazywa ? Moze moja zona ja ma

@Filip

Komentarze „Filipie” są zbędne . Niestety to ze zakłada Pani fake konta niczego nie zmieni Pani Guzikova . Proszę oddać ludziom pieniądze które jest im Pani winna . Liczba (usunięte przez administratora)klientów nie wzięła się znikąd . Przykłady tutaj opisane są tego świadectwem .

@Patrycja Tych

Jednym ze swiadectw Pani falszerstwa jest wmawianie komus ze cos podrabia… primo nie odpowiadanie na pytania ktore sie zadaje z czystej ciekawosci by zweryfikowac Pani wodolejstwo

@Filip

Wodolejstwo jak to Pani nazwała Pani Guzikova zweryfikuje Rzecznik Praw Konsumenta i Urząd Skarbowy

Aniela

Tylko na tyle Panią stać? ....donosy itp

Aniela
@Klaudia

Pracują i to w dodatku mają super kolekcje , męska i damska.

Filip skończ błazenade
@Filip

@Filip, Twoja żona to Guzikova ? siostra ? koleżanka ? bo nie chce mi sie wierzyć że siedzisz tutaj i bronisz kogoś obcego. Tak trudno zrozumieć że ludzie od jakiegoś czasu non stop są okradani przez kogoś kogo bronisz ?

Iza

Zero kontaktu z firma a jeśli juz sie odzywają to bardzo chamskie odpowiedzi bądź informacje w stylu „ oddamy pieniądze ale proszę nas zrozumieć ze teraz dużo zmian w firmie” Porażka. Odradzam zakupy i wszystkich oszukanych zachęcam do zgłoszenia sprawy do rzecznika spraw konsumenta, czym więcej nas bedzie tym więcej zdziałamy

Filip Waw

Ja po przeczytaniu tych opinii i tak pokusilem sie z zamowieniem dla dziewczyny. Ubrania maja takie, ze kazdy facet chce zeby jego kobieta sie tak ubierala. Odpowiednie podejsnie przyciaga pozytywy. JA JESTEM ZADOWOLONY. Po pierwsze. JAKOSC I design jest wedlug mnie wybiegowa. Mamy duzo markowych rzeczy, a te sukienki sa na wysokim poziomie. Ten dres venezia rowniez. Ja jako facet tez taki Kupie. Paczke dostalem po 3 dniach. Nie mam zastrzezen. I ciesze sie ze opinie mnie nie zmylily. Mam nosa dobrego haha

Misia
@Filip Waw

Ja polecam- mam bluzy - sa naprawde super :))

KOBIETY
@Filip Waw

KOBIETY CZEMU PISZECIE W KOLKO MACIEJU POD ROZNYMI KSYWAMI!!!! I nie tylko na tym forum! Na forum Marty, Asi rowniez! To (usunięte przez administratora) Nie chce Wam sie pracowac na wlasne marki ???? Zazdroscicie? Zawisc w Polsce jest PRZEOGROMNA ZWLASZCZA W DOBIE TEJ PANDEMII

Paula
@Filip Waw

To wygląda na to, że miałeś sporo szczęścia! Niestety nie każdemu jest to dane..

FLIP WAW
@Paula

Nadal go mam ;) frustracja- po co tyle komentarzy pisac zaraz moj mail buchnie z powiadomien… sory Nie mieszam sie w to

Bara
@KOBIETY

Tak, jesteśmy mocno zawistne jeżeli nie dostajemy towaru za który zapłaciliśmy ????

@Bara

Napisz do nich, a nie zalisz sie tutaj. Zyjemy w swiecie bez telefonow maila? Organow? Prosze Cie

Bara
@Filip

@Filip Jesteś (usunięte przez administratora)? Wszyscy piszący tutaj negatywne komentarze zdążyli już napisać że unikają kontaktu, telefony podane na stronie nie istnieją, na meila nie odpowiadają a na FB blokują.

Dzimi
@Bara

Tytaj polityka wchdzi w gre

Bartosz

Każda pozytywna opinia tutaj jest napisana przez właścicieli firmy. Mało tego płaca Gowork za usuwanie negatywnych komentarzy, do czego zreszta w jednej z wiadomości do mnie się przyznali. Sprawę zgłosiłem do rzecznika praw konsumenta, zbieram tez osoby do pozwu zbiorowego - mam czas, a tego nie odpuszczę.

Ola

Od 2 miesięcy dostaje od firmy informacje, ze oddadzą mi pieniądze i mam zrozumieć ze mieli ciężki czas. Firma kradnie i (usunięte przez administratora) a w social mediach profile każdego dnia prężnie działają i informują o tym jakie to piękne nowe ubrania można u nich kupić. Każda negatywna opinie usuwają, jeśli ktoś czeka na zwrot to polecam przestać czekać i zgłosić sprawę gdzie tylko się da. Jeśli ktoś ma duże zasięgi w social mediach mam nadzieje ze sprawę nagłośni.

Patrycja Tych

Towar zwrócony , a pieniędzy za zwrot brak. Sprzedawca unika kontaktu , kasuje komentarze i zbywa wiadomościami o wykonanym przelewie . Sprawa zgłoszona do Rzecznika Praw Konsumenta . Zostawiam maila sprawa zostanie zgłoszona do sądu patrycja.tychonowska91@gmail.com ODRADZAM !!!!!!

oszukana
@Patrycja Tych

w takim razie tez zglosze sprawe do rzecznika, ale takze na policje, bo nie chce mi sie z nimi bawic. Z pewnoscia im nas bedzie wiecej tym w koncu ktos sie tym zajmie i zamkną ten "pseudo sklep".

Gosia
@Patrycja Tych

Ja mialam taka sytuacje, ale dostalam zwrot. Nie musialam nic robic. Poczekalam tydzien dluzej… i tyle To nie moj pierwszy zakup tam. Ale oddaja pieniadze zawsze Maja opoznienie jak kazda marka odziezowa w polsce. To nie zara.

@Gosia

Każdy inny sklep szanuje swoich klientów i zwraca należność w terminie obowiązującym w Prawach Konsumenta . Nie trzeba się o niego upominać kilkukrotnie a zaznaczam nadal przelewu ze zwrotem na moim koncie brak .

Zostaw merytoryczną opinię o Guzikova Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Guzikova Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Guzikova Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Guzikova Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 5 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Guzikova Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Guzikova Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Guzikova Sp. z o.o.
4.5/5 Na podstawie 193 ocen.

Guzikova Sp. z o.o.