Opinie o Guzikova Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Guzikova Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Guzikova Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Guzikova Sp. z o.o. w Katowice

Adrianna

Ja wymienialam rozmiar i odsylalam na paczkomat Podany w regulaminie

Dominika Polak

Dresik fajnie skrojony, mila dzianina dla skory. Bardzo ciekawy projekt

Dariuszka Kat

Chciałam podziekować za szybka realizacje mojego zamowienia. Sukienka bardzo laadnie odszyta, kroj niczego sobie i Pani z ktora mailowalam odpisywała mi w ciagu 2 minut. Czuje sie zaopiekowana na najwyzszym poziomie. Bardzo dziekuje i szczerze polecaam

Add

To Pani Magda, Luiza, czy Kasia? Roztrojenie jazni? To nie ma Pani paczki, czy dwoch sukienek czy 1000 zlotych Prosze pomyslec nad wypowiedzia i wtedy napisac ok?

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Specjalista IT
Kłosowice
Abp Poland Sp. z o.o.
Daria

Ja również zostałam okradziona z moich pieniędzy za 2 sukienki prawie 1000 zł nie polecam sprawa zgłoszona odpowiednim sluzbom

Trzymajcie się od nich z daleka !!!! Nie mam ani sukienki ani kasy !!!!

Miko Marta

Jestem zachwycona kombinezonem ktory otrzymalam. Blue pacific. Kroj jest niesamowity. To bedzie moj ulubiony outfit na kazdy dzien! Jakosc jest zniewalajaca. Bardzo ladnie zapakowane.paczka byla u mnie po 5 dniach okolo Polecam i na pewno wroce do Panstwa

@Miko Marta

A jak z materiałem po praniu ? Wszystko ok?

Miko Marta
@Emilia

Pralam go trzy razy- wyglada jeszcze jak nowy I raczej bedzie bo tkanina jest petarda i wygodna

A
@Emilia

Nie kupuj od nich te dobre opinie pisane są od nich samych jakość tragedia Przysyłają nie to co powinni blokują na portalu nie odpowiadają brak zwrotu gotówki proszę przeczytać regulamin od nich

Barbara
@A

I to na bazie własnego doświadczenia piszesz? :/ A to jakiego konkretniej zamówienia to dotyczyło i jak ewentualnie można to rozwiązać?

Emilka
@Miko Marta

Bardzo dziekuje za szybka realizacje mojego indywidualnego zamowienia

Paulina Mikula

Z mysla o jednorazowym zakupie - wybralam u nich sukienke na wesele. Gdy przymierzylam ten fason z szarfa- stwierdzam ze nie mialam w zyciu takiej sukienki ktora tak lezy! Na pewno ten kroj polecam na kazdy typ sylwetki poniewaz ja mam dosc trudne proporcje. Juz wiem ze zdecyduje sie jeszcze na dwa kolory z tej kolekcji w przyszlosci

Monia loni

Dziekuje za ekspresowe zamowienie. Wpisalam w wiadomosci swoje wymiary i sukienka przyszla po dwoch dniach. Lezy na mnie bez zarzutu. Polecam ta firme

Daria R

Dostalam paczke po tygodniu, nastawialam sie na dwa dni, ale dostalam po 7 dniach. Jednak jakosc tych ubran, odszycie i to jak leza moje zamowione sukienki, rekompensuja wszystko. Dziekuje na pewno wroce do Was

Teresa
@Daria R

a to byla wina firmy ze pozno wyslali czy np poczty ze tak dlugo dostarczala ? trzeba o takich rzeczach pisac ;)

Dariuszka Kat

Mam dwie sukienki tej marki, są niezniszczalne.

@Dariuszka Kat

A długo już je masz? Oddajesz do pralni czy sama pierzesz?

GRR Germany Luisa

Zamowilam kilka rzeczy, dostalam paczke po 5 dniach. Czas doreczenia na pewno sie poprawil- gdy rok temu zamawialam ubranka to czekalam na nie okolo miesiaca. Jakosc niezmiennie swietna i za to kocham ta marke

Dominika Gaska

Zakupilam sukienke Athene i jestem bardzo zadowolona z fasonu jak i jakosci tego produktu. Na pewno wroce- wysylka nie trwala az tyle jak tutaj pisza. Widocznie to zalezy

Klaudia Franke

Witam zakupilam 3 sukienki, dwie sukienki leza idealnie, ale trzecia odsylam na poprawke. Jakosc jest swietna, sukienki nigdy nie lezaly tak dobrze na mnie. Paczka dotarla do mnie w ciagu 5 dni akurat Chyba mialam szczescie czytajac po wpisach Ale tez dopisalam ze prosze o szybka wysylke.

Kamila

Sukienka zamówiona ponad miesiąc temu nie dotarła do mnie. Za każdym razem inna wymówka. Chyba trzeba się pogodzić że stratą pieniędzy

Daria
@Kamila

Ja czekalam miesiac i dostalam…moze wystarczy zapytac? Jakosc maja super - widac ze krawcowa szyla

Nie polecam, towaru nie otrzymałam, pieniędzy również się nie doczekałam. Zgrywa Pani wielka gwiazdę na instagramie, a zachowanie żałosne ???? Zwykła (usunięte przez administratora) niestety.

Seller
@Kasia

Prosze o numer zamowienia w celu weryfikacji.

@Kasia

Widac ze to jakis hejter. Opinia wymyslona - to ja nawet wiem???????????? Ten komentarz wieje BAJKA NA KILOMETR!!!

Ola
@Kasia

Ja również. Zwróciłam sukienkę. Dokonałam zwrotu sukienki w grudniu... Nie mam ani kasy ani sukienki...

Andreas
@Ola

A co jest przyczyna tego ?

Barbara
@Andreas

Przyczyna tego, że zwróciła czy tego że oni pieniędzy ponoć oddać nie chcą?

Martyna

Bardzo dziekuje za realizacje mojeggo indywidualnego zamowienia. Wszystko na czas A jakosc obledna

Polecajka duza

Witam! Ja wczoraj odebralam paczke, jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Jakosc tych ubran jest na naprawde wysokim poziomie - widze ze nie raz jest to tutaj podkreslane 10/10 jakosc Na paczuche czekalam z 8 dni ?tak Okolo Prosilam zeby byla wyslana do max 21 lipca.

Angela

Zamówiłam sukienkę, którą opłaciłam od razu, jednak czekam już 30 dni roboczych i zero odpowiedzi co z moim zamówieniem. Dostałam wiadomość, że zamówienie zostało zrealizowane i na tym się skończyło, nie mam ani sukienki, ani pieniędzy. Nie polecam.

@Angela

Pytanie? Co jest powodem tego typu sytuacji?

magic992

3 razy zamawiałam ubrania z Guzikova, nie miałam żadnego problem z zamówieniem, (za każdym razem czekałam około 4/5 dni robocze). Dodatkowo w sklepie występuje niesamowita różnorodność sukienek, które ciężko dostać gdziekolwiek. A no i jakościowo wg mnie najwyzsza polka

@magic992

To super, ale jak z jakością tych ubrań?

Zostaw merytoryczną opinię o Guzikova Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Guzikova Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Guzikova Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Guzikova Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 5 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Guzikova Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Guzikova Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Guzikova Sp. z o.o.
4.5/5 Na podstawie 193 ocen.

Guzikova Sp. z o.o.