Staffing Pro Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Staffing Pro Sp. z o.o.

amazon2020

widze ze same pozytywne opinie. czy ktos pracuje przez nich w Niemczech? dostalem oferte na magazyn w Dreznie za 10.91 euro. Prosze o opinie

cineq92
Kandydat

pracuje ktos na produkcji w wykrotach? mozna prosic o jakies opinie?

Artur
@cineq92

tak, jako pomocnik lakiernika, jest ok

Lilka
Kandydat

Czy był ktoś na cebulkach przez Staffing Pro i mógłby napisać jak było?

Adrianna K.
@Lilka

Ja byłem w zeszlym roku o tej samej porze i bylo ok. To przez FHS jest. W tym roku niestety sobie odpuszczam ale za rok jak sie uda to pojade

Mateusz

praca w Wykrotach jak najbardziej na ok

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Staffing Pro Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko DARMOWE kursy z UE. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
luciano1989

ogolnie polecam

murarz1988

Nie wierzylem w opienie dopoki sam nie sprawdzilem. rzeczywiscie wszystko ladnie przedstawione i bez obijania w bawelne. przyjechalem w piatek, w sobote mialem vca, a w poniedzialek prosto do pracy

Adam

Jak na agencje rekrutacyjna to naprawde wszystko ok. Przedstawiono mi kilka ofert i wybralem pakowanie batonikow i cukierkow w Na nomi. Nie ma tutaj wiekowki.

Anita Bielawa
@Adam

A jakie sa zarobki?

Messi
Klient
@Adam

A zarobki na batonikach ile na tydzień plus minus

zielona

Witam. A czy mogę dostać jakiś numer kontaktowy do tej agencji ?

wszystkook
@zielona

ja również bym chciała jakiś kontakt

Kinga
@zielona

My kontaktowalismy sie przez facebooka. Napisz do bankpracy.eu tam chyba pracuja rekruterzy Staffingu

Messi
Klient
@Kinga

Mam pytanie jakie są zarobki na spożywcze na rozladunku kontenerów proszę o konkretne odpowiedzi przez agencje Staff

Dawid P

praca na polu golfowym 4/5

Michal
@Dawid P

Witaj Pawle . Możesz coś wiecej napisać o tej pracy na polu golfowym ? też mam zamiar wyjechać przez ta firme do pracy na stanowisko greenkeeper - a . Pozdrawiam .

Kamila

Obiecałam wiec oceniam. 5 gwiazdek za prace ma cebulkach! 6 lat jeździliśmy do Nl i nie trafiliśmy jeszcze na takie podejście! Polecam

Julia
@Kamila

Gdzie jesteś i czy masz pewne godziny? Teraz podobno na cebulkach kiepski okres. Z góry dzięki za odpowiedź

Kamila
@Julia

Tak okazało się, że nie było tyle pracy ale nam sie udalo przyjechac jako pierwszym i pracujemy nadal. Johan nasz teamleader zapowiadal, ze niebawem beda znowu potrzebowali ludzi.

Emilka
@Kamila

Nadal potrzebują do pracy na cebulkach?

Aneta Kryspiak

Ja jestem zadowolona z obsługi przez staffing.

zaneta

ogolnie wszystko jest ok, tak jak mowili przez telefon. Mialam maly problem z zakwaterowaniem ale po chwili zostal szybko rozwiazany przez Lukasza

Krystian Siekielski
Kandydat

Ja podjąłem pracę w Polsce, dokładnie w Bolesławcu jako spawacz i wszystko jest tak jak należy!

Luk
@Krystian Siekielski

A ile dają jako spawacz w bolcu

Wieslaw

My pracujemy jako malarze w Erfurcie i jest ok

Marzena Plewa

Przyjechałam wczoraj do Noordijku i dzisiaj jestem po pierwszym dniu pracy. Wszystko ok tak jak mówił Pan Adam

Dominika
@Marzena Plewa

Ja jadę 25 z chłopakiem, czyli wszystko w porządku?

Marzena Plewa
@Dominika

Tak wszystko ok. Ja musialam zjechac do polski ze wzgledu na sprawy rodzinne ale na pewno tam wroce. Poproście o lokacje na Mittelweg 7. Ja zwalniam bardzo fajny pokoj jutro wiec moze uda wam sie go przejac po mnie :) powodzenia

Paula
@Dominika

Hej, co to za praca?

Katarzyna

Przyjechalismy miesiac temu do pracy przez FHS i mimo wszystkich opinii o tej agencji jest tak jak mowil pan Marek. Oni chyba maja tam jakis inny uklad bo nas traktuja naprawde ok. Sa ludzie ktorzy maja ciagle jakies problemy ale u nas nie ma ich w ogole.

Kasia
@Katarzyna

Czy jest ktoś na cebulkach kwiatowych przez fhs?. Jak praca, godziny są?

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Staffing Pro Sp. z o.o.?

Staffing PRO
@Pytanie

Rozmowy kwalifikacyjne odbywają się Online. Nie ze względu na obecną pandemię ale nowoczesne technologie, które staramy się wdrażać za każdym razem gdy mamy tylko taką możliwość.

wszystkook

Czy ktoś wybiera się do pracy przy sortowaniu/obieraniu cebulek początkiem lipca?

Barbara
@wszystkook

Tak, ale to praca przez fhs, mam obawy , bo ta agencja nie ma pozytywnych opinii

Patrycja
@wszystkook

Tak, właśnie wyjeżdżam dzisiaj.

Kinga
@Patrycja

Ja przyjechalam z chlopakiem wczoraj i wszystko jest ok. Lokacja nie nalezy do najlepszych ale poza tym warunki wporzadku

Martyna

Skontaktowałam się z prośbą o prace przez facebooka na bankpracy.eu i okazalo sie ze to profil Staffing Pro. O dziwo ciezko w tych czasach o taka agencje i naprawde mi pomogli i przedewszystkim byli szczerzy bo nie sciemniali o super lokacjach i wielkich tygodniowkach jak inni. Polecam, ja pracuje w Utrechcie na magazynie z czesciami elektronicznymi.

Maciek

Ja też polecam. Zjechałem z dziewczyną z Holandii do Polski i obiecali nam możiwość powrotu po całym kryzysie

Zostaw merytoryczną opinię o Staffing Pro Sp. z o.o. - Bolesławiec

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Staffing Pro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Staffing Pro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Staffing Pro Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 15 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Staffing Pro Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Staffing Pro Sp. z o.o., to 2, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Staffing Pro Sp. z o.o.