Opinie o Staffing Pro Sp. z o.o. w Bolesławiec

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Staffing Pro Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Staffing Pro Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Staffing Pro Sp. z o.o. w Bolesławiec

Alicja Nowy wpis

Trochę ta weryfikacja niemieckiego na rozmowie mnie stresuje. Czy osoby mówiące „Kali jeść, Kali pić” na spokojnie przejdą dalej? miał ktoś tak ze właśnie z tego powodu się nie dostał? Ich aktualna strona u mnie niestety teraz nie działa, wiecie gdzie można jeszcze poczytać o tej papryce o która ktoś spytał?

Ja Nowy wpis

Czy ktoś był na ścince papryki i może opisać warunki i wypłatę

Karo Nowy wpis

Załóżmy, że mam kandydata na pracownika produkcji w Bernstadt, chyba o produkcję butów chodzi, albo innej galanterii. I teraz jak cała rekrutacja wygląda w tej agencji? Rozmowa na żywo? Niemiecki jest sprawdzany?

Nowy wpis

@Karo

Witamy :) 1. Etap-rozmowa telefoniczna i weryfikacja niemieckiego 2. Etap-spotkanie bezpośrednie u klienta Po więcej odpowiedzi na pytania zapraszamy pod numer +48 503 175 637 Pozdrawiamy, Staffing PRO

Kami

Witam szukam pracy od września z możliwością zatrudnienia meza od października bo jest na wypowiedzeniu niemieckim

@Kami

Dzień dobry ! Zapraszamy do kontaktu + 48 503 175 637.

Firma Staffing Pro Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Spawacz MAG z darmowym zakwaterowaniem 2 900 €/netto-Austria. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Ile jest zmian w Staffing Pro Sp. z o.o.?

Natalia

Czy macie państwo pracę dla pary na magazynie w Niemczech?

@Natalia

Dzień dobry. Aktualnie nie. Mamy oferty magazynowe na terenie Holandii, gdyby byli Państwo zainteresowani.

Obecnie firma Staffing Pro Sp. z o.o. poszukuje na stanowiska Operator Wózka Widłowego. Czy ktoś aplikuje?

Adam 1989

Witam mam uprawnienia na wózek widłowy jest możliwość pracy jakie zarobki są

@Adam 1989

Dzień dobry ! To zależy, na jakiego terenie Państwa poszukuje Pan pracy ? Mamy oferty w Niemczech i Holandii. Zachęcamy do składania aplikacji w naszych ofertach.

Dorota

Czy mają państwo pracę przy ścince papryki w Holandii?

@Dorota

Tak Pani Doroto. Zapraszamy do aplikowania: https://bit.ly/3pgnJir

Kamila
@Staffing Pro Sp. z o.o.

Witam, w ogłoszeniu jest informacja, że firma zapewnia polskiego opiekuna. Czy to oznacza, że język obcy nie jest w ogóle wymagany, byłaby to dobra oferta dla osoby bez jego znajomości? Czy zakwaterowanie organizowane jest bezpłatnie czy pobierana jest jakaś kwota z tego tytułu?

@Kamila

Witamy. Tak, to oferta bez wymaganej znajomości języka, w której zapewniamy koordynację polskiego opiekuna. Zakwaterowanie organizowane jest odpłatnie, odciągane z wynagrodzenia. Zachęcamy do aplikacji.

Krzysztof

Szukam wraz z Żoną pracy na szklarni w Holandi lub na na produkcji czy sa tu jakieś tego typu oferty

@Krzysztof

Dzień dobry Panie Krzysztofie :) Oczywiście -posiadamy oferty na szklarniach/produkcji w Holandii. Zachęcamy do wstępnego aplikowania: https://bit.ly/3pgnJir

Olga

Firma publikuje dużo ofert pracy, widzę, że osoby z HR. mają pełne ręce roboty. Stąd moje pytanie. Nie wiecie może, czy nie potrzebują dodatkowych rąk do pracy? Znajdę gdzieś oferty do bezpośredniej pracy w firmie? :) No, chyba że warunki nie są jakieś super i nie polecacie aplikować?

Arek

Dzień dobry, Szukam pracy jako spawacz MAG 135(rok doświdczenia) albo TIG 141(do przyuczenia) posiadam certyfikaty do obu metod. Angielski B1. Czy maja Państwo oferty dla osoby z moim doświadczeniem ?

Dzień dobry Panie Arturze, poniżej ogłoszenie, na które może Pan zaaplikować: https://www.gowork.pl/oferta/malarz-przemyslowy,75pWPhlksVVjAFgyLt9moT,amsterdam

Kamil

Znalazłem ofertę pracy na stanowisko pracownik zieleni miejskiej. W ogłoszeniu jest napisane że gwarantują godziny nawet w przypadku chwilowego braku pracy. Co to znaczy? Że płacą nawet jak nie ma zajęcia czy w zastępstwie znajdują coś innego? Ktoś może mi wytłumaczyć?

@Kamil

Panie Kamilu, dobrze Pan dedukuje. Gdy chwilowo nie ma zapotrzebowania na stanowisku, na którym się Pan docelowo zatrudnił (a to może się zdarzyć w przypadku ofert sezonowych), agencja oferuje Panu inną pracę. Gdy nie ma możliwości zaproponowania alternatywnego stanowiska, wypłacana jest Panu gwarancja godzin w wysokości 36 h tygodniowo.

polecam

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Staffing Pro Sp. z o.o.?

Dzień dobry, w pierwszej kolejności proszę złożyć aplikację na stanowisko, które znajduje się w zakładce kariera na naszej stronie internetowej: https://staffing-pro.eu/kariera/ Po otrzymaniu CV wrócimy z informacją zwrotną w ciągu maksymalnie 5 dni.

ZBYSZEK

Ineresuje mnie praca w Niemczech jako spawacz 135 ale bez jezyka no moze taki typowo zakladowy to jakos poradzil bym sobie bo pracowalem troche w Niemczech ale nie wymagano jezyka jako spawacz mam 18 lat doswiadczenia .I jakie stawki proponujecie jakie i ile za mieszkanie i czy mieszkania sa blisko pracy gdyz nie pisiadam auta.Zbigniew Feliciak

@ZBYSZEK

Panie Zbigniewie, posiadamy również oferty bez znajomości języka niemieckiego i wymaganego auta. Mieszkania są odpłatne (pokoje jednoosobowe), odciągane z Pańskiej wypłaty. Koszty zależne od regionu, ale mieszczą się w widełkach 250 do 450 €. Wynagrodzenie dla spawaczy MAG zależnie od klienta jest w widełkach 2 500 € netto do 3 000 € netto za pełny etat na niemieckiej umowie. Są naturalnie możliwe nadgodziny. Skontaktujemy się i dopasujemy Panu ofertę.

Maria
@Staffing Pro Sp. z o.o.

ta podana opłata za mieszkanie to za miesiąc jest, nie za tydzień , wole dopytac ? mąż tez by chcial jechac ...

@Maria

Pani Mario, podane opłaty miesięczne, to stawki miesięczne. Zachęcamy męża do aplikowania. Pozdrawiamy, Zespół Staffing Pro

Irek

Witam czy znajdę jakąś pracę z słabym językiem czy będzie ciężko ?

@Irek

Dzień dobry ! Mamy oferty bez wymaganej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego.

Nicola Szajwaj

Wyjechaliśmy wraz z chłopakiem do pracy w Monachium na magazynie z odzieżą. Na początku było małe zamieszanie z zakwaterowaniem, ponieważ zostaliśmy oddelegowani do innego miejsca. Natomiast wszystko załatwiliśmy poprzez kontakt z Panią Martyną. Generalnie po czterech tygodniach pracy i pierwszej wypłacie mogę dodać pozytywną opinię!

Lukas
@Nicola Szajwaj

Może mi Pani napisać na jaki czas podpisuję się umowę z agencją pracy i czy jest możliwość pojechać do pracy na 3 miesiące przykładowo i wrócić bez jakiś konsekwencji ?

Nicola Szajwaj
@Lukas

Lukas, wydaje mi sie ze bez problemu. Wiele osob przyejzdza tutaj na krotki okres. Wazne aby tylko poinformowac koordynatorów w odopwiednim momencie. Najlepiej jak zapytasz o to podczas rozmowy

Kamila
@Nicola Szajwaj

Hej Nicola, otrzymałam oferte pracy dokładnie w tym magazynie w Monachium. Czy jest tam gwarancja godzin, dni pracy? I jesli to nie tajemnicja jakich zarobkow mozna sie spodziewac za ta pracę? Pozdrawiam

kasia
@Nicola Szajwaj

czy mogę prosić namiary do Ciebie mam kilka pytań :)

Maria
@Kamila

Hej, czyli sami się do Ciebie zwrócili czy chcesz jechać, a nie podali Ci stawki? :0 Trochę nietypowe, przecież oni jako agencja ją znają i piersze co to powinni Ci podać, żebyś nie szukała po internetach...

Amanda D.

Pracuje w Goerlitz w Birkenstock i po trzech tygodniach mogę powiedzieć, że nie jest to łatwa praca ale są dobre zarobki. Nie wiem tylko po co wymagają niemieckiego skoro mówi się po polsku...

kasia

Pracuje ktoś na magazynie odzieżowym w Monachium i może podzielić się opinią ? :)

Zostaw merytoryczną opinię o Staffing Pro Sp. z o.o. - Bolesławiec

• Jak się pracuje w Staffing Pro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Staffing Pro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Staffing Pro Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 16 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Staffing Pro Sp. z o.o.

Staffing Pro Sp. z o.o.