Staffing Pro Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Staffing Pro Sp. z o.o.

Dawid

Ja jestem zadowolony. Pracuje na piekarni i zarabiam 400-500 euro. Rekrutował mnie ktoś z bankpracy.nl

Lucyna

Tak jak obiecałam, tak robię. Szanuję ta firmę za to jak działają. Zastałam dokładnie takie mieszkanie i wypłaty jak mówili. Pracuje przez FHS na (usunięte przez administratora). Pozdrawiam Pana Adama :)!

Adam

W prawdzie są oni rekruterami, a nie agencją pracy ale bardzo fajne podejście do sprawy. Pracuje przez nich w Concilio jako reacher w Nabuurs i jest tak jak mówili. Zarobki ponad 400 euro, kasa zawsze na czas i lokacje spoko.

andrzej

Szybko i sprawnie, pracuje do dzisiaj.

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Staffing Pro Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko DARMOWE kursy z UE. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Ania

Staffing PRO oceniam bardzo dobrze, ponieważ zgłosiłam się do nich na bankpracy.nl (to ich strona na fb). Pomogli mi znaleźć pracę przez agencję AB Midden i bardzo im za to dziękuję ponieważ wkońcu trafiłam na porządne biuro.

Zostaw merytoryczną opinię o Staffing Pro Sp. z o.o. - Bolesławiec

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Staffing Pro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Staffing Pro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Staffing Pro Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 15 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Staffing Pro Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Staffing Pro Sp. z o.o., to 2, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Staffing Pro Sp. z o.o.