Staffing PRO
5 3 8 5 1
Andrzej K. Nowy wpis

Pracuje na Keuhe Nagel w Tiel i jest ok !

Sylwia Nowy wpis

Spodobało mi się to, że po pół roku chciałam zmienić pracę i w biurze powiedzieli mi, że się nie da to odezwałam się znowu do Adama z rekrutacji i bez problemu przeniósł mnie do innej agencji.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 15 dni.

Jak jest z pakietem medycznym w Staffing PRO? Można dołączyć rodzinę?

Dawid Nowy wpis

Ja jestem zadowolony. Pracuje na piekarni i zarabiam 400-500 euro. Rekrutował mnie ktoś z bankpracy.nl

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Lucyna

Tak jak obiecałam, tak robię. Szanuję ta firmę za to jak działają. Zastałam dokładnie takie mieszkanie i wypłaty jak mówili. Pracuje przez FHS na cebulkach. Pozdrawiam Pana Adama :)!

Adam
Nazwa działu: Marketing

W prawdzie są oni rekruterami, a nie agencją pracy ale bardzo fajne podejście do sprawy. Pracuje przez nich w Concilio jako reacher w Nabuurs i jest tak jak mówili. Zarobki ponad 400 euro, kasa zawsze na czas i lokacje spoko.

andrzej

Szybko i sprawnie, pracuje do dzisiaj.

Ania

Staffing PRO oceniam bardzo dobrze, ponieważ zgłosiłam się do nich na bankpracy.nl (to ich strona na fb). Pomogli mi znaleźć pracę przez agencję AB Midden i bardzo im za to dziękuję ponieważ wkońcu trafiłam na porządne biuro.

Zostaw opinię o Staffing PRO - Utrecht

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie