Staffing Pro Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Staffing Pro Sp. z o.o.

Sebastian B. Nowy wpis
Klient

Rzetelnie bez ubarwiania miałem przekazane ingormacje. wszystko sie zgadzało. Praca przez FHS na polu golfowym. FHS to juz inna historia. Natomiast do rekrutera Staffing Pro żadnych zastrzeżeń. bardzo dobry i szybki kontakt.

Julia Nowy wpis

Pojechałam z chłopakiem na pomidory do Holandii, warunki ok, praca swobodna, dużo godzin można zarobić

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 41 dni.

Jakie są warunki zatrudnienia w Staffing Pro Sp. z o.o.?

Jan Nowy wpis

generalnie ok

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Staffing Pro Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko DARMOWE kursy z UE. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Mimi

@Lucyna a właśnie mnie interesuje jakie sa warunki zakwaterowania?

Lucyna
@Mimi

my mamy dobrą lokację z pokojami dwu osobowymi. Slyszalam, ze na jednej lokacji byly studia 3 osobowe i kolezanka narzekala ale za chwile ich przeniesli i sa zadowoleni

Alicja
@Lucyna

To ja od razu się podłączę i zapytam o kwatery :) Czy jak wyjeżdża się z osobą towarzyszącą ze Staffing Pro do pracy to czy można być pewnym, że będzie się z tą osobą zakwaterowanym? Czy trzeba jakoś tego dopilnować czy nie ma z tym problemu? Jak wygląda wyjazd w parach?

W dzisiejszych czasach pracownicy coraz częściej oczekują od firmy zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w Staffing Pro Sp. z o.o.? Interesuje mnie praca jako Spawacz MAG, na takie ogłoszenie właśnie trafiłam na GoWork.pl 24 marca.

Mateusz
@Pytanie

W Staffing PRO pracownicy mogą liczyć na różne benefity min: Karta Multi Sport Plus Prywatna opieka lekarska Premie stażowe System poleceń dla pracowników Rozszerzony pakiet ubezpieczeniowy

Alicja
@Mateusz

Brzmi bardzo interesująco :) Jak wyglądają te premie stażowe w Staffingu Pro?? Co jaki czas są przyznawane i ile wynoszą? Trzeba spełnić jakieś warunki aby je dostać? Co do reszty benefitów, to czy są darmowe? Czy trzeba coś do nich dopłacać?

W^ski

Szybko się rozwijają i wydaje mi się, że inwestują ludzi bo co chwile sa jakies nowosci dla pracownikow. Teraz podobno wprowadzaja multisporta dla pracownikow i jakies premie uznaniowe. Po 3 miesiacach moge uznac ze jest ok!

Kasia

@Lucyna czyli nie ma problemu, żeby w razie czego coś zmienili z zakwaterowaniem ?

Adere111
Klient

Czy na cebulki w staffing Pro jeździ się rowerem czy innym transportem?

Lucyna
@Adere111

my jezdzimy autem ale sa lokacje na których jest zaledwie 5 minut do firmy wiec tam chodza wszyscy na piechota

LukaszH

ja pracuje jako monter w Wykrotach i wspolpraca przebiega bardzo fajnie. Poleciłem pracę znajomemu i otrzymalem 400 zł premii

amazon2020

widze ze same pozytywne opinie. czy ktos pracuje przez nich w Niemczech? dostalem oferte na magazyn w Dreznie za 10.91 euro. Prosze o opinie

cineq92
Kandydat

pracuje ktos na produkcji w wykrotach? mozna prosic o jakies opinie?

Artur
@cineq92

tak, jako pomocnik lakiernika, jest ok

Lilka
Kandydat

Czy był ktoś na cebulkach przez Staffing Pro i mógłby napisać jak było?

Adrianna K.
@Lilka

Ja byłem w zeszlym roku o tej samej porze i bylo ok. To przez FHS jest. W tym roku niestety sobie odpuszczam ale za rok jak sie uda to pojade

Mateusz

praca w Wykrotach jak najbardziej na ok

luciano1989

ogolnie polecam

murarz1988

Nie wierzylem w opienie dopoki sam nie sprawdzilem. rzeczywiscie wszystko ladnie przedstawione i bez obijania w bawelne. przyjechalem w piatek, w sobote mialem vca, a w poniedzialek prosto do pracy

Adam

Jak na agencje rekrutacyjna to naprawde wszystko ok. Przedstawiono mi kilka ofert i wybralem pakowanie batonikow i cukierkow w Na nomi. Nie ma tutaj wiekowki.

Anita Bielawa
@Adam

A jakie sa zarobki?

Messi
@Adam

A zarobki na batonikach ile na tydzień plus minus

zielona

Witam. A czy mogę dostać jakiś numer kontaktowy do tej agencji ?

wszystkook
@zielona

ja również bym chciała jakiś kontakt

Kinga
@zielona

My kontaktowalismy sie przez facebooka. Napisz do bankpracy.eu tam chyba pracuja rekruterzy Staffingu

Messi
@Kinga

Mam pytanie jakie są zarobki na spożywcze na rozladunku kontenerów proszę o konkretne odpowiedzi przez agencje Staff

Dawid P

praca na polu golfowym 4/5

Michal
@Dawid P

Witaj Pawle . Możesz coś wiecej napisać o tej pracy na polu golfowym ? też mam zamiar wyjechać przez ta firme do pracy na stanowisko greenkeeper - a . Pozdrawiam .

Kamila

Obiecałam wiec oceniam. 5 gwiazdek za prace ma cebulkach! 6 lat jeździliśmy do Nl i nie trafiliśmy jeszcze na takie podejście! Polecam

Julia
@Kamila

Gdzie jesteś i czy masz pewne godziny? Teraz podobno na cebulkach kiepski okres. Z góry dzięki za odpowiedź

Kamila
@Julia

Tak okazało się, że nie było tyle pracy ale nam sie udalo przyjechac jako pierwszym i pracujemy nadal. Johan nasz teamleader zapowiadal, ze niebawem beda znowu potrzebowali ludzi.

Emilka
@Kamila

Nadal potrzebują do pracy na cebulkach?

Zostaw merytoryczną opinię o Staffing Pro Sp. z o.o. - Bolesławiec

Staffing Pro Sp. z o.o.