ZWG Sp. z o.o.

Iwiny

Opinie o ZWG Sp. z o.o.

marlena

dno, nie warto narazac zdrowia i zycia za 2000 i dla prywaciarza ktory uwaza cie za zero ... organy scigania sie nimi zajmuja,,, diograliscie sie ,,,,,,,,,,,,,,,,

byla pracownica

teraz bumech iwiny, pod szyldem bumech, .....na prawde, zastanowcie się kilka razy jak z nimi podpiszecie umowę, mnie oszukali na kase i wielu pracowników, tam nie ma narmalnych ludzi tylko gnojenie i zrzucanie winy na innych , jak nie mesz przeszlosci kryminalnej, nie masz dlugow i nie jesteś lewus to nie trac czasu na ten kołchoz, co robi inspekcja pracy w tym kraju ??? oni się doigrają niedługo !!!!!!

dawny spawacz

stare czasy jak byłem glopi i młody, pracując dla oszustów i idiotów, pracownicy okradają pracodawcę a pracodawca okrada pracowników, ... kołko różańcowe, lizanie jajek szefowi, wazylina leje się w litrach , nie ma tygodnia w zakładzie w którym nie było by dużej popijawy... zatrudnia się nowe osoby aby miał kto pracować, starzy wyjadacze już tego nie robią, 50% pracuje 50% udaje ze to robi, zakład dawno na dnie!!! zwroty do pracownika kur**, zapierda**, spierdal** to jedyny slang idiotów tego zakładziku, płace nie sa wysokie, ludzie chamscy i się wszystkim interesują uważajcie na tego pracodawcę bo naprawdę nie warto !!!

paweł

pracowałem tam 3 lata, budynek to sztolnia pokopalniana bez okien, pełno pyłu i smrodu, zakład oszczedz na wszystkim m,in odzieży roboczej, srodkach czystości, ,,, kierownikiem jest debil chamski który na niczym się nie zna a opinie o twojej pracy wezmie z donosów, tam sa czasy głębokiej komuny nikt nic nie wie, a ty za wszystko ponosisz odpowiedzialność, w biurach siedza ludzie podstawieni przez znajomych, bo nie mogli pracy nigdzie znalesc warci wielkie ZERO , na produkcji miernota tępa chamska beszczelna która donosi , pracownicy jak cos zle wykonają powiedzą ze twoja wina, mimo ze ty się tym nie zajmujesz:D jest tam spawacz alkochalik wodekczka u niego to podstawa to jeden z najwieksych donosicieli na zakładzie, jest mechanik jąkajła, który chce być twoim szefem tez donosiciel, brygadziści kilka sztuk wyksztalcenie zawodowe srednie, znaja się tylko na tym co było robione w latach 90tych :D kilka szczyli podlatkow zatrudnionych po znajomości na niczym się nie znają oraz stare dziadostwo na produkcji w większości kolesiostwo i donosicielstwo nikomu nie polecam tego zakładu !!!!!! pracownicy albo laduja z nimi w sądzie bo zakład nie chce zaplacic co powinien albo inaczej odchodzą nie dajdzie się naciagnć na piękną spiewke na początku !!!!!!

pracownica

firma na dnie, nikt dluzej normalny tam nie pracuje jak pare miesięcy, male zarobki, chamstwo donosicielstwo , jeden zwala na drugiego wine, kradzieże, picie wodki, idiota na stanowisku kierowniczym sterowany przez onuców z PGR-ów, opinie o pracownikach robi za pomocą donosów, zero bhp, lamanie prawa pracy , swinstwo na kazdym kroku ...

tomasz

zakład z epoki kamienia łupanego , zrobił fuzje polaczenie z firma bumech, podobna bankrutujaca firemką, ludzie tam zatrudnieni to UWAGA 70% czynni nałofowo alkoholicy, analfabeci i jąkajły, ludzie zestraszeni zżyciem gdzie trzeba myslec:D kierownicy na stanowiskach specjalistycznych z wyksztacenia, uwaga - nauczyciel wychowania fizycznego, koparkowy, po liceum muzycznym, i rolnik sztuk 6 :) zajmują się kontrolowaniem donoszeniem zwalaniem winy jeden na drugiegi :) szkoda czasu na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Macie informacje na temat zatrudnienia i warunków pracy? Coś zmieniło się w firmie przez ostatni rok? Napisz nam co nowego dzieje się w firmie ZWG Sp. z o.o.!

Zostaw opinię o ZWG Sp. z o.o. - Iwiny

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZWG Sp. z o.o.