SRG Global Automotiv Poland

SRG Global Automotiv Poland

Opinie o SRG Global Automotiv Poland

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

@ktos jestem moderatorem, ale nie firmy SRG Global Automotiv Poland tylko Gowork.pl. Czyli nigdy nie byłaś pracownikiem tej firmy? Jesteś zainteresowana kilko firmami w tym tą, tak? Planujesz się tam zatrudnić? Bo te powody, które wymieniłaś nie ma co traktować jako występujące w tym miejscu pracy skoro tam nie pracowałaś.

Opinia

@M a co takiego wiedziałeś, że według Ciebie stałeś się niewygodny dla kogoś? Osoba, która określa się jako pracowitego i docenianego nie powinna z dnia na dzień stracić pracy. Jesteś pewien, że nie popełniłeś żadnej pomyłki, "gafy"?

anonymous
@Edyta 20.11.2017 09:38

Prosze o nieopisywanie mojego zycia I odpowiadanie na pytania na forum . Jesli ktos chce mi zaszkodzic Znajde Cie

ktos
@Edyta 20.11.2017 09:38

Edytko kochana. Co prawda nie pracuje w SRG ale kilka firm juz przeszlam i obserwuje co sie dzieje na go work ostatnio. Czy przypadkiem nie pracujesz w HR firmy SRG a twoim celem jest moderowanie forum bo jakos Malo życie znasz. Dzisiaj nie ma potrzeby byś zle pracowal żeby cie zwolnili...wystarczy : Zmiana dyrekcji, niewykonanie polecenia slyzbowego typu zwolnij pracownikow dla inżyniera, krzywy uśmiech, brak zgody z ocena pracownicza, pisiadanie wlasnej opinii, brak strachu przed przelozonymi, lepsza figura niz kolezanki co (usunięte przez administratora) daje dyrektorowi itd.

Opinia

@anonymous jeżeli chcesz mnie szukać, to ja nie chce Ci zaszkodzić, wręcz pomóc i wyjaśnić sytuację jaka jest opisywana na forum. Plus chce przypomnieć, że forum służy do opisywania firmy, w tym przypadku SRG Global Automotiv Poland, a nie jej pracowników.

Tak2Nie

S
 Opinia

Musze sie z Toba zgodzic...dobrze że zostawiłem ten (usunięte przez administratora),bo nie wiadomo jakby to sie skończyło. Próbowałem coś osiągnąć,ale im więcej. Tym gorzej.

Opinia

@Jolka Czy mogłabyś opisać dlaczego firma SRG Global Automotiv Poland to porażka? Podając takie informacje należałoby opisać konkretne sytuacje przemawiające za takim stwierdzeniem. Forum powinno służyć wymianie rzetelnych informacji, a żeby takie były należy podać argumenty.

Jolka

Ta praca to porazka

Opinia

@Witek a możesz podać jakieś przykłady takich zachowań jak sugerujesz, że mają miejsce? Warto na forum uzasadniać swoje zdanie, tak jak robią to inni, którym to miejsce pracy odpowiada. Dla osób poszukujących informacji o firmie to bardzo ważne, dlaczego teraz tak się czujesz i czy oni daliby sobie radę w SRG Global Automotiv Poland.

Opinia

@AbdUl a byłeś poinformowany przed podpisaniem umowy jak będą wyglądały warunki pracy i ile będziesz miał obowiązków? @Najnana co masz na myśli pisząc takie stwierdzenie? Warto zawsze uargumentować swoją wypowiedź, by inni użytkownicy mogli traktować ją jako rzetelną. @Gagaryn powiedziałbyś więcej o zaletach firmy SRG Global Automotiv Poland? Dlaczego jesteś zadowolony ze współpracy? Wszystkie informacje będą przydatne dla poszukujących pracy.

AbdUl
 Opinia

Operatorów traktują jak śmieci. Nacisk z wyższego szczebla powoduje efekt kuli śnieżnej ,gdzie na samym dole jest operator który jest za wszystko odpowiedzialny....tylko dokładają obowiązków,a nie liczą się z tym, że jesteśmy tylko ludźmi. Starasz się,a wszystko obraca się przeciwko Tobie. Tam mają dobrze tylko ci, którzy szybciej podpierdzielaja niż myślą....taka prawda....

Tak4Nie

Najnana
 Opinia

Firma nie zapewnia stabilności finansowej

Gagaryn
 Opinia

Jest oki. Co prawda jest kilka mankamentów jak wszedzie,ale więcej plusów niż minusów. Ogólnie polecam!!!

Drux
 Opinia

Wszyscy narzekają tylko nie wiem na co! Jak się chce to się pracuje! Polecam globala każdemu,kto jest wytrwały w dążeniu do celu i chce się rozwijać zawodowo!

Gosc
 Opinia

Jest oki tylko trochę brak organizacji. Ogólnie polecam

Cała prawda o srg
 Opinia

Ta firma to jakaś patologia. Kierownictwo i reszta tych "zarządzających " to same cwaniaczki i nic więcej. Pełno Ukraińców nic bym do tego nie miał gdyby nie to że są lepiej traktowani jak my. Nie są tak pilnowani i nie suszą im głowy o normy. Juz nie mówiąc o tym ze nie można mieć własnego zdania jak powiesz coś co im nie przypasuje to będą jeszcze gorsi wiem sam po sobie. To nie jest pierwsza firma w której pracowałem i mogę spokojnie stwierdzić ze jest do kitu. Ludzie zwykle nie pracuja nawet miesiąca bo mają dosyć. Ogólnie nie polecam nikomu... omijajcie szerokim łukiem

Tak8Nie

Cała prawda o srg

men
 Opinia

tak @kurdej a jak się do nich dostałeś i gdzie znalazłeś ich oferty pracy. Jakie mają wymagania? Napisz coś

Y1
 Opinia

Kadra zarządzająca to po prostu tragedia. Sami zasrani karierowicze. Ewidentnie poprzyjmowani po znajomości. Łby puste jak stodoła. Traktują ludzi jak śmieci. Szczególnie w logistyce. supervisor i kierownik ma totalnie wyje...ne na ludzi. Dział który ma około 18 osób na 3 zmiany odp za całą halę. w ciągu roku mogę śmiało powiedzieć, że przewinęło się co najmniej 60 osób.....Beznadziejny system szkoleń. Nie ma czasu kto to robić. Ludzie odchodzą po kilku dniach bo nie mogą słuchać ich pie....enia (wolno, mało, i ciągle źle, źle, źle). Opieprz co najmniej 2 razy dziennie. Nie rozumieją, że jest za mało ludzi. Nie wyrobisz się w 8h....zostajesz dłużej i ogarniasz zaległości. Nikt za to nie płaci. jak się odmówi to premie zabierają. Tak pięknie jest w SRG Global na dziale logistyki. Moja ocena to niedostateczny+. Dlaczego. Ano dlatego, że nie potrafię dokładnie ocenić innych działów. Z opinii i obserwacji wiem tylko tyle, że nie jest wcale lepiej niż w logistyce. Może jest nieco spokojniej. Dziękuję za uwagę.

Anonim
 Opinia

Nikomu nie polecam. Wciskają kit w ogłoszeniach i na rozmowie. Ludzi zwalniają z dnia na dzień. Przedłużenie umowy wygląda tak że w dniu zakończenia umowy dowiadujesz się czy masz nową czy nara. Premii nie przyznają, okresliłbym to raczej, zapominają zabrać i to bez uzasadnienia. Praca bez perspektyw, bardziej do wypalenia się i utraty cierpliwości. Mówią o szkoleniach, ale jakoś żadnego nie uświadczyłem, które by się przydało.

Opinia

w firmie było bardzo źle a teraz jest jeszcze gorzej,(usunięte przez administratora)

Tak10Nie

Michał
 Opinia

żenada, w ofercie pracy piszą o bogatym pakiecie socjalnym co się potem okazuje, że za karte multisportu i za ubezpieczenie musisz sobie sam zapłacić haha

Tak13Nie

supervisor
 Opinia

ja dzisiaj dostałem wypowiedzenie, wraz z 4 innymi supervisorami, wiekszość z nas pracowała krótko, wiec nas wywalili... co za firma, a ja myślałem żeby się tu przeprowadzić, stanowczo NIE POLECAM (usunięte przez administratora)

Tak20Nie

Assy
 Opinia

Pracowałem w firmie 2 lata, biuro. Przez 2 lata załoga się zmieniła 3-krotnie, włącznie z dyrektorami. Firma przez cały okres nie zarobiła ani 1 zł, same straty generując. Przez co socjal w tej firmie nie istnieje. Na święta dostałem bon 150 zł (oczywiście -podatek). O szkoleniach można pomarzyć. Koledzy w pracy stosują raczej taktykę spychologii - jak coś chcesz, zrób sam. Trudno się temu dziwić, jak każdy ma tylko problemy. Nie ma żadnego projektu który by ich nie miał, licząc od momentu wtrysku, przez linie malowania, montaż aż po wysyłki z logistyką. Z plusów tej firmy widzę tylko jeden - jeżeli tu przeżyjesz, to przeżyjesz każdą inną firmę.

Tak15Nie

Opinia

Niestety firma jest nie poważna. Zarząd zmienił się kilkukrotnie. Firma traci miliony miesięcznie. Do tego jakość produktów stoi na bardzo niskim poziomie. Jeżeli chodzi o pracę samą w sobie to muszę zaznaczyć, iż jestem niezadowolony z praru rzeczy. Płace są niskie, brak szkoleń, brak motywowania pracownika, brak dialogu. A teraz doszedł czas pracy. Nadgodziny nie płatne.Nie znam firmy która zmusza pracownika do tego aby miał 30 min przerwy bezpłatnej (czyli pracujesz 8:30 codziennie) czy chcesz czy nie. Żałosne poprostu.

Tak10Nie

Zostaw opinię o SRG Global Automotiv Poland - Warren

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SRG Global Automotiv Poland

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.
  • SRG Global Automotiv Poland
  • Przemysłowa 1
    59-700 Warren

Pracowałeś w tej
firmie?
Zostaw opinię!

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie