SRG Global Automotiv Poland

Warren

Opinie o SRG Global Automotiv Poland

Maciek

Bardzo bym prosil o osoby (usunięte przez administratora) mi zycie o umozliwienie mi wypowiadania , jeszcze na chleb mam. Pamietaj Janosiku ze mozna to wykryc. Staram sie o ponowne Zatrudnienie wiec Niewp... sie w moje zycie , I nie wypisuj tych pierdologi.Bylo napisac Maciek panie M.

Edyta

@M a co takiego wiedziałeś, że według Ciebie stałeś się niewygodny dla kogoś? Osoba, która określa się jako pracowitego i docenianego nie powinna z dnia na dzień stracić pracy. Jesteś pewien, że nie popełniłeś żadnej pomyłki, "gafy"?

anonymous
@Edyta 20.11.2017 09:38

Prosze o nieopisywanie mojego zycia I odpowiadanie na pytania na forum . Jesli ktos chce mi zaszkodzic Znajde Cie

M

Moja historia zaczęła się jeszcze w Hiszpani z ta firmą. Pracowałem dosyć długo byłem liderem ,miałem dobra kasę i oddałem tej firmie całe moje życie ,można powiedzieć uratowałem bardzo dużo pieniędzy. Niestety dla niektórych osób stałem się niewygodny za dużo widziałem .Wiem co się dzieje kto jak robi machlojki. W jaki sposób traktuje się ludzi . W ostatnim okresie już jak było po wszystkim dostałem nagrodę ,w postaci mobingu . Musiałem odejść sam , fałszywe oskarżenia które pisał mój kolega a mój szef były tylko i wyłącznie sterownikami osób dla których byłem niewygodny. Teraz zostałem bez pracy bez środków do życia . Mam 2 dzieci z którymi nie mam kontaktu bo nawet nie mam na telefon . Ratowalem i byłem uczciwy i tak dorobiłem Się tylko wrogów . Teraz nie mogę znaleźć pracy ile to jeszcze potrwa niewiadomo. Moja rada ja straciłem życie i kolegów ,nie mogę znaleźć pracy dlatego czy w Srg czy innej firmie nie róbcie ponad stan bo niewiadomo jak wam się odpłaci. Ja padłem ofiarą mobingu innym zabierają premie ,wciskają ci kity o zasadach moralności a później spuszczają z błotem. Noce i dnie oddawalem teraz brakuje mi na chleb i myślicie że ktoś się tym przejął. Posluchajcie mojej rady i omijajcie ten zakład z daleka. Ręka rękę myje.

S
@M 23.10.2017 20:54

Musze sie z Toba zgodzic...dobrze że zostawiłem ten (usunięte przez administratora),bo nie wiadomo jakby to sie skończyło. Próbowałem coś osiągnąć,ale im więcej. Tym gorzej.

Edyta

@Jolka Czy mogłabyś opisać dlaczego firma SRG Global Automotiv Poland to porażka? Podając takie informacje należałoby opisać konkretne sytuacje przemawiające za takim stwierdzeniem. Forum powinno służyć wymianie rzetelnych informacji, a żeby takie były należy podać argumenty.

Jolka

Ta praca to porazka

Edyta

@Witek a możesz podać jakieś przykłady takich zachowań jak sugerujesz, że mają miejsce? Warto na forum uzasadniać swoje zdanie, tak jak robią to inni, którym to miejsce pracy odpowiada. Dla osób poszukujących informacji o firmie to bardzo ważne, dlaczego teraz tak się czujesz i czy oni daliby sobie radę w SRG Global Automotiv Poland.

Edyta

@AbdUl a byłeś poinformowany przed podpisaniem umowy jak będą wyglądały warunki pracy i ile będziesz miał obowiązków? @Najnana co masz na myśli pisząc takie stwierdzenie? Warto zawsze uargumentować swoją wypowiedź, by inni użytkownicy mogli traktować ją jako rzetelną. @Gagaryn powiedziałbyś więcej o zaletach firmy SRG Global Automotiv Poland? Dlaczego jesteś zadowolony ze współpracy? Wszystkie informacje będą przydatne dla poszukujących pracy.

AbdUl

Operatorów traktują jak śmieci. Nacisk z wyższego szczebla powoduje efekt kuli śnieżnej ,gdzie na samym dole jest operator który jest za wszystko odpowiedzialny....tylko dokładają obowiązków,a nie liczą się z tym, że jesteśmy tylko ludźmi. Starasz się,a wszystko obraca się przeciwko Tobie. Tam mają dobrze tylko ci, którzy szybciej podpierdzielaja niż myślą....taka prawda....

Najnana

Firma nie zapewnia stabilności finansowej

Gagaryn

Jest oki. Co prawda jest kilka mankamentów jak wszedzie,ale więcej plusów niż minusów. Ogólnie polecam!!!

Drux

Wszyscy narzekają tylko nie wiem na co! Jak się chce to się pracuje! Polecam globala każdemu,kto jest wytrwały w dążeniu do celu i chce się rozwijać zawodowo!

Gosc

Jest oki tylko trochę brak organizacji. Ogólnie polecam

Cała prawda o srg

Ta firma to jakaś patologia. Kierownictwo i reszta tych "zarządzających " to same cwaniaczki i nic więcej. Pełno Ukraińców nic bym do tego nie miał gdyby nie to że są lepiej traktowani jak my. Nie są tak pilnowani i nie suszą im głowy o normy. Juz nie mówiąc o tym ze nie można mieć własnego zdania jak powiesz coś co im nie przypasuje to będą jeszcze gorsi wiem sam po sobie. To nie jest pierwsza firma w której pracowałem i mogę spokojnie stwierdzić ze jest do kitu. Ludzie zwykle nie pracuja nawet miesiąca bo mają dosyć. Ogólnie nie polecam nikomu... omijajcie szerokim łukiem

Cała prawda o srg

men

tak @kurdej a jak się do nich dostałeś i gdzie znalazłeś ich oferty pracy. Jakie mają wymagania? Napisz coś

Y1

Kadra zarządzająca to po prostu tragedia. Sami zasrani karierowicze. Ewidentnie poprzyjmowani po znajomości. Łby puste jak stodoła. Traktują ludzi jak śmieci. Szczególnie w logistyce. supervisor i kierownik ma totalnie wyje...ne na ludzi. Dział który ma około 18 osób na 3 zmiany odp za całą halę. w ciągu roku mogę śmiało powiedzieć, że przewinęło się co najmniej 60 osób.....Beznadziejny system szkoleń. Nie ma czasu kto to robić. Ludzie odchodzą po kilku dniach bo nie mogą słuchać ich pie....enia (wolno, mało, i ciągle źle, źle, źle). Opieprz co najmniej 2 razy dziennie. Nie rozumieją, że jest za mało ludzi. Nie wyrobisz się w 8h....zostajesz dłużej i ogarniasz zaległości. Nikt za to nie płaci. jak się odmówi to premie zabierają. Tak pięknie jest w SRG Global na dziale logistyki. Moja ocena to niedostateczny+. Dlaczego. Ano dlatego, że nie potrafię dokładnie ocenić innych działów. Z opinii i obserwacji wiem tylko tyle, że nie jest wcale lepiej niż w logistyce. Może jest nieco spokojniej. Dziękuję za uwagę.

Anonim

Nikomu nie polecam. Wciskają kit w ogłoszeniach i na rozmowie. Ludzi zwalniają z dnia na dzień. Przedłużenie umowy wygląda tak że w dniu zakończenia umowy dowiadujesz się czy masz nową czy nara. Premii nie przyznają, okresliłbym to raczej, zapominają zabrać i to bez uzasadnienia. Praca bez perspektyw, bardziej do wypalenia się i utraty cierpliwości. Mówią o szkoleniach, ale jakoś żadnego nie uświadczyłem, które by się przydało.

w firmie było bardzo źle a teraz jest jeszcze gorzej,(usunięte przez administratora)

Michał

żenada, w ofercie pracy piszą o bogatym pakiecie socjalnym co się potem okazuje, że za karte multisportu i za ubezpieczenie musisz sobie sam zapłacić haha

supervisor

ja dzisiaj dostałem wypowiedzenie, wraz z 4 innymi supervisorami, wiekszość z nas pracowała krótko, wiec nas wywalili... co za firma, a ja myślałem żeby się tu przeprowadzić, stanowczo NIE POLECAM (usunięte przez administratora)

Assy

Pracowałem w firmie 2 lata, biuro. Przez 2 lata załoga się zmieniła 3-krotnie, włącznie z dyrektorami. Firma przez cały okres nie zarobiła ani 1 zł, same straty generując. Przez co socjal w tej firmie nie istnieje. Na święta dostałem bon 150 zł (oczywiście -podatek). O szkoleniach można pomarzyć. Koledzy w pracy stosują raczej taktykę spychologii - jak coś chcesz, zrób sam. Trudno się temu dziwić, jak każdy ma tylko problemy. Nie ma żadnego projektu który by ich nie miał, licząc od momentu wtrysku, przez linie malowania, montaż aż po wysyłki z logistyką. Z plusów tej firmy widzę tylko jeden - jeżeli tu przeżyjesz, to przeżyjesz każdą inną firmę.

Niestety firma jest nie poważna. Zarząd zmienił się kilkukrotnie. Firma traci miliony miesięcznie. Do tego jakość produktów stoi na bardzo niskim poziomie. Jeżeli chodzi o pracę samą w sobie to muszę zaznaczyć, iż jestem niezadowolony z praru rzeczy. Płace są niskie, brak szkoleń, brak motywowania pracownika, brak dialogu. A teraz doszedł czas pracy. Nadgodziny nie płatne.Nie znam firmy która zmusza pracownika do tego aby miał 30 min przerwy bezpłatnej (czyli pracujesz 8:30 codziennie) czy chcesz czy nie. Żałosne poprostu.

Zostaw opinię o SRG Global Automotiv Poland - Warren

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SRG Global Automotiv Poland