Staffing Pro Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Staffing Pro Sp. z o.o.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Staffing Pro Sp. z o.o.?

ZBYSZEK
Kandydat

Ineresuje mnie praca w Niemczech jako spawacz 135 ale bez jezyka no moze taki typowo zakladowy to jakos poradzil bym sobie bo pracowalem troche w Niemczech ale nie wymagano jezyka jako spawacz mam 18 lat doswiadczenia .I jakie stawki proponujecie jakie i ile za mieszkanie i czy mieszkania sa blisko pracy gdyz nie pisiadam auta.Zbigniew Feliciak

Nowy wpis

@ZBYSZEK

Panie Zbigniewie, posiadamy również oferty bez znajomości języka niemieckiego i wymaganego auta. Mieszkania są odpłatne (pokoje jednoosobowe), odciągane z Pańskiej wypłaty. Koszty zależne od regionu, ale mieszczą się w widełkach 250 do 450 €. Wynagrodzenie dla spawaczy MAG zależnie od klienta jest w widełkach 2 500 € netto do 3 000 € netto za pełny etat na niemieckiej umowie. Są naturalnie możliwe nadgodziny. Skontaktujemy się i dopasujemy Panu ofertę.

Maria Nowy wpis
@Staffing Pro Sp. z o.o.

ta podana opłata za mieszkanie to za miesiąc jest, nie za tydzień , wole dopytac ? mąż tez by chcial jechac ...

Nowy wpis

@Maria

Pani Mario, podane opłaty miesięczne, to stawki miesięczne. Zachęcamy męża do aplikowania. Pozdrawiamy, Zespół Staffing Pro

Irek
Kandydat

Witam czy znajdę jakąś pracę z słabym językiem czy będzie ciężko ?

@Irek

Dzień dobry ! Mamy oferty bez wymaganej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego.

Nicola Szajwaj

Wyjechaliśmy wraz z chłopakiem do pracy w Monachium na magazynie z odzieżą. Na początku było małe zamieszanie z zakwaterowaniem, ponieważ zostaliśmy oddelegowani do innego miejsca. Natomiast wszystko załatwiliśmy poprzez kontakt z Panią Martyną. Generalnie po czterech tygodniach pracy i pierwszej wypłacie mogę dodać pozytywną opinię!

Lukas
@Nicola Szajwaj

Może mi Pani napisać na jaki czas podpisuję się umowę z agencją pracy i czy jest możliwość pojechać do pracy na 3 miesiące przykładowo i wrócić bez jakiś konsekwencji ?

Nicola Szajwaj
@Lukas

Lukas, wydaje mi sie ze bez problemu. Wiele osob przyejzdza tutaj na krotki okres. Wazne aby tylko poinformowac koordynatorów w odopwiednim momencie. Najlepiej jak zapytasz o to podczas rozmowy

Kamila
@Nicola Szajwaj

Hej Nicola, otrzymałam oferte pracy dokładnie w tym magazynie w Monachium. Czy jest tam gwarancja godzin, dni pracy? I jesli to nie tajemnicja jakich zarobkow mozna sie spodziewac za ta pracę? Pozdrawiam

kasia
@Nicola Szajwaj

czy mogę prosić namiary do Ciebie mam kilka pytań :)

Maria
@Kamila

Hej, czyli sami się do Ciebie zwrócili czy chcesz jechać, a nie podali Ci stawki? :0 Trochę nietypowe, przecież oni jako agencja ją znają i piersze co to powinni Ci podać, żebyś nie szukała po internetach...

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Staffing Pro Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko DARMOWE kursy z UE. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Amanda D.

Pracuje w Goerlitz w Birkenstock i po trzech tygodniach mogę powiedzieć, że nie jest to łatwa praca ale są dobre zarobki. Nie wiem tylko po co wymagają niemieckiego skoro mówi się po polsku...

Jakie są Twoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Elektryk - Elektromonter w firmie Staffing Pro Sp. z o.o.?

kasia
Kandydat

Pracuje ktoś na magazynie odzieżowym w Monachium i może podzielić się opinią ? :)

Jesteś już po rozmowie kwalifikacyjnej na Pracownik Produkcji w Staffing Pro Sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią związaną ze spotkaniem z rekruterem. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

Kandydat

Witam chciałbym się dowiedzieć czy jest wymagany Własny Srodek transportu do Pracy typu Samochód? Niestety nie mam auta na taki wyjazd odmówił posłuszeństwa:( . I jak wygląda sprawa z Mieszkaniani . A chciałbym podjąć Pracę Np w Holandi lub w Niemczech. Pozdrawiam proszę o informację .

Jakiś czas temu firma Staffing Pro Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Czy ktoś brał udział w rekrutacji na stanowisko Dyspozytor? Jakie wrażenia?

Adriano

Ja znalazłem ich oferty na www.centrumpracy.eu i jestem mile zaskoczony

Chłopak

Witam czy zatrudnieni przez Staffing Pro mają doliczane premie do wypłaty i dostają np. bony świąteczne?

Kandydat

Hej witam wszystkich obecnie moja pierwsza wyprawę do Holandi zacząłem w roku od 2017 do 2021 08.08.2021 pracujac w jednej Agencji I u jednego Pracodawcy a dokładnie w szklarni na pomidorach koktajlowych praca cierzka i nie stabilna wiadomo raz są godziny raz ich niema czas wakacji,szkoła przychodzi terz sobie dorobić na kilka godzin od 3 do 6 to jest normalne w tym kraju . Bynajmniej w okolicy Linburgi Horst/ Tienray i okolice .No i pogoda jak dowali to wiadomo rze nikt nie wytrzyma w Szklarni gdzie jest ok 45-50 ????ciepla a nabawić się udaru cieplnego to nie problem zdrowie jest jedno były już takie przypadki I tu nie ma żartów w takim miejscu pracy. Ale mimo to poznałem fajne osoby No i szefostwo Ok nie mogę nic powiedziec złego . Nie stety wszystko się rozwaliło łącznie z Biurem . Jak już osoby odchodzą z Agencji I to z Biór kture pracowały ja wiem 5 lat więcej odemnie inne mniej No i sporo pracowników się zwolniło. Szkoda ale co zrobić poznałem bardzo fajnych osób itp i Nie rzaluje takiej decyzji wyjeżdżając w roku 2017, Więc chciałbym się dowiedzieć jak wygląda ta Agencja czytając opinie niby ok wszystko i terz chciałbym podjąć współpracę. No niestety nie mam samochodu odmówił posłuszeństwa a naprawa przekracza wartość więc mija się z celem . Nic innego jak uzbierać na inny samochód rzeby mieć czym puzniej wyjechać swoim samochodem bo nie wiem jak tutaj jest z dojazdem. Pracujac w byłej Agencji to rower elektroniczne do 10 km u mnie nie ma z tym problemu . Pozdrawiam

Rekruter
@Marcin

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 71 757 50 10

Julia

Pojechałam z chłopakiem na pomidory do Holandii, warunki ok, praca swobodna, dużo godzin można zarobić

@Julia

Hej mam pytanie jakie tygodniówki wychadza w tej agencji. Bo pracowałem na pomidorach tylko inną Agencja i jak nie było godzin zaledwie 25 w tygodniu to wypłaty po 160€ I to stawka 10 ,74. .czytam opinie ale nal lepiej spytać się osób już kture pracują. Ogulnie chciałbym podciąć współpracę z tą AgencjąPozdrawiam

Sebastian B.
Klient

Rzetelnie bez ubarwiania miałem przekazane ingormacje. wszystko sie zgadzało. Praca przez FHS na polu golfowym. FHS to juz inna historia. Natomiast do rekrutera Staffing Pro żadnych zastrzeżeń. bardzo dobry i szybki kontakt.

Jakie są warunki zatrudnienia w Staffing Pro Sp. z o.o.?

Jan

generalnie ok

Mimi

@Lucyna a właśnie mnie interesuje jakie sa warunki zakwaterowania?

Lucyna
@Mimi

my mamy dobrą lokację z pokojami dwu osobowymi. Slyszalam, ze na jednej lokacji byly studia 3 osobowe i kolezanka narzekala ale za chwile ich przeniesli i sa zadowoleni

Alicja
@Lucyna

To ja od razu się podłączę i zapytam o kwatery :) Czy jak wyjeżdża się z osobą towarzyszącą ze Staffing Pro do pracy to czy można być pewnym, że będzie się z tą osobą zakwaterowanym? Czy trzeba jakoś tego dopilnować czy nie ma z tym problemu? Jak wygląda wyjazd w parach?

W dzisiejszych czasach pracownicy coraz częściej oczekują od firmy zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w Staffing Pro Sp. z o.o.? Interesuje mnie praca jako Spawacz MAG, na takie ogłoszenie właśnie trafiłam na GoWork.pl 24 marca.

Mateusz
Klient
@Pytanie

W Staffing PRO pracownicy mogą liczyć na różne benefity min: Karta Multi Sport Plus Prywatna opieka lekarska Premie stażowe System poleceń dla pracowników Rozszerzony pakiet ubezpieczeniowy

Alicja
@Mateusz

Brzmi bardzo interesująco :) Jak wyglądają te premie stażowe w Staffingu Pro?? Co jaki czas są przyznawane i ile wynoszą? Trzeba spełnić jakieś warunki aby je dostać? Co do reszty benefitów, to czy są darmowe? Czy trzeba coś do nich dopłacać?

W^ski

Szybko się rozwijają i wydaje mi się, że inwestują ludzi bo co chwile sa jakies nowosci dla pracownikow. Teraz podobno wprowadzaja multisporta dla pracownikow i jakies premie uznaniowe. Po 3 miesiacach moge uznac ze jest ok!

Zostaw merytoryczną opinię o Staffing Pro Sp. z o.o. - Bolesławiec

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Staffing Pro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Staffing Pro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Staffing Pro Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 15 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Staffing Pro Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Staffing Pro Sp. z o.o., to 2, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Staffing Pro Sp. z o.o.