Opinie o Lidl w Bielsko-Biała Cieszyńska 311a

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Lidl. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Lidl o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lidl w Bielsko-Biała Cieszyńska 311a

Natalia Nowy wpis

Będąc na zakupach zostałam niesłusznie oskarżona o kradzież produktów przez ochroniarza, który nieodstępował mnie o krok. Stwierdził że schowałam dwa przedmioty do torby. Przy wyjściu nakazlał pokazanie zawartości torby. Po ukazaniu dalej twierdził że ma racje.Wcześniej nalegałam żeby sprawdził monitoring. Twierdził on że nagrania z kamer nie są możliwe do obejrzenia.Wziął mnie do kierownika sklepu który dopiero stwierdził że mogę opuścic sklep. Po całej sprawie nawet nie przeprosił.

Xyzminionek

Dzień dobry chciałam zapytać jakie są godziny pracy jeżeli sklep działa w godzinach 6 do 22? Z, góry dziękuję za odpowiedź

Xx Nowy wpis
@Xyzminionek

Różne. Najwcześniej zaczyna się o 4.00 wyjątek sobota 3.00. Później zależy od dnia i jak Pracownik dojeżdża do pracy. Można pracować od 5.00, 5.20,5.30, 5.45, 6.00 , 6.30. A druga zmiana od 13.00, 13.30, 13 45, 14 00, 14.30 najpóźniej (chyba że pracownik nie pracuje na pełen etat)

Nie wiecie czy ktoś ma jakieś nowe wieści na temat firmy Lidl w mieście Bielsko-Biała? Czekamy na newsy od zatrudnionych, każdy komentarz jest na wagę złota!

Minionekc

Dzień dobry jeżeli sklep jest czynny w godzinach 6 do 22 to jakie są godziny pracy?

Karolina Nowy wpis
@Minionekc

Wiem że dawno temu pytałeś, ale pozwole sobie odpowiedzieć bo wydaje mi się że tam są 2 zmiany, czyli 6-14 a potem 14-22, pozdrawiam :)

Xx Nowy wpis
@Minionekc

edi

....nas nie zabije koronawirus tylko pracownicy bielskiego LIDLA Cieszyńska 311. To co dzisiaj tam przeżyłam woła o pomstę do nieba!!! Nie dość, że czynne były tylko 2 na 5 kas, obie kolejki dosłownie do połowy sklepu, to jedną kasę kasjerka zblokowała :-( Druga "mądra", przypuszczam kierowniczka, przez dosłownie 15 minut z kasjerką klikały... cykały .... dyskutowały....a ludzie w kolejce....stali, pocili się i i stali. Po ok. 15 minutach zapytałam, bo każdy cicho stał, nie wiem czy ze strachu oddychania i wdychania, czy skoro kasa jest zblokowana to może otworzą inną kasę by rozładować tłok i narastające negatywne emocje. I co?????? Kierowniczka z agresją, bez odrobiny kultury, zaczęła krzyczeć na klientów, którym tym samym podniosła ciśnienie. Oczywiście sama kierowniczka wykazała się brakiem myślenia i organizacji. Nie wiem kogo zatrudnia się na stanowiska kierownicze w Lidlu, ale z takim poziomem intelektu i kulturą Lidl pozytywnych opinii zbierać nie będzie. Miłego dnia dla kierowniczki dzisiejszej porannej zmiany w Lidlu w B-B przy Cieszyńskiej 311 (przy lotnisku) i zalecam szkolenie z obsługi klienta i szkolenie z zarządzania.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Lidl? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Lidl - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Lidl?

Zobacz opinie na temat firmy Lidl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Lidl