Opinie o Lidl w Bielsko-Biała Cieszyńska 311a

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników na temat pracodawcy Lidl, lecz również Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Lidl o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lidl w Bielsko-Biała Cieszyńska 311a

Nie wiecie czy ktoś ma jakieś nowe wieści na temat firmy Lidl w mieście Bielsko-Biała? Czekamy na newsy od zatrudnionych, każdy komentarz jest na wagę złota!

Minionekc Nowy wpis
Kandydat
@Administrator

Dzień dobry jeżeli sklep jest czynny w godzinach 6 do 22 to jakie są godziny pracy?

Xyzminionek Nowy wpis
Kandydat

Dzień dobry chciałam zapytać jakie są godziny pracy jeżeli sklep działa w godzinach 6 do 22? Z, góry dziękuję za odpowiedź

edi Nowy wpis

....nas nie zabije koronawirus tylko pracownicy bielskiego LIDLA Cieszyńska 311. To co dzisiaj tam przeżyłam woła o pomstę do nieba!!! Nie dość, że czynne były tylko 2 na 5 kas, obie kolejki dosłownie do połowy sklepu, to jedną kasę kasjerka zblokowała :-( Druga "mądra", przypuszczam kierowniczka, przez dosłownie 15 minut z kasjerką klikały... cykały .... dyskutowały....a ludzie w kolejce....stali, pocili się i i stali. Po ok. 15 minutach zapytałam, bo każdy cicho stał, nie wiem czy ze strachu oddychania i wdychania, czy skoro kasa jest zblokowana to może otworzą inną kasę by rozładować tłok i narastające negatywne emocje. I co?????? Kierowniczka z agresją, bez odrobiny kultury, zaczęła krzyczeć na klientów, którym tym samym podniosła ciśnienie. Oczywiście sama kierowniczka wykazała się brakiem myślenia i organizacji. Nie wiem kogo zatrudnia się na stanowiska kierownicze w Lidlu, ale z takim poziomem intelektu i kulturą Lidl pozytywnych opinii zbierać nie będzie. Miłego dnia dla kierowniczki dzisiejszej porannej zmiany w Lidlu w B-B przy Cieszyńskiej 311 (przy lotnisku) i zalecam szkolenie z obsługi klienta i szkolenie z zarządzania.

Zostaw merytoryczną opinię o Lidl - Bielsko-Biała

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.