Opinie o ROSINSKI PACKAGING Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie ROSINSKI PACKAGING Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ROSINSKI PACKAGING Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ROSINSKI PACKAGING Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

baner wywiady
Dyzma

Jeśli jesteś młodym, wykształconym, ambitnym pracownikiem ta praca nie jest dla Ciebie, ponieważ będziesz ciągle ograniczany przez starych pracowników, a twoja praca będzie przypisywana im. Dodatkowo każdy stary pracownik umie cos, czego nikt inny nie potrafi, żeby czuć się bezpiecznie i być niezastąpiony. Raz w roku minimalna podwyżka za którą nie jesteś wstanie zatankować auta do pełna, a przy tak galopującej inflacji twoje życie z roku na rok jest na niższym poziomie. Nie ma co się prosić o swoje tylko wziąć sprawy w swoje ręce i pracować za godziwą stawkę w firmie w której możesz się rozwijać i stale podnosić swoje kompetencje, tutaj świat się nie kończy.

Nikodem
@Dyzma

Myślę, że dotyczy to nie tylko produkcji i ustawiaczy…

ksis

Nwego Dworu Maz .Tragedia ludzia zabierają pieniądze niewiadomo za co wolą czarnych zatrudniać bo mają dotacje na nich nie szanują ludzi. Robi się coraz gorzej. Ps przydała by się inspekcja pracy za warunki które tam panują

@Gabriela

pisałem że kuśka niedomaga i to zapewne przez brak odpowiednich bodźców podczas pracy teraz już jest lepiej, zwolniłem się, oglądam filmy, hejtuję na goworku wszsytkie stare firmy (no bo się przecież zwolniłem) i jem dużo jajek polecam wszystkim

Co jaki czas w ROSINSKI PACKAGING Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

niedobitek
@T. J

dokładnie powoli się robi że to nie narzędziownia tylko zakład pracy chronionej by tylko wcisnąć guzik by maszyna szła a już niedługo albo już są czasy ze dasz robotę operatorowi a on odpowie nie rozumieć a Ten co niby ma narzędziownie w swoim oczku nie szanuje juz tych co są nie operatorami od wciskania zielonego i fajrant tylko narzędziowcami i znają się na robocie i powoli się ekipa wykrusza ludzie się zwalniają kosztem Ukraińców i innej maści obcokrajowców z 5 gr i tak to powoli szlag trafi całą narzędziownie

Były pracownik Nowy wpis

Nie polecam pracy w tym ........Zero szasunku do pracowników, wyzysk,brak biezpiecznych warunków pracy,nie da się zarobić. Pomieszczenia dla pracowników w srodku stare i brudne.

Wielki Ben Nowy wpis
@Były pracownik

Warunki to tylko mają w biurach, reszta się nie liczy.. i co śmieszniejsze wiele dobrych pracowników się zwalnia, a biorą takich co mają tylko dwie lewe ręce. Lepszy obcokrajowiec niż rodak według tych z góry.

Były Nowy wpis

Witam, jak się kartonex trzyma, są jakieś przyjęcia, kto tam teraz dowodzi po odejściu Pana S

Leon Nowy wpis

Dokładnie Panie dyrektorze też jesteśmy takimi samymi ludźmi! I to wcale nie gorszymi! I także zasługujemy na szacunek! I nawet większy szacunek niż Ty- bo gdyby nie nasza praca, ciężka praca, to Ciebie by nie było tam gdzie teraz jesteś! Zgodnie z art 1511 § 1 kp dodatek za pracę w godzinach nadliczbowych w niedziele i święta przysługuje w wysokości 100% wynagrodzenia za każdą godzinę pracy. Wiem że w te Święta ludzie poświęca sporo czasu nie tylko dla rodzin ale również na pisma do Inspekcji Pracy zawierające kopię tych felernych emaili i zdjęć grafików- ale tym razem do Katowic czy dalej. I tym razem już nie wystarczy wytypować ludzi na przesłuchanie do PiPu którzy rzeczywiście nie pracowali w weekendy!

Piotr
Inne

Pojawiło się ogłoszenie "Specjalista ds technicznych". Na czym polegają główne obowiązki na tym stanowisku i na jakie zarobki można liczyć?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy kandydat na stanowisko Tokarz CNC w firmie ROSINSKI PACKAGING Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Pracownik ewidencji uszkodzeń.
TWG Polska Sp. z o.o.
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
(771 opinii)
logo firmy Konstruktor, technolog
Bielsko-Biała
Apical Consulting Sp. z o.o.
(2 opinie)
Aplikuj na wiele ofert
Domo
Kandydat

Witam jakie są zarobki na wydziale elektrycznym ? Jak wygląda wyposażenie w narzędzia i jakie są warunki pracy? Czy jest praca w ciągłym biegu bez chwili odpoczynku?

unknown
@Domo

Nie radzę nie idź. W dziale DUR jest tam taki rudy kiero. On mocno ludzi wyprowadza z równowagi. Głupie komentarze w stylu: Czy ty jesteś chory psychicznie? Niestety przez tego kolesia wielu fachowców poszło a on sam nie potrafi nic.

Czesław
@unknown

Hmm ale to nie radzisz tam iść tylko przez osobę kierownika? Bo tu widzę też pytanie było o zarobki, a się nie odniosłeś. Napiszesz, czy dobrze chociaż płacą? Ja to powiem Ci, że jestem taki, że zniosę atmosferę jak firma dobrze płaci. Te osoby które odeszły, to później za nie ktoś był przyjęty?

Rudy wysoki z dużym łbem ?
@Czesław

Kierownik DuR jest jaki jest, co prawda od 8.00 do 9.00 minimum niedostępny bo kawka z M.J i A.S ważniejsza ale dajcie mu szansę bo ile on tym kierownikiem jest czasu? Zielona koszulka z napisem Dozór na tyle to chyba zbyt mocna ikona dla niego ?....W sumie to (usunięte przez administratora)wie czemu on nim jest jak byli i są lepsi?(usunięte przez administratora) Dur na start zarabia tyle co kadry powiedzą ale to na start więc numer kontaktowy dla każdego jest dostępny w ogłoszeniu o pracę i nie widzę problemu wykonania tego strasznego połączenia telefonicznego w celu dowiedzenia się jaka jest stawka.Co do podwyższenia jej Jeśli wejdziesz dosyć dobrze i nawet podejdziesz do kilku awarii to "może" dostaniesz kilka zł więcej. Nikt nie powie ile zarabia bo każdy by chciał tyle co ktoś robiący Xxx lat :,)

Były...
@Rudy wysoki z dużym łbem ?

Sorry ale rudy z DUR według mnie to miał swoją szansę i 5 minut. Zmarnował to. Powinien zejść ze sceny za negatywne zachowanie względem pracowników i dać szansę innym. Zamiast konstruktywnego wyjaśnienia kiedy ktoś popełnił błąd to od razu wyzwiska, unoszenie głosu i cyniczne obraźliwe komentarze. Niech się schowa do szafy z kablami wraz ze swoją ogromną tuszą i przerośniętym ego bo wstyd!!!!

Obecny
@Były...

(usunięte przez administratora) Do kolegi co rozpoczął wątek. Osobiście polecam pracę w DUR, jeżeli jesteś rzetelnym człowiekiem z jakąś tam wiedzą i z chęcią do pracy czasem szybkiej to się nadasz. Zarobki są adekwatne do umiejętności, każdy ma inną stawkę. Praca 2 zmianowa z możliwością dorobienia w weekend.

Alicja

Jest parę ofert i chciałam zapytać o to średnie wynagrodzenie ślusarza narzędziowego: 3600 - 5400 zł / miesiąc. To podstawa jest? Czy 3,6 to podstawa, a reszta to premie, które może będą, może nie? PS. wiem, było tutaj radzone, żeby sobie dzwonić do firmy i pytać. Akurat firmy telefonicznie podają prawdziwe stawki za pracę :D

P
Inne

Witam wszystkich zainteresowanych ! Mam tylko takie jedno pytanie dotyczące mojej firmy co należy uczynić aby ograniczyć do zera wpisy kj za jakość ? Jak długo jeszcze będzie istniała nie logiczna weryfikacja ocen czy produkt jest zły lub czy jest dobry ? Czy jest to wina narzędzi , pośpiechu a może całkowita nonszalancja nadzoru ? Nie może być tak że pracownicy bezpośrednio przy produkcji są łupieni za wpisy kj tylko dlatego , że … problem jakości jest do rozwiązania problem reklamacji również , problemem jest forma komunikacji między wydziałami i postawienie technicznych problemów w prawdzie a nie jakoś to będzie , to takie szło itp . Może potrzebne są spotkania w tej materii a nie chodzenie do pracy jak po polu minowym . Wszystko można załatwić to tylko kwestia dobrej woli . Wpis nie jest skierowany przeciw komukolwiek wpis jest po to aby wreszcie rozwiązać bardzo poważny problem firmy dotyczący jakości … przy okazji poprawienia atmosfery w firmie .

@P

Ten temat jest nie do rozwiązania ponieważ to najlepsze według polityki firmy do oszczędności pieniędzy. KJ są, były i będą. I to się nie zmieni do momentu aż wszyscy nie zrozumieją że produkujemy tutaj tylko (usunięte przez administratora) Pozatym kierownikiem KJ jest gość dla którego najważniejsze jest postawienie na swoim. Trzeba się przyzwyczaić i tyle że w ciągu roku dostaniesz 1-2 KJ bez Twojej winy a praca będzie lepiej leciała.

Niki

Kabaret jak UJ wszyscy wiedzą jakie dostaną podwyżki, kj ,magazyn ,ustawiacze etc. tylko operatorzy zostali pominięci, no więc ja spadam ,a nowych jak chcą się czuć jak nic nie wart śmieć to zapraszam, stawka bardzo uboga. Nie więcej niż 3000,Socjalne znikome na święta i na wczasy po około 700 zł albo i mniej tak śmieszne pieniądze ze się o nich zapomina, worki po 25 kg musisz się narzucać do beczki,plecy bolą, (usunięte przez administratora) trza szybko , a kasy brak. Aaa a jak rozmawiasz o podwyżkę bo mało zarabiasz to masz robić więcej weekendów żeby wincyj zarabiać. taki ot suchar na koniec

Kretyn!!
@Niki

Chłopie co ty pieprzysz?! Dostałeś już wypłatę ze wiesz ze nie dostałeś? Albo pewnie jesteś jednym x tych co to siedzą wiecznie na l4 Wtedy tez bym ci guzik dał!!! Ja Jestem zadowolony i mysie ze sporo osób tez

Zainteresowany
@Kretyn!!

Ile na wypłacie można się spodziewać pracując w Rosińskim ?

Piotr
@Kretyn!!

A ty wiesz ile podwżki będzie? I czy wszyscy dostaną i nikt nie zostanie pominięty? Jest w firmie jakiś system przyznawania większych pieniędzy?

Zenon
Kandydat

Czy u Rosińskiego w Bielsku-Białej na produkcji dla robotnika jest (usunięte przez administratora) praca i (usunięte przez administratora) płaca?

@Dyzma

Masz trochę racji ale nie do końca. Praca tutaj to nie szkoła a starsi pracownicy/ ustawiacze to nie nauczyciele. To nie tak że wszyscy mają Ci przekazywać swoją cenną wiedzę zdobywaną latami doświadczenia bo tak i już- w szczególności jak stoisz na hali z rękoma w kieszeni... Ale powiem więcej - nie spotkałem się z sytuacją gdy komuś zależało na pozyskaniu wiedzy to ktoś bronił do niej dostępu- ale to musi być Twoją inicjatywą.

@Leon

@Leon bez urazy, ale czego inżynier ma się uczyć od ustawiaczy?

@Dyzma

Szkoła to szkoła a życie to życie. W jakiej szkole uczą ustawiania procesu? Może ogólnych zasad ale jak to działa realnie dowiesz się dopiero w kontakcie w maszyną. A pozatym są niezastąpione metody młotkiem i taśmą których w szkole nie uczą

Nikodem
@Dyzma

Myślę, że dotyczy to nie tylko produkcji i ustawiaczy…

Jaro

Jak tam zanosi się na jakieś podwyżki? Można liczyć na więcej niz 100 zł na wypłacie czy nie ma szans Pozdrawiam

Podwyżki2023!
@Jaro

Chodzą słuchy, ze podwyżki będą rekordowe w historii firmy!!! A ile?! Różnie mówią… pewnie l4 to będzie główny wyznacznik jak zawsze! Nie wiem sam co myśleć….. jakby dali z 10% to spoko, a takie 15 to już marzenie….

@Podwyżki2023!

a te słuchy to kto roznosi? sami już mówili, że się będą przymierzać, żeby je dać czy skąd te plotki? piszesz, że 15 to marzenie... a w ogóle jak na tę firmę osiągalne? można się spodziewać?

Lwon
@Gabriela

Czekajcie do 10. Wypłata zweryfikuje te plotki.

Wero
Kandydat

Jak się trzyma magazyn i kartoneks są jakieś przyjęcia na kartoneks? miałam okazję pracować tam jakieś 3 lata temu na wakacjach i było ok... Jak jest teraz??? Atmosfera??

zigzag
Kandydat

Witam warto zatrudnić sie jako tokarz CNC? Dos czesto widze ogłoszenie jakie stawki da rade 5tys na start?

@zigzag

Ile??? ???????????? Na początek 3500 netto to max.

@Leon

na okresie próbnym, tak? a później jak można wyciągać i na co głównie patrzą? na doświadczenie pewnie ale czy coś jeszcze jest dla nich istotne?

Harnaś

Ja 3300 dostałem.

Narzędziowiec
@Leon

Oni powinni w radiu bielsko dać ogloszenie: "Zrobimi z piekarza tokarza:)" Nigdzie nie ma takiej rotacji jak na tokarkach zresztą nie bez powodu.Ci co tam umieli coś zrobić już ich nie ma.

@Harnaś

a bez doświadczenia czy z? i on te piątkę podał netto czy brutto tak właściwie?

Sinumerik
@Narzędziowiec

Dokładnie, wuj nie pieniądz, na tą chwilę robią tam już tylko piekarze, albo pupile co toczą zgrubnie po 0.05mm jeden wałek przez 3dni.

Leon

Może warto pomyśleć o karcie Multisport dla pracowników? Nawet z dopłatą pracownika. Przecież zdrowa i aktywna załoga to same zalety.

Nick

Dobry pomysł

Miro

bardzo dobry pomysł

Andrzej
@Miro

Nie zgadzam się. Robić, a nie o kartach myśleć.

człowiek zagadka
@Leon

Co Ty myślisz że w tym zakładzie uda się cokolwiek załatwić w sprawie Multisporta to się mylisz, tutaj jest (usunięte przez administratora) masz robić i tylko tyle. Nic więcej ci się nie należy.

szczesliwego nowego roku

Życzę wam wszystkiego najgorszego żebyscie mieli minus 1000 zł co miesiąc bo macie mentalność (usunięte przez administratora) Przyjdziecie będziecie narzekać a w weekend i tak przyjdziecie do pracy. Z wyrazami pogardy.

Pip

Dlaczego kolejny raz szkolenia ISO są po godzinach pracy ? Wszystkie szkolenia pracowników winny odbywać się w czasie pracy, nawet spotkania z Mistrzami.

Jaś
@Pip

ponieważ maszyny pracują w systemie ciągłym

Pip
@Jaś

To ich problem dla mnie to żadne tłumaczenie . Kodeks pracy mówi jasno.

@Pip

Czyli zgłoszenie poszło? Chyba, że normalnie udaje się z górą tu pogadać na takie tematy? Ktoś próbował?

@Gabriela

tak czytam to i się zastanawiam czy na siłę kogoś zostawiają na szkolenie czy też płacą za to?

Ja
@Pip

Przestań płakać,bo płaczecie tu w szatni i na stołówce a jak co do czego to cisza takie z was pi......

Magdalena

jaka obecnie jest stawka na operatora maszyn wrosińskim w nowym dworze mazowieckim ( bo szukaja tez do BB, ale interesuje mnie te pierwszy) ? szukaja teraz ale w ogloszeniu brak info o kasie

Mensa IQ
@Magdalena

nie prościej ci zadzwonić i zapytać i będziesz konkretnie wiedziała? taka mała podpowiedź

Maja
@Mensa IQ

Analogiczne do twojej wypowiedzi mogę spytać, co jest takiego problematycznego w udzieleniu informacji na forum. Czemu po prostu nie napiszesz, nie wiesz? To powiedz wprost.

karl
@Magdalena

Lepiej nie pchaj się do tej firmy syw wszędzie czarni. Lepiej iść do firmy obok RB tam cię docenia

Comnoetoiaisj
@Maja

Facet z 3300 na 3 zmiany a kobieta 3000

@Comnoetoiaisj

Czemu tak? Nie że narzekam tylko ciekawa jestem dlaczego mężczyzna ma więcej?

Haha
@Comnoetoiaisj

Ciekawe kobiety 3000 hahah od roku ma 2800 i jeszcze co chwile (usunięte przez administratora)mi kasę ale jeszcze się nigdy nie dowiedziałam za co, tylko tyle że taka mają politykę zakładu ????‍♀️????

Szymon
@Haha

No chyba "polityka zakładu" opiera się na jakichś przepisach, regulaminie? Powiedziano Ci czym konkretnie czym się kierowano i w oparciu o jaki zapis? A skoro tu jestem to zapytam jeszcze o to, czy zapowiadają się podwyżki?

chcę pracować
Kandydat

Dzień dobry! Zastanawiam się nad pracą w tej firmie na produkcji. Mam parę pytań. Jakia jest ogólna atmosfera w pracy? Jak pracownik jest traktowany na tym wydziale? Jak traktuje ludzi szef tego przedsiębiorstwa? Za wszelkie informację dziękuję!

ksis

Wszyscy wiedzą jak jest ludzie awantury robia i nic z tego nie jest panie z Bielska uważają z księgowości ze jest dobrze i ciągle tak samo ,wały jak siemasz więc praca została zmieniona .ps powinni wymienić księgowe albo mają na to przyzwolenie

Inne

no i co ta inspekcja pracy ci zrobi - kolorowych wyrzuci? zapłaci ci ekstra premię albo podniesie wynagrodzenie? pogłaska? awansuje? czy dodatkową przerwę ci dołoży abyś mógł dalej pisać na internetach?

Wiesiodup
@Janusz

Bez napinki,jeśli każdy bedzie co chwile pisał to się obudzą.

@ksis

Drogi Krisie. Na początek zainwestuje 20-30 złotych i kup sobie słownik języka Polskiego. Twój poziom języka jako rodowitego krajana jest gorszy od poziomu jak to mówisz rasisto "czarnych". Jak pozwolę sobie zauważyć taka sama hołota jest w NDM- myślą że za nic należy im się po 5 tysięcy wypłaty netto. Co dajesz firmie aby zarabiać więcej?? Pewnie przysłowiowe g@@@@. Kris, taka rada- odłóż telefon w pracy, weź się do nauki, solidnej pracy a z pewnością Cię docenią finansowo. Aaaa i jestem przekonany że wtedy jak to mówisz "czarny"- nie będzie już dla Ciebie zagrożeniem. PS. Nie mam już więcej czasu- wracam do pracy :) Pozdrawiamy z Bielska.

Q
@Leon

"Docenią cię finansowo" zejdź na ziemię i przestań głupoty pisać. Tu doceniają na minus. Jak pozwolę sobie zauważyć nie należy ludzi nazywać hołotą, bo może pracujesz za biurkiem i ta Twoja "hołota" pracuje na Ciebie. Inflacja jest wysoka i ludzie liczyli na podwyżki, a nie od razu na 5 tysięcy. Nowy który nic nie potrafi jest mało efektywny zarobi tyle samo co pracownik z długoletnim stażem który ogarnia temat.

Yoda
@Q

jak sobie głosowaliście, tak macie inflację i pożre nasze wynagrodzenia i oszczędności, na chwałę Pinokia i Balbiny i wcale nie jest to śmieszne!!! a tak poważnie - szanujmy się proszę wzajemnie! nie ma znaczenia czy pracownik jest fizyczny, umysłowy, biały, czarny, kobieta, mężczyzna, katolik, agnostyk, hetero, tęczowy, zdrowy, niepełnosprawny - każdy z nas jest inny a przez to piękny i ma prawo do szczęścia (nie mylić z bogactwem!) i cieszmy się tym i szanujmy wzajemnie

@Leon

Bielsko to wylęgarnia cwaniaków i typowa wiocha, sebixiarnia gdzie słychać ryk silników 1.9 TDI i widać mieniące się kolorami tęczy okulary przeciwsłoneczne na każdym kroku.

Waldemar T.
@Q

To proszę zmienić firmę,skoro jest tak źle.????

Renata

A Ty byś nie chciał dodać jeszcze czegoś od siebie w tym temacie? :/

kamikadze
@ksis

To nie psiocz tylko napisz do inspekcji. Ja przed zwolnieniem dla zabawy pisałem o byle pierdołe i były kontrole

@kamikadze

Serio? A o co pisałeś i jaki ich wynik był w takim razie, bo aż ciekawa jestem

Info Strajk !!!

(usunięte przez administratora) Osoba która pracowała na produkcji i została dyrektorem… a teraz zarządza ludźmi i widać efekt co się dzieje na NDM ze ludzie grupowo się zwalniają, jego nowe motto brzmi ,,komu,, komu dziś premie zabrać, kierownicy tak samo zamiast stać po naszej stronie to wolą twardo się trzymać swojego stola i udawać że o niczym nie wiedza !! (usunięte przez administratora)

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o ROSINSKI PACKAGING Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w ROSINSKI PACKAGING Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ROSINSKI PACKAGING Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ROSINSKI PACKAGING Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 60, z czego 6 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w marcu 2023r.

1. pracuj.pl 4 476 708
  2. GoWork.pl 3 989 574
  3. linkedin.com 3 495 960
  4. olx.pl - praca 3 386 448
ROSINSKI PACKAGING Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii