Nie przegap nowości o Rosinski Packaging Sp. z o.o.!
Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!
anonim
20.04.2009 10:15
Inne
praca nudna , jak się jestr sprytnym to ma isę więcej przerwy niz gdzie indziej , zarobki tez nie sa tragiczne , trzeba sie wyluzoiwac zeby jakos ta zmiana zleciala
anonim
17.02.2009 20:45
Inne
[usunięte przez moderatora], brak przerwy, atmosfera tragiczna.