Opinie o Titanx Engine Cooling Sp. z o.o. w Opole

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Titanx Engine Cooling Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Titanx Engine Cooling Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Titanx Engine Cooling Sp. z o.o. w Opole

Dzięki zeszłorocznemu zapytaniu o warunki dla operatora widzę, że wjechały podwyżki. kiedyś było to od 4 do 4,5 tys, a w aktualnym ogłoszeniu pokazuje mi widełki od 4,6 do 6,5 tys. zastanawiam się czy również warunki samej pracy mogły jakoś szczególnie ulec zmianie? są tu osoby, które zatrudniają się od dłuższego czasu i mogą je porównać?

Hak Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Witam, jak wyglądają zarobki i czy pracują w firmie ukraińcy?

Wiktoria

Trwa rekrutacja na stanowisko operatora produkcji. Brutto z ogłoszenia to 4-4,5 tyś. Przedstawiona suma jest dla początkujących pracowników? Możliwe są podwyżki? Po jakim czasie można się o nie starać? Co firma ma na myśli, że oferuje rozwój pracowników? Macie jakieś szkolenia podnoszące kompetencje? W zamian za nie lojalki? Jak to jest?

Adrian Wieja
@Wiktoria

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej i na drugi dzień odpowiedź była taka że dziękujemy Panu za rozmowę jednak nie zdecydowaliśmy się na Pana zatrudnienie ????nawet bez jakichkolwiek wyjaśnień Oczywiście że rozumiem ale to podejście od nich że strony wydaje mi się że jest nieco nieodpowiednie.. Raczej nie polecam Nie wiem czego oni tak naprawdę szukają Może księcia z bajki Hhhe Pozdrawiam Tyle na ten temat mam do powiedzenia

Silnik40 Nowy wpis
@Adrian Wieja

Bylem na rozmowie i Odrazu otrzymałem odpowiedź Zatrutnimy pana na stanowisku operatora

@Silnik40

A przedstawiłeś się chociaż? :D to co zawierało Twoje CV ze zwrotka była bezwarunkowa? Co ponad wymogi? I czy wtedy już podali umowę do podpisu czy można było jeszcze cos negocjować?

Uciekać? Pisali też o „ładnych” opisach w ogłoszeniach, wy jak ich treści odbieracie? Należy podejść z dystansem czy to może zależy? O operatora produkcji mi teraz chodzi. zauważyliście, że z rok temu oferowane stawki wynosiły od 4 do 4,5 tys a tegoroczne już od 4,2 do 4,6 tys? to czego będzie można się spodziewać w przyszłym roku? czy będziecie przebijać piątkę?

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Titanx Engine Cooling Sp. z o.o. na stanowisko Operator Produkcji - TitanX Opole – praca TYLKO w soboty, niedziele i święta? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.

Czy jest palarnia dla pracowników ?

Krzysztof

Zajrzałem tu, bo szukają właśnie operatora produkcji proponując 4 - 4,5 tyś zł brutto za pracą na 3 zmiany. Chciałem wybadać teren. A widzę teraz, że rok temu szukali na dokładnie to samo stanowisko, za dokładnie taką samą kwotę. Warunki życia trochę się przez rok zmieniły. Jak więc tu podchodzą do podwyższania pracownikom wynagrodzeń? Na czym w praktyce ma polegać ta reklamowana w ogłoszeniu szwedzka kultura pracy, nastawiona na pracownika?

Aż tak źle, że radzisz uciekać? Kurde, czemu dokładnie? Przecież tak ładnie się opisują w ogłoszeniu. Chodzi o wymagania, jakie mają, za kasę, którą proponują, czy coś innego?

ROMANXL

Na jakich maszynach pracuje się w Titanx? Czy są tam maszyny firmy SCHOELER?

rotfl
@ROMANXL

na starym niesparawnym zlomie

Osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do Titanx Engine Cooling Sp. z o.o.? Na co zwrócić uwagę w trakcie rozmowy na stanowisko Operator?

Xyz

Nie polecam tam pracy. Bardzo niska płaca, kijowa atmosfera

Xzy

Uwierz mi nie chcesz tam pracować.

Lipa

Szukają studentów do pakowania chłodnic hahahahaha. Naprawdę zwariowali już do końca hahahahaha. Jaki zarząd taka firma hahahahaha.

@Lipa

Nie rozumiem co w tym zabawnego? Może na dorywczo ktoś na miesiąc chciałby się załapać? I co, ostatecznie pakują? ;)

rotfl
@Xyz

hahaha zrobilo sobie propagande na nto :D

praca

cześć, zauważyłem, że firma szuka ludzi, których może przeszkolić pod pracę w dziale spawania, wcześniej nie miałem styczności ze spawaniem czy ktoś może wypowiedzieć się o warunkach, ile brutto na start i czy są dodatkowe soboty dla chętnych?

@praca

Hej, w tym ogłoszeniu piszą, że szukają Panów czy ogólnie pracowników? Pytam, bo zastanawiam się czy przeszkoliliby tutaj kobiety. Ktoś wie coś więcej na temat uch pracy tutaj w firmie?

praca
@Marzena

cześć, z przeczytanego ogłoszenia zrozumiałem, że szukają "ogólnie pracowników". Wyślij i zobaczysz.

Borys Makarenko

Kierownik Titanx harosze diengi?

Borys Makarenko

Diengi ilu diengi daju Titanx?

Zuzanna

W jakich godzinach trzeba tu pracować? Bo wyczytałam, że trzeba się dostosować do grafiku, że nie ma elastyczności..

Ktoś

Na podany adres mailowy została wysłana wczoraj informacja z prośbą o usunięcie. Bez odpowiedzi.

Radca Prawny

Artykuł 212. Kodeksu karnego § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. § 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego.

Ktoś

To pomyłka. Nie dotyczy tej osoby. Proszę usunąć opinie.

Radca Prawny
@Ktoś

Proszę zwrócić się z tym do administratora: admin@gowork.pl

beta

Uciekać jak najdalej od tej firmy

@beta

Ok, ale której? Ale jeśli chodzi Ci o tę tutaj, to może najpierw uzasadnisz z jakiego powodu każesz uciekać? :/

Jak pracuje się w tej firmie ?

@Xyz a jaka ta płaca konkretnie?

@Marcin

Najniższa krajowa

Titanx
@Xzy

Nie jest to prawda. Stawki, które są przez nas oferowane na produkcji są jawne i zamieszczane w naszych ogłoszeniach o pracę. Łatwo zweryfikować, że są dalekie od minimalnego wynagrodzenia,

Zyx
@Marcin

Aktualna stawka na start to 4000 brutto z premią.

Radca prawny
@Xzy

Art. 212. kk [Zniesławienie] § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.

@Titanx

Bardzo przepraszam za komentarz który został tutaj wysłany. Nie chciałem w żaden sposób godzić w godność Państwa firmy ani wpływać na jej wizerunek i postrzeganie przez innych. Oczywiście oferty pracy zawierają wszystkie informacje jakich by potrzebował potencjalny kandyat. Bardzo przepraszam.

Jak wygląda sprawa grafiku w Titanx Engine Cooling Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

XYZ

Nie nie idzie na żadne ugody w sprawie grafiku. Masz (usunięte przez administratora) w określonych godzinach.

Sid

Polecam

Spawacz

Witam, mam takie pytanie bo widzialem oferte czy wy naprawde spawacie aluminium za 3200 brutto?

zwykły ziomek
@Spawacz

Tak tam jest po 6 miesiącach podwyżka i tutaj indywidualnie, ale nie spodziewaj się szaleństw.

ziomek 2
@Spawacz

może zdesperowanego ukraińca znajdą na to stanowisko.

Vis
@zwykły ziomek

Na dobrą sprawę, to na chwilę obecną jest jeden spawacz. Rozumiem, że znasz wysokość jego wynagrodzenia, skoro się wypowiadasz?

lol
@Vis

i co zatrudniliscie spawacza za 3200zl? przeciez na takim stanowisku od 5tys. w gore. tragiczna montownia.

Monter& monster
@lol

Uważam że dali taką kwotę aby nikt się nie zgłosił a stanowisko obsadzą w ramach awansu wewnętrzne go. Więc @Vis proszę nie krytykować firmy nie znając jej

Ziomek
@Monter& monster

@Vis, I przez ponad rok funkcjonowania firmy, mówiac kazdemu na rozmowie o pracę, że potrzebują spawaczy dorobili się jednego spawacza?

Maciej
@Monter& monster

Czy potwierdziły się Twoje przypuszczenia i na to stanowisko pracodawca awansował kogoś już zatrudnionego? Napisz, czy w związku z awansem pracodawca oferuje podwyżkę lub inne dodatkowe benefity.

Waldek
@Spawacz

Niestety ale to prawda firma źeruje na nie wiedzy pracowników a źe większość ludzi tam pracujących to łby to tak to wygląda nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Titanx Engine Cooling Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Titanx Engine Cooling Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Titanx Engine Cooling Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Titanx Engine Cooling Sp. z o.o.?

Titanx Engine Cooling Sp. z o.o.