obi

Opole

Opinie o obi

Maja

@Zadowolonarozumiem, że polecasz pracę w tym markecie. Ciekawa jestem, czy po tych kilku latach dalej w nim pracujesz. Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak obecnie pracuje się w Obi. Co uległo zmianie w ciągu tych kilku lat? Czego obecnie mogą spodziewać się osoby zatrudnione w firmie? Takie dodatkowe informacje będą bardzo ważne dla osób, które myślą nad zmianą miejsca pracy i właśnie poszukując opinii o Obi jako pracodawcy trafiły na ten wątek.

olek

aktualnie OBI poszukuje na stanowisko doradca klienta @igrok, nie podaje jakie są tam stawki ale oferuje stabilne zatrudnienie na umowę o pracę i dla mnie to jest bardzo ważne. Ponadto można liczyć na pakiet socjalny, min. opiekę medyczną

ix

Podejrzewam, że nowe osoby odpowiedzialne są za rozkładanie towaru i kasę. Osoby doradcze czy kierownicy danego segmentu raczej w 1 miesiącu pracy nie zostaną zaproponowani świeżemu kandydatowi. Każdy oczywiście potrzebuje czasu na wdrożenie i zapoznanie się ze standardami panującymi w markecie, ale to kwestia czasu.

iskit

zadowolona powyżej napisała krótko ale na temat. cieszy mnie to ale czuję że chce znać więcej szczegółów- dopisze ktoś jeszcze opinie na temat aktualnej atmosfery w obi?! Jak jest tam przeważnie na rozmowach kwalifikacyjnych,czy to ciężko przebrnąć- może osoby które już to przerabiały mogłyby mi pomóc?

Zadowolona

Jestem pracownikiem tego marketu i jestem bardzo zadowolona że mogę tam pracować.

klient

Witam. Potwierdzam wypowiedz poprzednika, też gdy robię zakupy w opolskim Obi mam wrażenie że pracownicy są zadowoleni ze swojej pracy. Zawsze uśmiechnięci, chętnie doradzą, zapakują towar na wózek, aż miło robi się zakupy.

dragon

Praca jak praca są lepsze i gorsze, ważne że płacą w terminie. Jak ktoś ma chęci do roboty to da radę, jak lewus to wiadomo będzie narzekał.

OBI tak to robi

Zachęcam wszystkich do pracy w opolskim OBI jest naprawdę cudowna atmosfera pracy. Ostatnio również były pokaźne podwyżki dla pracowników. Pozdrawiam i zachęcam do pracy w OBI!!

Rena

A kto to Nowy Dyrektor ? , jak stara kadra wraca to ja też ! Szczególnie [usunięte przez moderatora]

OBI po prostu genialnie

Sytuacja w naszym Opolskim OBI coraz lepsza. Mamy nowego starego dyrektora który się wziął ostro do roboty i obudził całe towarzystwo z marazmu. Jest dużo dobrych zmian i pomysłów które dają nadzieję że OBI znowu będzie najlepszym marketem budowlanym w Opolu. Pozdrawiam i zachęcam każdego do pracy w naszym markecie, znajdziesz tu fajną prace w zgranym zespole, dobry socjal oraz dobre zarobki które uzależnione są od posiadanych kwalifikacji.

pan

Jak tam sytuacja w Opolski Obi?:D bo właśnie dostałem tel i jestem umówiony na rozmowę kwalifikacyjna...

Zadowolona z życia i pracy@

Ja pracuje w OBI Opole już od 6 lat i jestem zadowolona. Zarabiam ponad przeciętną krajową, na święta zawsze jest premia kilka stówek. atmosfera w pracy jest bardzo fajna robimy 8 godzin i do domu, mamy super relacja z kierownictwem i dyrekcją tą na miejscu jak i regionalną. Nowy dyrektor to dusza człowiek takich ludzi to ze świecą szukać, zastępcy nie ustępują mu w niczym fajne z nich chłopaki, szczególnie ten nowy (całuski przesyłam). Ogólnie jestem zadowolona z warunków pracy jaki i atmosfery która panuje w Opolskim Obi. Zachęcam wszystkich do pracy u nas na pewno się u nas odnajdziesz i zrealizujesz. Trzymajcie się ciepło szalone Bobry. I LoveOBI.

bezrobotny

A ja dostałem niedawno telefon i mam się zjawić wkrótce na rozmowie kwalifikacyjnej, ale to co czytam na forach nie wróży dobrze, więc chyba sobie odpuszczę [usunięte przez moderatora]

wredny bóbr

Może sześć lat temu było tam dobrze. Teraz co się tam dzieje przechodzi ludzkie pojęcie. Ludzie się sami zwalniają bo już mają dość pracy w ostatnim czasie to odeszło chyba z 9 osób i nikogo na ich miejsce nie zatrudnili ci co zostali muszą wykonać ich prace za te same pieniądze. Kto ma gdzie uciec to z Obi ucieka. Jednym słowem porażka.

obibok

Pracowałam tam 6 lat temu na kasch rewelacja za czasów jak kierownikiem był [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o obi - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie obi