Makro Cash & Carry Polska

Opole

Opinie o Makro Cash & Carry Polska

hipokryta

Obiekt Makro Opole od zaplecza posiada 10 ramp najazdowych gdzie jest rozładowywany towar i załadowywany - pod rampami na wysokości około 70 cm i głębokosci i szerokości okoł3 do 5 ciu metrów jest trudno dostępny teren z zalegającym tam starym brudem wynikającym z eksploatacji - do usunięcia tego musiałby być użyty b. specjalistyczny sprzęt - często proste rozwiązania bywają najlepsze - mogły temu posłużyć dwie kratki np. z najmniejszych wózków klientowskich już wycofywanych z eksploatacji takich wózków jest pewnie około setki - - KIEROWNIK OCHRONY obserwował przez cały dzień działania pracownika firmy sprzatajacej nie reagując dopiero na koniec zorganizował pokaz wizualny dociekliwości i czujności żądając przy tym dowodu tożsamości -- i był bardzo zdziwiony że w nowych dowodach nie ma adresu zamieszkania -- a dlaczego to było takie wazne ? - ŚWIĘTY ? A MOŻE HIPOKRYTA ?? -- JAKO ŻE kilka dni wcześniej ów Kierownik na terenie parkingu Makro służącemu dla klientów zorganizował prywatną giełdę samochodową sprzedawał swój samochód czy samochody odbywało się to w czasie pracy i przy zaangażowaniu zaufanego pracownika ochrony też w czasie pracy -- przybyła tam zaproszona przez Kierownika grupa ludzi zainteresowana kupnem i wśród klientów odbywały się targi i dyskusje handlowe - Kierownik pewnie wyraził sobie na takie działanie zgodę -jednak wrażenia pozostawił klientom a sprzątanie firmie

Gość

Bardzo dobre warunki pracy.

Zostaw opinię o Makro Cash & Carry Polska - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Makro Cash & Carry Polska