MOCHNIK

Opole

Opinie o MOCHNIK

Byłem zobaczyłem i poszedłem

Pracowałem tam i polecam, jedyne negatywy to według mnie płaca nieodpowiednia do pracy jaką się tam wykonuje, wliczając to, że są trzy zmiany oraz praca w hałasie, jak i wiadomo ze szkłem które nie zawsze jest lekkie i przyjemne w noszeniu.

ela

A ktoś teraz pracuje i się wypowie? Chce tam udać się za pracą.

pracowalem i wiem jak jest

odradzam..nie placa na czas, a odsetki leca w banku..to jest( usunięte przez administratora ),gdzie bedziesz nikim za nedzne wynagrodzenie.ogolnie tandeta, ktora leci na ilosc ,bo o jakosci nie ma tu co rozmawiac.

Zostaw opinię o MOCHNIK - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MOCHNIK