Intersmit Ltd Sp. z o.o.

Opinie o Intersmit Ltd Sp. z o.o.

Power

Dajcie sobie spokój z tą firmą. Robiłem tam przez rok i jest to czas stracony. Jeździ się tam najgorszym sprzętem na Opolszczyźnie (jeśli chodzi o miedzynarodowke) Zarobki to najniższa podstawa plus diety. Krajowke robi się charytatywnie. Przez pierwszy tydzień lub dwa robi się na warsztacie z Szoszonami (ukraincami). Jak coś się zepsuje w aucie (bardzo częsty przypadek) kierowca naprawia to sam gdyż w umowie ma napisane kierowca mechanik. Możecie pomarzyć o takich rzeczach jak sprawna klima czy tym podobne gadżety. Należy się cieszyć że są hamulce (jeśli są) i w drogę. W soboty musicie np przyjść po całym tygodniu i leżeć pod autem. Generalnie firma dla desperatow lub niedoswiadczonych biorą tam jak leci każdego. Pozdrawiam

Masz za sobą rekrutację w firmie Intersmit Ltd. Sp. z o.o.? Opowiedz o tym na naszym forum.

Zostaw opinię o Intersmit Ltd Sp. z o.o. - Opole

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Intersmit Ltd Sp. z o.o.