Auto Tim Janeczko Sp. z o.o.

Opole

Opinie o Auto Tim Janeczko Sp. z o.o.

Joachim

A dajcie spokój z takim pseudo-serwisem. Na warsztacie mają Cię za pomiota,a sami noszą się jakby byli pępkiem świata. Płaca marna,mizerna. Odradzam bardzo pracę w tym pseudo-serwisie.

Paweł

Nie polecam!!! Marna płaca,a poza tym ta godzinna przerwa-bez sensu strata czasu. I wieczna INWIGILACJA.

Jacek

Donosicielstwo na wysokim stopniu i wieczna rotacja ludzi, nikt nie chce tam pracować. Nie polecam!!!

Robokop

mati
@Robokop 04.05.2017, 19:58
Było super i dobrze płacili i Pracowałem tylko osiem godzin i miałem godzinną przerwę tylko dla siebie....

Napisane przez kogoś z zarządu - 100 % :)

Jeżeli byłeś pracownikiem firmy Auto Tim Janeczko Sp. z o.o. to opowiedz o tym na naszym forum. Twój komentarz jest na wagę złota.

Zostaw opinię o Auto Tim Janeczko Sp. z o.o. - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto Tim Janeczko Sp. z o.o.