Opinie o Imperial Ceramika w Szymanów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Imperial Ceramika. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Imperial Ceramika o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Imperial Ceramika w Szymanów

Martyna Zawadzka

Zaryzykowałam i kupiłam projekt online. Nie spodziewałam się, że współpraca będzie przebiegała tak sprawnie. Projekt spełniał moje oczekiwania w 100%. Bardzo dziękuję za sprawną, telefoniczną obsługę. Na bieżąco byłam informowana co się dzieje z moim zamówieniem. Podczas transportu 1 opakowanie płytek zostało uszkodzone, jednak reklamacja była przyjęta bez problemu i w ciągu kilku dni otrzymałam nowe płytki. No a praca z Panem architektem to czysta przyjemność :

ZYGMUNT AUGUSTYNIAK

POLECAMY FIRMĘ ZA DUŻĄ INICJATYWĘ W DORADZTWIE I DOBORU ODPOWIEDNIEGGO MATERIAŁU ZGODNEGO Z OCZEKIWANIAMI INWESTYCJI .PŁYTKI DOBREJ JAKOŚCI I W DOBREJ CENIE .ZAMÓWIENIE NA CZAS .POLECAMY

Zygmunt AD DOM

Dziękujemy za realizację zamówienia na inwestycję 1500 m2 .Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy .Stały kontakt z odbiorcą towar na czas i w dobrej cenie polecamy innym Firmom zainteresowanym . Zygmunt A.

Czy pracownicy w Marta Łata Imperial dogadują się między sobą?

Zygmunt P.

Tak współpracujemy w zgranym zespole od 10 lat

Aplikowałeś do firmy Imperial Ceramika? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. kadr i płac
Szczecin
INCOM POLSKA SP. Z O.O.
Ewa.P

Dziekuję za pomoc i doradztwo płytki pięknie się prezentują w domu ,super jakość i praktyczność w użytkowaniu Polecam znajomym

Kasia W
@Ewa.P

Nigdzie takich ładnych nie znalazałm płytek jak onyx grande piękne

Karol Augustowiak

Chcieliśmy ogromnie podziękować Pani Kasi z Imperial za pomoc w doborze kafli do dwóch łazienek oraz na schody ,spędziliśmy naprawdę dużo czasu w sklepie było kilka wizyt hm...jak nie kilkanaście .Pani Kasia zawsze chętnie udzielała nam porad i pomagała w doborze kafli ,po złożeniu zamówienia zawsze byliśmy informowani wyczerpująco kiedy bedą kafle a było ich kilka rodzai mogliśmy je przytrzymać w Państwa magazynie .Wszystko odbyło się szybko i prawnie ,oraz bardzo profesjonalnie.serdecznie pozdrawiamy Panią Kasię i będziemy miło wspominać!

Magda Olekowicka

Kupiłam płytki onyx grande 80 m2 przepiękne super obłsuga towar na czas dziekuję !!!!!!

Zygmunt Z.

Polecam serdecznie Firmę duży wybór miła obsługa płytki kupiliśmy z żoną na cały dom . Dobra cena duży wybór .Polecam

MARIUSZ Z

DUŻY WYBÓR DOBRE CENY W STAŁYM KONTAKCIE Z PROJEKTANTEM I KLIENTEM .TOWAR NA CZAS ZGODNIE Z UMOWĄ ! POLECAM SERDECZNIE

imperial

Proszę Pani przesyłka jest ubezpieczona towar wyjeżdża nieuszkodzony proszę spisać protokół szkody zdjęcia wysłać na maila zgłosimy reklamację do przewoźnika a Pani otrzyma zwrot pieniędzy . zespół imperial

Sasza24

Polecam bardzo dobra jakoś względem ceny duży wybór miła obsługa !

karol Inachowski

POLECAM DOBRE CENY DUŻY WYBÓR STAŁY KONTAKT

Hanna
@karol Inachowski

A jak obsługa? Też w porządku?

BARBARA K

Dwie transakcje - SUPER Transakcja pierwsza na początku grudnia - płytki patchworkowe do łazienki. Wybieramy upragniony model, oglądamy na kilku różnych monitorach, pytamy sklepu czy płytki są w rzeczywistości jaśniejsze, czy ciemniejsze niż na zdjęciach (jak wiadomo zdjęcie i monitory nigdy nie oddają w 100% odcieniu rzeczywistego) , pada odpowiedź - ciemniejsze niż na zdjęciach. Świetnie ! Bierzemy zatem wersję jaśniejszą. Zamówienie dociera po dwóch dniach, odpakowujemy paletę, płytki....są jasne. O wiele jaśniejsze niż na zdjęciach. Pytamy sklepu o możliwość wymiany - oczywiście, nie ma problemu, ale ciemniejsze będą dopiero na początku stycznia, koszt wymiany niższy niż standardowa cena przewoźnika. Ok, poczekamy. . . Ostatecznie z początku stycznia zrobił nam się styczeń 27dmy. Dodatkowo obsługa działu reklamacji na maile odpisuje niechętnie i rzadko, przez telefon konkretów także nie podaje. Po kilkunastu mailach, w tym kilku bez konkretnej odpowiedzi, kilkunastu telefonach (oczywiście naszych, gdyż obiecane "oddzwonię" nigdy nie miało miejsca) wymusiliśmy przesłanie płytek w ostatnich dniach stycznia - jednak wymagało to determinacji i cierpliwości. Transakcja druga - początek lutego - płytki do korytarza. Sytuacja nieco inna, upatrzony model płytek dostępny w Obi od ręki. Cena 99zł/m. Wewnętrzny ***** podpowiada nam żeby sprawdzić w internecie. Są ! 55 zł /m2, czyli połowa ceny. Gdzie ? IMPERIAL Zależało nam na terminie, gdyż ekipa nie miała dla nas już zbyt wiele czasu. Postanowiliśmy jednak spróbować. Płytki zamawialiśmy w środę późnym wieczorem, w polu uwagi zwróciłam się w prośbą o możliwie szybką wysyłkę. Zamówienie zostało wysłane w czwartek, dotarło do nas w piątek. Obsługa expres, miło i bez zastrzeżeń.

Krystyna W

Polecam ładne Plytki dobra cena duży wybór ! Dziękuje za rabat :)

Kamil

Plytki rewelacja duży wybór znajomi kupowali w tej firmie rok temu i byli bardzo zadowoleni polecili nam początkowo myśleliśmy ze mały sklep a okazało się ze bardzo duży wybór skorzystaliśmy z oferty wybraliśmy Plytki na dom oraz biuro w nowym apartamentowcu .Wzorniki przyszły na nasze życzenie szybko towar w rezerwacji Plytki dobrane pod projekt za

Sandra P

Bardzo polecam ten sklep przemiła obsługa pełna zaangażowania duży wybór dobra cena .Plytki dobrane do projektu pięknie wyglądają ponad 2 miesiące mieliśmy dylemat na które się zdecydować jednak Pani Marta potrafiła cierpliwie doradzić pokazać zaproponować to co będzie najlepsze bardzo się cieszymy z zakupów wszystko doszło całe nieuszkodzone ,szybko rewelacja w stałym kontakcie tylko takich więcej firm !dziekuje

Dom development

Współpraca z tą firmą przebiegła bardzo pomyślnie ,jestem zadowolony ze współpracy rzetelna firma rekomenduje . DM

azbud .sp.zoo

Wszytstko zgodnie z umową i na czas ! polecam pełen profesjonalizm

Aleksander
@azbud .sp.zoo

Skąd wybór akurat tej firmy? Ktoś ci ją polecał?

ofko
@Aleksander

A czemu by nie

Azdom sp

Polecam za fachowa profesjonalna obsługę !

Karolina Kupacka

Jestem bardzo zadowolona polecam !

Zostaw merytoryczną opinię o Imperial Ceramika - Szymanów

• Jak się pracuje w Imperial Ceramika?

Zobacz opinie na temat firmy Imperial Ceramika tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Imperial Ceramika?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 7 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Imperial Ceramika

Imperial Ceramika