Opinie o PERS Sp. z o.o. w Nowy Sącz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy PERS Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w PERS Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PERS Sp. z o.o. w Nowy Sącz

baner wywiady
obserwator Nowy wpis

W tej firmie jest wiele jadu a wszystko przez pracujące tam osoby. (usunięte przez administratora) Kto zapoda większą wazelinę ten ma plusik u szefowej. Mistrzyniami w tej dziedzinie są B i M które potrafią skonfliktować nie tylko osoby w Nowym Sączu ale innych oddziałach. Karta niezgodności to takie oficjalne podpierdzielanie i pożywka dla tych pań żeby się coś działo. Podwyżki 100 zł co roku to jakaś jałmużna. Jakie benefity, jakie premie, jakie szkolenia ? Nic takiego nie ma tam miejsca.

Ninja Nowy wpis
@obserwator

B dobrze napisane, wszystko się zgadza. Brawa ogromne ????????

G Nowy wpis
@obserwator

Wg mojej oceny nadaje się to do sądu pracy.

On37 Nowy wpis
Pracownik
@obserwator

Pani M Księżniczka wyżej sra niż......ma;)

Paweł

Wiecie czy Pers poszukuje nowych pracowników? Podpowie ktoś na jakie warunki zatrudnienia można liczyć? Na ten moment brak nowych wpisów o pracy w tej firmie.

Zbigniew

Na oddziale w Sączu wykończyli nerwowo opiekuna PH. Ponoć koleś zwariował od ciągłego mękolenia szefowej. Dobrze, że na innych oddziałach szefostwo rzadko się pokazuje bo inaczej byłoby podobnie jak jakiś czas temu gdzie cała załoga złożyła wypowiedzenie

śmieszek
@Zbigniew

Panie (usunięte przez administratora)takie zachowania brzmią jak (usunięte przez administratora)w najgorszym wydaniu. Jak to możliwe, że w firmach istnieją tacy tyrani, a dowiedzieć się o ich istnieniu można tylko na portalach z opiniami o pracodawcach.

Zbigniew
@śmieszek

Nie chodzi o mobbing tylko o wyniku - ciągle do przodu (co akurat jest zrozumiałe) ale nie po trupach do celu. Jeśli ktoś ma wygórowane zadania to choćby skały .... to nie da rady i psychika siada.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
ja
@Zbigniew

Tu właśnie nie chodzi o stosowanie (usunięte przez administratora), ale o ciągłe narzekanie, że mało, że źle, że nic nie umie, nie po co w ogóle tu pracuje, że się nie nadaje i wiecznie mało, jak zrobisz 100% i tak źle bo powinna być "górka" żeby plan oddziału i całej firmy podratować.. a jak przyjdzie do rozliczeń to zabraknie Ci 0,01% i co? i premii nie ma :D no bo 99,99% to nie 100% :D

ja
@Zbigniew

jednak czasami chyba dobrze jak szefostwo sie pokazuje na innych oddzialach, zawsze to jakas mobilizacja dla tych pracownikow a nie tylko dla tych z centrali w nowym saczu, gdzie maja ich na codzien, pracodawca powinnien zwracac uwage na to ile ich pracownicy wykonuja pracy i w jakim czasie, bo czasami to sie wydaje ze po towar stoi sie jak dawniej w kolejkach bo magazynierzy maja na wszystko czas..

Weronika
@ja

Nie sposób Ci nie przyznać racji - pracodawca powinien - oczywiście w miarę swoich możliwości - pilnować pracy wykonywanej przez pracowników. Firma PERS dostarcza profesjonalne i efektywne środki czystości oraz zapewnia specjalistyczne doradztwo. Jestem pewna, iż wiele osób chciałoby rozpocząć pracę w tym przedsiębiorstwie. Może w związku z tym orientujesz się, czy w chwili obecnej prowadzą w nim procesy rekrutacyjne?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
ja
@Weronika

Taa na pewno każdy tam leci :D pozostawię to bez komentarza... Aktualne oferty można sprawdzić na stronie pracodawcy albo choćby nawet tutaj więc po co takie pytanie

Kazimierz
@ja

Sugerujesz, że niekoniecznie nowi pracownicy chcą pracować w firmie PERS? Z kontekstu Twojej wypowiedzi odnoszę takie wrażenie, dlatego mam nadzieję, że uargumentujesz swój wpis na tyle, abym mógł dobrze go zrozumieć. Wyjaśnij, proszę swoje stanowisko w tej sprawie.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
ja
@Kazimierz

Uważam, że każdy ma prawo do swoich decyzji, zarówno pracodawca jak i pracownik. Traktowanie aktualnych pracowników również na wpływ na podejmowane przez nich decyzje - jednym to pasuje innym nie i szukają czegoś lepszego.

Kazimierz
@ja

Masz rację. Każdy powinien podejmować własne suwerenne decyzje dotyczące zatrudnienia. Może mógłbyś napisać, czy widzisz też pozytywne strony pracy w PERS, tak żeby przyszli pracownicy poznali wszystkie aspekty zatrudnienia. Ma na myśli wynagrodzenie lub rodzaj zawieranych umów. Zachęcam Wszystkich do dyskusji.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Ja
@Kazimierz

Warunki zatrudnienia które teraz są standardem czyli po prostu umowa bo pracę to chyba nic nowego. Jeżeli chodzi o place to radzę się zastanowić i poszukać czegoś lepszego. Podwyżki uwarunkowane podwyżka minimalnej krajowej dla pracowników np. pracujących 10lat o 100zl brutto to chyba nie rarytas.. ale niech każdy spróbuje swojego doświadczenia z tą firmą

Kazimierz
@Ja

Czyli chcesz przekazać, że pod względem zarobków praca w firmie PERS nie jest zbyt atrakcyjna? Może niskie zarobki rekompensują świadczenia dodatkowe, które oferuje pracodawca? Często jest tak, że pracodawca oferuje atrakcyjne dodatki, które sprawiają, że pensja staje się bardziej atrakcyjna. Mam nadzieję, że napiszesz, jak to w rzeczywistości wygląda.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Ja
@Kazimierz

Niestety nie ma takich dodatków, które by rekompensowały niskie zarobki. Pakiet dodatkowego ubezpieczenia jest średnio warty no chyba, że pracownik opłaca sobie miesięczną składkę w całości sam ponad 130zł. Chwilowo korzystałem z tej opcji, ale nie przydała się, bo nawet przy rejestracji do lekarza "na już" słyszałem, że dodatkowy pakiet zdrowotny tego nie gwarantuje.. no więc nie było sensu płacić za coś co do niczego nie służy. Był też pakiet kart multisport, ale to chyba umarło śmiercią naturalną bo był mało atrakcyjny i pracownicy się nie zapisywali. Ubezpieczenie grupowe - warunki średnie składka dość wysoka i raczej z tego co wiem od innych pracowników to mało kto korzysta. Wszystkie te dodatki są potrącane z wynagrodzenia pracownika więc przy niskich zarobkach to kto się na to jeszcze zdecyduje? Gdyby były na dużo lepszych warunkach to może i ok, ale tak..

Kazimierz
@Ja

Jeśli benefity są atrakcyjne mogą lepiej zmotywować pracownika. Jednak uważasz, że według Ciebie są niesatysfakcjonujące. Może wyjdź z propozycją fajnego szkolenia lub kursu, który podniósł by kwalifikacje zawodowe i byłby też w pewnym sensie gratyfikacją. Co tym myślisz?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Ja
@Kazimierz

Niestety realia tej firmy wyglądają tak, iż jakiekolwiek szkolenie zrobisz za zgodą czy bez wiedzy pracodawcy i tak dorzucą Ci tylko więcej obowiązków więc czy aby to na pewno benefit dla pracownika za tą samą stawkę?

Kazimierz
@Ja

Myślę, że wiedza, która zostaje Ci w głowie, doświadczenie i umiejętności są zawsze na plus i zaprocentują w przyszłości. Czy większa ilość obowiązków wiąże się z podwyżką lub wyższym stanowiskiem? Możesz się o to starać po zrobionych szkoleniach i wykazaniem się wyższymi kwalifikacjami? Odpisz proszę.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Ja
@Kazimierz

Do tej pory jakiekolwiek szkolenia to typowe produktowe, czyli od producentów, których towary są sprzedawane przez firmę. Wyższe stanowisko czy podwyżka wynagrodzenia nie są przez nikogo stosowane więc tak naprawdę to tylko pic na wodę żeby się szkolić i podnosić swoje kwalifikacje. No chyba, że przychodzi się do tej firmy tylko zrobić sobie szkolenia i iść gdzieś dalej, ale przecież chyba nie o to chodzi pracodawcy żeby za jego pieniądze kształcił się pracownik i potem sobie szedł do konkurencji.

anonim

(usunięte przez administratora)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Weronika

Cieszę się, że postanowiłeś wziąć czynny udział w dyskusji na temat tego pracodawcy. Ale proponuję Ci już zostawienie tych kwestii, na których się skupiłeś w poprzednim poście i zaczęcie opisywania ogólnych warunków pracy w PERS. Czy oprócz stałego miesięcznego wynagrodzenia można tam liczyć na dodatkowe premie?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Pracownik
@Weronika

Na premię zawsze można liczyć. A czy ona będzie to inna kwestia. Dodatkowo nie jest adekwatna do wykonywanej pracy itd. Są to raczej sprawy groszowe, w stosunku do tego ile się nazwijmy rzecz po imieniu sprzeda. Przeważnie coś braknie i nici z premii. Ogólnie nie polecam pracy w tej firemce (nie napiszę w Firmie, bo co nie ktorym na wyzszych "stolkach" brak kultury itp). I potwierdze slowa juz wczesniej napisane w opini znacznie wczesniejszej. Podejscie jako takie i kulture to tylko ma szef tej firmy (nie szefowa). W skrocie i na temat to wszystko pieknie i ladnie wyglada z zewnątrz a zaglebiajac sie głębiej masakra.

Weronika
@Pracownik

A więc to dobrze, że firma PERS w ogóle daje swoim pracownikom szansę na premię - trzeba docenić ten fakt. Na pewno wielu użytkowników tego forum chętnie poznałoby i inne kwestie, które są związane z tym pracodawcą. Czy nowo zatrudnieni pracownicy mają tam jakieś szkolenie wdrażające do wykonywanej później pracy?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Pracownik
@Weronika

Yhy. Tak trzeba docenić śmieszne. Wcale się nie dziwię że jest taka rotacja pracowników itd. Omijajcie szerokim łukiem ta śmieszna firmę. Jest wiele innych firm gdzie można zarobić, jest się docenianym i na luzie, a nie bez przerwy pod presją i mieć do czynienia z osobami nie mającymi nawet ty ci kultury itp.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Weronika
@Pracownik

Pamiętaj, że rotacja pracowników może mieć naprawdę różne przyczyny. Dlatego chyba nie warto oceniać jednostronnie tej kwestii. Musisz mieć bowiem na uwadze to, iż niektórym praca w PERS może okazać się satysfakcjonująca - wszystko zależy od indywidualnego podejścia, a także od konkretnych wymagań danej osoby. A czy pracownicy mają tam dostęp do pełnego ubezpieczenia zdrowotnego?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Olo
@Weronika

To chyba pisała szefowa która ma wszystkich za NIC!!!!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
pan
@Olo

Raczej by obstawiał "pazia" niż samą szefową. Najpierw trzeba by było umieć obsługiwać komputer a później wymagać tego od pracowników

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
 Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko szukam Krawcowej! w firmie PERS Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Weronika

@obserwator a przecież firma PERS otrzymała nagrody: „Dobry Pracodawca” oraz certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play”, co powinno znaczyć, że jet dobrym pracodawcą. Chyba za nic nie daje się takich nagród. Czyli na jakiej podstawie firma uzyskała te nagrody? Możemy tu ustalić? Bo firma poszukuje nowych pracowników na stanowiska: Koordynator Sprzedaży i Opiekun Klienta https://pers.com.pl/o-firmie/kariera i może być to ważne dla aplikujących.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Butsch
@Weronika

Takie nagrody można kupić.To wiele nie kosztuje. Ludzie?!, kiedy zaczniecie myśleć własnym rozumem!!!. Te wszystkie wpisy są robione pod WAS!!! Abyście skojarzyli firmę i ich produkty. Sam osobiście nie polecam tej firmy, te same produkty można kupić w sieci o wiele taniej, niż w firmie Pers- wystarczy tylko poszukać i poświęcić 5 minut w wyszukiwarce.

Motylek
@Weronika

A no nagrody dostaje się na przykład za to że firma nie zwalnia swoich pracowników. Bo przecież może poczekać aż komuś skończy się umowa i poinformować o tym że nie dostanie kolejnej dzień przed. Są sposoby i wszystko się da

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
sotru
@Butsch

to powąchaj a znajdziesz różnicę ...

Tajfun

Brawo brawo Długoletni Obserwator. Wreszcie ktoś napisał prawdę! Brawo Ty!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Ulka

Nie twierdzę, że firma jest idealna ale takich bzdur nie daje się czytać. Jeślim ktoś nie pracuje w firmie to niech nie zabiera głosu

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Weronika

@Butsch skoro oskarżasz firmę PERS Marek Sowiński o kupowanie nagród to powinieneś mieć na to jakieś dowody, bo na forum mogą być tylko potwierdzone informacje. Jesteś niezadowolonym klientem ze względu tylko na ceny?

1

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
No

Śmieszna jest ta firma,dziś mogę tylko tyle powiedzieć.Nie ma sensu zawracać sobie głowy pracą dla nich bo to strata czasu,było by tam fajnie gdyby rządził szef tak jak kiedyś bo to człowiek kulturalny,na poziomie który szanuje ludzi i potrafi z każdym porozmawiać.Ale niestety kluczowe zdanie należy do szefowej i dlatego jest jak jest-to całkowite przeciwieństwo szefa,zero klasy i kultury.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Weronika

@Gąsienica, jak możesz zauważyć nie wypowiadam swojego zdania na temat pracy w PERS Marek Sowiński. Przekazuję Wam jednak informacje znalezione na stronie internetowej firmy oraz portalach ogłoszeniowych dotyczących ofert pracy. Chętnie również poznaję Waszą opinie na temat pracy w tym miejscu. A Ty co więcej możesz powiedzieć o warunkach pracy?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
obserwator
@Weronika

Weronika, wydaje mi się, że masz problemy czytania ze zrozumieniem. Jak zapewne każdy zauważy to forum dostarcza 100% informacji na temat pracy w Persie. Czego więcej potrzebujesz? Jeśli chcesz usłyszeć to jeszcze raz powtórzę: praca w tej firmie jeszcze nikomu nie wyszła na dobre, właściciele manipulują faktami a ludzi uważają za bezrozumnych (usunięte przez administratora) nie zważając, że mają do czynienia z inteligentnym osobami a cała sytuacja odwraca się przeciwko nim. Ich kolejne nieudolnie próby rozwinięcia firmy kończą się fiaskiem, ponieważ każdy, kto przyjdzie do tej pracy dochodzi do jednego wniosku: BEZNADZIEJA i ucieka jeszcze szybciej niż przyszedł. Coś mam jeszcze dodać?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Weronika

@Gąsienica, jestem redaktorem serwisu GoWork.pl i w żaden sposób nie współpracuję z PERS Marek Sowiński. A Ty jakie masz doświadczenia z tą firmą?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Gąsienica
@Weronika

No cóż - ogromne ponieważ tam pracowałam i wiem o czym piszę. A od kiedy to redaktor serwisu angażuje się w wątki i opinie na temat danej firmy? I od kiedy to redaktor serwisu posiada wiedzę pozwalającą na wdawanie się w dyskusje na temat danej firmy skoro w niej nie pracował/pracowała? To chyba świadczy o braku profesjonalizmu i stronniczość.... o ile w ogóle mamy do czynienia z redaktorem...

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Gąsienica

Ano :) 10-lecie firmy z wielkim hukiem - znowu odchodzą ludzie... Jeżeli tak ma wyglądać sukces to gratuluję... Wydaje mi się po wypowiedziach że Weronika to chyba właśnie szefowa :)))

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Weronika

@kielce, dziękuję za informację. Wiedzieliście, że w sierpniu 2016 roku oddział PERS Marek Sowiński w Kielcach świętował 10-lecie swojej działalności?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
kielce

Diego popieram cię na 100% z tym co napisałeś. Źle wspominam przygodę z ta firmą, ale na szczęście już tam nie pracuję - i to była bardzo dobra decyzja!. Wymagania wobec pracownika wygórowane a w zamian oferują umowę o pracę tylko, że fakt faktem nie ma się czym szczycić bo zarobki nie są adekwatne do wykonywanej tam pracy. Jak ktoś się chce dorobić tam garba to polecam. Chyba szefostwo było tak zaślepione zyskiem, że nawet nie potrafiło docenić naszej ciężkiej pracy. Nic tam dobrego nikogo nie spotka a teraz tym bardziej ktoś ledwo przyjdzie widzi co się dzieje i odchodzi. Zarobki na poziomie 1,7k pln a o zapleczu socjalnym można zapomnieć. Ci co odeszli w ostatnim czasie w końcu odpoczną psychicznie od tej pseudo szefowej która nawet nie potrafi normalnie rozmawiać tylko zawsze unosi głos co tylko świadczy o jej profesjonalizmie. Podsumowując nie polecam nikomu.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Weronika

@Admin, a co najbardziej cenisz sobie w pracy?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
monia

Co do szefowej to porażka całkowita, podobno zawsze taka była, zero profesjonalizmu. Tak to jest jak się z handlowca żoną staje i zapomina jak się zaczynało.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Admin

Praca w pers jest całkiem dobra do póki niema szefowej. Ona niszczy morale pracowników i niszczy cala firmę nie polecam pracy w pers przez szefowa. Szkoda nerwów ona jest nienormalna zdecydowanie nie polecam

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Weronika

Aktualne oferty pracy znajdziecie na stronie internetowej firmy https://pers.com.pl/o-firmie/kariera Zachęcam do zapoznania się ;) Interesuje Was któreś?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Klient

Jestem zadowolony ze współpracy z firmą pers, ale w ostatnim czasie źle się tam dzieje,podobno ciągłe braki kadrowe a na magazynie towar wydają osoby które wogóle nie powinny się tam znaleźć.Oby tylko inspekcja pracy się tym nie zainteresowała ...

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
@obserwator

oj Szczupak, Szczupak, z tego ca ja zaobserwowałem to własnie o oddziale w Kielcach piszą pozytywne komentarze. Podejrzewam, że z tego własnie wynika Twój brak wiedzy..... a może celowe działanie, żeby pokazać jaki to ten PERS nie jest dobry i jak dobrze zarządzany. Proszę Cię schowaj obłudę w kieszeń. Z niecierpliwością czekam na dalszy rozwój sytuacji, mam nadzieję, że pracownicy pójdą po rozum do głowy:)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o PERS Sp. z o.o. - Nowy Sącz

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w marcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. pracuj.pl 4 476 708
  2. GoWork.pl 3 989 574
  3. linkedin.com 3 495 960
  4. olx.pl - praca 3 386 448
PERS Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii