Opinie o PERS Sp. z o.o. w Nowy Sącz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy PERS Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w PERS Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PERS Sp. z o.o. w Nowy Sącz

obserwator

W tej firmie jest wiele jadu a wszystko przez pracujące tam osoby. (usunięte przez administratora) Kto zapoda większą wazelinę ten ma plusik u szefowej. Mistrzyniami w tej dziedzinie są B i M które potrafią skonfliktować nie tylko osoby w Nowym Sączu ale innych oddziałach. Karta niezgodności to takie oficjalne podpierdzielanie i pożywka dla tych pań żeby się coś działo. Podwyżki 100 zł co roku to jakaś jałmużna. Jakie benefity, jakie premie, jakie szkolenia ? Nic takiego nie ma tam miejsca.

On37
@obserwator

Pani M Księżniczka wyżej sra niż......ma;)

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w PERS Sp. z o.o.?

Paul

Jak najbardziej dobra atmosfera! Można dostać (usunięte przez administratora)za ładowanie pywtanej komórki w firmie. Po prostu miód!

Paul Nowy wpis

Zapewne tak! Zwolniono mnie z powodu likwidacji stanowiska. NIKT nie wspomniał, że należy mi się odprawa w tym przypadku. Dowiedziałem się o tym od urzędniczki UP. Trzy tygodnie walczyłem o informację o ilości zatrudnionych w firmie osób, aby mieć ustawowe prawo do odprawy. (Koniec końców znalazłem to sam w KRS). Dopiero "postraszenie" Sądem Pracy i PIP pomogło! Trzymajcie się z dala.

Paul Nowy wpis

Zwolniono mnie z powodu likwidacji stanowiska. NIKT mi nie wspomniał, że należy mi się odprawa w tym przypadku. Dowiedziałem się o tym od urzędniczki UP. Trzy tygodnie walczyłem o informację o ilości zatrudnionych w firmie osób, aby mieć ustawowe prawo do odprawy. (Koniec końców znalazłem to sam w KRS). Dopiero "postraszenie" Sądem Pracy i PIP pomogło.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w PERS Sp. z o.o.?

Paul

Na jakie? Nawet nożyk do rozcinania paczek musiałem sobie kupić swój. I przyniosłem do firmy własnych ze 20 długopisów, bo tam niczego nie ma! Tam się oszczędza! Tam nawet pisuar jest nieczynny od 7 lat, bo koszt naprawy to jakieś 30 złotych!

Paul

Zwolniony po 25 miesiącach, z powodu „likwidacji stanowiska pracy”. Brak szatni , opcjonalne wobec Kodeksu Pracy, owszem. Przychodzisz do pracy w czystym ubraniu, wychodzisz jak (usunięte przez administratora). Czegoś takiego jeszcze nie widziałem! (usunięte przez administratora) Brak odzieży ochronnej przy pracy ze środkami żrącymi i szkodliwymi, a takie stanowią około 50% sprzedaży i składowania. (Około 50 % produktów chemicznych w firmie PERS ma oznaczenie ADR/UN). Każdy pracownik występuje we własnej odzieży. W razie wypadku zalania czy zamoczenia odzieży prywatnej,(usunięte przez administratora) Pracownikom magazynowym narzuca się dodatkowe czynności, jak np. koszenie trawy, obcinanie drzew, zrywanie mchu, czyszczenie chodników, wywożenie śmieci. (usunięte przez administratora) Co do samej pracy...(usunięte przez administratora) Dwutygodniowy urlop jest tu niemożliwy - (usunięte przez administratora) Nikt w Nowym Sączu nie dostanie zgody na 2 tygodnie urlopu, (usunięte przez administratora) Nie wspominam o płacy, bo jeść się za to nie da. Da się dojeżdżać do „pracy”. Na tyle starcza, za cięźką pracę. Bardzo NIE POLECAM!

Firma PERS Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH

Ninja
@obserwator

B dobrze napisane, wszystko się zgadza. Brawa ogromne ????????

G
@obserwator

Wg mojej oceny nadaje się to do sądu pracy.

On37
@obserwator

Pani M Księżniczka wyżej sra niż......ma;)

Wiecie czy Pers poszukuje nowych pracowników? Podpowie ktoś na jakie warunki zatrudnienia można liczyć? Na ten moment brak nowych wpisów o pracy w tej firmie.

Zbigniew

Na oddziale w Sączu wykończyli nerwowo opiekuna PH. Ponoć koleś zwariował od ciągłego mękolenia szefowej. Dobrze, że na innych oddziałach szefostwo rzadko się pokazuje bo inaczej byłoby podobnie jak jakiś czas temu gdzie cała załoga złożyła wypowiedzenie

śmieszek
@Zbigniew

Panie (usunięte przez administratora)takie zachowania brzmią jak (usunięte przez administratora)w najgorszym wydaniu. Jak to możliwe, że w firmach istnieją tacy tyrani, a dowiedzieć się o ich istnieniu można tylko na portalach z opiniami o pracodawcach.

Zbigniew
@śmieszek

Nie chodzi o mobbing tylko o wyniku - ciągle do przodu (co akurat jest zrozumiałe) ale nie po trupach do celu. Jeśli ktoś ma wygórowane zadania to choćby skały .... to nie da rady i psychika siada.

@Zbigniew

Tu właśnie nie chodzi o stosowanie (usunięte przez administratora), ale o ciągłe narzekanie, że mało, że źle, że nic nie umie, nie po co w ogóle tu pracuje, że się nie nadaje i wiecznie mało, jak zrobisz 100% i tak źle bo powinna być "górka" żeby plan oddziału i całej firmy podratować.. a jak przyjdzie do rozliczeń to zabraknie Ci 0,01% i co? i premii nie ma :D no bo 99,99% to nie 100% :D

@Zbigniew

jednak czasami chyba dobrze jak szefostwo sie pokazuje na innych oddzialach, zawsze to jakas mobilizacja dla tych pracownikow a nie tylko dla tych z centrali w nowym saczu, gdzie maja ich na codzien, pracodawca powinnien zwracac uwage na to ile ich pracownicy wykonuja pracy i w jakim czasie, bo czasami to sie wydaje ze po towar stoi sie jak dawniej w kolejkach bo magazynierzy maja na wszystko czas..

@ja

Nie sposób Ci nie przyznać racji - pracodawca powinien - oczywiście w miarę swoich możliwości - pilnować pracy wykonywanej przez pracowników. Firma PERS dostarcza profesjonalne i efektywne środki czystości oraz zapewnia specjalistyczne doradztwo. Jestem pewna, iż wiele osób chciałoby rozpocząć pracę w tym przedsiębiorstwie. Może w związku z tym orientujesz się, czy w chwili obecnej prowadzą w nim procesy rekrutacyjne?

@Weronika

Taa na pewno każdy tam leci :D pozostawię to bez komentarza... Aktualne oferty można sprawdzić na stronie pracodawcy albo choćby nawet tutaj więc po co takie pytanie

@ja

Sugerujesz, że niekoniecznie nowi pracownicy chcą pracować w firmie PERS? Z kontekstu Twojej wypowiedzi odnoszę takie wrażenie, dlatego mam nadzieję, że uargumentujesz swój wpis na tyle, abym mógł dobrze go zrozumieć. Wyjaśnij, proszę swoje stanowisko w tej sprawie.

@Kazimierz

Uważam, że każdy ma prawo do swoich decyzji, zarówno pracodawca jak i pracownik. Traktowanie aktualnych pracowników również na wpływ na podejmowane przez nich decyzje - jednym to pasuje innym nie i szukają czegoś lepszego.

@ja

Masz rację. Każdy powinien podejmować własne suwerenne decyzje dotyczące zatrudnienia. Może mógłbyś napisać, czy widzisz też pozytywne strony pracy w PERS, tak żeby przyszli pracownicy poznali wszystkie aspekty zatrudnienia. Ma na myśli wynagrodzenie lub rodzaj zawieranych umów. Zachęcam Wszystkich do dyskusji.

@Kazimierz

Warunki zatrudnienia które teraz są standardem czyli po prostu umowa bo pracę to chyba nic nowego. Jeżeli chodzi o place to radzę się zastanowić i poszukać czegoś lepszego. Podwyżki uwarunkowane podwyżka minimalnej krajowej dla pracowników np. pracujących 10lat o 100zl brutto to chyba nie rarytas.. ale niech każdy spróbuje swojego doświadczenia z tą firmą

Kazimierz

Czyli chcesz przekazać, że pod względem zarobków praca w firmie PERS nie jest zbyt atrakcyjna? Może niskie zarobki rekompensują świadczenia dodatkowe, które oferuje pracodawca? Często jest tak, że pracodawca oferuje atrakcyjne dodatki, które sprawiają, że pensja staje się bardziej atrakcyjna. Mam nadzieję, że napiszesz, jak to w rzeczywistości wygląda.

@Kazimierz

Niestety nie ma takich dodatków, które by rekompensowały niskie zarobki. Pakiet dodatkowego ubezpieczenia jest średnio warty no chyba, że pracownik opłaca sobie miesięczną składkę w całości sam ponad 130zł. Chwilowo korzystałem z tej opcji, ale nie przydała się, bo nawet przy rejestracji do lekarza "na już" słyszałem, że dodatkowy pakiet zdrowotny tego nie gwarantuje.. no więc nie było sensu płacić za coś co do niczego nie służy. Był też pakiet kart multisport, ale to chyba umarło śmiercią naturalną bo był mało atrakcyjny i pracownicy się nie zapisywali. Ubezpieczenie grupowe - warunki średnie składka dość wysoka i raczej z tego co wiem od innych pracowników to mało kto korzysta. Wszystkie te dodatki są potrącane z wynagrodzenia pracownika więc przy niskich zarobkach to kto się na to jeszcze zdecyduje? Gdyby były na dużo lepszych warunkach to może i ok, ale tak..

Kazimierz

Jeśli benefity są atrakcyjne mogą lepiej zmotywować pracownika. Jednak uważasz, że według Ciebie są niesatysfakcjonujące. Może wyjdź z propozycją fajnego szkolenia lub kursu, który podniósł by kwalifikacje zawodowe i byłby też w pewnym sensie gratyfikacją. Co tym myślisz?

@Kazimierz

Niestety realia tej firmy wyglądają tak, iż jakiekolwiek szkolenie zrobisz za zgodą czy bez wiedzy pracodawcy i tak dorzucą Ci tylko więcej obowiązków więc czy aby to na pewno benefit dla pracownika za tą samą stawkę?

Kazimierz

Myślę, że wiedza, która zostaje Ci w głowie, doświadczenie i umiejętności są zawsze na plus i zaprocentują w przyszłości. Czy większa ilość obowiązków wiąże się z podwyżką lub wyższym stanowiskiem? Możesz się o to starać po zrobionych szkoleniach i wykazaniem się wyższymi kwalifikacjami? Odpisz proszę.

@Kazimierz

Do tej pory jakiekolwiek szkolenia to typowe produktowe, czyli od producentów, których towary są sprzedawane przez firmę. Wyższe stanowisko czy podwyżka wynagrodzenia nie są przez nikogo stosowane więc tak naprawdę to tylko pic na wodę żeby się szkolić i podnosić swoje kwalifikacje. No chyba, że przychodzi się do tej firmy tylko zrobić sobie szkolenia i iść gdzieś dalej, ale przecież chyba nie o to chodzi pracodawcy żeby za jego pieniądze kształcił się pracownik i potem sobie szedł do konkurencji.

Weronika

Cieszę się, że postanowiłeś wziąć czynny udział w dyskusji na temat tego pracodawcy. Ale proponuję Ci już zostawienie tych kwestii, na których się skupiłeś w poprzednim poście i zaczęcie opisywania ogólnych warunków pracy w PERS. Czy oprócz stałego miesięcznego wynagrodzenia można tam liczyć na dodatkowe premie?

@Weronika

Na premię zawsze można liczyć. A czy ona będzie to inna kwestia. Dodatkowo nie jest adekwatna do wykonywanej pracy itd. Są to raczej sprawy groszowe, w stosunku do tego ile się nazwijmy rzecz po imieniu sprzeda. Przeważnie coś braknie i nici z premii. Ogólnie nie polecam pracy w tej firemce (nie napiszę w Firmie, bo co nie ktorym na wyzszych "stolkach" brak kultury itp). I potwierdze slowa juz wczesniej napisane w opini znacznie wczesniejszej. Podejscie jako takie i kulture to tylko ma szef tej firmy (nie szefowa). W skrocie i na temat to wszystko pieknie i ladnie wyglada z zewnątrz a zaglebiajac sie głębiej masakra.

Weronika

A więc to dobrze, że firma PERS w ogóle daje swoim pracownikom szansę na premię - trzeba docenić ten fakt. Na pewno wielu użytkowników tego forum chętnie poznałoby i inne kwestie, które są związane z tym pracodawcą. Czy nowo zatrudnieni pracownicy mają tam jakieś szkolenie wdrażające do wykonywanej później pracy?

@Weronika

Yhy. Tak trzeba docenić śmieszne. Wcale się nie dziwię że jest taka rotacja pracowników itd. Omijajcie szerokim łukiem ta śmieszna firmę. Jest wiele innych firm gdzie można zarobić, jest się docenianym i na luzie, a nie bez przerwy pod presją i mieć do czynienia z osobami nie mającymi nawet ty ci kultury itp.

Weronika

Pamiętaj, że rotacja pracowników może mieć naprawdę różne przyczyny. Dlatego chyba nie warto oceniać jednostronnie tej kwestii. Musisz mieć bowiem na uwadze to, iż niektórym praca w PERS może okazać się satysfakcjonująca - wszystko zależy od indywidualnego podejścia, a także od konkretnych wymagań danej osoby. A czy pracownicy mają tam dostęp do pełnego ubezpieczenia zdrowotnego?

Olo
@Weronika

To chyba pisała szefowa która ma wszystkich za NIC!!!!

pan
@Olo

Raczej by obstawiał "pazia" niż samą szefową. Najpierw trzeba by było umieć obsługiwać komputer a później wymagać tego od pracowników

Weronika

@obserwator a przecież firma PERS otrzymała nagrody: „Dobry Pracodawca” oraz certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play”, co powinno znaczyć, że jet dobrym pracodawcą. Chyba za nic nie daje się takich nagród. Czyli na jakiej podstawie firma uzyskała te nagrody? Możemy tu ustalić? Bo firma poszukuje nowych pracowników na stanowiska: Koordynator Sprzedaży i Opiekun Klienta https://pers.com.pl/o-firmie/kariera i może być to ważne dla aplikujących.

Butsch
@Weronika

Takie nagrody można kupić.To wiele nie kosztuje. Ludzie?!, kiedy zaczniecie myśleć własnym rozumem!!!. Te wszystkie wpisy są robione pod WAS!!! Abyście skojarzyli firmę i ich produkty. Sam osobiście nie polecam tej firmy, te same produkty można kupić w sieci o wiele taniej, niż w firmie Pers- wystarczy tylko poszukać i poświęcić 5 minut w wyszukiwarce.

Motylek
@Weronika

A no nagrody dostaje się na przykład za to że firma nie zwalnia swoich pracowników. Bo przecież może poczekać aż komuś skończy się umowa i poinformować o tym że nie dostanie kolejnej dzień przed. Są sposoby i wszystko się da

sotru
@Butsch

to powąchaj a znajdziesz różnicę ...

Tajfun

Brawo brawo Długoletni Obserwator. Wreszcie ktoś napisał prawdę! Brawo Ty!

Ulka

Nie twierdzę, że firma jest idealna ale takich bzdur nie daje się czytać. Jeślim ktoś nie pracuje w firmie to niech nie zabiera głosu

Weronika

@Butsch skoro oskarżasz firmę PERS Marek Sowiński o kupowanie nagród to powinieneś mieć na to jakieś dowody, bo na forum mogą być tylko potwierdzone informacje. Jesteś niezadowolonym klientem ze względu tylko na ceny?

No

Śmieszna jest ta firma,dziś mogę tylko tyle powiedzieć.Nie ma sensu zawracać sobie głowy pracą dla nich bo to strata czasu,było by tam fajnie gdyby rządził szef tak jak kiedyś bo to człowiek kulturalny,na poziomie który szanuje ludzi i potrafi z każdym porozmawiać.Ale niestety kluczowe zdanie należy do szefowej i dlatego jest jak jest-to całkowite przeciwieństwo szefa,zero klasy i kultury.

Weronika

@Gąsienica, jak możesz zauważyć nie wypowiadam swojego zdania na temat pracy w PERS Marek Sowiński. Przekazuję Wam jednak informacje znalezione na stronie internetowej firmy oraz portalach ogłoszeniowych dotyczących ofert pracy. Chętnie również poznaję Waszą opinie na temat pracy w tym miejscu. A Ty co więcej możesz powiedzieć o warunkach pracy?

@Weronika

Weronika, wydaje mi się, że masz problemy czytania ze zrozumieniem. Jak zapewne każdy zauważy to forum dostarcza 100% informacji na temat pracy w Persie. Czego więcej potrzebujesz? Jeśli chcesz usłyszeć to jeszcze raz powtórzę: praca w tej firmie jeszcze nikomu nie wyszła na dobre, właściciele manipulują faktami a ludzi uważają za bezrozumnych (usunięte przez administratora) nie zważając, że mają do czynienia z inteligentnym osobami a cała sytuacja odwraca się przeciwko nim. Ich kolejne nieudolnie próby rozwinięcia firmy kończą się fiaskiem, ponieważ każdy, kto przyjdzie do tej pracy dochodzi do jednego wniosku: BEZNADZIEJA i ucieka jeszcze szybciej niż przyszedł. Coś mam jeszcze dodać?

Weronika

@Gąsienica, jestem redaktorem serwisu GoWork.pl i w żaden sposób nie współpracuję z PERS Marek Sowiński. A Ty jakie masz doświadczenia z tą firmą?

Gąsienica
@Weronika

No cóż - ogromne ponieważ tam pracowałam i wiem o czym piszę. A od kiedy to redaktor serwisu angażuje się w wątki i opinie na temat danej firmy? I od kiedy to redaktor serwisu posiada wiedzę pozwalającą na wdawanie się w dyskusje na temat danej firmy skoro w niej nie pracował/pracowała? To chyba świadczy o braku profesjonalizmu i stronniczość.... o ile w ogóle mamy do czynienia z redaktorem...

Gąsienica

Ano :) 10-lecie firmy z wielkim hukiem - znowu odchodzą ludzie... Jeżeli tak ma wyglądać sukces to gratuluję... Wydaje mi się po wypowiedziach że Weronika to chyba właśnie szefowa :)))

Weronika

@kielce, dziękuję za informację. Wiedzieliście, że w sierpniu 2016 roku oddział PERS Marek Sowiński w Kielcach świętował 10-lecie swojej działalności?

kielce

Diego popieram cię na 100% z tym co napisałeś. Źle wspominam przygodę z ta firmą, ale na szczęście już tam nie pracuję - i to była bardzo dobra decyzja!. Wymagania wobec pracownika wygórowane a w zamian oferują umowę o pracę tylko, że fakt faktem nie ma się czym szczycić bo zarobki nie są adekwatne do wykonywanej tam pracy. Jak ktoś się chce dorobić tam garba to polecam. Chyba szefostwo było tak zaślepione zyskiem, że nawet nie potrafiło docenić naszej ciężkiej pracy. Nic tam dobrego nikogo nie spotka a teraz tym bardziej ktoś ledwo przyjdzie widzi co się dzieje i odchodzi. Zarobki na poziomie 1,7k pln a o zapleczu socjalnym można zapomnieć. Ci co odeszli w ostatnim czasie w końcu odpoczną psychicznie od tej pseudo szefowej która nawet nie potrafi normalnie rozmawiać tylko zawsze unosi głos co tylko świadczy o jej profesjonalizmie. Podsumowując nie polecam nikomu.

Weronika

@Admin, a co najbardziej cenisz sobie w pracy?

monia

Co do szefowej to porażka całkowita, podobno zawsze taka była, zero profesjonalizmu. Tak to jest jak się z handlowca żoną staje i zapomina jak się zaczynało.

Zostaw merytoryczną opinię o PERS Sp. z o.o. - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w PERS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PERS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PERS Sp. z o.o.?

PERS Sp. z o.o.