PERS

Kielce

Opinie o PERS

Matrix

No i długo nie trzeba było czekać - wszyscy handlowcy odchodzą z oddziału kieleckiego. Ale jak zwykle według zarządu nic się nie dzieje, atmosfera spoko i wogóle wszystko jest pięknie i cudownie... Tylko skąd takie ruchy u wieloletnich pracowników? Bo chyba nie odwróciliby się plecami od takiego rajskiego życia powodowani kaprysem i to w parach? Chyba szukają zwykłej normalności i spokoju a i kasa pewnie lepsza. Tak Panie Marku - przespał Pan okres zmian na rynku pracy i od teraz będą tylko same niespodzianki. I raczej nieprzyjemne...

mana

z tego co wiem to na stanowisku przedstawicielskim na spokojnie można zarobić koło 2000 zł podstawy plus premie za zrealizowane targety miesięczne, atmosfera spoko

ddd

Jakie zarobki oferuje firma PERS? Chodzi mi dokladnie na jaka podstawe mozna liczyc i jakie prowizje? Ile moze zarobic slaby, przecietny i dobry handlowiec? I co jest nie tak z ta firma ze inne odzialy maja takei zle opinie? Prosze o konkrety a nie emocjonalne wypowiedzi.

Kielce

no cóż kolego od zejścia o/Kielce jak widzisz jesteśmy!!! to nie jeden nieprawdziwy komentarz na tym forum. Ale.... każdy zinterpretuje to po swojemu.

sprawiedliwy

Odział kielce ledwo zipi i lada moment zejdzie naturalnie ..niestety Panie Sowiński oczy ma Pan szeroko zamknięte ?..co się dzieje..taki potencjał i para w gwizdek?...na le cóż jak woli się inwigilować i demotywować ....najlepszego przy kolejnym (nastym) tworzeniu zespołu..heh...

ktoś

...jedna i to dlatego że jest tzw marionetką. Ja nawet nie polecam robienia interesów z tą firemką .

patipatiszon

Ha ha...czyli jedna osoba z kilkunastu które przez ''to coś'' się przewinęło...i poszło do cywilizacji...dobre, się ubawiłem ...sukcesów w przyjmowaniu kolejnych naiwnych....

co ty za bzdety gadasz ? chyba jesteś bratem właściciela :) Nie polecam tej firemki nikomu.

Zostaw opinię o PERS - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PERS