expondo Polska sp. z o.o. sp.k.

Zielona Góra

expondo Polska sp. z o.o. sp.k.

Opinie o expondo Polska sp. z o.o. sp.k.

Kuba

Czy macie jakiś powód, że nikt nie pisze? Szkoda!!

Małgorzata

Osoby interesujące się pracą w firmie Expondo Polska zapraszam do odwiedzin strony internetowej tego pracodawcy:https://www.expondo.pl/ Wchodząc w zakładkę kariera można ujrzeć aktualne rekrutacje do tej firmy! Zachęcam także osoby pracujące obecnie w firmie Expondo Polska do dodawania w tym wątku nowych komentarzy, chętnie poznamy najnowsze wieści dotyczące pracy w tej firmie!

Anonim1
@Małgorzata 15.05.2018 00:12

Patrząc na ich profil na LinkedIn firma zachęca do udziału w rekrutacji! :)

Małgorzata

Zapraszam do pisania nowych opinii o firmie expondo Polska w Zielonej Górze, osoby które pracują dla tej firmy lub miały z nią styczność proszę o podzielenie się informacjami o obecnych postępach tej firmy na rynku oraz o wiadomości dotyczące obecnego zatrudnienia. Zachęcam was do pozostawienia opinii na tym forum, każda nowa wzmianka będzie bardzo ważna dla osób planujących zatrudnienie u tego pracodawcy.

anonymous
@Małgorzata 12.04.2018 21:24

Podbijam temat, obecnie jest kilka ogłoszeń na Supply Chain Managera. Czy ktoś może się podzielić opinią jak się w tej firmie pracuje? Jaka atmosfera? Płace? Z czego wynikają rekrutacje - rotacja pracowników czy rozwój firmy?

Zostaw opinię o expondo Polska sp. z o.o. sp.k. - Zielona Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie expondo Polska sp. z o.o. sp.k.