expondo Polska sp. z o.o. sp.k.

Zielona Góra

expondo Polska sp. z o.o. sp.k.

Opinie o expondo Polska sp. z o.o. sp.k.

Witek

Firma ma perspektywy silnego rozwoju bo bardzo zmienia się podejście klientów do tego rodzaju usług.

BJMB

Szybki rozwój wymaga coraz większej liczby pracowników we wszystkich działach. Świetny moment aby wsiąść:-) Sam dołączyłem parę miesięcy temu i mogę tylko powiedzieć: polecam!

Kuba

Czy macie jakiś powód, że nikt nie pisze? Szkoda!!

Małgorzata

Osoby interesujące się pracą w firmie Expondo Polska zapraszam do odwiedzin strony internetowej tego pracodawcy:https://www.expondo.pl/ Wchodząc w zakładkę kariera można ujrzeć aktualne rekrutacje do tej firmy! Zachęcam także osoby pracujące obecnie w firmie Expondo Polska do dodawania w tym wątku nowych komentarzy, chętnie poznamy najnowsze wieści dotyczące pracy w tej firmie!

Anonim1
@Małgorzata 15.05.2018 00:12

Patrząc na ich profil na LinkedIn firma zachęca do udziału w rekrutacji! :)

Małgorzata

Zapraszam do pisania nowych opinii o firmie expondo Polska w Zielonej Górze, osoby które pracują dla tej firmy lub miały z nią styczność proszę o podzielenie się informacjami o obecnych postępach tej firmy na rynku oraz o wiadomości dotyczące obecnego zatrudnienia. Zachęcam was do pozostawienia opinii na tym forum, każda nowa wzmianka będzie bardzo ważna dla osób planujących zatrudnienie u tego pracodawcy.

anonymous
@Małgorzata 12.04.2018 21:24

Podbijam temat, obecnie jest kilka ogłoszeń na Supply Chain Managera. Czy ktoś może się podzielić opinią jak się w tej firmie pracuje? Jaka atmosfera? Płace? Z czego wynikają rekrutacje - rotacja pracowników czy rozwój firmy?

Zostaw opinię o expondo Polska sp. z o.o. sp.k. - Zielona Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie expondo Polska sp. z o.o. sp.k.