Opinie o Imperial Ceramika w Szymanów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Imperial Ceramika. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Imperial Ceramika o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Imperial Ceramika w Szymanów

Irina Verbovaia

Dziekujemy za wsparcie i pomoc w tak trudnym czasie . 28 lutego przybyliśmy do Polski z rodziną i dziećmi nie mieliśmy się gdzie podziać trafiliśmy na tę firmę ludzie byli bardzo życzliwi i pomocni .Zapewnili nam nocleg na kilka dni .jedzenie pomoc i opiekę .Dzisiaj wraz z innymi ludźmi zorganizowali dla nas na dłuższy czas miejsce dłuższego pobytu gdzie razem z rodziną możemy przeczekać trudny czas.Nie mamy pieniędzy pracy jesteśmy pozostawieni na łasce dobrych ludzi .Dzisiaj Firma Imperial zaoferowała płytki na wykończenie renowację domu w którym zamieszkamy za darmo wraz z firmą budowalną .Będziemy mieć nowy ciepły dom .Bardzo dziękujemy

@Irina Verbovaia

Oby więcej takich życzliwych ludzi

karoladamczyk
@Irina Verbovaia

super że są tacy ludzie !

maja 1988

ludzie o dobrym sercu !

JolantaRajewska
@Irina Verbovaia

Płytki przyszły zgodnie z umową i na czas,bardzo dobry kontakt z kupującym od początku po dostawę także polecam

JolantaRajewska
@Irina Verbovaia

Pięknie jednak są firmy które pomagają !

Honorata

odesłałaś te płytki? dostałaś zwrot? jak sytuacja się zakończyła? daj znać :)

Patryk

Trzeba odstąpić od umowy odesłać całość towaru a nie cześć !wtedy zwrócą bez problemu całość wpłaconych pieniędzy .

Sp.Zoo

Dziękuje za piękny projekt i wykończenia płytek domu .Jesteśmy z żona bardzo zadowoleni .Niewygorownae ceny Pani się stara a pomimo uszkodzeń pomoc i wsparcie przy wymianie i bon na kolejne zakupy .Jestesny bardzo zadowoleni .AdamZ

Patryk
@Sp.Zoo

Ja też dostałem bon:)

Expert-bud

Polecam firmę do wpsolpracy realizujemy od 3 lat inwestycje i projekty na terenie kraju i za granica .Firma od 10 lat funkcjonuje na rynku .Bardzo dobry kontakt asortyment na życzenie klienta .Dopasowany do potrzeb indywidualnych Inwestorzy chwala i polecają a nam współpraca układa się niezmiennie .Pierwsza inwestycja z 2008 roku apartamenty poniżej domki szeregowe galerie bloki .Aktualnie pomimo ciężkiej sytuacji wzrostu cen firma nadal stara się dopasować znaleźć najlepsze rozwiązanie .Polecam

Aplikowałeś do firmy Imperial Ceramika? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
Damian Sbud

Polecam fachowa i profesjonalna firma .Współpracujemy w zakresie wykończeń prywatnie i pod inwestycje zawsze na czas i zgodnie z umowa .Super

Karolina adamska
@Damian Sbud

Jestem tez bardzo zadowolona !

Karolina Skupińska

Dziękuje za rzyczliwosc i wyrozumiałość pomimo nie spisania i udokumentowania uszkodzeń po kilku dniach firma bez problemu wymieniła plytki na nowe Bardzo dziękuje

Amanda postolska

Duży wybór !Kontakt rewelacyjny od początek po koniec inwestycji . Dziękuje za gratisy !

Karolina Kowalska

Super jestem bardzo zadowolona Plytki przepiękne super cena !Mila obsługa !

Development

Dziękuje za współpracę realizacje inwestycji .Oferta płytek bardzo korzystna duży wybór .Polecam

Madzia

Wszytko super !polecam

Development sp.zoo

Współpracujemy z Firma Imperial od 6 lat .Rzetelna profesjonalna firma podejmująca się realizacji projektów wykończeń w apostaci dostaw płytek na terenie kraju i za granica .Współpraca układa się niezmiennie ,dobrze .

Jestem zadowolona :)

Damian

Transakcja przebiegła pomyślnie .Daje 5 gwiazdek !

KasiaK

Dziękuje za pomoc w wyborze płytek na cały dom.Zarówno projekt jak i Plytki prezentują się pięknie ! Dziękuje

Karol Petrusewicz

Wszystko super duży wybór !Dobre ceny !Jestem bardzo zadowolony !

Azdom .sp.zoo

Polecam współpraca układa się bardzo dobrze od kilku lat .Firma Imperial zaopatruje sieć aptek na terenie kraju .Towar doręczany zgodny z umowa i budżetem zawsze na czas .Rzetelna firma .polecam

hania

(usunięte przez administratora)płytki strasznie krzywe nie można zrobić prostej fugi plus ponad połowa płytek uszczerbiona. Nie polecam uważajcie na to przedsiębiorstwo

Karolskupiński

Duży wybór płytek profesjonalna obsługa super ceny towar na czas i z dostawa na miejsce .Serdecznie polecam !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Imperial Ceramika - Szymanów

• Jak się pracuje w Imperial Ceramika?

Zobacz opinie na temat firmy Imperial Ceramika tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Imperial Ceramika?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 7 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Imperial Ceramika

Imperial Ceramika