Opinie o Fachkraft Przemysław Telatyński w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Fachkraft Przemysław Telatyński. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fachkraft Przemysław Telatyński o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fachkraft Przemysław Telatyński w Szczecin

??

Czemu jest tyle pozytywnych opinii z jedną datą wstawienia, a dzieli je raptem godzinka, lub pół :D

Herheygen1
@GRYF

Jeżeli chodzi o typowe dla pośrednika zagrywki z ubezpieczeniem to niestety u Pana Przemka nie jest inaczej.Rowniez kreci , nadużywa procedur...szkoda zdrowia tak naprawdę.Lepiej znałeś pracę samemu bezpośrednio.

Jakub

Witam , prosilbym o kontakt do Pana przemka bo z tego co widzę to chyba Pan daje ogloszenia do pracy w stadninie, wiele razy obserwowalem ta oferte a nie mam jak sie z tym panem skontaktować a oferta super , pozdrawiam

@Przemek

1 . Szanowny Panie takie pismo s1 nie może iść kilka miesięcy z niemieckiej kasy do Polski .pracowałem tam 3.5 miesiąca więc niech Pan bajek nie opowiada .Pan nie występuje o to pismo do niemieckiej kasy bo się Panu po prostu nie chce .2.zaraz po objęcia tam pracy zaszczepiłem się przeciw odkleszczowemu zapaleniu mozgu 2x szczepionka kosztowała mnie 700zl szanowny Panie Do rozmowy z niemieckim pracodawcą. Nie jest mi potrzebny Pan i nigdy dotychczas nie korzystałem z pośredników rekruterow był to wyjątek i zle na tym wyszedłem. 3 praca z końmi w hodowli koni czy jakimś ośrodku jeździeckim to nie praca w lesie przy wyrebie drzew.i tu trzeba to rozważyć czy opłaca się taka prace podjąć narażając się na Borelioze a na to nie ma szczepionki .lepiej być zdrowym niż osłabić sobie zdrowie Borelioza.A co do tej Gerti to opinia Polaków tam pracujących kiedy ja byłem jeszcze tam w Petznick tj tego małżeństwa i tej dziewczyny która 14 grudnia tego roku odchodzi jest bardzo negatywna .W moim przypadku nie wchodziłem z nią w utarczki słowne bo wiedziałem że nie ma to sensu.Zreszta tam pracowało wielu Polaków i Niemców I wielu przez nią odeszło bo nie mogli z nią normalnie pracować.Ja odeszłam ze względu na sprawy rodzinne, choroba mojego ojca i konieczność opieki nad nim .Wszędzie gdzie pracowałem w hodowli koni czy to było w Skandynawi czy też Niemczech mam dobre referencje pisemne od byłych pracodawców. I w Petznick właściciele tej posiadłości nic nie mieli do zarzucenia mojej pracy jak i Stallmeister Gerti Rozstaliśmy się normalnie.Na niki nie zwracam uwagi ten dotyczył konia na którym jeździłem.w Polsce . Nazywał się Karina. Kończę tą polemikę czy też wyjaśnienia nieścisłości z Pana strony co do mojej osoby i odejścia z Petznick.Nie polemizujmy dalej bo każdy z nas i tak pozostanie przy swoim zdaniu .pozdrawiam

W tym roku tez są oferty dla barmanów? Ciekawi mnie po prostu jakie stawki są oferowane, bo w ofercie z tego ubiegłego było napisane, że do 11 tys się zgarnia. Ciekawi mnie czy w ogóle była jakaś podwyżka? Widzę tu faktycznie jakieś niepolecające opinie, to dotyczy każdego z wyjazdów? Był ktoś na kelnerce?

Herheygen1 Nowy wpis

Pan Przemek ogólnie w pierwszym wrażeniu bardzo ok... później,jak to pośrednik,który interesuje się Tobą jedynie do podpisania umowy.Ogolnie sugeruję uważać.

Przemek Nowy wpis
@Herheygen1

Witam Ponownie, znowu mi się ciężko odnieść do zarzutów ale z drugiej strony trochę wyjaśnienia ode mnie: - tak jesteśmy firmą świadczącą pośrednictwo pracy w Niemczech ( i tylko to) - do naszych obowiązków należy: znalezienie legalnej pracy, dopilnowania stawki godzinowej żeby była zgodna z obowiązującymi w danym kraju w danym czasie oraz dopilnowanie ubezpieczenia. Na tym nasze obowiązki się kończą. Często zgłaszają się do nas pracownicy z różnymi innymi tematami wykraczającymi poza nasze kompetencje i wtedy nie możemy pomóc - nawet nie mamy takiego prawa bo od tego są doradcy, adwokaci itp. Szanowny pracowniku my jako agencja pośrednictwa pracy nie świadczymy usług w zakresie: - Kindergeld (ot tego są specjalne firmy) - meldunku aut (nie mamy pojęcia o tym) - podwójnego meldunku w Niemczech (temat dla radcy prawnego) - Krankengeld (większość Krankenkasse ma polskojęzyczne infolninie gdzie udzielają informacji) Pozdrawiam.

Cześć, czy polecacie mi pojechać na kuchnię? Widzę tutaj wstępne opinie na temat współpracy i ktoś w zasadzie polecał. Wisi teraz oferta na hotele i są cztery miasta pod nią podpięte do wyboru. Dla każdego jest inny koordynator? Które byście polecili i dlaczego?

Elżbieta Nowy wpis

Super, że piszesz, bo właśnie wczoraj dodali ofertę. są dwie lokalizacje Maklemburgia i Gera, czy któryś z tych hoteli jest bardziej „przyjazny” kucharzom z Polski?

??

@??

Ponieważ jednego dnia znaleźliśmy trochę czasu, żeby poprosić obecnych i byłych pracowników o to żeby napisali opinie. Skoro każdy na tej stronie może wylać na firmę wiadro pomyj, które nawet nie są weryfikowane to my możemy zrobić akcję zbierania pozytywnych opinii. Ot cała tajemnica. Pozdrawiam

GRYF
@??

MAM WIADOMOSC OD OSOBY KTORA PRACOWALA Z JEGO POSREDNICTWA I FACET NIE JEST RZETELNY ,ZAWALA Z UBEZPIECZENIEM NA TERENIE POLSKI Z TZWN DRUKIEM S1 MOWI ZE WYSYLA DO NIEMIECKIEJ Ksy (usunięte przez administratora) prosbe zeby ci ten druk wyslala zebys byl ubezpieczony na terenie Polski i mowi ze to dlugo idzie itp bajery a po prostu tego nie robi jesli np jestes mieszkancem np szczecina to w razie wypadku w Polsce nie masz ubezpieczenia mimo ze jestes na statusie pracowniKA TRANSGRANICZNEGO BO MOZESZ DOJEZDZAC DO PRACY NP 90KM CODZIENNIE jEST TU NIERZETLNY I PO PROSTU (usunięte przez administratora) ,NIE CHCE MU SIE TEGO ROBIC,JEST MILY W GADANIU ALE CHODZI TU O JEGO KASE ,

Herheygen1 Nowy wpis
@GRYF

Czy Fachkraft Przemysław Telatyński organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Fachkraft Przemysław Telatyński? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Jakub

@Jakub

Panie Jakubie, Zapraszam do aplikowania na Rekrutacja@telatynski.com Odezwę się na początku przyszłego tygodnia. Pozdrawiam

@Jakub

Wcale nie jest super pracowałam tam kobieta brygadzistka nazywa się Gerti jest (usunięte przez administratora) i wielu przez nią szybko.zrezygnowalo z pracy .Pan Teletynski zawala sprawy z przesłaniem pisma do niemieckiej kasy gdzie ubezpiec,a ciebie o tzwn druk s1 który jak złożysz go w NFZ swoim jeśli jesteś mieszkancem przygranicznym i możesz dojeżdżać do pracy np Szczecin czy inne przygraniczne miejsca z Niemcami .daje ci to ubezpieczenie w Polsce. On zawala sprawy i nie masz ube,piec,enia po stronie polskiej. Bo tlumaczy że pismo to ten druk s1 dlugo idzie z Niemiec do ciebie to jest (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora) po prostu. Po drugie pMietaj tam trzeba pracować w lesie od jesieni do zimy jestes narażony na borelioza a na to nie ma szczepionki ..Poczytaj sobie jakie są skutki tej choroby .

@Karina

Dziękuję za opinie Panie Krzysztofie (czemu podpisuje Pan Karina??). Dla sprostowania: - zatrudniając się w gospodarstwie na wsi można spodziewać się pracy w okolicznych lasach. Szczepionka jest. Płatna. Panu było szkoda pieniędzy. - Formularz S1 wysyłany jest przez ubezpieczenie niemieckie bezpośrednio do Pana- my jako pracodawca nie dostajemy tego formularza i nie mamy wpływu na to kiedy zostanie wysłany. Rozwiązaniem byłoby skontaktować się z ubezpieczeniem ale Pan oczywiście nie włada językiem a potem zwala wszystko na pracodawcę. Pozdrawiam i zdrowia życzę

Alex
@Przemek

Co do tego władania językiem jeśli faktycznie takie osoby się trafiają na wyjeździe to można alternatywnie właśnie do Pracodawcy podesłać dokument z prośba o przetłumaczenie i ewentualną pomoc? Zastanawiam się jako potencjalny kandydat czy te sytuacje można było rozwiązać całkiem inaczej

Krzysztof

Wypłaty zawsze na czas, na Pana Przemka można liczyć o każdej porze dnia, przed wyjazdem wszystkie informacje odnośnie miejsca pracy , rzetelność, profesjonalizm, potrzebny urlop - nie ma problemu, potrzebna zaliczka- nie ma problemu. Ze współpracy z Panem Przemkiem jestem bardzo zadowolony nie ma się do czego przyczepić, serdecznie Polecam!

Renata

czyli kiedyś w jednym czasie obecni pracownicy postanowili wystawić opinię odnośnie pracy? tak było w jednym z wątków. :) a opowiecie mi o aktualnej perspektywie na przyjęcie osoby z dość małym doświadczeniem? jest na to szansa? na jakie wdrożenie się wtedy można nastawiać oraz pakiet ewentualnych szkoleń? czy oferują jakiekolwiek osobom początkującym?

Zainteresowany pracą

Witam. Wiadomo już co z rekrutacja do pracy na stadninie koni w Templin? Jestem zainteresowany tą ofertą ale aplikowałem parę dni temu przez olx i dalej nie uzyskałem odpowiedzi. Z góry dziękuję za udzielone odpowiedzi

@Zainteresowany pracą

Nie podpisał się Pan i związku z tym ciężko mi się odnieść. Myślę że portal gowork też nie jest odpowiedzi to tego typu korespondencji. Proszę na olx lub Rekrutacja@telatynski.com

@Przemek

Rozumiem ale wysyłałem już swoje CV z pytaniem o pracę na e-mail i nie dostałem żadnej odpowiedzi

@Zainteresowany

Odpisałem. Proszę sprawdzić Email. (Być może folder spam). Proszę o kontakt tylko przez Email.

Proszę o kontakt

@Adam

Fachkraft.telatynski@gmail.com

Z całego serca polecam tego Pana pomógł mi znaleźć bardzo ciekawą i przyjemną wakacyjną pracę w Niemczech Wschodnich. W razie jakichkolwiek problemów był zawsze do dyspozycji, wypłata przychodziła na czas oraz dodawał mnóstwo otuchy. Jeszcze raz gorąco Polecam :D

@Paweł

Opowiesz coś więcej o tej pracy? Czy nadal można się tam zgłaszać? A to że wypłata na czas no to spoko, pytanie czy wysoka ha ha

Klaudia

Z całego serca polecam współpracę z Panem Przemkiem. Zawsze odpowiada na smsy, wypłaty są rozliczane terminowo(można poprosić o zaliczkę, którą Pan Przemek bez problemu przelewa), jest to naprawdę uczciwy człowiek. Oprócz tego dba o dobro swoich pracowników, w przypadku problemów z przełożonymi zawsze reaguje, można na niego liczyć w sytuacjach, gdy nie ma się samochodu, często wspiera swoim transportem, mimo iż w żaden sposób nie jest do tego zobowiązany. Świetna jest możliwość wyboru miejsca pracy i dogodnego terminu(czasami można nawet pojechać na tydzień w miesiącu i sobie dorobić). Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona naszą obecną współpracą i liczę na jej dalsze owoce.

@Klaudia

Dziękuję Pani Klaudio

Olga

Ze współpracy z Panem Przemysławem jestem zadowolona w 100% nigdy nie zdarzyło się abym została sama z jakimś problemem. Żaden mój telefon czy sms nie pozostał bez reakcji. Dziękuję za dotychczasową pozytywną współpracę.

Karol

Polecam jak najbardziej , zawsze jest zaliczka jak się poprosi , z resztą prosić nie trzeba Pan Przemek sam męczy. Praca zawsze jest jak i być coś się złego działo zawsze pomoże.

Ja bardzo cenie wspolprace z Panem Przemkiem bo szczerze i rzetelnie udziela informacji o miejscach pracy, przesadnie nie zachwala i nie koloryzuje, poprostu przedstawia wszystkie ( dobre i zle) znane sobie aspekty danej pracy. Ponadto nie wysyla ludzi w ciemno do pracy; umozliwia przyszlym pracownikom poznanie docelowego miejsca pracy zanim sie na nia zdecyduja. Chce podkreslic, ze wsparcie, ktore mi udzielil przekracza zakres zwyklego posrednictwa pracy. Pomogl mi swoja obecnoscia przy rozmowie kwalifikacyjnej, w zalatwieniu zakwaterowania i zaoferowal dojazd do miejsca pracy bez dodatkowych kosztow( nie wspomonajac juz o pozyczeniu power banka kiedy zapomnialam ladowarki do telefonu :)). Jesli chodzi o aspekt finansowy to firma pewna i godna zaufania, rozlicza sie na bierzaca i nie pobiera od pracownika zadnych oplat ani prowizji. Trafilam na agencje z polecenia i sama ja rowniez zdecydowanie POLECAM.

Natalia

Polecam współpracę z Panem Przemkiem! Współpracuje z Panem już wystarczająco długo jest osobą bardzo pomocną i przyjemną. Można mu zaufać, zapewnia prace w fajnych miejscach. Szybko reaguje na problem i pomaga rozwiązać.

Natalia

Pan Przemysław jest bardzo pomocną i wyrozumiałą osobą, zapewnia bardzo dobre warunki pracy i zakwaterowania. Polecam !????

Sara

Polecam :). Pan Przemysław jest osobą lojalną i pomocną. Dba o swoich pracowników, zapewnia dobre warunki pracy, a jeżeli pojawi się problem to od razu próbuje go rozwiązać na korzyść dla pracownika.

Przemek

Szanowny Panie Dawidzie, Firma Fachkraft Przemysław Telatyński nie zatrudnia ani nie zatrudniała żadnego pracownika o Pana Godności. W ramach uwierzytelnienia proszę podać imię lub potwierdzić swą opinie umowa o pracę. Pozdrawiam P.telatynski

Przemek

Szanowna Pani/ Panie. Ta opinia jest całkowicie kłamliwa oraz oszczercza. Zawarte zostały ogólniki beż żadnych konkretów do których moglibyśmy się odnieść oraz bronić. Każdej firmie ktoś nie życzliwy może taka opinie napisać- nie mamy die jak bronić. Firma Fachkraft Przemysław Telatyński jest agencja pośrednictwa pracy I nie zatrudnia ani nie zatrudniała żadnego pracownika (Można to sprawdzić w ZUS lub CEDIG) Pozdrawiam P.telatynski

Olga

Widzę, że jest tu trochę opinii osób, które korzystały z usługi pośrednictwa pracy, jednak chciałabym też poznać zdanie osób, które pracują bezpośrednio w Fachkraft. Czy pracodawca wymaga znajomości języka niemieckiego? Ciekawi mnie też, czy w obecnym czasie istnieje możliwość zatrudnienia z domu.

Miłosz

Nigdy nie polecę tego pana. Załatwił pracę gdzie jej nie było. wypiął się jak byl problem. Nigdy bie pracujcie z tej firmy.

@Miłosz

Szanowna Pani Dario i Panie Miłoszu, pozwolę odnieść się do Waszej opinii i parę spraw wyjaśnić: -piszecie nigdy nie polecę tęgo Pana a byliście już ode mnie w czwartym hotelu: 1. w pierwszym Linstow wszystko było dobrze i Wam się podobało ale chcieliście poszukać "większego szczęścia" 2. w drugim obiekcie Mirow wszystko było dobrze ale po 2 tygodniach się spakowaliście i wyjechaliście bez zachowania żadnego okresu wypowiedzenia ani bez pożegnania ponieważ jak to ujeliście Niemcy byli "zbyt mało sympatyczni i za starzy" 3. w trzecim obiekcie Glowe po godzinnej rozmowie i zjedzeniu pizzy nie spodobał wam się wyraz twarzy managera 4. w czwartym obiekcie czyli Kamenz do którego wyjechaliście po tym jak wcześniej z dyrektorem sami ustaliliście szczegóły wyjazdu na dni próbne/zapoznawcze z myślą, że od razu was zatrudnią ale niestety z powodu pandemii i obostrzeń zaproponowano wam start w późniejszym terminie. Szczerze to rozumiem waszą złość ale są sytuacje na które nikt nie ma wpływu. Jesteście dobrymi pracownikami i macie fajne kwalifikacje.. na pewno znajdziecie jeszcze satysfakcjonującą pracę. Szczerze życzę wszystkiego dobrego Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Fachkraft Przemysław Telatyński - Szczecin

• Jak się pracuje w Fachkraft Przemysław Telatyński?

Zobacz opinie na temat firmy Fachkraft Przemysław Telatyński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fachkraft Przemysław Telatyński?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 9 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fachkraft Przemysław Telatyński
  • Wiosny Ludów 24 lok. 20