Opinie o Work Supply Poland Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Work Supply Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Work Supply Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Work Supply Poland Sp. z o.o. w Szczecin

Jaki jest wkład kierownictwa Work Supply Poland Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Tofik

Witajcie,wspolpracy z ta firma nie polecam sa sciemniacze rekrutacja trwa pul roku wymagania wielkie ok wszystko spelnilem po kilku miesiacach powiedzieli ze nie maja ofert pracy,to po co sie oglaszaja?jest to chore.pozdrawiam

Marzena
@Tofik

Pół roku!? Jakim cudem, w ogóle na jakie ty stanowisko aplikowałeś? Dyrektora generalnego? :D

@Marzena

Witaj Na blacharza samochodowego

Małgorzata
@tofik

Jeju, Ty mi nawet nie mów, że aż tak długo czekałeś. W trakcie tego pracowałeś gdzieś indziej prawda?

@Małgorzata

Tak czekalem maja wymagania wielkie lecz wszystkie spelnilem i nadal czekalem na kontakt miesiac dwa i zero odzewu jak dzwonilem to mowia ze sa w delegacji i maja po prostu ludzi w (usunięte przez administratora).Nie polecam tej firmy.Tak oczywiscie musialem pracowac nie jestem az tak bogaty.pozdrawiam

Edyta
@tofik

Szkoda że tyle czasu straciłeś, ale dobrze że miałeś jakąś inną pracę. Nie przeprosili nawet że taka sytuacja miała miejsce?

@Edyta

Witam. Ta agencja pracy ma kandydatow w (usunięte przez administratora) Dzwonilem nie odbierali,po pul roku odebrali i sie nawet nie mieli szacunku przeprosic,zglaszam sprawe do Wojewudzkiego Urzedu Pracy .zobaczymy co i jak/ A ty Edyto pracujesz w Norwegii? pozdrawiam.

tofik Nowy wpis

Tak Blacharza samochodowego. Pozdrawiam

Małgorzata Nowy wpis
@tofik

I co, zgłosiłeś to już może? Bo ciekawa jestem jak to się dalej rozwinie

tofik Nowy wpis
@Małgorzata

Czesc sprawa jest do wygrania tylko przez sad duze koszta i czas oczekiwania na wynik rozprawy dlugi.Odpuszczam.Na tym portalu tylko chcialem ostrzedz ludzi aby sie nie kontaktowali z ta firma i nie mieli problemow.pozdrawiam

Kamil

@tofik a dużo macie tych kierowników?

@Kamil

witaj nie zrozumiales mnie ja szukam pracy przez agencje WORK SUPPLY AS jako blacharz samochodowy jestem w trakcie rekrutacji musze cierpliwie czekac A ty tez szukasz pracy w norwegi? pozdrawiam

.....
@tofik

Mój mąż dostał pracę jako blacharz samochodowy do Norwegi... Firma porządna... Bardzo dobry kontakt i zainteresowanie... Zawsze się znajdzie ktoś kto będzie narzekał..

Krystian

Po rozmowie telefonicznej się z niecheciłem i odrazu wiedziałem że do czynienia mam z małolatami i amatorszczyzna cwaniaczkami którzy znają tylko angielski i decydują kto jest dobrym mechanikiem a kto nie . Mechanik normalny na 220 koron å master mechanik 240. Śmiech na sali matoły i (usunięte przez administratora)

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Work Supply Poland Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku PRACA W NORWEGII DLA MECHANIKÓW, LAKIERNIKÓW I BLACHARZY?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Czy Work Supply Poland Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

tofik

work supply to straszni sciemniacze nie polecam

Semborzeł
@tofik

Też nie polecam to typowy handel ludźmi ,lokują ludzi w najgorszych warsztatach tam gdzie normalni norwedzy niechca pracować ,biorą za to grubą kasę a wsparcia zero z ich strony,tylko ładnie koloryzują nie polecam, zarobki też niepowalaja na kolana

Czy można się dogadać z kierownictwem w Work Supply Poland Sp. z o.o.? Chcę aplikować do pracy jako Mechanik, dodali 17 stycznia kilka fajnych ogłoszeń na Lento.pl.

tofik

hej mozna sie dogadac ja sie kontaktuje z panem Dawidem z work supply jest ok.

Klaudia

Czyli patrzą mocno na doświadczenie?

profesor 67

Byłem w 2018 na tzw rekrutacjach w Wa-wie "norki" zachowywali się jak by nie wiadomo kogo i co chcieli:0 moje doświadczenie 6 lat w NO dyplom technik mechanik , j.angielski na B3 + j.norweski B1 ,norweski numer podatkowy i co ?????"dziękujemy panu za przybycie" shit all for many he he starałem się na stanowisko mechanik pojazdów ciężarowych. Może gdyby musieli zwracać koszty dojazdu to inaczej by podchodzili do sprawy??

Stein

Nie polecam.

Janosik

Podpowiedzcie czy firma działa bez zmian? Warto starać się o pracę?

Joanna
@Janosik

Szwagier właśnie wyjeżdża w okolice Oslo. Jest zadowolony z warunków, chyba wszystko działa jak trzeba.

Zostaw merytoryczną opinię o Work Supply Poland Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Work Supply Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Work Supply Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Work Supply Poland Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Celna 1
    70-644 Szczecin

Work Supply Poland Sp. z o.o.